User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 39 ile 45 arası

Konu: Offroad ile uğraşanlar ?

bturk03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle herkes nasıl iyisiniz inşallah kendinizi koruyun dikkat edin abilerim kardeşlerim
    Hazır konusu açılmışken bikaç gündür sürekli düşündüğüm aklımı tırmalayan aracı şuraya atiyim bi fikrinizi söyleyin çok arada kaldım
    virüsten dolayı herkes korkuyor para harcamak istemiyor , bu havada araç almak çok mantıklımı ?
    ayrıca orjinali 4.0 olan aracın yakıtı beni çok korkutuyodu buna 2.5 dizel koymuşlar sonradan bu bi sorunmu acaba uzun yıllardır offroad hayalimde var 3-4 ay kullanır hevesimi alır satarım diye düşünüyorum

vinçli , sepetli ve içinin güzel olması tek kriterlerim onların hepsine uyuyor

araçta aha bu
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4079891/detay/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şahsi fikrim günlükde olsa sadece arazide olsa bu araç yerine gene 4.0 lpg i araç almak yönünde olurdu. Daha önce bi yerlerde bu motorun parça sorunu olduğunu ve verimsiz olduğunu okumuştum.
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olum erken ödersen tabiki notun düşer adamın alacağı faize kesik atıyorsun adam seni ...kecekti ne güzel

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bturk03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkes nasıl iyisiniz inşallah kendinizi koruyun dikkat edin abilerim kardeşlerim
    Hazır konusu açılmışken bikaç gündür sürekli düşündüğüm aklımı tırmalayan aracı şuraya atiyim bi fikrinizi söyleyin çok arada kaldım
    virüsten dolayı herkes korkuyor para harcamak istemiyor , bu havada araç almak çok mantıklımı ?
    ayrıca orjinali 4.0 olan aracın yakıtı beni çok korkutuyodu buna 2.5 dizel koymuşlar sonradan bu bi sorunmu acaba uzun yıllardır offroad hayalimde var 3-4 ay kullanır hevesimi alır satarım diye düşünüyorum

araçta aha bu
    Ameriakandan zerre anlamam ama gördüğüm kadarıyla sahipleri orjinalci. Yani ileride satarken belin bükülebilir.

Kendim al-sat yapıyorum şuan elimde 2 araba var , hali hazırda beklediğim 3-4 alınacak arabam var ama erteliyorum.
    Yarının ne getireceği aşırı belirsiz, güven ve devlet zaten yok. O yüzden ben bekle acele etme derim , zaten baktığın araba çat diye satılacak araba değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsi fikrim günlükde olsa sadece arazide olsa bu araç yerine gene 4.0 lpg i araç almak yönünde olurdu. Daha önce bi yerlerde bu motorun parça sorunu olduğunu ve verimsiz olduğunu okumuştum.
    Üst limitlerde arazi düşünmüyorum aslında ama 4.0 da çok korkutuyor beni ama beklicem sanırım fikriniz için teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Günkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ameriakandan zerre anlamam ama gördüğüm kadarıyla sahipleri orjinalci. Yani ileride satarken belin bükülebilir.

Kendim al-sat yapıyorum şuan elimde 2 araba var , hali hazırda beklediğim 3-4 alınacak arabam var ama erteliyorum.
    Yarının ne getireceği aşırı belirsiz, güven ve devlet zaten yok. O yüzden ben bekle acele etme derim , zaten baktığın araba çat diye satılacak araba değil.
    Evet çat diye satılacak bi araç değil ama her malın alıcısı vardır diye düşünüyorum ama galiba haklısınız bu havada araç almak pek mantıklı değil bekleyeceğim fikriniz için teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

araçta aha bu
    Biraz daha çık diff. locklu L200 al derim. O kadar araziye girdim çıktım sorun yaşamadım. Tabi canını alırcasına girmedim. Arazide Japondan vazgeçme.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet çat diye satılacak bi araç değil ama her malın alıcısı vardır diye düşünüyorum ama galiba haklısınız bu havada araç almak pek mantıklı değil bekleyeceğim fikriniz için teşekkür ederim
    Eski bir amerikan kullanıcısı olarak herkesin bana söylediği sözü ben sana söyleyeyim; amerikanın bir aldığın gün bir de sattığın gün yüzün güler

ama illaki alıcam, bu iş için kenara bütçe ayırdım ve gitse de çok mühim değil diyorsan 4.0 al. Motor için ayrı usta, yürüyen için ayrı usta uğraşmamış olursun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler