User Tag List

Sayfa 4/41 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
763 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Corona Virüs Sebebiyle Evde Vakit nasıl geçer???

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaman geçmiyor sıkılıyorum çocuklarda evde zaten onlarda sıkıldı
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben önerilerimi yazayım

Çocuksuz çifler için; netflix, xbox, ps, puzzle, kitap(özellikle tarih ve veba dönemine denk gelen tarih)

Çocuklu çiftler için iş daha büyük sıkıntı, zira ben 3 yaşında bebeyle bu yukarıdakilerin hiç birini yapamam(uyku dışında)
    E bebe de dışarıda enerjisini atamadığı için az uyuyor, o az uyuyunca ben geriliyorum
    Çocuğa dair aktivitelerden keyif almaya bakmak lazım, ben eşimle bebeyi 1 hafta önce karantinaya aldım ztn evden bir tek ben zaruri şekilde çıkıyorum, şimdilik pratiğim "minderleri mi dağıtacak bırak dağıtsın" şeklinde akülü arabanın tekerlerini temizledim artık evde kullanıyor
    Benim bir avantajım da evin önünde arkasında bir miktar bahçem var(batıkent) oraları hafta sonu daha kullanılabilir hale getirdim hava iyi oldukça bebeyi bahçeye salıyorum kendim çimlerle çiçeklerle falan uğraşıyorum yoksa dizi izlemek falan gibi bir imkan yok bize bol bol bebeyi oyalayıp kahve keyfi yapıcaz eşimle sohbet edicez ekonomiye bakıcaz belki bu süreçte ona da bir şeyler öğretirim

benim evde ne yapılacağı konusunun açılmasını istemem yine insan doğasından kaynaklanıyor, 1 gün tamam 1 hafta da tamam ama bir yerden sonra eşler birbirleriyle çatışmaya başlicak, biz milenyum kuşağıyız hareketin, sana gerçekliğin içinde büyüdük şimdi evde oturmakta çok zorlanacağız ve hepimizin eşleri bize saracak
    önce bunun farkında olmalı sonrada süreci kontrol etmeliyiz, çatışmanın çıkacağını anladığımız anda işi büyütmemeliyiz, sakinleştirmeliyiz yoksa wuhan gibi bu iş çözülünce bizde de boşanma başvuruları artacak..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

malzeme olsa şunu yapmak istiyorum
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben önerilerimi yazayım

Çocuksuz çifler için; netflix, xbox, ps, puzzle, kitap(özellikle tarih ve veba dönemine denk gelen tarih)

Çocuklu çiftler için iş daha büyük sıkıntı, zira ben 3 yaşında bebeyle bu yukarıdakilerin hiç birini yapamam(uyku dışında)
    E bebe de dışarıda enerjisini atamadığı için az uyuyor, o az uyuyunca ben geriliyorum
    Çocuğa dair aktivitelerden keyif almaya bakmak lazım, ben eşimle bebeyi 1 hafta önce karantinaya aldım ztn evden bir tek ben zaruri şekilde çıkıyorum, şimdilik pratiğim "minderleri mi dağıtacak bırak dağıtsın" şeklinde akülü arabanın tekerlerini temizledim artık evde kullanıyor
    Benim bir avantajım da evin önünde arkasında bir miktar bahçem var(batıkent) oraları hafta sonu daha kullanılabilir hale getirdim hava iyi oldukça bebeyi bahçeye salıyorum kendim çimlerle çiçeklerle falan uğraşıyorum yoksa dizi izlemek falan gibi bir imkan yok bize bol bol bebeyi oyalayıp kahve keyfi yapıcaz eşimle sohbet edicez ekonomiye bakıcaz belki bu süreçte ona da bir şeyler öğretirim

benim evde ne yapılacağı konusunun açılmasını istemem yine insan doğasından kaynaklanıyor, 1 gün tamam 1 hafta da tamam ama bir yerden sonra eşler birbirleriyle çatışmaya başlicak, biz milenyum kuşağıyız hareketin, sana gerçekliğin içinde büyüdük şimdi evde oturmakta çok zorlanacağız ve hepimizin eşleri bize saracak
    önce bunun farkında olmalı sonrada süreci kontrol etmeliyiz, çatışmanın çıkacağını anladığımız anda işi büyütmemeliyiz, sakinleştirmeliyiz yoksa wuhan gibi bu iş çözülünce bizde de boşanma başvuruları artacak..

Boşanacak olan insanlara bahane lazım zaten . Zor durum,global bir olay iyi günde kötü günde kelimesinin anlamını bulacağı mevzulardan birisi. Saracak olan,kavgaya bahane arayacak olan alsın uçak biletini,alamıyorsa bile bir şekilde defolsun gitsin italya'ya falan gebersin
    imzasız..

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen çanta siparişi al bence

Bundan yaparsan alırım 1 tane

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanya kargo durdurdu,durdurmasaydı bi koli ürün çekerdik
    Durmadı ver siparişini sen

BurakSah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çalışmaya devam ediyoruz fakat hafta sonu izinliyken muhtemelen tüm gün nargile içerim oyun oynarım. Yoksa vakit geçmez. Araba cilalamakta mantıklı aslında tabi hava durumu müsait olursa
    [B]00 Honda Civic 1.4 İs Sedan (Satıldı)
    01 Mk2 Citroën Saxo Vts (Satıldı)
    Kent Kart

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen çanta siparişi al bence

Bundan yaparsan alırım 1 tane
    deri almam lazım hanım yollamıyor Ulus'a ne zamandır diğeri ise nefis bir şey, malzemelerini bulsam üretime gireceğim...

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cadence vb boyalar ile ben evdeki mobilyaları renklendirmeye başlamıştım zaten.

Ev sahibi ile konuşup mutfak dolaplarının ve kapılarında renklerini değiştirmeyi düşünüyorum.

Baya vakit alıyor, yapmasıda çok keyifli.

YouTube

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cadence vb boyalar ile ben evdeki mobilyaları renklendirmeye başlamıştım zaten.

Ev sahibi ile konuşup mutfak dolaplarının ve kapılarında renklerini değiştirmeyi düşünüyorum.

Baya vakit alıyor, yapmasıda çok keyifli.

YouTube

Şubat son hafta kendimizi parçaladık boya badana evin elektrik tadilat işleri için, sabah iş akşam 23 e kadar evde takıldık. Üstüne hasta olduk hastanelik olduk.

Şimdi 14 gün izin durumu söz konusu, şu zaman denk gelseydi ya tane tane yapardık.

KRG Garage konusu gelir en kötü

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu evde PUBG oynamaktan, sol baş parmağımda problem başladı, hissiyat yok gibi, hafif acı var falan sinirler bitmiş..

şimdi bilek için eczaneden bileklik almakiçin çıktım..

bu sıkıntı çok kötü dostum
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal zamanda sabah 10:30-11 gibi netfixte film açarım akşam 18:30-19 gibi anca bitirirdim.

şimdi 1 günde 3 film bitriyorum.

buarada tavsiye polisiye dizi bekliyorum
    Polisiyeden ziyade aksiyon gizem dram istersen banshee var ilk 3 bölüm için dişini sıkman gerek sonra akıyor ve finalde ağlatıyor...
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Netflixte içerik biterse ya da sıkmaya başlarsa, Amazon Prime Video üzerinden prime dizilerini izleyebilirsiniz. İlk hafta bedava, aylık 6 € üyelik ücreti var.

PC, konsol oyunlarını hiç oynamamış, ya da ne oynayacağınıza karar veremiyorsanız Twitch.tv üzerinden canlı yayınlara bakarak nelerin oynandığına bakıp fikir edinebilirsiniz.

Bob Ross un Resim Sevinci programını seviyorsanız Twitch adresinde kesintisiz tekrarını izleyebilirsiniz.

Oyun oynamak istiyor fakat donanımınız kaldırmıyorsa Geforce NOW programı ile desteklenen oyunları deneyebilirsiniz. Oyunu satın almış olmanız lazım. Geforce Now ücretsiz denenebilir Aylık üyelik 5 € yıllık seçerseniz ilk 3 ay bedava, 15 Mbit üstü stabil internet bağlantısı gerektirir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hem dizi tavsiyesi olsun hem de şunu bir izleyin, sene 2017...

Travelers Turkce Dublaj 2.Sezon 6.Bolum Full HD izle - Dizilla

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ps store adam akıllı bir indirim yapsa da oyun indirsek
    imzasız..

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inşaat sektörü zaten bitik olduğundan son 1 aydır sadece dükkanı aç kapa yapıyorum..bana bişey değişmedi yani

evde de film kitap ile vakit geçiyor..ilan sitelerine bakıyorum..bir de borsa işlerine merak saldım onları takip ediyorum..

bir an önce şu corona geçsin piyasalarda normale dönsün artık fena halde sıktı.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nixie tüpünden saat yapana kadar zaman makinesi yaparsan sırtın yere gelmez. Baktın iş boka sarıyor en iyi geçen yıla bas geri git Ya da biraz ileri gider bakarsın ilerisi daha iyi ise orada kalırsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nixie tüpünden saat yapana kadar zaman makinesi yaparsan sırtın yere gelmez. Baktın iş boka sarıyor en iyi geçen yıla bas geri git Ya da biraz ileri gider bakarsın ilerisi daha iyi ise orada kalırsın.
    arabaya paratoner bağlar DMC gibi meşhur olurum, haaa ileriki zamana gidebilir miyim bilmiyorum ama en az 2m yukarı gideceğim garanti

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaka maka forumda canlandı he iyi oldu Herkes arabasıyla eviyle bir şeylerle uğraşsın paylaşımlar artsın sonra alışkanlık olsun da birazcık eski günlerine geri getirelim forumu

Bir telekom firmasındayım, Cuma'dan beri home'uz, bu haftayı kapattık, muhtemelen ayı da kapatırız evde.

Haftasonu verilerine göre sabitte %40 mobilde %20 civarı data tüketimi artışı vardı, bu haftaki veriler daha da artar

Ben işten arda kalan zamanda Pazartesi arabaya yazılım yaptırdım, Salı günü arka fren lambalarının birinde sorun vardı onunla uğraştım. Bugün akşam canlı yayında spor yaptıracak gittiğim spor salonu. Bir de netflix üyeliği aldım Pek evde oturmadığımdan eskiden trial üyelik alıyodum arada bir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler