User Tag List

Sayfa 385/386 İlkİlk ... 285335375383384385386 SonSon
7320 sonuçtan 7.297 ile 7.315 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coronayı aşıyı boşverin,şuan ki salgın innanılmaz berbat gerçekten Ailem,eşimin ailesi,en yakın arkadaşlarım hepsi 39 dereceyle evde yatıyorlar.
    Sorma, dün çocuğun bademcikte kocaman beyaz iltihap vardı, ateş mateş takılıyor, antibiyotiklik oldu, doktor diyor ki Augmentin yazıyorum ama bulamayacaksınız, muadili ne varsa onu alın

Arkadaşların çocukları paso hasta, birilerini çağıracağız, h.sonu beraber program yapacağız, ya çocuklar hasta, onlar iyileşiyor, anne babalar hasta.

Zaten korona bu sayede bitti bitecek diyorlar, diğer hastalıklar şu anda koronayı bastırmış, grip ve RSV daha önde gidiyor diyorlar şimdi.
    Bunu da şöyle açıklıyorlar, vücut pandemide diğer mikropları göremediği için bağışıklık sistemi bazı mikropları virüsleri unutmuş, o yüzden saçma bi şekilde insanları vuruyor deniliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    asiyi bulan aramizda bence insanlar yasadiklarini , duyduklarini anlatiyor. hala yok 5 g yok 10 g diye kafa buluyor kendince

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @wolkanku

Konuya bekleniyorsun yaz hadi bişeyler
    tebessüm etmek için okuyorum yavrum merak etme kalbi mi sıkışmış basuru mu azmış inan umrumda değil , herkes bildiği şekilde devam

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebessüm etmek için okuyorum yavrum merak etme kalbi mi sıkışmış basuru mu azmış inan umrumda değil , herkes bildiği şekilde devam
    Yanarım yanarım ateşlerde yanarımmmmm
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kız 3 haftadır öksürüyor. Şimdi daha da kötüleşti okula gönderemedik. Çocuklarda da inanılmaz bir salgın var.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Çocuklarda şuanda maalesef virüs kokteyli var.

RSV
    Beta
    Influenza

RSV belasından zor bela kurtulduk 3 hafta sürdü 4 gün hastanede yatırdık kızımı maalesef.

Öksürüğü hale devam ediyor 1,5 ay oldu bitmedi.

Daha da kötüsü eşimin babasına geçti kızımdan RSV o da 3 gün hastanede yattı.

RSV 0-48 ay çocuklarda ve 70 yaş üstü yetişkinlerde çok tehlikeli. Genç nüfusa etksi yok.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun herkese, çoluk çocuk, kayınvalide falan filan bizde de hasta. Geçen hafta hanım hasta oldu, 2-3 günde kendine geldi allahtan. Çocuk da bugün kurtarırsa iyidir.

Sakın aşı falan yaptırmayın, ilaç falan içmeyin ha, vitamin mitamin amanın... Bunlar hep ilaç lobisinin oyunları. Oyun böyüh yeğennnn... Alet olmayınnn... İki portakal yersiniz, misss...
    Aşıyı da ben buldum, satmaya çalışıyorum ki arabayı yenileyeyim, atın bi destekkk :P

(Tebessüm)

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sence çene yormaya gerek var mı ? Hayatın şifresini çözmüş bir insanla.. sen kimsin ki ?

Bu arada dünya düz bence
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vucudumun ağrımayan yeri yok.Ateşi ölçtüm 38,1 çok grip olurum ama grip hiç ateş yapmaz bende muhtemelen corona olduk işyerindeki ustada kötüydü gelmedi bugun peşinden ben patladım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vucudumun ağrımayan yeri yok.Ateşi ölçtüm 38,1 çok grip olurum ama grip hiç ateş yapmaz bende muhtemelen corona olduk işyerindeki ustada kötüydü gelmedi bugun peşinden ben patladım
    çok geçmiş olsun, test verdiniz mi

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 2 gün önce işten geldim bi halsizlik boğazda gıcıklanma oldu dedim şifayı kaptık. Evde baktım a-ferin forte 650mg soğuk algınlığı hapı vardı attım yatarken 1 tane gece bir terleme sabah bildiğin zımba gibi oldum. Başlamadan bitti çok şükür. Herkese acil şifa versin yaradan...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Goşun la goşun düz dünyacılara, chemtrailcilere gün doğdu
    Malın birinin açtığı davadan medet umanlar ülkesi, tabi Sözcü gibi gerizekalıların da buradan clickbait geliri umması da cabası.

post-covid sendromları da hiç duyulmamış galiba, kişi haberi olmadan bile covid geçirmiş olsa, aşı olmasa da dava konusu olan belirtileri gösterme olasılığı var. Ve halen clickbait haberlerde verilen "aşı bunu yapıyormuş" dedikleri haberlerin devamında doğrudan etkisinin olduğu kanıtlanamadı diyor, bu da işin ayrı komedi kısmı. O zaman haberi niye yaptın amg?

Doğrudan etkisi olduğu, aşı kaynaklı olduğu kanıtlansın, o zaman düşünürüz. O zamana kadar gerisi fasa fiso. Düz dünyacılar sevinmesin boşa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce arkadaş gönderdi, avukat da Bill Gates'in amacının almanya nüfusunu 27 milyona düşürmek istediğini savunan biriymiş... Neremle gülsem bilemedim

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Goşun la goşun düz dünyacılara, chemtrailcilere gün doğdu
    Malın birinin açtığı davadan medet umanlar ülkesi, tabi Sözcü gibi gerizekalıların da buradan clickbait geliri umması da cabası.

post-covid sendromları da hiç duyulmamış galiba, kişi haberi olmadan bile covid geçirmiş olsa, aşı olmasa da dava konusu olan belirtileri gösterme olasılığı var. Ve halen clickbait haberlerde verilen "aşı bunu yapıyormuş" dedikleri haberlerin devamında doğrudan etkisinin olduğu kanıtlanamadı diyor, bu da işin ayrı komedi kısmı. O zaman haberi niye yaptın amg?

Doğrudan etkisi olduğu, aşı kaynaklı olduğu kanıtlansın, o zaman düşünürüz. O zamana kadar gerisi fasa fiso. Düz dünyacılar sevinmesin boşa
    Hocam biraz panik olmuşsun sanki sen haksız da sayılmazsın her aşım var diye koştunuz zamanında. Bir de keşke şu üslubun için bir aşı olsa da onuda yaptırsan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam biraz panik olmuşsun sanki sen haksız da sayılmazsın her aşım var diye koştunuz zamanında. Bir de keşke şu üslubun için bir aşı olsa da onuda yaptırsan
    Bakış aşısı 😜😝😝 | Funny caricatures, Caricature, Funny gif

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

10 karakter

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alaka, "aha işte!" diye atlayan sizlersiniz

Üslupta bir şey göremiyorum, sana bir dokunan yeri mi anlamadım? Üslup üslup yazıp duruyorsun.
    Bir tane daha var, onun da bi yarası var, ben silmişim hatırlamıyorum bile böyle önemsizleri... Sen adam olsan falan deyip duruyor.
    Adamlığı üslubu Chemtrailcilerden öğrenecek değiliz

Senin aşılar eksik kalmış asıl, onları tamamlasan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ha bir hatırlatma ve açıklama daha yapmak isterim, sonrasında daha bu konuya uğramayı Allah nasip etmesin

Bilimsel makalelerle, test sonuçları, istatistiklerle, bilimsel deneyler şunlar bunlarla konuya açıklık getirmeye çalışan bilim adamları, doktorlar, şunlar bunlar ve burada paylaşım yapan arkadaşlara üslubum çok ayrı olur, cahil cühela sosyal medya yorumlarıyla, izlenen 2 dandik Youtube videosuyla büyük oyunu çözdüğünü sanan, chemtrail gibi saçmalıklara inanan, okuduğu istatistiği bile yanlış yorumlayıp bunu paylaşıp komik duruma düşen, Oytun Erbaş gibi el yıkayıp portakal yiyerek koronavirüsü atlatacağını iddia edenlere üslubum farklı olur.

Ha yoksa, kamu sayılabilecek büyük, eski ve köklü bir kurumda 16 senedir çalışıyorum, çoğu kişiye göre üslubun alasını, yazım dilini, dilbilgisini bilirim, merak etmeyiniz. Zaten bir şeyler yanlış olsaydı bugüne kadar beni kurumda tutmazlardı. Demek ki bir şeyleri doğru yapıyorum.

Kimse bu anlamda kusura bakmasın.
    Ha kiminize bu ayrımı yapmayıp veya ayrımı yanlış yapıp haksızlık edip kırıp üzdüysem özür dilerim.

Selametle...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler