User Tag List

Sayfa 372/386 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon
7320 sonuçtan 7.050 ile 7.068 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim 37 yaşında aşısız avukat arkadaş vefat etti. Öyle kilosu vs.de yoktu. Aman dikkat edin aşılarınızı 2-3 neyse tam olun bir an önce..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 3üncü aşılarını olanlarınız varmı? herhangi bir şekilde ilk 2 aşıdan farklı bir hadise yaşayan varmı?

genel olarak yaptırmayı düşünüyormusunuz?
    2 doz biontech ve şimdi de 3. doz biontech aşısı oldum. 2. dozda kolumu kaldıramıyordum, ateş üşüme yapmıştı sıkıntılı geçti. 3 dozdan endişeliydim ama kolumu kaldırabildim az ağrı oldu geri kalanı da hafif halsizlikle geçti ikinci güne bir şey kalmadı.
    BMW E90 320d LCI

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pazartesi olacağım. bakalım hayırlısı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 3üncü aşılarını olanlarınız varmı? herhangi bir şekilde ilk 2 aşıdan farklı bir hadise yaşayan varmı?

genel olarak yaptırmayı düşünüyormusunuz?
    Biz eşimle birlikte 3. Dozlarımızı biontech olduk 2.den dedaha az etkiledi

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3. aşıyı olacağımda artık haftasonlarına randevu vermiyor mu sistem ? yoksa bana mı denk gelmiyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. aşıyı olacağımda artık haftasonlarına randevu vermiyor mu sistem ? yoksa bana mı denk gelmiyor..
    Randevu almaya gerek yok. Doğrudan gidip olabiliyorsunuz. En azından Bursa için durum böyle. Gece geç bir saatte gidin 15 dk da halledin gelin derim.

Ben dün 3. doz Biontech aşımı oldum. 1 saat üzerine yatıp uyumuşum. Nasıl uyuşmuş anlatamam

Sonra normal yattım geçti. Şu an hafif bir ağrı var o kadar...
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim millet gerçekten bi alem.

Geçen arkadaş diyor ki, Turkovac çıktı, şimdi Biontech daha almaz getirmez bunlar, hemen gidip Biontech olmak lazım...

Benzer söylemler hemen fanatik muhalif cepheden geliyor, Turkovac olur musunuz, hayatta olmayız.. Marmaray söylemleri aklıma geliyor, "Marmaray'a binmeyiz" derken sonra bi anda "Japonlar yaptı binin"e çeviren salaklar. Bu nasıl bi zihniyetse, AKP zihniyetinden tehlikeli.

Ki bunları diyen adamlar koşa koşa Sinovac oldu geldi. İşin komedisi burada. Yoksa evet, Turkovac ile ilgili devlet vesaire yerine bağımsız kuruluşların inceleme raporlarını falan da görmek isterim. Ama Sinovac yerine de Turkovac tercih ederdim mesela.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hiç aşı olmadım olanada mani olmam olma demem aşı olanlarda olmayanlara karışmasın aynı şekilde boku çıktı iyice...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aşı olmayanların anlamak istemediği veya işlerine gelmeyen şu idi, yoksa aşı olmayana karışan halen yok. Deniliyor ki, "aşılıların olduğu yere girip tehlike yaratamaz, kendinizin haklarına saygı gösterilmesini isterken, başkasının hakkına da mani olamazsın". Yani iş "aşılılar aşısızlara karışmasın" demekle olmuyor öyle

Ha ama işi değiştiren bir şey oldu, bilimsel araştırmalar gösterdi ki, "nasıl olsa onlar aşılı" diye aşılıların bulunduğu ortamlara girmek isteyen ve haklarına saygı gösterilmesini isteyen aşısızların, aslında daha büyük tehlikede olduğu, çünkü virüsü taşıyabilen ve semptom göstermeden yayabilen aşılıların çok sayıda olduğu, hastalığı geçirdiğinin farkında bile olmadan etrafa, daha doğrusu "aşısızlara" tehlikeli şekilde virüs geçirebildiği açıklandı.

Eh, bu noktadan sonra düşünmesi gereken ben değilim, evet kim ne yaparsa yapsın

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiç aşı olmadım olanada mani olmam olma demem aşı olanlarda olmayanlara karışmasın aynı şekilde boku çıktı iyice...
    Çocuğunuz var mı bilemiyorum ama varsa aşağıdakileri hem size hem çocuğunuza yaptılar.

Hepatit B aşısı ...
    Beşli karma aşısı ...
    Verem (BCG) aşısı ...
    Çocuk felci aşısı ...
    Pnömokok aşısı ...
    Kızamık, kızamıkçık, kabakulak aşısı ...
    Suçiçeği aşısı

Nedir bu aşı karşıtlığı ben anlam veremiyorum.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuğunuz var mı bilemiyorum ama varsa aşağıdakileri hem size hem çocuğunuza yaptılar.

Hepatit B aşısı ...
    Beşli karma aşısı ...
    Verem (BCG) aşısı ...
    Çocuk felci aşısı ...
    Pnömokok aşısı ...
    Suçiçeği aşısı

Gısırlaştırıyor diyolla.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hepatit B aşısı ...
    Beşli karma aşısı ...
    Verem (BCG) aşısı ...
    Çocuk felci aşısı ...
    Pnömokok aşısı ...
    Suçiçeği aşısı

Bi ara bir yerlerde okumuştum;

Empati yeteneği olanlar ve çeşitli konularda bilgi sahibi olanlar, konulara "farklı yönlerden bakma" yeteneği geliştirip, buna göre çeşitli kararlar alma, stratejiler belirleme, akılcı çözümler sunma ve bunun gibi davranış yöntemleri geliştirebiliyor ve gerek iş hayatı gerekse normal hayatında başarıya ulaşabiliyormuş. Buna benzer bir şeylerdi.

Hani bazen derler ya "bakış açınızı değiştirin" diye.

Bu da bir nevi bunun bir Çin işi taklidi gibi

İnsanlar "farklı" düşündüğünü zannederek, saçma sapan işlerin peşinden gidiyorlar. Bugüne kadar aşı karşıtı olanlara baktım, çok önce de yazmıştım, çalıştığım ortam, whatsapp grubu, sağda solda yazanlar vesaire... Sözüm meclisten dışarı diyeceğim ama; ya belli zeka seviyesini aşamamış, ya da başta yazdığım gibi, "farklı" olduğunu sananlar oluyor.

Bunların en uç noktası ise zaten forumda da karşılaştık, o kadar polemiğe girdik ettik bilmemne, ulan adam daha başlığın ilk mesajında Chemtrail demiş. Başkası başka forumda 5G demiş, bir diğeri dünya düzdür demiş.

Ben hala bunları aynı kefeye koyuyorum, kusura bakmasınlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada bizim aşı karşıtı bir yönetici, oyumu seçimde Fatih Erbakan'a vereceğim dedi, aaa niye ne alaka falan dediler ofistekiler.

Geçende aşı karşıtı konuşmaları açıklamaları vardı, başından beri çok beğeniyorum dedi.

Bu arada adam geçenlerde HaberTürk'e mi ne çıktı, grafenden bahsediyor, nedir efendim grafen diye sordu spiker;

"Efendim galiba bu kurşun kalemlerin uçlarında mı ne bulunuyormuş zannedersem" dedi.

O cümleyi kurduktan sonra zaten dedim ulan rahmetli babası mezarında ters dönmüştür herhalde, ben bu kadar zeki adam, okulu birincilikle falan bitirmişim, bu nasıl böyle oldu diye... Eşzamanlı olarak küfür edip kanalı değiştirdim

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi ara bir yerlerde okumuştum;

Empati yeteneği olanlar ve çeşitli konularda bilgi sahibi olanlar, konulara "farklı yönlerden bakma" yeteneği geliştirip, buna göre çeşitli kararlar alma, stratejiler belirleme, akılcı çözümler sunma ve bunun gibi davranış yöntemleri geliştirebiliyor ve gerek iş hayatı gerekse normal hayatında başarıya ulaşabiliyormuş. Buna benzer bir şeylerdi.

Hani bazen derler ya "bakış açınızı değiştirin" diye.

Bu da bir nevi bunun bir Çin işi taklidi gibi

İnsanlar "farklı" düşündüğünü zannederek, saçma sapan işlerin peşinden gidiyorlar. Bugüne kadar aşı karşıtı olanlara baktım, çok önce de yazmıştım, çalıştığım ortam, whatsapp grubu, sağda solda yazanlar vesaire... Sözüm meclisten dışarı diyeceğim ama; ya belli zeka seviyesini aşamamış, ya da başta yazdığım gibi, "farklı" olduğunu sananlar oluyor.

Bunların en uç noktası ise zaten forumda da karşılaştık, o kadar polemiğe girdik ettik bilmemne, ulan adam daha başlığın ilk mesajında Chemtrail demiş. Başkası başka forumda 5G demiş, bir diğeri dünya düzdür demiş.

Ben hala bunları aynı kefeye koyuyorum, kusura bakmasınlar.
    Valla pek bi farkı olmuyor. Aşı yoksa ölüyorsun dümdüz.

Aşı varsa alçak sürünme sonrası hayata tutunma imkanı sağlıyor

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gıcık olsun diye demiyorum ve cuma günü yemin ederek söylüyorum etrafımda aşı karşıtı istisnasız herkes covid oldu, olanların tamamı aşırı kötü geçirdi ve aralarından 2si abi kardeş 3ü öldü üstelik alayı 45 yaşı altı hatta %80 40 yaş altı insanlardı.

belki bende tesadüftü ama yemin ederek tekrarlıyorum 1 tane bile fire vermeksizin alayı oldu,olanların alayı ağır sonuçlar yaşadı

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Covid tekrar had safhada. 3. Aşıyıda geçen hafta oldum. İmkan olsa 4ü de olurum.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. ve 2. dozu oldukça rahat ağrısız sızısız ayakta geçirmiştim, 3. doz ciddi kol sırt ağrısı yaptı, gece uyutmadı. Ertesi gün toparladım, ilk ağrılar geldiğinde parol yutmak mantıklı olabilirmiş. Eşim parol alıp hafif atlattı ben 12 saat süründüm.

tüm aşılar biontech

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkovac ın bağımsız raporlarını görmek elbette güzel olacaktır. Ancak üreten firma Dollvet ve uluslararası bir kuruluş. Sırf para için ya da reklam için yapılıyor olsa bugüne kadar beklemezsin. Basarsın serumu geçersin. 2 yıl beklemezlerdi yani
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim millet gerçekten bi alem.

Geçen arkadaş diyor ki, Turkovac çıktı, şimdi Biontech daha almaz getirmez bunlar, hemen gidip Biontech olmak lazım...

Benzer söylemler hemen fanatik muhalif cepheden geliyor, Turkovac olur musunuz, hayatta olmayız.. Marmaray söylemleri aklıma geliyor, "Marmaray'a binmeyiz" derken sonra bi anda "Japonlar yaptı binin"e çeviren salaklar. Bu nasıl bi zihniyetse, AKP zihniyetinden tehlikeli.

Ki bunları diyen adamlar koşa koşa Sinovac oldu geldi. İşin komedisi burada. Yoksa evet, Turkovac ile ilgili devlet vesaire yerine bağımsız kuruluşların inceleme raporlarını falan da görmek isterim. Ama Sinovac yerine de Turkovac tercih ederdim mesela.
    İnsanları tercihleri yüzünden muhalif kesim vb tarzı yargılamanız yanlış olur. Turkovac olmaması için insanların mantıklı sebepleri olabilir. Çok yeni bir aşı ilerleyen sürelerde tazeleme dozu gerekecekmi koruyuculuğu hangi oranda olacak heran gibi halka sunulmuş bir veri yok biontec ise uzun bir süredir insanların olduğu koruyuculuk sürelerinin nispeten belli olduğu bir aşı. Ayrıca turkovac acil kullanım onayı ile piyasaya sürülen bir aşı yani hali hazırda halen bir şeylerinin tamamlanmadığı veya testlerinin aksadığı bir aşı türü bu yüzden insanların bu tarz düşünmeleri gayet hoş görülebilir. Aşı konusunda siyasi parti ayrımcılığı yapılması yanlış.

Üçüncü doz aşımıda bu gün oldum biontech olarak diğer 1-2 aşıda yan etki ile karşılaşmamıştım üçüncü doz baş ağrısı ve aşırı derecede bir uyku yaptı uyuyup uyanınca bir sorunum kalmadı hastalığın şakası yok 2 doz olanların bile koruma süresi geçebilir bu yüzden süreniz geldiği zaman lütfen olun çevremizden o kadar acı haber duyduk tüm pandemi süresince daha fazla acı haber almayalım.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler