User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
51 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Televizyon Önerisi

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunuda ben aldim 1 ayi geçiyodur gayet memnunum karasal yayin kullanmadigim icin kanal gecislerime bisey diyemiyorum ama uygulamalari görüntü ses falan gayet basarili ve hizli. Duvara monte istersen aski aparati ucretsiz ve 3yil garantisi mevcut
    GRUNDIG 49 GDU 7900B 49" 123 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV Televizyon

Benim arka odada kablolu yayın var. Eski Seg 32" Hd Ready TV varken karasal yayın sorun yaratmıyodu ama bu tv yi takınca anlıyosun 4k ve buyuk ekranda karasal olmuyo
    Benim için problem yok sadece sabahları giyinirken İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat izlerim.
    Gelen servis burası karasal yayın tv 4k da olsa goruntu kötü olur dedi. İnsanlar servisi arıyomuş görüntü kötü diye

Netflix ve beinconnect hesaplarına giriş yaptım. Digitürk Play çalıştıramadım.
    iptv işinden hiç anlamıyorum sanırım para vermek gerekiyo. Parasız bir yöntem varsa yazarsanız sevinirim.

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş yerim için televizyon ihtiyacım var 55 inç düşünüyorum şu alınır diye önerebileceğiniz var mı acaba virüsten dolayı her yer kapalı çokta bilgim olmadığı için internetten alamadım sadece arçelik vardı açık olan orada bir televizyon önerdiler arçelik televizyonlarının çokta iyi olmadığını duymuştum onun içinde almadım önerisi olan varmıdır baktığım tvnin linkini aşağıya bırakıyorum şimdiden teşekkürler

A55L 8900 5A 4K UHD TV | Arcelik
    Bütçeni yazarsan ona göre daha iyi tavsiyeler gelir.
    İşyerinde muhtemelen gündüz kullanacaksın o yüzden aydınlıkda panel kalitesi önemli olabilir

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LG nin 2019 model 55SM8200 model televizyonunu kullanıyorum. genel olarak basarılı bir tv, akıllı kumandası oldukca işlevsel tv yi neredeyse pc gibi kullanabiliyorsunuz.

turksat kablo tv abonesiyim harici cihaz ve harici bir kumanda kullanmak istemediğim için turksattan conax modul kiraladım ayda 3 tl extra oduyorum hersey tek kumandadan kontrol edilebiliyor.

tek sıkıntı conax modul sonrası kanal gecisleri ciddi yavasladı ortalama 6/7 sn suruyor baska bir kanala gecmek. Zaplamayı sevenlere modul olayını tavsiye etmiyorum.
    hocam başka bir problem olabilir mi?
    evdeki tv tam hatırlamıyorum ama 2012 model olması lazım, LG..
    ben de kablo tv'nin conax modülünü kullanıyorum normal geçiş süresi neyse yine aynı değişen bi şey yok.. 6-7 saniye ciddi uzun bi süre netten günceleme bakın olmadı..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

BERKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle vestel almayın diye öneri yapmaya geldim ama vestel alın diyenleri görünce biraz üzüldüm geç kalmışım

şu üründen 2 adet aldık 55" Smart 4K Ultra HD TV 55U9500 kesinlikle fiyat performans ürünü değil
    vestelin hangi ürünü olursa olsun bir daha kesinlikle tercih etmem satış sonrası müşteri hizmetleri 0.
    Ben vestel olarak sadece tv kullanmıyorum ocak almıştım mesela başta tuşlarda problem oldu yapıldı bu süre içerisinde geçici olarak ocak getirdiler.Sonrasında tekrar problem oldu ve sıfır olarak değiştirdiler ocağı.Etrafımdada kullananlar var vestel herkes memnun.Sadece telefonunu almayın rezalet birşey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seg,vestel grubundan almayın. Kendinden uydu makinalı ve akıllı televizyon sözde ama harici uydu alıcısı bağladım. Akıllı tv özelliği zaten hiç kullanılmıyor.

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öneri ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler açıkcası bu konuda çokta bilgi sahibi değilim o yüzden sizlere sordum buradan genel olarak çıkardığım sonuç samsung veya lg tercih etmem gerektiği emlak işiyle uğraşıyorum genelde reklam döndüreceğim ve müşterilere daire resimlerini göstermek amaçlı kullanacağım fakat almışken iyi bir şey olsun istedim aldığım tavsiyelere göre değerlendireceğim bir kaç model ekliyorum sanırım bunlardan birini tercih edeceğim. 49 inç veya 55 inç alacağım aslında İstanbul bilişimde fiyatlar oldukça uygun fakat işi tokatcılığa vurmuşlar sanırım ekşide hiç olumlu yorumları yok.

You have been blocked

You have been blocked

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    You have been blocked

BEn bu televizyonu yaklaşık 2 ay önce aldım (3900dü aldığımda) , çok memnun kaldım, kanal geçişleri çok hızlı değil ancak idare ediyor. Akıllı kumanda var ancak mouse gibi kullanılmıyor. Ancak ben hepsiburada kesinlikle tavsiye etmiyorum. Horoz lojistik ile gönderiyorlar, gidip tvyi kendiniz üretseniz daha önce teslim alırsınız.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İş yerim için televizyon ihtiyacım var 55 inç düşünüyorum şu alınır diye önerebileceğiniz var mı acaba virüsten dolayı her yer kapalı çokta bilgim olmadığı için internetten alamadım sadece arçelik vardı açık olan orada bir televizyon önerdiler arçelik televizyonlarının çokta iyi olmadığını duymuştum onun içinde almadım önerisi olan varmıdır baktığım tvnin linkini aşağıya bırakıyorum şimdiden teşekkürler

A55L 8900 5A 4K UHD TV | Arcelik
    Abi aynı Arçelik'in 50 inç olanını aldık geçen hafta. Görebildiğim tek kusur dikatli bakınca köşelerde biraz kararma efekti oluyor beyaz ekranlarda, bir de film izlerken simsiyah olmuyor ekran hep bir koyu kahve aydınlık kıvamında kalıyor

Onun dışında sizin amacınıza son derece uygun. Wifi sorunsuz, telefondan kablosuz aktarım sorunsuz. Kendiniz bir şey açıp izlemek isterseniz eğer fazlasıyla işinizi görür.

Ama hoparlörleri çok kötü Bizim evde sistem vardı ona bağladım optik kabloyla (3.5 mm kabloyla da olur) , sorunsuz oldu.

Premium kalitedeki televizyon bütçesine çıkmaya gerek yok sizde anladığım kadarıyla. Smart olsun telefondan görüntü aktarın yeterli gibi. Dükkanda işinizi fazlasıyla görür. Yeni olur, Arçelik servisinden de biz çok memnun kaldık kurulumda, sonrası için de tüm eş dost olumlu referans verdi

Öneri ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler açıkcası bu konuda çokta bilgi sahibi değilim o yüzden sizlere sordum buradan genel olarak çıkardığım sonuç samsung veya lg tercih etmem gerektiği emlak işiyle uğraşıyorum genelde reklam döndüreceğim ve müşterilere daire resimlerini göstermek amaçlı kullanacağım fakat almışken iyi bir şey olsun istedim aldığım tavsiyelere göre değerlendireceğim bir kaç model ekliyorum sanırım bunlardan birini tercih edeceğim. 49 inç veya 55 inç alacağım aslında İstanbul bilişimde fiyatlar oldukça uygun fakat işi tokatcılığa vurmuşlar sanırım ekşide hiç olumlu yorumları yok.

You have been blocked

You have been blocked
    Veya ikinci seçenek 4K olmadığı için bir tık ucuza alınabilen 2018 model full HD daha kaliteli ekranlı TVler olur bu üsttekiler sanırım onlardan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam başka bir problem olabilir mi?
    evdeki tv tam hatırlamıyorum ama 2012 model olması lazım, LG..
    ben de kablo tv'nin conax modülünü kullanıyorum normal geçiş süresi neyse yine aynı değişen bi şey yok.. 6-7 saniye ciddi uzun bi süre netten günceleme bakın olmadı..
    yok valla tv canavar gibi, ama conax ve akıllı kumanda ikilisi ile malesef durum bu sekilde.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tv alma arefesindeyim normalde LG düşünüyordum fakat PHİLİPS e aklım kaymaya başladı ambilight ve android olması beni cezbetti sizce 5000-6000 fiyat aralığında minimum 55'' hangi tv yi almalıyım aklımdaki model 55PUS8204

Philips Ambilight 139 Ekran 4K Ultra HD Android LED TV - 55PUS8204/12

yada 8804 modelini alsam 2000 tl fazla vermeye değermi ?

Philips 55PUS8804/12 Bowers & Wilkins 55" 139 4K Ultra HD Fiyatı

veya 8204 değilde daha alt versiyonları 6704 - 7304 alınırmı ne farkları vardır ayak vs. dışında

Philips 55PUS6704 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Fiyatı

Philips 55PUS7304/62 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Fiyatı

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Philips lerin yazılımları ile alakalı hep şikayet duydum. Android ama çok yavaşmış galiba. Android olmayan öncekiler de hep şikayetti. Halbuki nedir yani koyacağın bir cep telefonu işlemcisi iyisinden. Gerisi yazılım. Nasıl yapamıyorlar aklım almıyor gerçekten.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Philips lerin yazılımları ile alakalı hep şikayet duydum. Android ama çok yavaşmış galiba. Android olmayan öncekiler de hep şikayetti. Halbuki nedir yani koyacağın bir cep telefonu işlemcisi iyisinden. Gerisi yazılım. Nasıl yapamıyorlar aklım almıyor gerçekten.
    youtube dan birkaç video izledim ama menü geçişlerinde vs. çok bi yavaşlık göremedim hocam bu fiyatlarda tavsiye edebileceğiniz bir tv varmı? öncelik netflix ve playstation tabi kanal geçiş hızıda önemli

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sony diyen arkadaşları uyarıyorum tavsiye vermeden önce kullanıcı olsunlar. 55w805c modeli var bende 3 senelik tv pat diye bozuldu. tamiri 2bin lira el kadar bir devresi bozulmuş oysaki. tamamen ürünün hatası oysaki. internette aynı sorunu yaşayan bir sürü kullanıcı var. yani her ürün kendi bazında değerlendirilmeli bu marka iyi kötü düşüncesi yanlış. bu model iyi kötü şeklinde görüşülmeli.
    turbocuk istiyoruz

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    youtube dan birkaç video izledim ama menü geçişlerinde vs. çok bi yavaşlık göremedim hocam bu fiyatlarda tavsiye edebileceğiniz bir tv varmı? öncelik netflix ve playstation tabi kanal geçiş hızıda önemli
    Tavsiyem yok maalesef.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu bütçe aralığında en çok tavsiye edilen tv Samsung 55q60. Philipslerde sorun yaşayan çok kişi vardı, bence hiç macera olmasın.

Gidip görerek almak her zaman en iyisi tabi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dodoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bütçe aralığında en çok tavsiye edilen tv Samsung 55q60. Philipslerde sorun yaşayan çok kişi vardı, bence hiç macera olmasın.

Gidip görerek almak her zaman en iyisi tabi.
    samsung un işletim sistemi çok problemli diyorlar aslında LG nin işletim sistemi çok hoşuma gidiyor yıllardır hep LG kullandım bir problem yaşamadım bahsettiğiniz modeli bir inceleyim

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni konu acmiyim dedim, 4k ve netflix ozelligi bulunan bir televizyon ariyorum. Max 5000 butcem var, neler olabilir?
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Otto_Skorzeny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni konu acmiyim dedim, 4k ve netflix ozelligi bulunan bir televizyon ariyorum. Max 5000 butcem var, neler olabilir?
    Tek onerim, 100hz ustu olsun. Olur da playstation vs takmaniz gerektiginde cok farkettiriyor. 50hz tv var bende, netflix vs bir ihtiyac duymadim ama oyunda farkettirdi

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kunteper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek onerim, 100hz ustu olsun. Olur da playstation vs takmaniz gerektiginde cok farkettiriyor. 50hz tv var bende, netflix vs bir ihtiyac duymadim ama oyunda farkettirdi
    Aklimda cok tesekkurler
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler