User Tag List

Sayfa 384/386 İlkİlk ... 284334374382383384385386 SonSon
7320 sonuçtan 7.278 ile 7.296 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    var böyle birşey , korona olmayan ama aşı olan baya bir tanıdığımda kalp sorunları baş gösterdi aşıdan sonra , ölende var bir sürü sağdan soldan duyuyorum.illaki veri belge vs. diye tutturanlar yada dalga geçenler olacaktır he he deyip geç ,kontrol ettir kalbi vb. 3. dozu olup akşamına pıhtı atıp sağ tarafı felç olan tanıdığım bile var.

not : dünya düz değildir , coronayı bill gates üretmedi.

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aşıyı falan bilmem fakat böyle bir haber gündemine sahip bir ülkede kalp sorunu olmayan adam mevcut durumdan memnun olandır. twitteri açıyorum okudukça kalp çarpıntısı yapıyor bende. ne zaman iyi hissetsem bakıyorum hiç haber okumamışım, hiç gündem hakkında biriyle sohbet etmemiş olduğumu fark ediyorum. aşı falan hikaye stres varsa hayatınızda her an tık diye gidebilirsiniz bu kadar basit, şu ülkede son 5 senedir stres her sene giderek artıyor.
    turbocuk istiyoruz

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @cimer al bunu al al al
    AHAHAUAHUAHUAHAUA
    püskürerek güldüm senin allah canını almasın

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaman değişkenler ve değişim zamanı galiba..

group b ___

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalp krizleri çoğaldı bu sabah okulumda ki öğretmen arkadaşımın evde yatagın da vefatını haber aldık ..kalp krizi gencecik insan
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben aşı olmadım ama aşının illaki yan etkisi olacak direk kalp krizi yapacağına inanmıyorum.kişide Altta yatan bir rahatsızlık varsa onu tetikleyebilir diye düşünüyorum.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaman değişkenler ve değişim zamanı galiba..

Zamanında yazdık saatlerce maskeyle gezmenin, ne idüğü belirsiz aşıları olmanın insan biyolojisine aykırı olduğunu ama doğuştan kardiyologlar bizi linçledi burda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben şuan covid pozitifim 3. kez oldum, ilk olduğumda zatürreye çevirmişti 2. olduğum çok basit geçti bu ise 4 gündür beni epey zorladı eklem ağrıları bel ağrısı, ilk 2 gün ateş vb. 3 doz biontech oldum ve çok pişmanım keşke hiç aşı vurulmasaydık, twitterde biontech/kalp rahatsızlıklarıyla ilgili yüzlerce twit görebilirsiniz özellikle 3 doz ve üzerinde olanlarda inanılmaz yan etkiler var

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GÖKTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şuan covid pozitifim 3. kez oldum, ilk olduğumda zatürreye çevirmişti 2. olduğum çok basit geçti bu ise 4 gündür beni epey zorladı eklem ağrıları bel ağrısı, ilk 2 gün ateş vb. 3 doz biontech oldum ve çok pişmanım keşke hiç aşı vurulmasaydık, twitterde biontech/kalp rahatsızlıklarıyla ilgili yüzlerce twit görebilirsiniz özellikle 3 doz ve üzerinde olanlarda inanılmaz yan etkiler var
    twitterde ülke ekonomisi çok iyi diyede milyonlarca twitt ve video görebilirsiniz...

2 sinovac 3 biontech oldum toplamda.
    ayrıca crohn hastalığım yüzünden remicade diye bağışıklık sistemimi baskılayan ilaçta alıyorumda her 2 ayda bir damardan.
    bütün kan değelerim normal insana göre nerdeyse yarı yarıya...

bu zamana kadar 1 kere covid oldum onunda etkisi 1 gün sürdü..
    aşılarda da hiçbir yan etki görmedim...
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twitterde ülke ekonomisi çok iyi diyede milyonlarca twitt ve video görebilirsiniz...

2 sinovac 3 biontech oldum toplamda.
    ayrıca crohn hastalığım yüzünden remicade diye bağışıklık sistemimi baskılayan ilaçta alıyorumda her 2 ayda bir damardan.
    bütün kan değelerim normal insana göre nerdeyse yarı yarıya...

bu zamana kadar 1 kere covid oldum onunda etkisi 1 gün sürdü..
    aşılarda da hiçbir yan etki görmedim...
    öncelikle geçmiş olsun hastalığınız için şifalar dilerim allah kolaylık versin, görüşünüze saygı duyuyorum ancak ben geriye dönsem kesinlikle 1 tane bile vurulmazdım, ilk satırınıza gelecek olursak onlar o bahsi geçen şeyleri karşılığını almadan yazmıyorlar en nihayetinde kime ve neye hizmet ettikleri belli, peki bu aşıdan sorun yaşadığını söyleyen insanların ne gibi bir çıkarı olabilir zaten ülkenin %90ı aşılandı, bu saatten sonra neyi değiştirebilirler

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GÖKTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun hastalığınız için şifalar dilerim allah kolaylık versin, görüşünüze saygı duyuyorum ancak ben geriye dönsem kesinlikle 1 tane bile vurulmazdım, ilk satırınıza gelecek olursak onlar o bahsi geçen şeyleri karşılığını almadan yazmıyorlar en nihayetinde kime ve neye hizmet ettikleri belli, peki bu aşıdan sorun yaşadığını söyleyen insanların ne gibi bir çıkarı olabilir zaten ülkenin %90ı aşılandı, bu saatten sonra neyi değiştirebilirler
    çok teşekkür ederim.

ben sorunları biraz piskolojik görüyorum.
    yani zaten yaptırası yok olanlar yaşanılan ilk olumsuzlukta sanki bütün suçu aşıya atıyor gibi...

benim en yakın arkadaşım nerydese hergün beraberiz o bir tane bile aşı olmadı.
    ben 5 tane oldum.
    ikimizdede şimdilik sıfır sıkıntı

parametreler çok değişken...
    aşıyı ne iyi yaptırdım diyebilirim, nede keşke yaptırmasaydım...
    herhande zamanla ortaya çıkıcak...
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Annem, kaynanam, kayınbabam ve eşim dörder doz aşı oldular. Hepsinde daha önce olmayan halsizlik, vücut ağrısı, güçten düşme, çarpıntı gibi sıkıntılar çıktı ve devam ediyor. Kaynanam süreçte iki kez pozitif çıktı, diğerleri negatifti. Ben ilk zamanlarda pozitif çıktım, hiçbir sorun yaşamadım, aşı da olmadım. Tabii çevremden -güçleri kadar- linç ve maske takmadığım için de para cezası yedim. Bunlardan hareketle hiçbir sonuca varamıyorum çünkü bilimsel çıkarımlar yapacak düzeyde değilim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim.

ben sorunları biraz piskolojik görüyorum.
    yani zaten yaptırası yok olanlar yaşanılan ilk olumsuzlukta sanki bütün suçu aşıya atıyor gibi...

benim en yakın arkadaşım nerydese hergün beraberiz o bir tane bile aşı olmadı.
    ben 5 tane oldum.
    ikimizdede şimdilik sıfır sıkıntı

parametreler çok değişken...
    aşıyı ne iyi yaptırdım diyebilirim, nede keşke yaptırmasaydım...
    herhande zamanla ortaya çıkıcak...
    sadece psikolojik demek yeterli değil bence durumu açıklamak adına, gözle görülür yaraları çıkan onlarca insan var, bununla beraber kardiyolojik rahatsızlıklar sadece ülkemizde değil dünya çapında da mevcut bir sürü milli atlet kalp krizi geçirdi ve kriz geçirenlerin hepsinin mrna aşıları olması ayrı bir soru işareti doğuruyor, zaman her şeyi gösterecek tabi görebilirsek, hakkımızda hayırlısı olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yalnız şu var. Hastalığa yakalanmak daha fazla kalp krizi ya da hastalığı riski getiriyor.
    Kalp sorunlarını yalnızca aşıya bağlamak yeterli değil.
    Öte yandan twitter da sağda solda yazan insanlar acaba sigara alkol tüketimlerini, diyetlerini vs de paylaşıyorlar mı?

Covid öncesi gelişmiş ülkelerdeki kalp krizi sayılarıyla covid sonrası sayılarına bakan var mı?

Aşı oldu kalp krizinden öldü demek çok sığ bir ifade. Aynen su içti boğuldu öldü demek gibi bir şey.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız şu var. Hastalığa yakalanmak daha fazla kalp krizi ya da hastalığı riski getiriyor.
    Kalp sorunlarını yalnızca aşıya bağlamak yeterli değil.
    Öte yandan twitter da sağda solda yazan insanlar acaba sigara alkol tüketimlerini, diyetlerini vs de paylaşıyorlar mı?

Covid öncesi gelişmiş ülkelerdeki kalp krizi sayılarıyla covid sonrası sayılarına bakan var mı?

Aşı oldu kalp krizinden öldü demek çok sığ bir ifade. Aynen su içti boğuldu öldü demek gibi bir şey.
    Genç (sağlıklı kabul edilen) insanların kalp krizi duyduğunu eskiden hiç duymazken şimdi çevremizde duyar olduk, 30-40 yaş aralığında kalp krizi geçirerek kaç kişi öldü ki çevremizde bu zamana dek
    Beslenme/diyet alışkanlıklarının kötü olması aşının yan etkisinin olmadığı ya da onların kötü beslenme alışkanlıklarından ötürü doğrudan etkilendikleri anlamına da gelmez bence,
    Bu arada umarım bu aşının hiçbir yan etkisi yokturda bizler kuruntu yapıyoruzdur inanın tek dileğim bu olur, karantinamın 6. günündeyim ve iyileşme belirtilerim çok az tekrar ediyorum 3.kez covid pozitifim 3 doz biontech oldum
    ,sigara kullanmıyorum , yıllarca ağırlık/dövüş sporlarıyla ilgilendim yaptığım işte sürekli aktif fiziki anlamda, durum bu

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    @wolkanku

Konuya bekleniyorsun yaz hadi bişeyler
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hahah, düz dünyacılar, chemtrailciler hala konuşuyorlar
    Hani bizi uzaktan kontrol edeceklerdi? Hani bi düğmeye basıp çat diye öldüreceklerdi? Hani izliyorlardı ya bizi? Onlar ne oldu şaka maka?
    "Hani covidden sokakta ayakta dururken ölenler vardı onlar ne oldu" diyecekler var burada, kurgu videoları, kurgu kaynakları, bilimsek olmayan kaynakları paylaşmayalım lütfen baştan söyleyeyim, onlar cevap olamıyor

Aşı olmadım bir şey de olmadı demek tamamen "arabanın frenini çıkardım, bi yere de vurmadım, hadi bakalım, fren zaten çok gereksiz bişey" demek gibi.
    Veya emniyet kemeri dahmıyom bah, böğüne gadar da bişey olmadı demek gibi. Fark yok.
    70'lerde ABD'li malları çekmişler böyle, "ömnüyöh gömörü coh öbtölcö böşöy" diyor herif, çaktın mı direksiyon mili böğrüne giren arabasıyla

İstatistik okumaları da çok komik.
    Kalp krizi ve aşılar ile ilgili bir araştırmanın haberi şöyle verildi bir süre önce; tıpkı konuda daha önce tartışırken aşı lehine verilen istatistik tablosunun aşı aleyhine lanse edilmeye çalışılması gibi
    Rakamları atıyorum 100 kişide 2 kişinin kalp krizi riski varken 4'e yükselmiş. Veriliş şu:
    "AŞIDAN DOLAYI KALP KRİZİ RİSKİ %100 YÜKSELDİ".

Vay anasını Bir arkadaş da bize bir gruptan paylaştı bakın ne diyor diye. Detayları okuyor verilere bakıyorsun, gülünç.

Neredeyse korona bitti, etkisini yitirdi. Saçma muhabbet hala devam ediyor.
    Yakınını şunu bunu kaybedene söylesinler bakalım bu kişiler, özellikle aşı vesaire çıkmadan önce, virüs daha güçlü iken... Bakalım bu düz dünyacıları ne yapıyorlar, zevkle izlemek isterim.

"Deney sıvısı"

Grip aşısı oldunuz mu?
    6.5G'ye geçiriyor diyorlar

Ya da şimdi birileri devlete ve sağa sola "dolusavar" çakmaya başlamış, ondan alıp kurun bi tane, mikropları da savar

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prof. Dr. Miktad Kadıoğlu'ndan "Dolusavar" tepkisi! "Dunya bize guluyor!"

İşte mikropları da savıyor, alın kurun bahçeye, misss...

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coronayı aşıyı boşverin,şuan ki salgın innanılmaz berbat gerçekten Ailem,eşimin ailesi,en yakın arkadaşlarım hepsi 39 dereceyle evde yatıyorlar.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler