User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Oto yıkama tabancası

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Oto yıkama tabancası

M alum karantina vs evden dışarıya pek çıkamıyoruz. Bende araç yıkama işini evin altında yapayım istedim, bugün gerekli uzunluktaki bahçe hortumu kelepçeleri vs aldım. Hatta tabanca da aldım ama malzemenin bu kadar dandik olabileceğini düşünemedim. Suyu açtığımda tabancadan kaçırmaya başlıyor.

Asıl konuyu açma sebebime gelirsek; bu şekilde araba yıkayanlar vardır illa ki. Hangi tabancayı önerirsiniz, kullandığınız, tecrübe ettiğiniz bir ürün varsa bende alayım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su kaçırma neyse de şebeke basıncı yeterli gelmeyecek.

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tornacının birinden eğer şebeke basıncı yüksekse hortumun ucuna kelepçeyle takabileceğin bir nozzle yaptır. fevkalade basınç vermese de denendi ve fazlasıyla iş gördü

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizimkiler 30 sene önce almanyadan bi yıkama seti almışlar fırçalı falan tabanca şeklinde gram su kaçırmıyor markasını hatırlayamadım fırçası o kadar yumuşakki insan saçı gibi hiç boyaya zarar vermiyor bulursam atarım markasını turunculu grili rengi var
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su kaçırma neyse de şebeke basıncı yeterli gelmeyecek.
    yeterli gelir abi küçük makina alacak zaten arkadaş oto yıkamalarda kullandığımaz 200 bar makina değil. onlara bile şebeke suyu yeterli geliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana sadece bahçe hortumuna bağlanabileceğim tabancadan lazım. Sadece tecrübe ettiğiniz bi tabanca var mı, varsa hangisidir diye soruyorum

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bütçeye bağlı olarak değişir ben 2016 da 150 tl ye almıştım kronik sıkıntısı varmış garantiden hallettik aman aman bir performansı yok hortumla yıkamaktan bir tık iyi ben yazın haftada iki üç kere araba yıkadığım için tozunu atmak için kullanıyorum orta derece kire kadar fena değil ama kış şartlarında veya araba sağlam kirlenince ilk benzincide sağlam su vurup öyle kendi makinemle yıkıyorum. Bu makinelerde anladığım kadarıyla basınç çok değişmiyor ama suyun debisi değişiyor önemli olanda suyun debisi bence o yüzden ona dikkat ederek alın.

benim aldığım bu dediğim gibi yazın araba çok pis değilken güzel iş görüyor hem suda fazla harcamıyor

arkadaşımda bundan aldı bu çok güzel ama yine araba çok pis ise kaldırmıyor çamuru pisliği aslında kaldırmıyor demek yanlış olur basınç pisliği kaldırmaya yetiyor ikiside kaldırıyor ama tabancadan çıkan su ufak olduğu için yavaş yavaş arabanın her yerine suyu vurman lazım oda uzun sürüyor haliyle

You have been blocked
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu çok farklı yerlere gitmiş arkadas Basınclı makine değil tabanca istiyor,

bu konuda en iyi marka Gardena ama cok cok pahalı. tabancadan kaçırma derken ağız kısmından mı ? bazılarının arkasından bu konuda sertlik ayarı oluyor tetik için sizinde öyle bir durum olabilir, ben cok tabanca kırdım cok kullandım ama böyle önerme kısmında marka olarak aklıma gelmiyor cunku hep bauhaus veya tekzenden gidip orta fiyatlı bir ürün aldım. sadece ucu mümkünse celik bakmanız fayfalı olur.

Neptun DY2323 5 Parca Sulama Seti - Bauhaus şu tabanca da arka kısımdaki vida gibi olan yer dediğim ayar kısmı almadan bi sizin tabancayı inceleyin derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mert Safa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu çok farklı yerlere gitmiş arkadas Basınclı makine değil tabanca istiyor,

bu konuda en iyi marka Gardena ama cok cok pahalı. tabancadan kaçırma derken ağız kısmından mı ? bazılarının arkasından bu konuda sertlik ayarı oluyor tetik için sizinde öyle bir durum olabilir, ben cok tabanca kırdım cok kullandım ama böyle önerme kısmında marka olarak aklıma gelmiyor cunku hep bauhaus veya tekzenden gidip orta fiyatlı bir ürün aldım. sadece ucu mümkünse celik bakmanız fayfalı olur.

Neptun DY2323 5 Parca Sulama Seti - Bauhaus şu tabanca da arka kısımdaki vida gibi olan yer dediğim ayar kısmı almadan bi sizin tabancayı inceleyin derim.
    Aynen doğrudur arkasında vida benzeri sanıyorum ayarlama ve tetik sabitlemeye yarayan bişey var, deneyip tekrar yazayım en iyisi

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen doğrudur arkasında vida benzeri sanıyorum ayarlama ve tetik sabitlemeye yarayan bişey var, deneyip tekrar yazayım en iyisi
    Aynen o ayar kısmı o tetiğin sertliğini ayarlıyor eğer biraz gevşek olunca sanki tetiğe basıyormuş gibi ayarlanmış olup ucundan suyu akıtıyor biraz bi sağ bi sol yapın dediğimi çözeceksiniz

Blackbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Plastik olanlardan 3 4 tane kırdım, sagindan solundan su kaçırıyorlar genelde.

Denemedim ama görüntüsü saglam geldi bana elimdeki kırılınca bunu alicam.

Daye DY 2095 Komple Metal Ayarlanabilir Sprey Sulama Tabancası - DAYE - Sulama Başlıkları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğru düzgün tabanca bulmak zor. Ortalama bir tabanca alıp ,hortumu tabancaya bağlamadan araya bir aç kapa musluk takmıştım.

5 Yıl Garantili Cubuk Taharet Musluğu Fiyatı ve Ozellikleri - GittiGidiyor

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir adet hızlı bağlantı aparatı alın. Bunların kaliteli olanlarını tercih etmenizi öneririm. Karcher marka tabanca da olur. Ama o paraları hakeder mi bilmem. Ben 20 liraya almıştım. Taş gibi. Ve basit bir sistemli. Onu kullanıyorum. Çok fazla tazyik beklemek yanlış olur bu cihazlardan. Ama kesinlikle çeşmeye göre çok rahat ve tazyikli oluyor.
    Hortum Bağlantı Aparatı | Basınclı Yıkama Makineleri | Koctaş
    Örnek olması açısından attım. Çok daha ucuza da var.

Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Karcher tabancalar çok kaliteli ama o paraya biraz daha ekleyerek basınçlı yıkama alınır.
    Bence bu yolu seçmelsinin birde foam aparatı da eklersin tadın yenmez

Örnektir;
    You have been blocked
    Biz daha iyisini alana kadar en iyisi bu

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-2 Cin malından sonra Kärcher aldım son nokta bu marka metal gövde kırılma tıkanma yapmıyor fiyat yüksek özellıkle kurdan dolayı su aralar çok uçmuş ama ömürlük olur
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karcher in en ucuzu K2 kullanıyorum.. arabadan ziyade motor için almıştım ama arabada rahat yıkanıyor.. ıvır zıvırla uğraşma bütçe uygunsa al düzgün bir şey her zaman kullan..

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben böyle birşey aldım.
    hortumdanda bıkmıştım artık, sar topla vs..
    Baya işimi görüyor.

4 Fonksiyonlu 30 Metre Sulama Başlıklı Spiral Hortum Fiyatı ve Ozellikleri - GittiGidiyor
    médiocrité partout

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aracımı hortumla yıkıyorum, yıkama makinesi için kablo çekme imkanım pek yok. hozelock'un hortumunu ve Hozelock 2692h Hortum Tabancası Pro Jet Sprey Hafıf - n11.com

sprey tabancası için bunu almıştım. su atma gücü araba yıkama için çok yeterli, tetik sabitleme mekanizması da var. Farklı şekilde gücü de ayarlayabiliyorsunuz. tavsiye ederim, ama ben bu kadar pahalı almamıştım. koçtaş'dan 130 lira gibi bir fiyata gelmişti bana

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jetfast Ez Jet Water Cannon Basınclı Deterjanlı Oto Yıkama Puskurtme Sistemi Makinesi Su Hortumu Tabancası | Trendyol

Şundan geçti elime, garaj kapısını yıkadım köpük vs güzel yapıyor.

Tazyikli su atma işi fena değil ama malzeme dandik.

Elimden düştü üst sapın göbekle bağlı olan pimleri kırıldı. Hadi o u yaparız bişi değil ama içinde 10mm çapında bi oring var göbek ileri geri yani su ya da köpük için hareket ettiğinde zedelenmiş su kaçırıyor şimdi. Yedek oring bulabilirsem kullanırım bunu.

Fiyatı da uygunmuş ben para vermemişti şimdi konuya yazmak için bakarken gördüm.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler