User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: telefon tavsiye

Blackbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iphone sorunsuz oldugunu kabul etmeyen yok ama fiyat performans bakinca iphone artik uçmuş durumda, eşim 6s 16gb kullaniyirdu hafiza az geldigi icin A30s aldim ilk başta laf etsede alisti simdi gayet memnun.
    A30s 1800 e aldim, xiaomi babama aldim 1000tl civari buyuk bir sorunu yok anneme vestel almistim berbat bir telefon

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Blackbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iphone sorunsuz oldugunu kabul etmeyen yok ama fiyat performans bakinca iphone artik uçmuş durumda, eşim 6s 16gb kullaniyirdu hafiza az geldigi icin A30s aldim ilk başta laf etsede alisti simdi gayet memnun.
    A30s 1800 e aldim, xiaomi babama aldim 1000tl civari buyuk bir sorunu yok anneme vestel almistim berbat bir telefon
    abartmıyorum iphoneda bir sefer donma takılma programdan atma hatırlamıyorum 1 hafadır android kullanıyorum ohaaa yeter çüş dedirtti hatta şu yazıyı yazarken kesin alıcakdım android şimdi ciddi düşündürüyor..
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum şöyle söyliyim iphone kullanıyorum uzun zamandır kırdım idareten samsung kullandım inan bu kadar sorun yaşamadım androidcilere sorduğum zaman normal diyorlar..Ama bence ciddi sorunları var androdilerin arka planda açık bir uygulama varken diğer uygulamadan atmalar kasmalar ve bunu güncel telefonlarda yaşıyan çok var ama umursamıyrlar ...
    abi androidde ciddi donanım gereksinimi var ozellikle giriş seviyesi telefonlarda sıkıntı bu yuzden

günümüzde artık ozellik başlangıc seviyesi yükseldiğinden 3-4 gb ramlı telefonlar başlangıç olduğundan binebze çozuldu ama dediğin gibi yaşanılabiliyor malesef

ios gibi tek modele ozgu donanıma gore yazılan bi işletim sistemi olmadığından nekadar çok ozellik okadar çok donanım

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    redmi note 8 ve redmi 8a arasında katalog farkları dışında 700/800 liralık bir fark var. Annem için almayı düşünüyorum bende ancak o kadar kaliteli bir kamera ihtiyacı olmayacak. Dolayısıyla sizce aradaki fark ödenmeli note 8 mi yoksa ekran ve kamera özellikleri daha kötü olan 700 lira uygun a cihaz almak mı mantıklı olur? Apple kullanıyorum ve telefonlardan pek anlamam. Yardımcı olabilir misiniz?
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

adilhcl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    huawei p smart kullandım en son olarak 2 yıldır cok memnundum kasa alrakta alemınyum super saglam Taaki bır hısımla yere çalana kadar
    diyeceğim o ki huawei alacagım yıne su pıyasa belırsızlıgı ortadak kalksın bı . hep memnundum Tavsiye ederim xioami olarak ise A3 tavsiye ederim donanımı ciddi iyi.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11 aydır samsung a70 kullanıyorum. 11 aydır 1 gün bile pişman etmedi. Şuan daha da ulaişılabilir seviyelere gelmiş ben 3500 iken almıştım.
    Instagram: mutusgarage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler