User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
40 sonuçtan 39 ile 40 arası

Konu: Cekme belgeli aracin yurtdisina cikmasi

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşın annesi alman onun üstüne izmirden ma plakalı mercedes aldık 2015 te alsancak limandan çıkışını yaptık çekiciyle antalyaya götürüp orda gümrükte plaka çıkarıp touring bedeli ödenecekti biz aracı bi şekilde binerek antalyaya getirdik ve bunlar bugün yarın diye diye tam 5 yıldır arabaya biniyorlar uyduruk bi alman plakasıyla babası zaten kıbrıs gazisi çevirmeye girince kimliğini gösteriyor arabada yabancı plaka alamancı arabası diye gönderiyorlar valla şansa biz olsak ilk kavşakta arabayı bağlarlar
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yanlisim yoksa 2000 falan civarina getiriyorlsr diye duydum. ofise hala gitmedigimizden ardaki arkadaslarima soramadim bu arac getirince yapmamis gereken islemleri ama ben en azindan motoru getirmeyi bi sekilde goze aldim. Su mevzular bitsin ilk bi motoru getirmeyi deniycem.
    74 model sehpa...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler