User Tag List

Sayfa 357/386 İlkİlk ... 257307347355356357358359367 ... SonSon
7320 sonuçtan 6.765 ile 6.783 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antalya'da ailece tatilde olan arkadaşım vardı. Abisi aşı karşıtı olan biriydi ve ***** otelde her ülkeden insan olduğu için korona olmuş fark etmemiş. Edirne'ye gelirken babası,kendisi,eşi ve oğlu aynı arabada dönüyorlar. Edirne ye geldiklerinde annesini çağırıp hastaneye götürmesini istiyor korona olduğundan habersiz annesi hastaneye götürüyor eve getiriyor, yemek vs yapıyor her şey normal. Daha sonra testi pozitif çıkıyor. Eşi ve oğlu da pozitif çıkıyor daha sonra. Aynı arabada oldukları babaları iste negatif çünkü 2 toz Biontech aşılı. Bu durumdan sonra arkadaşım ve anneside test yaptırıyor onlarda negatif çünkü onlarda 2 doz Biontech aşılı.

Çevremde bunun gibi olayları görüyorum sık sık. X aşısı, Y aşısı önemi yok abiler ,kardeşler. Aşı olmamız gerekiyor şuanda Türkiye %39.5 civarı seviyesinde aşılamada. Bu seviye %70 80 lere gelmedikçe toplumsal bağışıklığı sağlayamayız. 18 milyon kişinin sırası gelmiş aşı olmamış bu insanlar.

ChtArdARSL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abim rahatsizlandi yengem ve yegenler 6 gun bizde kaldi.
    Son gun eve birakirken agirlasti ertesin gun hastaneye goturen kuzenim ve kendi testi pozitif
    Akabinde hemen bizde yaptirdik,biz ve cocuklarinda hic birsey yok cok sukur negatifiz.
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün foruma makas atmış lavuk. En az 3 kişi şahit olmuş

190E M104 3.2 24v engine upgrade..
    Dr.Ecu
    Tayfun Gün (Tago)

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aşı yaptırmayın yalan, chip takacaklar, kısır yapacaklar... maskeyi zaten hiç takmayın, çok zeki insanlarız ya, beyne kan gitmiyor sonra... corona zaten külli yalan her gün ölenler gripten ölüyor ağustos sıcağında, zaten mevsimlik gribe çevirdi seyir...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşı yaptırmayın yalan, chip takacaklar, kısır yapacaklar... maskeyi zaten hiç takmayın, çok zeki insanlarız ya, beyne kan gitmiyor sonra... corona zaten külli yalan her gün ölenler gripten ölüyor ağustos sıcağında, zaten mevsimlik gribe çevirdi seyir...
    Şimdi dünyada bilmem kaç milyar insan aşı oldu
    Çünkü bilmem kaç milyar insan gerizekalı
    Bunlar akıllı
    Hayır biz o milyarlarla birlikte bu aşıyı olduk
    Hadi diyelim biz öldük aşıdan , biz ölünce siz ne yapacaksınız amk
    Livestrong

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi dünyada bilmem kaç milyar insan aşı oldu
    Çünkü bilmem kaç milyar insan gerizekalı
    Bunlar akıllı
    Hayır biz o milyarlarla birlikte bu aşıyı olduk
    Hadi diyelim biz öldük aşıdan , biz ölünce siz ne yapacaksınız amk
    işte bu şekilde pandemi uzayıp duruyor ama suçlu tedbir alın aşı olun diyenler oluyor... şimdi eylülde yine gelecek kısıtlamalar, onun da sebebi biziz, coroa seviciyiz, kapanma aşığıyız...

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işte bu şekilde pandemi uzayıp duruyor ama suçlu tedbir alın aşı olun diyenler oluyor... şimdi eylülde yine gelecek kısıtlamalar, onun da sebebi biziz, coroa seviciyiz, kapanma aşığıyız...
    Valla abi yanlış izlenen bir politika var
    Mesela dicekki çift doz aşısını olup üzerinden on gün geçmiş kişi açık alanda maske takmicak

Ödüllendirme veya cezalandırma yöntemine gitmesi lazım

Kapalı alanda asisiz adamı almama da olabilir tam tersi şekilde
    Livestrong

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla abi yanlış izlenen bir politika var
    Mesela dicekki çift doz aşısını olup üzerinden on gün geçmiş kişi açık alanda maske takmicak

Ödüllendirme veya cezalandırma yöntemine gitmesi lazım

Kapalı alanda asisiz adamı almama da olabilir tam tersi şekilde
    Herkesin kolunda ki maske ben takarken uzaydan gelmiş gibi bakıyorlar
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ara ara bu sayfaya girip bakıp neşelenip çıkıyorum.
    *** gibi yaşam standartı sürüp ilaçlara aşılara sarılan tayfa aşı karşıtlarına aklınca sallıyor , çok eğlenceli

hadi size müjdeyi vereyim, bugün sağlık çalışanlarına 4. doz aşı tanımlanmış. yakında tüm herkese tanımlanacak, koşa koşa aşınızı olun

yalnız bir diğer araştırma ise ingilterede delta varyantında ölenlerin %64'ü çift doz aşılılar , google a yazarsanız çıkıyor zaten.

bir arkadaş doğal seleksiyon falan demiş , aynen kardeşim inşallah böyle böyle itaatkar sorgulamayan, ne dayatılırsa ona inanan toplumlar doğal seleksiyon ile aşılarla temizlenecek .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *** gibi yaşam standartı sürüp ilaçlara aşılara sarılan tayfa aşı karşıtlarına aklınca sallıyor , çok eğlenceli

hadi size müjdeyi vereyim, bugün sağlık çalışanlarına 4. doz aşı tanımlanmış. yakında tüm herkese tanımlanacak, koşa koşa aşınızı olun

yalnız bir diğer araştırma ise ingilterede delta varyantında ölenlerin %64'ü çift doz aşılılar , google a yazarsanız çıkıyor zaten.

bir arkadaş doğal seleksiyon falan demiş , aynen kardeşim inşallah böyle böyle itaatkar sorgulamayan, ne dayatılırsa ona inanan toplumlar doğal seleksiyon ile aşılarla temizlenecek .
    Senin o eğlence dediğin durumdan en yakınlarını kaybedenler var ve emin ol ben hiç gulmuyorum ... Zamanında emniyet kemerleri mecburi olduğunda 'ben daraliyorum, kemer takmam siz takin' diyenler gibisin, emin ol dünya nüfusunu azaltmak çok kolay, kendi mantığını bilimden üstün tutan bu kadar kişi varken...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yanlış anlamayın ama :

1) insanlar çok sahte ve yalancı oldu , asla iddialar ile yol almaz oldum

2) sosyal medya'da dolaşan yabancı haberlerin çok ciddi bir oranı yalan dolan

3) gerçek haber kanallarımızda bile yansıtılan haber ile gerçekte olan durumun yabancı kaynaklarda söylenen ile alakası bile olmayabiliyor

bu sebeble iddia ettiğiniz sözüm ona ingiltere'deki ölenlerin %64ü çift doz aşılı iddialı haberin yabancı haberlerde araştırdınızmı diye sormak isterim?

şahsen ben zahmet edip araştırdım 5-10dk ama tek bir haber bulamadım bu iddiayı destekleyecek tamda aksini savunan haberler dolu aksine!

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Nasıl bitecek, azalacak peki bu corona belası aşı olunmadan ?
    2 yıl olacak neredeyse, çocuklar okullarından biz hayattan geri kaldık. Ana babamızla görüşmeye korkar olduk.

Nedir bu işin çözümü aşı değilse ?
    Maske mesafe hijyen diyorduk onu da saldı bizim milletimiz. Marketlerde fln artık maskesiz insan görüyorum, uyaracak güçte kalmadı bende artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bravo. Sosyal medyada dönen keko istatistiklere inanıp paylaşmışsın. Google a yaz çıksın

"In total, 3,692 people have been hospitalised with the Delta variant, of whom 2,152 (58.3%) were unvaccinated and 843 (22.8%) were fully vaccinated."
    kaynak: Confirmed cases of COVID-19 variants identified in UK - GOV.UK

Eğer dediğin %64 gerçek olsaydı yer yerinden oynardı. Dediğin gibi aşılarla temizleneceğiz biz, sana birşey olmayacak. Zerre kadar araştırmayı bilmeyen, sosyal medyadan iki link yollanıp buna inanan kişilerin aşı olanları görüp neşelenmesi ayrı bir komedi. Böyle sana sosyal medyadan ne dayatılırsa, gordugu her habere koşulsuz inanan toplumlar doğal seleksyon ile temizleniyor..

Bu konuya yazmayı hiç sevmiyorum ama bu tarz YALAN haberlerin paylaşımını görünce artık dayanamadım. Bir istatistikte ABD den;
    In the United States, which has experienced more COVID-19 cases and deaths than any other country, the Delta variant represents about 83% of new infections. So far, unvaccinated people represent nearly 97% of severe cases.

Neşelenmeye devam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl bitecek, azalacak peki bu corona belası aşı olunmadan ?
    2 yıl olacak neredeyse, çocuklar okullarından biz hayattan geri kaldık. Ana babamızla görüşmeye korkar olduk.

Nedir bu işin çözümü aşı değilse ?
    Maske mesafe hijyen diyorduk onu da saldı bizim milletimiz. Marketlerde fln artık maskesiz insan görüyorum, uyaracak güçte kalmadı bende artık
    Adam diyor ki siz gerizekalı olduğunuz için virüs var zannediyorsunuz, bizlerse büyük resmi gören hiper IQ adamlariz ..

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O öyle inanmak istiyor, ondan

İtaatkar, ne dayatılıyorsa... Ya bu cümlelere laflara acayip gülüyorum. Bütün dünya mal, adamlar illuminati falan çözdü.

Benim babam doktor olsa, ben bu lafları etsem, adam koronadan aşıdan değil kalpten gider, ben nerede yanlış yaptım diye

Ya zaten sonradan diğer vatandaşa baktım, adam ta konunun başında chemtrail falan demiş, ulan dedim boşa enerji sarf etmişiz.

Alt alta koyunca aynı yere çıkıyoruz her seferinde.

Nedir? dünya düzdür...

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam diyor ki siz gerizekalı olduğunuz için virüs var zannediyorsunuz, bizlerse büyük resmi gören hiper IQ adamlariz ..
    Hani abey ilk başta ayakta dururken birden ölen adamlar, haniii?

Bir de bu cümle geliyor paso yine aynı cenahtan. Asıl kendileri bi düzenin kurbanı olmuş sanıyorum, ama Temel fıkrası gibi;

Temel otoyola ters girmiş, arabalar üzerine üzerine geliyor, sağa sola kaçışıyor herkes, o arada radyoda anons yapıyorlar, "otoyola ters yönden giren bir sürücü büyük tehlike yaratıyor"...

Temel bağırıyor, "Ula ne biri, hepsi terste hepsiiiiii"...

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hakketen merak ettim şu bold kısmı google'ladım.
    karşıma çıkan haberlere bakayım dedim.

sonra sayfayı kapattım.

teşekkürler.
    médiocrité partout

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben virüs yok demiyorum ki, ya da virüs öldürmüyor da demiyorum.
    aksine kronik rahatsızlığın varsa kaçarı yok direkt alıp götürüyor da diyorum.

aşılarla kısırlıktır çiptir öyle salak salak şeylere, chemtrailse falan ben de gülüp geçiyorum.

Ancak global medyanın da ülkemiz medyasının da bu virüs başladığından beri dayattığı çarpık , birbiriyle çelişen görüntüler, bilgiler vb inanılmaz boyutta olduğu için yine aynı medya ile aşıya ikna edilmesine , zorlamalara gidilmesine anlam veremiyorum.

Bu arada yakınını kaybeden tabi ki oldu, en yakın arkadaşım @Deniz. babasını kaybetti, 2 doz sinovaclı idi, bundan daha ötesi var mı? ben buna gülüp geçiyorum demiyorum, laf çarpıtmaya hiç çalışmayın.
    Aşıların söz koruyuculuğunu körü körüne savunanlara gülüyorum. Spor salonuna gelip ağzında maske ile spor yapanlara gülüyorum, arabasında tek başına olup maske takanlara gülüyorum, sokakta tek başına yürürken maske takanlara gülüyorum, bunların normal olduğunu düşünenlere gülüyorum.

Sizler değil miydiniz abicim kargo kutularını 1 hafta balkonda tutan, alışveriş torbalarını küvette yıkayan. Çünkü size bu dayatıldı, havada 72 saat kalıyor, yüzeyde 3 gün kalıyor dendi, körü körüne inandınız, benim ilk söylediğim hee yer çekimi de yok o zaman hatta camı açınca corona içeri uçarak giriyo diye tşk geçmekti... e noldu, bu bilgileri veren bilim kurulu üyesi canan bilmemkim 1 yıl sonra bu bilgilerin doğruluğuna dair bir kanıt yoktur diye kendi tweetini alıntıladı. E gül gibi aklınızla göstere göstere dalga geçti , şimdi aynı bilim kurulu size 4. aşıyı basmak istiyor, yine koşa koşa gideceksiniz tabi o ayrı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakketen merak ettim şu bold kısmı google'ladım.
    karşıma çıkan haberlere bakayım dedim.

sonra sayfayı kapattım.

teşekkürler.
    şuna bakın o halde.
    https://assets.publishing.service.go...riefing_20.pdf

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler