User Tag List

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
106 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Dr. Ecu mu EcuFast mı?

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özgün ile 1 gün takılsanız bu telefon mevzusunun ne kadar saçma olduğunu anlayabilirdiniz. Günde en az 500 kez telefonu çalıyor, saati de yok gece 3'te bile insanların aradığına mesaj attığına şahit oldum. Ve o saatte arayan insana bile sabırla, samimiyetle yardımcı olur. Peygamber sabrı gibi sabır var adamda...

Ulaşılamaz, burnu havada vs mevzularına da sadece gülüyorum, bu yazılım işindeki adamların hiçbiri Özgün kadar işyerinde olmuyordur. Adam gece gündüz demeden, tatil izin vs demeden işinin her zaman başındadır. Telefonla ulaşamazsanız mutlaka işyerinde bulursunuz, işinin gücünün yoğunluğunun içinde sorularınızı cevaplar yardımcı olur. Hiçbir zaman para odaklı düşünmez, elinden ne geliyorsa yapar. Kendine zerre faydası olmayacak şeylerde bile yönlendirir, kafa patlatır.

Yazılım yaptırmak istiyorsanız işyeri telefonundan arayıp gayet kolay randevu alıp işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Biryerde okudum kim yazmış hatırlamıyorum Özgün yüklü araba varsa ilgilenir gerisini başkası yapar vs gibi. Yapılan her yazılım 1.3 mjet vs bile olsa Özgünün elinden geçer, o yazar ve yanında çalışan arkadaşlar aracınıza yükler. Özgün bakmaz etmez, şöyle böyle bunlar kendi kuruntunuz bence, öyle bir şey yok.

Dr.Ecu'da yaptır diye yazmıyorum bunları, Ecufast Alper de eski arkadaşımız Paşaoğlu Bekir de Gforce Yılda da Remaps Ümit de vs yeni mantar gibi türeyen yazılımcılar hariç hepsini tanırım hepsi dostumdur.

Aracın zaten spesifik bir araç değil, bakımlı olsun aracına iyi bak herhangi bir sorun yaşamazsın yazılım ile.

Ecufast o kadar uygunken aklın Dr.Ecu'da kalmış belli ki buraya konu açmışsın. Kendi iç sesini dinle ve ileride keşke demeyeceğin yerde yaptır. 300-400 lira fark için aklındakinden vazgeçme. O fark 1 buji seti, 1 depo benzin, 1 hava filtresinin yarı parası
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

ErayArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1998-2008 arası sanayide alçak sürünme modunda geçti..hiç böyle bir tabir veya anlayışla karşılaşmadım.. 2008de koptum gittim, 2 sene öncede hasbel kader geri dönüp eski kapıları aşındırdım biraz..hayat şartları diyelim.. sanayi esnafında böyle bir ahlaksız düstur edinilmişse vay o sanayinin haline.. ustanın biri bozar diğeri yapar..kim bozduysa bozan usta ile konuşur ne yol izlediğini öğrenir ona göre yapar yine yapar..gerçi eskiden usta vardı, usta yetişTiriyodu, usta yetişiyodu sanayide.. artık çoğunlukla çakal yetişiyo son gözlemlediğim kadarıyla..hele ki elektorinik işleri tam şam şeytanlığı olmuş..

alet işler el övünür derlerya o kafa..almanyadan cihazı alıp beyne bağlayan usta olmuş..arkadaşım senin o gördüğünü artık telefondan herkes görebiliyo.. eskiden motor sesi dinleyip nokta atışı arıza tesbiti yapan ustalar vardı..şimdi beyne cihaz bağlayıp çıkan 15 tane arıza koduna göre tek tek bakarak bade süzerek inci dizerek çözEmeyen usta dolmuş ortalık..rolanti sorununu arıza tesbit cihazındaki 6 hata koduna göre sök tak yaparsan o araba muşmulaya döner..hiçmi feedbackin yok hiçmi boğazın ağrımadı hiçmi ateşin çıkmadı nasıl bilemezsin..makineyle ben de ustayım aga.. bağlamış bilgisayara senin rolantide sorun var diyo..e ben söyledim zaten onu sana..

Özgün'ü tanımam, ecufasti tanımam.. duyduğum ve videolardan forumlardan okuyup gördüğüm kadarıyla Özgün olaya kendinden bişeyler de katarak arabaya göre yazılım yapıyor..balıkesirde konunun ehli bir akradaş vardı Dahacan sanırım adı birde onu hatırlıyorum..diğer firmaların hazır map yüklüyor olması onları kötü esnaf yapmaz..bakkal kendi ürettiği ekmeği satmıyo o da fırından alıyo..

ama eğer denildiği gibi bir esnaf heleki elektronik işi yapan bir esnaf arandığında ulaşılamıyor ise o bence gerçekten büyük bir sorun..araç dükkana gelsin bakalım kafasıyla iş yapılmaz..tabiki sürekli telefon elinde müşteriler ile konuşarakta iş yapamazsın sonuçta iş fiziki bir iş...gerekirse işten hafif anlayan bir personel alacaksın sadece telefona bakan, o sorunları plakaları not alıcak sana müsait anında ileticek sende olası çözümleri listeliceksin aciliyetine göre gerekirse hemen aricaksın vs vs..ama muhattap bulamamak gerçekten çok saçma ve can sıkıcı

maslak Askar bmw ye aracımı götürmüştüm..Veysel usta sağolsun sorunumu çözdü.. sonrasında sorunu çözdüğü araç ve başka araçlarla ilgili muhtelif zamanlarda CEP telefonundan 20 kere aramışımdır..hiç açmamazlık yapmadı, her seferinde dinledi ve cevap verdi..başından savmaya kalkmadı, kestirip atmadı..fiyatı başka esnafa göre yüksektir falandır filandır diyen elbet çıkacaktır..ucuz etten de yahni yaptık...olmuyo...

esnafın ukala tavır içinde olanı hiç çekilmez.. başkası parayla iş yaptırıyoda biz boncuklamı yaptırıyoruz.. sen emek verdin ben para verdim..kimse kimseye borçlu değil..yazılım işinde verilen emek ben dükkandan çıkınca bitmez.. bunun bilincindeki her esnaf uzun vadede kazanır..dünya benim etrafımd dönüyo zanneden esnaf dünyanın güneş etrafında döndüğünü er geç anlayacaktır..
    Abi yorumunu okudukça son 5-6 ay içinde yaşadıklarım gözümün önünde canlandı . Görüp geçirmek,tecrübe bambaşka bir şey gerçekten yaş kesinlikle sadece bir sayı değil öyle doğru noktalara parmak basmışsın ki... 6 ay öncesine kadar sanayinin s'sini bilmezdim , ufak hadiseler yaşandı hayırlı bir iş için model düşürme ve elde olanı değiştirme zorunluluğu doğdu sonucunda çok istediğimiz bir aracı nasip etti mevlam , o günden itibaren sanayi kapısı aralandı ve benim için zaman, nakit kaybı vsvs. başladı ama buna da şükür çoğu şeyin altından kalktık bir elektronik sorun dışında. Araçta EGS hatası var bu yüzden DSC sistemi çalışmıyor.(bilmeyenler için sadece otomatik viteslerde görünen bi hata , benim araç manuel) yani sorun muhtemelen kodlama/beyin kaynaklı , araç kendini otomatik sanıyor . Açık konuşmak gerekirse basit bir sorun olmadığı aşikardı ve bu süreçte kapı kapı bmw elektrikçisi gezdim ama öyle sıradan kişilere değil sözde Ankara'nın en iyileri .

Dediğin gibi elektronik işleri sanayinin bambaşka bir mevzusu şundandır deyip bozuk olmayan parçadan 1-2 lira sokmaya çalışan uyanığı mı dersin ukala bir tavırla müşterisini arabasına göre seçeni mi dersin(F30'a bir NBT, bir hayalet takıp onu kodlamak daha cazip ve kolaydır adam da haklı ben olsam bende uğraşmam bozuk miniyle ). hepsini geçtim benim aracın sorunun azıcık farklı olduğunu görüp uğraşmak istemeyenlere ne demeli; Sen ustasın bu iş seçmek neden ? ölene kadar sadece SZL mi tamir edeceksin ya da gizli özellik açıp retrofit mi uygulayacaksın ? Bu teknolojiler yokken ne yapıyordu bu insanlar , nasıl oto elektrikçisi oldu , usta ünvanını nasıl kazandı ? ista'yı bağla arabaya alıştığının dışında bişeylerle karşılaş sonra ben bunla uğraşamam zaman kaybı olarak mı görüyorlar yoksa işin maddiyatı mı tatmin etmiyor bunları anlamadım ki . Ya başkan neyse parası vereceğiz babamın hayrına yapmayacaksın ki . Ayrıca elektronikte ne çıkacağı belli olmaz önden fiyatın konusu açılmaz (ki öğrenci adamız) sen yap zaten sonunda 5 lira desen de vereceğiz mecburen. Allah var bir tanesi direkt yapamam dedi fakat bir tanesi var ki lanet olsun böyle binerim bunlardan medet umacağıma dedirtti . Bu araba otomatik mi , yoo factory manual ; allah allah bu arabanın beyin mi değişmiş acaba otomatikten çıkma beyin mi var acaba , e ne bileyim a*k ki değişse bile bu soruyu benim sormam normal olan sen bana niye soruyorsun ; bunun dsc lambası falanda yanmıyor siz buna bi orijinal yazılımı yükletin öyle gelin dedi , buraya kadar sorun yoktu çünkü araba 20 dk önce Dr.ECU Ankara şubesindeydi ve Özgün abi üzerindeki yazılımını okuyup orijinal olduğunu söylemişti . Tek kelime etmeden çıktık dükkandan (google'a şu an Ankara bmw elektrikçisi yazsanız 2 si en üstte çıkar , sonuncusu çok popüler 2 şubeli beyin tamircisi ).

Uzun ve belki konuyla alakasız bir yorum oldu konu sahibi abi kusura bakmasın, yorumun o kadar doğru ki tutamadım kendimi .Bu günlerde esnaflık kavramı gerçekten bitmeye yakın müşteriyi küçümsemek,ukala tavırlar,iş seçmek vsvs. ya da ben bugüne kadar hep öylelerine denk geldim . Zor zanaat, gerçekten bu işi layıkıyla yapanlara helal olsun , diğerleri için söylenecek bir şey yok Allah herkesin çarşısına göre pazar versin ne diyeyim .
    Bu arada fikrimi belirteyim o kadar yazdım Doktor doğru karar olur bence bakımlı bir THP için .
    Saygılar

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özgün abiyi instagramdan takip ederken bile yoruluyoruz. Adam bir de o hayatı yaşıyor.

ErayArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgün ile 1 gün takılsanız bu telefon mevzusunun ne kadar saçma olduğunu anlayabilirdiniz. Günde en az 500 kez telefonu çalıyor, saati de yok gece 3'te bile insanların aradığına mesaj attığına şahit oldum. Ve o saatte arayan insana bile sabırla, samimiyetle yardımcı olur. Peygamber sabrı gibi sabır var adamda...

Ulaşılamaz, burnu havada vs mevzularına da sadece gülüyorum, bu yazılım işindeki adamların hiçbiri Özgün kadar işyerinde olmuyordur. Adam gece gündüz demeden, tatil izin vs demeden işinin her zaman başındadır. Telefonla ulaşamazsanız mutlaka işyerinde bulursunuz, işinin gücünün yoğunluğunun içinde sorularınızı cevaplar yardımcı olur. Hiçbir zaman para odaklı düşünmez, elinden ne geliyorsa yapar. Kendine zerre faydası olmayacak şeylerde bile yönlendirir, kafa patlatır.

Yazılım yaptırmak istiyorsanız işyeri telefonundan arayıp gayet kolay randevu alıp işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Biryerde okudum kim yazmış hatırlamıyorum Özgün yüklü araba varsa ilgilenir gerisini başkası yapar vs gibi. Yapılan her yazılım 1.3 mjet vs bile olsa Özgünün elinden geçer, o yazar ve yanında çalışan arkadaşlar aracınıza yükler. Özgün bakmaz etmez, şöyle böyle bunlar kendi kuruntunuz bence, öyle bir şey yok.

Dr.Ecu'da yaptır diye yazmıyorum bunları, Ecufast Alper de eski arkadaşımız Paşaoğlu Bekir de Gforce Yılda da Remaps Ümit de vs yeni mantar gibi türeyen yazılımcılar hariç hepsini tanırım hepsi dostumdur.

Aracın zaten spesifik bir araç değil, bakımlı olsun aracına iyi bak herhangi bir sorun yaşamazsın yazılım ile.

Ecufast o kadar uygunken aklın Dr.Ecu'da kalmış belli ki buraya konu açmışsın. Kendi iç sesini dinle ve ileride keşke demeyeceğin yerde yaptır. 300-400 lira fark için aklındakinden vazgeçme. O fark 1 buji seti, 1 depo benzin, 1 hava filtresinin yarı parası
    Biraz fazla konuştum ama söylemeden geçemeyeceğim ; gece 12'de özgün abiye instagramdan ulaştım sorunumu dile getirdim , çok değil 1 saat sonra o saatte ses kaydı atıp cevap verdi ve neden kaynaklı olabileceğinden bahsedip yönlendirmelerde bulundu .

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErayArslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz fazla konuştum ama söylemeden geçemeyeceğim ; gece 12'de özgün abiye instagramdan ulaştım sorunumu dile getirdim , çok değil 1 saat sonra o saatte ses kaydı atıp cevap verdi ve neden kaynaklı olabileceğinden bahsedip yönlendirmelerde bulundu .
    Estafurullah.

Öyledir her zaman yardımcı olmaya çalışır.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dr.Ecu bayisinde Mini Cooper Countryman S ALL4 aracıma yazılım yaptık, fark olmadığını anladığımızda eski halininde yazılımlı olduğunu farkettiğimizde ücret almadılar.
    Polo Gti aracımın bir arızasında bir çok bayisinde danışarak yardım ettiler.
    Birkaç seferinde Özgün ü direkt aradılar yardımcı oldu.

Ucuz Etin yahnisi yavan olur derler...

Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EcuFast'de kurumsal ve güvenilir firma imajı çiziyor ancak hiç iş yaptırmadım daha önce. Bildiğiniz yaşadığınız bir sorun şikayet durumu var mı?

Öğrenmek istediğim şu. Dr. Ecu elbette 1. sırada olabilir ama EcuFast 2. sırada mı yoksa gerçekten kötü mü?
    Alper abiyide tanırım. Ben kötü demem, ama tercihim Özgün abiden yana olur En basitinden, hiç bişeyi yoksa tecrübesi var
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dr tartışma konusu bile olamaz

Onun sayesinde bir yere girenler bu sektöre girenler teşekkür etmeli

Klonlama mümkün olsada her ilçeye bir dr düşse

Öyle olmuyor

Ben dükkanına bile gitmem boş kuru kalabalığın esnaf adamda sevmez

Ama bir kere bile laf etmemiştir.

İşim olsun giderim konuşurum tarihimi alırım gelirim işimi çözer giderim

Dbs typer ı o zaman dyno yok kemerburgaz kaç defa gittik geldik

O para bile almadı o işten sevdi projeyi

O yüzden ben yaşadığımı bilerim.

Adam gibi adamdır yaptığı işlerdende yaptığı iş bellidir

Gerisi kuru gürültü

Dr u dükkan olmadığı zamandan bilenler bilir

Onun yerinde başka birisi olsaydı şuan elinde laptop yok yatında takılıyordu

Adam severek yapıyor bu işi herşeyde para değil onun için

İstediği an dilediği parayı bulacak etrafında milyonluk adamlarda mevcut

Diğerleri onu karalama yaparak kendilerinin bir yere geleceğini zannediyor

Ona hiçbirşey olmaz

Dr hep dr kalacaktır.

50/60 yaşına geldiğinde ben ondan isterim ki bir eğitim akademisi açsın

Yeni düzgün yazılımcılar yetiştirsin

Tuning camiası hızlı matkaplar ona çok şey borçlu...
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Balistique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kafandaki firmaları google a yaz. Orda gerçek kullanıcı yorumlarını tarafsız bir ortamda görebilirsin. Kim ne kadar insana hizmet vermiş ne kadarı memnun kalmış vs vs.

Techte alacagin cevap belli.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 1.4 CRDI Rio' ya yazılım yaptırdım DR Ecu' da direk Özgün abi yazdı, aracımda gayet standart filo çıkması buzdolabı beyazı bir arabaydı Teste vs yanındaki arkadaşlarla çıktık, aşırı da ilgililerdi.

Mevcuttaki aracımda MG Remaps yazılım var, memnunum.

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....

hayır sen benim yazımı kesinlikle yanlış anladın bende kurumsallaşmadan ona insanların iiçinde olmayı tercih ediyorum cok basit basketbol oynarken dewamli telefon çalarsa basketbol oynayamazsın bunun için bi kenara bırakır işini yapar sonra bakarsın ama günde 12 saat basket hatta yeri geldiği zaman 18 saat basket oynarsan ozaman Telefonlarına birini bakması için bir telefon alir onu ona verilirsin ama genede sen ile görüşmekistenirse o sana iletir doğrumu bende bunu yapıyorum amaa telefonum şirket telefonu değil şirket telefonunu arasalar zaten yeteri kadar bilgi alabilirler illaki ben isem msg atabilirler Telefon ettiklerinde bu zaten kendisine iletilir doğrumuyuz Aynı seyi yazmışız bunun adı ukalaliğa gelmiş die yazdım bu yazıyı

mhd den farkim aynı ülkede ve insanlara kandırmak istemememdir (yanlliş anlama MHD ye sahtekar demedim) Tr de Benzin araç bakımı ilgi alaka o sekilde olmadığı için kesin sorun çıkar ve Mhd gibi bi firma başımıza bir cok arabada sorun yasatacakır yoksa Zor bir iş değil. onun yerinne bayime yönlendirip yazılımdan sonra ve öncesinde kontrol ettirmek daha sağlıklı Benim gözümde

işte mesela o yazıyı yazan arkadaşta sonra söyledi zaten heyecanlandım heyecanıma yenik düştüm diye arasa ulaşabilecekti
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

alperkirman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özgün abiyi aradın ulaşamadın dükkana gittin neden ulaşamadığını anlarsın ki aşada falan göremezsin yukarıda sola dönüyosun odanın içinde sol tarafta masanın arkasında belinin üstünde oturuyo olur
    iş bitince de iyiki beklemişim dersin makara muhabbet ücrete tabi değil
    Allah Tekdir , Ordusu Türk'dür.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alperkirman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özgün abiyi aradın ulaşamadın dükkana gittin neden ulaşamadığını anlarsın ki aşada falan göremezsin yukarıda sola dönüyosun odanın içinde sol tarafta masanın arkasında belinin üstünde oturuyo olur
    iş bitince de iyiki beklemişim dersin makara muhabbet ücrete tabi değil
    ayar zamanın mı geldi lan hahahahhaha
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayar zamanın mı geldi lan hahahahhaha
    bizde ayar bitmiyordu aslkdfjaskldf ayar bitmeden arabada hep bişeyler değişiyor du asklşdfjkalsdf

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alperkirman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde ayar bitmiyordu aslkdfjaskldf ayar bitmeden arabada hep bişeyler değişiyor du asklşdfjkalsdf
    ilk sanzımanı çözmeliydi
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk sanzımanı çözmeliydi
    ondan sonra özgün neden ayar yapmıyordu hahahha
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi abi abi
    nasıl bir şanzıman yapalım kısamı olsun otomatikmi olsun yoksa yoksa geçenlerde bi videoda gördüm 4te250 yapıyordu du nardu bi s3 yoksa öylemi yapalım du asıdfjopısjfas
    zannımca o s3dişli oranlarıda dizel di di asdfasd
    öptüm kib bye

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bu konu açılana kadae her 2 isminde Özgünün olduğunu sanıyordum.Daha önceden Ecufast yazıyordu sanırım tabelada ayrıldıklarını bilmiyordum o yüzden soran olursada Maslakta ecufast var oraya git diyordum hep
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece 1 de evinden alıp yazdırdığımız oldu. Fiyat mühim değil kalite önemli. Her zaman Dr.Ecu

Bu arada birgün odasında sadece oturun ve telefonun kaç defa çaldığını görün. Ben şahsen dayanamazdım çok açık.
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler