User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
106 sonuçtan 96 ile 106 arası

Konu: Dr. Ecu mu EcuFast mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şahsen Dr.Ecu tecrübe etmek nasip olmadı yerel bölgedeki arkadaş tam ben gidecekken ayrılmış kapatmıştı.
    ben Ecu.Fast Adana'da 1.5dci aracıma yazılım yaptırdım gayet memnunum kıyas yapamıyorum şundan şöyle iyi böyle kötü gibisinden ama benim için önemli olan diyalog,satış sonrası hizmeti ve gerçekten her iki konudada yerel Ecu.Fast bayiisi 10 numara

ysnaiwa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyu çok araştırdım ve kararımı Dr.Ecu olarak belirledim yazılım yaptırdım. Çok memnunum maşallah hiç bir sorun yaşamadım aracımla. Bmw N13 motorlar sorunlar silsilesidir stock hali bile fazlaca problem çıkarır. Yazılım yaptırmaktan bile vazgeçmiştim hatta bir ara. Forumda yazılanları okudum diğer yazılım firmalarının araçlarını inceledim (0-100 ile performans ölçeni mi ararsın birde bunu 10-20 km den start edip videoyu yayın edenler ). Tüm incelemelerim sorunsuzluk, geri dönüş, gırtlak dolu açıp araca sıkıntı vermeyen firma Dr.Ecu olarak belirledim. Aracımdaki bujiler bitikti (tahmini 7 yıllık) o halinde bile sorunsuz tahrik arızası vs hiç bişey yoktu yenileyip yoluma devam ettim. Çok iddialı firmaların performansıyla denk gidiyor. En hızlısı olma derdim yok neticede aracımı seviyorum

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende cooper S'im için Özgün abiye Dr.Ecuya gitmiştim ilk yazılım gayet güzel oldu sonra biraz daha parçalar eklenip üst yazılıma geçtik 1 saat sonrasında araçta gaz kesme yapmıştı üst devirlerde aradım hemen gel bakalım dedi gittim bayağı ilgilendi falan nitekim bujiden çıkmıştı buji değiştiğinde bir problem olmamıştı her soruna arızana onunla ilgili her kısma gözün kapalı güvenebilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde 2cr diye bir firma var instagramda takip ediyorum bu firmayı deneyimleyen oldu mu nasıllar acaba ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde 2cr diye bir firma var instagramda takip ediyorum bu firmayı deneyimleyen oldu mu nasıllar acaba ?
    mükemmel işler çıkartırlar türkiyede 1 numaradır kesinlikle şiddetle tavsiye etmiyorum

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2cr için kendi youtube kanallarında fren balatası değişiminden sonra rodaj nasıl yapılmalıdır diye videoları var.ve her bakım yaptıkları araçların fren balatası değiştikden sonra yeni sıfır balata ile ani frenleme yaparak rodaj yaptılarını söylüyorlar.

benim bildiğim yeni fren balatasında ilk 200-400 km ani frenlemeden kaçınmak dikkatli yavaş frenler yaparak rodajı yapılması gerekiyor.

(ki araçların kullanma kılavuzundada böyle yazıyormuş)

Seat IBIZA FR

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2cr için kendi youtube kanallarında fren balatası değişiminden sonra rodaj nasıl yapılmalıdır diye videoları var.ve her bakım yaptıkları araçların fren balatası değiştikden sonra yeni sıfır balata ile ani frenleme yaparak rodaj yaptılarını söylüyorlar.

benim bildiğim yeni fren balatasında ilk 200-400 km ani frenlemeden kaçınmak dikkatli yavaş frenler yaparak rodajı yapılması gerekiyor.

(ki araçların kullanma kılavuzundada böyle yazıyormuş)

2 cr nin neyi doğru ki? Belli bir fan Grubu var sürekli övüp duran. Ama bu işlerle haşır neşir olan insanlar bir çok yanlışı ortaya çıkardı eski konularda. Yeni öğrenen tecrübesi olmayan insanları güzel çekiyorlar videolar ile.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 cr nin neyi doğru ki? Belli bir fan Grubu var sürekli övüp duran. Ama bu işlerle haşır neşir olan insanlar bir çok yanlışı ortaya çıkardı eski konularda. Yeni öğrenen tecrübesi olmayan insanları güzel çekiyorlar videolar ile.
    Tamda düşündüğüm buydu süslü kelimeler teknik açıklamalar vs

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamda düşündüğüm buydu süslü kelimeler teknik açıklamalar vs

Custom hazırladığımız yazılımların farkı tam da burada ortaya çıkıyor. Diğer firmalar / yazılımcılar gibi sabit değerlerle oyanayarak değil, aracınızdan kazandığımız gücü dengeli bir şekilde parçaların üzerine dağıtarak güç kazanıyoruz.

Gayet süslü bir kelime. Dr ecu dan veya bilindik bildiğimiz en iyi 5 firmadan ekstra ne yapıyor ki daha pahalı ya satıyor? Sol aksa 5 bg sağ aks 5 bg mi dağıtıyor ne yapıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Custom hazırladığımız yazılımların farkı tam da burada ortaya çıkıyor. Diğer firmalar / yazılımcılar gibi sabit değerlerle oyanayarak değil, aracınızdan kazandığımız gücü dengeli bir şekilde parçaların üzerine dağıtarak güç kazanıyoruz.

Gayet süslü bir kelime. Dr ecu dan veya bilindik bildiğimiz en iyi 5 firmadan ekstra ne yapıyor ki daha pahalı ya satıyor? Sol aksa 5 bg sağ aks 5 bg mi dağıtıyor ne yapıyor
    Açıklamalarda hep şu imalara denk geliyorum başkaları gibi hayali değil gerçekte xx beygir katıyoruz yada kimse yapamadı biz yaptık gibi insanın biraz aklı bulanıyor

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes DR ecu firması ile olan anısını anlatmış anı defteri gibi bende yazayım bari

Yıllar önce a5 coupe aracıma yazılım için gitmiştim, dükkana girdiğimde inanılmaz bir hengame vardı , sürekli geyik makara dönüyor etrafta bir sürü ne iş yaptığı belli olmayan insanlar vs. Sene 2011 falan bu arada). Zor bela konunun muhattabını bulup derdimi anlattım , fiyat aldım , özgünle de görüştüm bu arada , kesinlikle burada söylenildiği tavırda bir adam değil, elinden geldiğince ilgilendi. Neyse bir arkadaş geldi yaptı yazılımı, yazılımdan sonra araba kesme yapıyordu vagcılar bilir safe mode muhabbeti, onun içinde defalarca aramama hatta oraya gittiğim halde bir türlü birini bulup bi cevap alamamıştım, çünkü yine aynı hengame dükkanın içinde gidiyordu.

Çocukluğumdan beri esnaf bir ailede yetişmiş biri olarak samimiyetimle ve haddimi aşarak söyleyebilirim ki , özgünün yani DR Ecu firmasının problemi samimiyetsizlik değil, yoğunluktan ötürü bir düzensizlik üzerine kurulmuş düzen var gibiydi. Tabii şu an nasıldır bilmiyorum, açıkçası o günden sonra haliyle ben de gitmedim. Zaten öyle hızlı uçan kaçan proje arabamızda yok gitmeye gerek de olmadı
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler