User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Yurtdışından Parça Getirmek Hakkında

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yurtdışından Parça Getirmek Hakkında

Merhaba,
    Yurt dışından güvenle otomotiv için parça satın alabileceğim ihracatçı firma tavsiyelerinizi bekliyorum. Aramızda daha önce kendisine kullanmak yada ticari amaçla parça getiren-getirten olmuştur belki diye foruma konu açmak istedim. Malzemelerin yurt dışı ve Türkiye'deki gümrük işlemlerini kendim yaptıracağım ve nakliyesini de kendim ayarlayacağım.
    Parçadan kastım bilimum Tuning parçaları gibi (örn; Golf 7 gti tampon, gti far gibi) bu tarz parçalar için Çin'de güvenilir bir kaç firma bulabilirsem süper olur. Aslında Türkiye'de satılan malzemelerin(Tuning parçaları gibi) ana üreticisini bulmak istiyorum açıkcası.
    Mesela mekanik parçalar(Örn;Turbo) için ise USA'dan Honeywell firması ile kontak kuracağım.

- Amacım malzemeleri getirip burada piyasanın biraz daha altındaki rakamlara satmak olacak, nakliye ve gümrük işinde olduğum için malzemelerin Türkiye'ye gelme maliyeti benim için biraz daha uygun olacaktır. Konu hakkındaki bütün tavsiyelerinizi ve daha önce bu işlerle alakadar olmuş herkesin tavsiye-önerilerini bekliyor olacağım
    Şimdiden teşekkürler.

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba far da emark var. Aydınlatma grubunda stop sinyal getirebilirsin. Honeywell gibi büyük firmalar yıllık adet ve moq isterler.Tahminim yıllık 300 500bin dolar altı sipariş almaz.turkiyedede ithalatcısı vardır alacagınız fiyatlar tr de satılabılır olamaz.

Kaporta grubunda Çin yerine Tayvan bakmalısınız

Good go yada fpi(fortune) bu iki firma turkıyede Kı ıthalatın cogunu karsıloyor

Aks aks kafası porya grubunda Çin gsp nanjing marka çalışabilirsiniz

Balata disk Çin tlc brake yada qufu temb

Radyator grubu intercooler vs dusunursen Çin faret cooling.

Bu saydığım firmalar türkiyede satılan ürünlerin %50sinin üreticisidir.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mekanik parçalar için USA pazarında olan her ürün için tabii ki de Boostprojects ancak Türkiye'ye hala bu tarz perakende satışlar için hala parça gönderimi yapılıyorlar mı sormanızı tavsiye ederim.

Honeywell vs. gibi markalar çok büyük olasılıkla seni perakende satan yetkili satıcılarına yönlendirecek anladığım kadarıyla 200-300k usdlik bir alım zaten olmayacak dolayısıyla 3-5 veya 10 tane turbo için yardımcı olacağını düşünmüyorum. (En azından direkt satış yapacağını sanmıyorum) sizi Türkiye dist. yönlendirecektir.

BoostProjects bir çok bilinen markanın zaten yetkili satıcısı dolayısıyla taleplerinize yanıt alabilirsiniz diye düşünüyorum zaten TR de ki bir çok garaj ve kişiler bilir.

Authorized Dealers - Boost Projects

https://www.ebay.com/str/boostprojects

Boost Projects - Ana Sayfa | Facebook

Amazon.com Seller Profile: BoostProjects
    ABO TRADING
    STR

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dorukky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba far da emark var. Aydınlatma grubunda stop sinyal getirebilirsin. Honeywell gibi büyük firmalar yıllık adet ve moq isterler.Tahminim yıllık 300 500bin dolar altı sipariş almaz.turkiyedede ithalatcısı vardır alacagınız fiyatlar tr de satılabılır olamaz.

Kaporta grubunda Çin yerine Tayvan bakmalısınız

Good go yada fpi(fortune) bu iki firma turkıyede Kı ıthalatın cogunu karsıloyor

Aks aks kafası porya grubunda Çin gsp nanjing marka çalışabilirsiniz

Balata disk Çin tlc brake yada qufu temb

Radyator grubu intercooler vs dusunursen Çin faret cooling.

Bu saydığım firmalar türkiyede satılan ürünlerin %50sinin üreticisidir.
    çok teşekkürler verdiğiniz firmaları araştırıp iletişime geçeceğim.. Honeywell'den Türkiye'ye her hafta 15 civarında sevkiyat yapıyoruz bana bir istisna tanırlar mı artık bilemiyorum. (sanmıyorum aslında ama bir ümit )

Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mekanik parçalar için USA pazarında olan her ürün için tabii ki de Boostprojects ancak Türkiye'ye hala bu tarz perakende satışlar için hala parça gönderimi yapılıyorlar mı sormanızı tavsiye ederim.

Honeywell vs. gibi markalar çok büyük olasılıkla seni perakende satan yetkili satıcılarına yönlendirecek anladığım kadarıyla 200-300k usdlik bir alım zaten olmayacak dolayısıyla 3-5 veya 10 tane turbo için yardımcı olacağını düşünmüyorum. (En azından direkt satış yapacağını sanmıyorum) sizi Türkiye dist. yönlendirecektir.

BoostProjects bir çok bilinen markanın zaten yetkili satıcısı dolayısıyla taleplerinize yanıt alabilirsiniz diye düşünüyorum zaten TR de ki bir çok garaj ve kişiler bilir.

Authorized Dealers - Boost Projects

https://www.ebay.com/str/boostprojects

Boost Projects - Ana Sayfa | Facebook

Amazon.com Seller Profile: BoostProjects
    çok teşekkürler, iletişime geçip bir sorayım kendilerine.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler