User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 39 ile 51 arası

Konu: Televizyon Önerisi

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samsung 55q60R 100hz ama 55q60T emın degılım 2020 de ozellık calmıslar eskı serıye göre

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samsung'un yeni QxxT serileri gerçekten bir önceki seneyi aratır durumda bu sebeple 55Q70T alacaktım vazgeçip 55Q80R modeli buldum onu alacağım.
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıllardır teknoloji işindeyim çok para vermek mantıklı değil son zamanlardaki ürün kaliteleri önceki 10 yılın çok altında anakart, ekran kartı yada ledlerin sönmesi vs gibi

Samsung kullanıyordum 8 yıl dayandı o zamanın en üst modeliyken almıştım 600 hz cihaz şmdikilerde yok nerdeyse olanlarda yazılımla yükseltilmiş

bugün gittim vestel aldım geçen yıllara istinaden bunu yaptım bakalım

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50” veya 55” Tv almayı planliyorum ama uzun zamandır takip etmiyorum, bu konuda dikkat etmem gereken noktar ya da direkt tavsiye edebileceginiz urunler varmıdır? Butce 5000TL. Hazır indirim zamanı birşey bulursak alalım diye düşündüm

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende smart tv arayışı içersindeyim internet üzerinden film vs izlemek için ve telefon bağlantısı olan bişey arıyorum pek bilgim yok bu konuda vesteller nasıldır siz ne önerirsiniz bütçe ikibin civarı seksen yüz cm ekran boyutu yeterli .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    You have been blocked

Ben bunu aldım geçen gün 3100 liraydı

Netflix, youtube kullanıyorum diyebilirim sadece çok memnunum fiyatına göre
    11 ay da %100 zam yemiş ürün
    - Bize Her Yer TRABZON

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Philips almayın da ne alırsanız alın. Hangi serisi bilmiyorum ama mutfakta 82 ekran philips var kanal geçişlerinde çay demlenir. İlk açıldığında ses kisamazsin beklemen lazım. Aslında zamanın çoksa güzel tv acele etmeyeceksin kumandaya bir tuşa bastığında 5-10 sn beklersen sorunsuz çalışıyor Allah var. LG den devam ederdim ben olsam...
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Philips almayın da ne alırsanız alın. Hangi serisi bilmiyorum ama mutfakta 82 ekran philips var kanal geçişlerinde çay demlenir. İlk açıldığında ses kisamazsin beklemen lazım. Aslında zamanın çoksa güzel tv acele etmeyeceksin kumandaya bir tuşa bastığında 5-10 sn beklersen sorunsuz çalışıyor Allah var. LG den devam ederdim ben olsam...
    Philips'in PUS serisi oldukça başarılıdır. Bir de 55 inç'in altında markalar genelde iyi paneller koymazlar. Asıl fark oradan sonra ortaya çıkar.

Arayışta olsaydım şunu düşünürdüm mesela

PHILIPS 65PUS8505 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV Gumuş Televizyon
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Philips olayına katılıyorum eskiden görüntüsü güzeldi ama smarta geçince smartı düzgün çalışmıyor. Ana tv olarak Grundig kullanıyorum 4 yıllık tv üst serilerden almıştım philipste yatak odasında orta seviye model smartı çileden çıkarıyor. Grundig arayüzü daha hızlı daha kulanışlı. Ama şu an ki Grundig tv lerde hangi model iyidir bilmiyorum. Görüntüler sony hariç aşağı yukarı hepsi yakın siz mağazalarda menüleri kontrol edin

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Philips 55Pus7805 kullanıyorum tavsiye ederim.
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu siteden alışveriş yapan oldumu fiyatlar fazla uygun gibi
    Vestel 50U9500 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben de güncelleme yapayım Samsung 55MU9000 kullanıyordum ve çok memnundum, diğer evdeki TV bozulunca kendimize yeni daha büyük bişey alalım bu oraya gitsin dedim.

Baya bir araştırdım 3 haftadır sonuç olarak Samsung QLED 65Q80T modelinde karar kıldım.

Uyarı niteliğinde yazacaklarım şunlar;

-İlk 75 baktım, 75TU8500 ve 8000'e kensinlikle kötü bir görüntü kalitesi var ayrıca ekran da ekstra büyüdğü için göze daha da batıyor. cd değerleri ve izleme açıları d açok kötü özellikle HDR düşük ışık seviyesi.
    -65 QLED serisinde ise, Q60T kesinlikle QLED'e yakışmayan bir model uzak durun.
    -Q70T ise arada kalmış bir model geçen senenin Q60R modelinin muadili ancak diyebiliriz.
    -IPS Panel LG' de ise Nanocell de NANO916 indirime girdi ona da bir niyetlendim ancak düşük ışık yüksekliği beni baya soğuttu.

Gerçek karşılaştırmalar bu siteyi baz alın lütfen teknik verilerle gayet keyifli karşılaştırma yapabilirsiniz.

Samsung Q80/Q80T QLED Review (QN49Q80TAFXZA, QN50Q80TAFXZA, QN55Q80TAFXZA, QN65Q80TAFXZA, QN75Q80TAFXZA, QN85Q80TAFXZA) - RTINGS.com

-Sonuç olarak ben EDGE LED istemiyordum ışıma sorunları yüzünden QLED serisinde bunu karşılayabilen model ise hem 120hz panel hem Arka Aydınlatma hem de testlerdeki en iyi puanlarıyla 80T modeli oldu. 3 gündür kullanıyorum özellikle HDR kalitesi ve ışığı çok iyi. 65'' te ideal büyüklük oldu bizim salon için. 14-15.000tl bandı için kesinlikle tavsiye ederim bir de 800TL samsung para kart gelicek onu da istediğiniz yerde hacıyabiliyorsunuz ama onun süresi bitti ben son güne yetiştim.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Edit:

Q60T ve Q70T karşılaştırması:

Samsung Q60/Q60T QLED vs Samsung Q80/Q80T QLED Side-by-Side TV Comparison - RTINGS.com

Q70T ve Q80T karşılaştırması:

Samsung Q70/Q70T QLED vs Samsung Q80/Q80T QLED Side-by-Side TV Comparison - RTINGS.com

LG NANO91 ve Q80T karşılaştırması:

LG NANO90 vs Samsung Q80/Q80T QLED Side-by-Side TV Comparison - RTINGS.com

genel olarak QLED'de 60 veya 70 T alacağınıza geçen senenin R modelleribi alırsanız çok çok daha yüksek performans alırsınız.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler