User Tag List

Sayfa 368/386 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon
7320 sonuçtan 6.974 ile 6.992 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sabahtan beri çok kötü durumdayım.Vücudumun her mm2 sinde aşırı ağrı,mide bulantısı karın ağrısı ateş ve dayanılmaz bir baş ağrısı. 1 covid geçirdim,2 biontech aşılıyım.Test yapıldı sabah hala çıkmadı sktimin testi.Berbat durumdayım,covid zamanı bile böyle olmamıştım ben.

çok geçmiş olsun umarım bir an evvel sağlığınıza kavuşursunuz

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun umarım bir an evvel sağlığınıza kavuşursunuz
    Çok teşekkür ediyorum.Dün testim negatif çıktı,ancak hala tüm şikayetlerim devam ediyor.Gece serum yedim,birazdan yine gidicem.Ben corona geçirdim,ancak bu kadar şikayetim olmamıştı.
    Bu çok acayip bişey.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ediyorum.Dün testim negatif çıktı,ancak hala tüm şikayetlerim devam ediyor.Gece serum yedim,birazdan yine gidicem.Ben corona geçirdim,ancak bu kadar şikayetim olmamıştı.
    Bu çok acayip bişey.
    Salgın var, salgına yakalanmış olma ihtimalin çok yüksek. Çok geçmiş olsun. Benim de oğlandan geldi bize kreşten kaptığını düşünüyoruz, ondan bize geçti. Hiç bir şikayetim yokken, günlük yaşatıma devam ederken bir anda çok kötü olmuştum. Mide bulantısı, şiddetli karın ağrısı ve vücudumun her noktasında dayak yemişcesine ağrı vardı.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu çok acayip bişey.
    Kankam çok geçmiş olsun nasıl oldun nedir durum

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salgın var, salgına yakalanmış olma ihtimalin çok yüksek. Çok geçmiş olsun. Benim de oğlandan geldi bize kreşten kaptığını düşünüyoruz, ondan bize geçti. Hiç bir şikayetim yokken, günlük yaşatıma devam ederken bir anda çok kötü olmuştum. Mide bulantısı, şiddetli karın ağrısı ve vücudumun her noktasında dayak yemişcesine ağrı vardı.
    Ya başlayacam sonunda salgınına,hastalığına ya.Nedir bu çektiğimiz arkadaş.Coronadan kaçarken bunlara tutuluyoruz.Hala hastanedeyim serum yiyorum,ona rağmen azalmıyor ağrılarım.Sizede çok geçmiş olsun.
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kankam çok geçmiş olsun nasıl oldun nedir durum
    Kankacım teşekkür ederim.Şuan hastanedeyim hala,serum vs devam.Ağrım oldukça fazla bugün ateşim indi allahtan.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya başlayacam sonunda salgınına,hastalığına ya.Nedir bu çektiğimiz arkadaş.Coronadan kaçarken bunlara tutuluyoruz.Hala hastanedeyim serum yiyorum,ona rağmen azalmıyor ağrılarım.Sizede çok geçmiş olsun.

Kankacım teşekkür ederim.Şuan hastanedeyim hala,serum vs devam.Ağrım oldukça fazla bugün ateşim indi allahtan.
    Çok geçmiş olsun tekrardan kankam.. Kurtulamadık bir türlü covidden salgından daha kış gelmeden salgınlar başladı havalar soğuyunca napıcaz bilmiyorum hiç

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ne kadar geri kalmış 3. Dünya ülke vatandaşlarına kucak açtığımızdan saçma salak daha çok hastalıklar gelir.

Tekrar çok geçmiş olsun.

Hondafatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim bacanağın kızı okuldan covid almış belirtiyi perşembe ses çatallaşması cuma günüde kusma ve akabinde ateşle pazar günü pozitif... p.tesi sağlık bakanlığından aranıyorlar anne ve babada belirti yok dedikleri şey siz 2 doz aşılı olduğunuz için karantina yapmanıza gerek yok işinize geri dönebilirsiniz...
    Honda Eg
    Mk 6,5 Fiesta
    Mk 7 Fiesta
    Kuş Serial 90 Doğan L
    Honda Ek

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 gündür boğazımda dondurma yedikten sonra oluşana benzeyen bir ağrı gıcık hissi var. Halsizlik, ateş, eklem ağrısı, öküsürük vs yok.

Şüphelendiğim için sabah test yaptırdım. Sabahtan beri e nabız önümde açık bekliyorum. Umarım pozitif çıkmaz
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Hondafatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim bacanağın kızı okuldan covid almış belirtiyi perşembe ses çatallaşması cuma günüde kusma ve akabinde ateşle pazar günü pozitif... p.tesi sağlık bakanlığından aranıyorlar anne ve babada belirti yok dedikleri şey siz 2 doz aşılı olduğunuz için karantina yapmanıza gerek yok işinize geri dönebilirsiniz...

aynı şeyi bizim komşu daha 2 gün evvel söylüyordu birebiride onların tanıdıklarında olmuş çocuk hasta ama ona rağmen anne babaya sokak serbest.

arkadaş aşıya rağmen bırak taşıyıcı olmayı hasta olan bile 100binlerken bizim yönetimin kalkıp bu insanları markete,otobüse salmasına izin vermesi akıl alır gibi değil,trajikomik.

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başına gelen var mı diye geldim buraya şimdi ben 2-3 gündür hastayım fakat bildiğiniz götüm dondu ve hasta oldum. Bayada iyileşmeye başladım hızlı hızlı, bugunde hic birseyim kalmadı sadece burnum akıyor. Fakat 2-3 saat tat koku gitti.. geri geldi. 2 Biontech aşım var, başına böyle birşey gelen var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sabahtan beri çok kötü durumdayım.Vücudumun her mm2 sinde aşırı ağrı,mide bulantısı karın ağrısı ateş ve dayanılmaz bir baş ağrısı. 1 covid geçirdim,2 biontech aşılıyım.Test yapıldı sabah hala çıkmadı sktimin testi.Berbat durumdayım,covid zamanı bile böyle olmamıştım ben.
    Geçmiş olsun

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11 Eylül günü hic biseyim yokken öğlen aniden ateşim çıktı. Aksam PCR verdim. 6 saat sonra pozitif çıktım. Katarin ve bir antibiyotik verdiler. Bide 8 tane icmem gereken bi hap. Ertesi gün ateşim geçti. Hic bi sikayetim yokken 5. Gün yani şuan itibarıyla koku hissim aniden kayboldu. 15 dk önce hersey normaldi. Merak ettiğimden yazıyorum arkadaşlar genel olarak herkeste ayni periyotta mi seyrediyor hastalik. Yarin da tat gider mi mesela ? Not aşılı değilim
    SWAT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11 Eylül günü hic biseyim yokken öğlen aniden ateşim çıktı. Aksam PCR verdim. 6 saat sonra pozitif çıktım. Katarin ve bir antibiyotik verdiler. Bide 8 tane icmem gereken bi hap. Ertesi gün ateşim geçti. Hic bi sikayetim yokken 5. Gün yani şuan itibarıyla koku hissim aniden kayboldu. 15 dk önce hersey normaldi. Merak ettiğimden yazıyorum arkadaşlar genel olarak herkeste ayni periyotta mi seyrediyor hastalik. Yarin da tat gider mi mesela ? Not aşılı değilim

çok geçmiş olsun, 8 tane içmeniz gereken hap nedir bakıp yazma şansınız varmı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde hiçbir belirtim yok iken şüphelenme sonucu test yaptırdım ve pozitif çıktım favimol diye bir ilaç verdiler ilk gün 8-8 16 tane içtim ve ilacı içtikten sonra ateşim çıktı akşamına..Tavsiyem redoxon alın kullanın hergün suda erilenden.. Onun dışında herhangi bir koku duyu kaybı olmadı bende veya tekrar bir ateş yükselmesi sadece karantinamın 10.gününde gece saat 04:00 gibi aşırı derecede bir bacak ağrısı ile uyandım öyle ki testere verseler kesip atasım vardı onu da minoset ile çözdüm.

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 1 ay önce hafif geçirdim bel ağrısı hafif vücut ağrısı ile 5. gün tad koku gitti yakın zamanda geçiren arkadaşlarımda aynı zaman periyodunda gittiğini söyledi 1 hafta kadar yoktu sonrasında yavaş yavaş geldi. Aile hekimine ya da doktora sorup kan sulandırıcı kullanmanı tavsiye ederim bizim aile hekimi mutlaka kullanın demişti ki sonrasında kontrole gittiğim doktorda önerdi, 1 aydır hala günde 1 tane içiyorum.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşının içeriğini bilmiyoruz, bilmemne, şu, bu diyenler, ne hikmetse "aşı öldürüyor" söylemine "küresel" biçimde takılmış vaziyetteler

Bir de "korumuyor" çıktı

Evet, kitle öyle bi kitle ki, her şeyi çarpıtıyor... Aksini söyleyen makaleyi bile "aha bakın öldürüyor, aha bakın bilmemne yapıyor" diye göstermeye çalışıyor.

Bu yüzden ne denilse itimat edilmez şu saatten sonra.

Gülüp geçiyoruz efenim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde hiçbir belirtim yok iken şüphelenme sonucu test yaptırdım ve pozitif çıktım favimol diye bir ilaç verdiler ilk gün 8-8 16 tane içtim ve ilacı içtikten sonra ateşim çıktı akşamına..Tavsiyem redoxon alın kullanın hergün suda erilenden.. Onun dışında herhangi bir koku duyu kaybı olmadı bende veya tekrar bir ateş yükselmesi sadece karantinamın 10.gününde gece saat 04:00 gibi aşırı derecede bir bacak ağrısı ile uyandım öyle ki testere verseler kesip atasım vardı onu da minoset ile çözdüm.
    Merhaba,öncelikle geçmiş olsun. Aşı olmuş muydunuz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler