User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 19 arasý

Konu: Sevgili Techturkey ailesi,yardým ve bilgi lütfen :)

MertSerhanÖ. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    31
    Þehir
    ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Sevgili Techturkey ailesi,yardým ve bilgi lütfen :)

Herkese selamlar.

Ne zaman bi ikileme düşsem hep foruma konu açarım.Bugüne kadar karar vermemde hep sizler destek oldunuz,tekrar bir yardım istiyorum

Beykent Üniversitesinde İletişim ve Tasarım bölümü okudum,fakat bazı nedenlerden ötürü son sınıfta bırakmak zorunda kaldım.

Şimdide okula dönmem yasa gereği mümkün olmuyor.

Hiç bir eğitimim,diplomam,sertifikam olmadığı içinde iş bulamıyorum.

Bilge Adam isminde bir akademi önerdiler. Grafik ve dijital tasarım eğitimi mevcut.6 ay süren bir eğitim.Bittiğinde kendi sertifikalarını ve adobe'nin orjinal sertifikasını veriyorlarmış.

Sizlere sorum ÅŸu;

Bilge Adam hakkında bilgi sahibi olan varmı? Veya önerebileceğiniz başka bir kurum varmıdır?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
    Sizin Maymun Olmanýza Darwin de Þaþkýn.

Belly Detail

.::EmrE::. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazý nedense okunmuyor, harfler tuhaf þekillerle deðþmiþ..

Yaþ
    31
    Þehir
    ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haydaa nolmuþ bu karakterlere yahu

Herkese selamlar.

Ne zaman bi ikileme düþsem hep foruma konu açarý.Bugüne kadar karar vermemde hep sizler destek oldunuz,tekrar bir yardým istiyorum

Beykent üniversitesinde iletiþim ve tasarým bölümü okudum,fakat bazý nedenlerden ötürü son sýnýfta býrakmak zorunda kaldým.

þimdide okula dönmem yasa gereði mümkün olmuyor.

Hiç bir eðitimim,diplomam,sertifikam olmadýðý içinde iþ bulamýyorum.

Bilge Adam isminde bir akademi önerdiler. Grafik ve dijital tasarým eðitimi mevcut.6 ay süren bir eðitim.Bittiðiinde kendi sertifikalarýný ve adobe'nin orjinal sertifikasýný veriyolarmýþ.

Sizlere sorum þu;

Bilge Adam hakkýnda bilgi sahibi olan varmýdýr Veya önerebileceðiniz baþka bir kurum varmýdýr?

þimdiden çok teþekkür ediyorum.

Belly Detail

Yaþ
    31
    Þehir
    ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý ghent Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazý nedense okunmuyor, harfler tuhaf þekillerle deðþmiþ..
    hallettim

Belly Detail

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Envai çeþit sertifikan da olsa, üniversite mezunu olmadan kurumsal firmalarda iþ bulman çok zor. Ziþra insan kaynaklarý departmaný, sertifika listene gelmeden önce üniversite mezunu olup olmadýðýna bakýyor ve deðilsen eliyor. Alt tarafta dünyanýn 1 numarasý olduðunu dahi yazsan, üstr tarafta diploma olmadýðýndan eleniyorsun. Bu sebeple boþver bilge adamý, açýköðretim dahi olsa al bir diploma.

ayný durum kuzenimin baþýna gelmiþti ve ayný þeyleri söylemiþtim. Dinlememiþti beni, bitirmemiþti üniversiteyi. Bilge adam sertifikalarýna aðýrlýk vermiþti. Aradan geçen 10-15 senede hata yaptýðýný, yüzüne kapanan kapýlarý kendi de gördü.

Yaþ
    31
    Þehir
    ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Evrenoz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Envai çeþit sertifikan da olsa, üniversite mezunu olmadan kurumsal firmalarda iþ bulman çok zor. Ziþra insan kaynaklarý departmaný, sertifika listene gelmeden önce üniversite mezunu olup olmadýðýna bakýyor ve deðilsen eliyor. Alt tarafta dünyanýn 1 numarasý olduðunu dahi yazsan, üstr tarafta diploma olmadýðýndan eleniyorsun. Bu sebeple boþver bilge adamý, açýköðretim dahi olsa al bir diploma.

ayný durum kuzenimin baþýna gelmiþti ve ayný þeyleri söylemiþtim. Dinlememiþti beni, bitirmemiþti üniversiteyi. Bilge adam sertifikalarýna aðýrlýk vermiþti. Aradan geçen 10-15 senede hata yaptýðýný, yüzüne kapanan kapýlarý kendi de gördü.
    Evren abi öncelikle çok teþekkür ederim yorumun için.

Söylediklerinde sonuna kadar haklýsýn hiç bir sertifika bir diploma etmiyor,edemezde.Fakat þöyle bir sorun var,þuan 28 yaþýndayým.bugün açýk öðretim bile olsa minimum 4 yýllýk olmalý.sýnava girmemdi vs 5 sene. Ailem yaþlý,babam hasta 5 sene okul beni çok geriye atar bu hayatta.O yüzden bu arayýþlarým :/

Belly Detail

Mr.K - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    Ray Malifalitiko
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Serhan iþ güç aradýðýný eminim bulursun fakat ilk baþta tecrübye ihtyacýn var, en iyi üni dahi bitirsen yetiþtirme amaçlý olmadýðý sürece hiçbir iþ yeri zaten diplama deðil tecrübe öncelikli bakýyor. 3. Sýnýf üni terk biri olarak söylüyorum bunu. Yaþa çok takýlma ondan ziyade ücretine bakmadan iyi biryerde iþe girip tecrübe edinmeye bak. Gerekirse ik cý ile yemeðe çýk, yöneticiye çiçek gönder birþekilde aldýr kendini. Eðitmelik kimse þuan eleman almýyo sektörler çok hýzlý ilerliyo , yenilikler farklýlýklar vs kimsenin vakýt kaybetmeye ne tahammülü ne zamaný var.

Bilge Adam a gelecek olursak 90 lý yýllardan gelme çok eski bir firma. Ýþ arayýþý içerisinde sert. programýna katýlabilirsin.
    - K -

________
    Dr.Ecu

EOZDAG - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    28
    Þehir
    Prag
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haydaa nolmuþ bu karakterlere yahu

Herkese selamlar.

Ne zaman bi ikileme düþsem hep foruma konu açarý.Bugüne kadar karar vermemde hep sizler destek oldunuz,tekrar bir yardým istiyorum

Beykent üniversitesinde iletiþim ve tasarým bölümü okudum,fakat bazý nedenlerden ötürü son sýnýfta býrakmak zorunda kaldým.

þimdide okula dönmem yasa gereði mümkün olmuyor.

Hiç bir eðitimim,diplomam,sertifikam olmadýðý içinde iþ bulamýyorum.

Bilge Adam isminde bir akademi önerdiler. Grafik ve dijital tasarým eðitimi mevcut.6 ay süren bir eðitim.Bittiðiinde kendi sertifikalarýný ve adobe'nin orjinal sertifikasýný veriyolarmýþ.

Sizlere sorum þu;

Bilge Adam hakkýnda bilgi sahibi olan varmýdýr Veya önerebileceðiniz baþka bir kurum varmýdýr?

þimdiden çok teþekkür ediyorum.
    Javascript ve Python kurslarý alan arkadaþlarým var. Kurslarý letgo üzerinden 2-3 dersi tüketilmiþ þekilde satýn aldýlar. Aldýklarý eðitimden çok memnunlar ve anladýðým kadarýyla hocalarla iletiþimi iyi tutarsanýz, piyasa þartlarýnda iþ bulmanýza yardýmcý oluyorlar. Forumda deneyimleyen yoksa, daha detaylý bilgi için sizi onlara yönlendirebilirim.
    123d

Yaþ
    33
    Þehir
    -
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurtdýþýnda kod yazým kurslarý var. Üniversite mezuniyetini önemsemiyorlar. Türkiye'de böyle mi durum ?

MCN21 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32
    Þehir
    türkiye/istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilge adam benzeri bir yerden egitim almistim ios progralama uzerine. Ayni zamanda yazilim muhendisiyim. 3-4 tane net is teklifi geldi kurs uzerinden bilgi paylasmislar. Kursta basariliydim tahminimce yardimi olmustur ama bu sekidle yol acmalari guzel. Isine yarayabilir. Kurumsal yerler diplomaya onem veriyor + sertifika uzerine kendini ciddi anlamda gelistirmen lazim. Herkes certifika programlarina basvuruyor son 3-4 yildir.

EOZDAG - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    28
    Þehir
    Prag
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý +soner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yurtdýþýnda kod yazým kurslarý var. Üniversite mezuniyetini önemsemiyorlar. Türkiye'de böyle mi durum ?
    Sektörüne baðlý;

Fronend geliþtirecekseniz ve kurumsal bir yer istemiyorsanýz niye bakacaklarýný sanmam.
    Backend geliþtirecekseniz, Üniversite + yolladýklarý kod sorularýna yazdýðýnýz programa bakarlar.
    Görüntü iþleyecekseniz, robotik, yapay zeka, haritalama vs.gibi çalýþacaksanýz. Uni + Temel algrotima bilgisi + ingilizceye bakarlar. Sizi alýr, yetiþtirirler. Kurumsal veya akademiden baþka pek seçenekte zaten yoktur.
    Veri alanýnda çalýþacaksanýz iþler deðiþir. vs. vs. sadece kod yazýlým kursu bizim sektörde ne yurtdýþýnda ne de yurt içinde pek bir anlam ifade etmez, ayný þekilde üniversite de tek baþýna pek bir anlam ifade etmez.
    123d

Yaþ
    34
    Þehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilge Adam'ýn fiyatlarýný az çok tahmin edebildiðim için bence hiç girme. Son araþtýrmamda f/p deðildir. Biliþimde artýk "benim gördüðüm" sertifika vs yerine yaptýðýn iþler ön planda.
    Yatkýnlýðýn olduðunu düþünüyorsan yazýlým konusuna girebilirsin. Yurt içi/yurtdýþý iþ olanaðý çok. Uzaktan çalýþýp dolarla maaþ alan arkadaþým çok. Udemy'e göz at derim.
    Bazý tsi lar doðuþtan þanslý

Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eðer illa ki bilge adam dan eðitim alacaksan eðitim alacaðýn hoca ile bizzat görüþmeni tavsiye ederim. Sonra ders aldýðýn kiþiyi internette iyice araþtýrmaný öneririm. Kabul etmek gerekirki mazisi mükkemmel bir kurum deðil ama aldýðýn eðitim ve müfredata baðlý olarak bazý þeylere göz yumabiliyorsun.
    Alýntý Kadyr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    olum erken ödersen tabiki notun düþer adamýn alacaðý faize kesik atýyorsun adam seni ...kecekti ne güzel

Yaþ
    31
    Þehir
    ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Mr.K Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serhan iþ güç aradýðýný eminim bulursun fakat ilk baþta tecrübye ihtyacýn var, en iyi üni dahi bitirsen yetiþtirme amaçlý olmadýðý sürece hiçbir iþ yeri zaten diplama deðil tecrübe öncelikli bakýyor. 3. Sýnýf üni terk biri olarak söylüyorum bunu. Yaþa çok takýlma ondan ziyade ücretine bakmadan iyi biryerde iþe girip tecrübe edinmeye bak. Gerekirse ik cý ile yemeðe çýk, yöneticiye çiçek gönder birþekilde aldýr kendini. Eðitmelik kimse þuan eleman almýyo sektörler çok hýzlý ilerliyo , yenilikler farklýlýklar vs kimsenin vakýt kaybetmeye ne tahammülü ne zamaný var.

Bilge Adam a gelecek olursak 90 lý yýllardan gelme çok eski bir firma. Ýþ arayýþý içerisinde sert. programýna katýlabilirsin.
    abi þu tecrübe olayý beni bitirdi zaten.Baþvuru yapýyorum,adamlar diyoki tecrüben yok..Ulan sen almasan o almasa ben nasýl tecrübe edinicem?
    En son çaðrý merkezinde çalýþýyodum,çokta iyi gidiyodu fakat corona illeti çýktýðý için çorluya ailemin yanýna gelmek zorunda kaldým.65 yaþa takýldýlar.Gelecek kaygýsý aðýr sarmýþ durumda biþeyler yapmam lazým acilen.Teþekkür ederim yorumun için.
    Alýntý EOZDAG Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Javascript ve Python kurslarý alan arkadaþlarým var. Kurslarý letgo üzerinden 2-3 dersi tüketilmiþ þekilde satýn aldýlar. Aldýklarý eðitimden çok memnunlar ve anladýðým kadarýyla hocalarla iletiþimi iyi tutarsanýz, piyasa þartlarýnda iþ bulmanýza yardýmcý oluyorlar. Forumda deneyimleyen yoksa, daha detaylý bilgi için sizi onlara yönlendirebilirim.
    benim almayý düþündüðüm eðitim grafik ve dijital tasarým üzerine.Ama yinede bi bilgi ve destek alýrým ya zahmet olmazsa.Teþekkür ederim
    Alýntý MCN21 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bilge adam benzeri bir yerden egitim almistim ios progralama uzerine. Ayni zamanda yazilim muhendisiyim. 3-4 tane net is teklifi geldi kurs uzerinden bilgi paylasmislar. Kursta basariliydim tahminimce yardimi olmustur ama bu sekidle yol acmalari guzel. Isine yarayabilir. Kurumsal yerler diplomaya onem veriyor + sertifika uzerine kendini ciddi anlamda gelistirmen lazim. Herkes certifika programlarina basvuruyor son 3-4 yildir.

Gözüm öyle büyük kurumsal yerlere gireyim deðil tabiki bi sertifikayla.Ama þuna inanýyorum,þuankinden daha çok ilgi göreceðim kesin.Teþekkürler bilgi için

Belly Detail

ghibli06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49
    Þehir
    Ankara, Çayyolu
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    þu '1 milyon programcý!' olayýný bir araþtýr derim öncelikle, ama sözlerimi de bir abin olarak dinle:

iþ bulamýyorum demiþsin ama ne tür iþlere baþvurdun? okul bitirmeden masa baþý ya da beyaz yakalý olamazsýn kafandan onlarý sil... ama hayat sadece plazada çalýþmak mý? ya da 9-5 çalýþacak bir ofis mi? ben üniversite bitmeden Þiþecam la sözleþme yapmýþtým, beni direk Taþucu'na silis ocaðýna yolladýlar, 1 ay dayanabildim, döndüm bir þirkette vardiyalý çalýþmaya baþladým asgari ücretle gecem gündüzüm belli deðildi, 2 sene pazar dahil çalýþtým, çay demledim, yemek yaptým ama iþçi kimdir, nasýl çalýþýr, nasýl idare edilir, makineler nasýl çalýþýr, mekanik nedir hatmettim, 4. sene müdür 5. sene koord. yardýmcýsý oldum, 8. senemde ayrýldým kendi iþime baþladým... þunu gördüm benim için en deðerli eleman iþini bilen dürüst namuslu olanlardý, okul bitirmiþliðini sonraya attým... bu ülkede deli gibi 'ara eleman' ihtiyacý var, üni. bitiren 'ben oldum' derken alaylý olan 'iþi ben bilirim' modundadýr hep, oysa mühendisinin sözünü dinleyip iþçisine laf geçirebilen bir saha þefi o kadar kýymetlidir ki... okul da bitirsen 3-5 sene sürüneceksin, ülkenin eðitim sistemi 'meslek sahibi' yapmýyor maalesef, meslek okullarý ancak iþ güç sahibi yapabilecekken kimse yüzüne bakmýyor. Eniþten 'su altý kaynakçýsý'ydý, þu anda ülkedeki sayý 2 elin parmaðýný geçmiyor yabancýlar çalýþýyor, maaþlar dolarla haberi olan var mý? boru httý kaynakçýlarý 10 sene çalýþsa hepimizden zengin olurlar ama þantiyeye gitmeyi kimse istemiyor ya da iyi bir tornacý kendi ekmeðini her zaman çýkartýr. Ben bu yaþýmda hala öðrenmeye çalýþýyorum hayatýma ekstra katabilecek þeyleri, umutsuz olma ama gerçekçi ol...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Yaþ
    31
    Þehir
    ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý 5500 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bilge Adam'ýn fiyatlarýný az çok tahmin edebildiðim için bence hiç girme. Son araþtýrmamda f/p deðildir. Biliþimde artýk "benim gördüðüm" sertifika vs yerine yaptýðýn iþler ön planda.
    Yatkýnlýðýn olduðunu düþünüyorsan yazýlým konusuna girebilirsin. Yurt içi/yurtdýþý iþ olanaðý çok. Uzaktan çalýþýp dolarla maaþ alan arkadaþým çok. Udemy'e göz at derim.
    Eðitim ücretimi çok sevdiðim birisi karþýlýyor.Zaten þuan benim verebilecek durumum yok malesef Yazýlým iþi hakkýnda gram hiç bir fikrim yok,o sebeplede yapabilirmiyim acaba diye düþünüyorum :/
    Alýntý yiiter Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer illa ki bilge adam dan eðitim alacaksan eðitim alacaðýn hoca ile bizzat görüþmeni tavsiye ederim. Sonra ders aldýðýn kiþiyi internette iyice araþtýrmaný öneririm. Kabul etmek gerekirki mazisi mükkemmel bir kurum deðil ama aldýðýn eðitim ve müfredata baðlý olarak bazý þeylere göz yumabiliyorsun.
    eðitim alacaðým kiþiyi paylaþýyorlar mý öncesinde isim olarak?Eðer öyleyse söylediðinizi dikkate alýcam,teþekkür ederim

Belly Detail

Yaþ
    31
    Þehir
    ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý ghibli06 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þu '1 milyon programcý!' olayýný bir araþtýr derim öncelikle, ama sözlerimi de bir abin olarak dinle:

iþ bulamýyorum demiþsin ama ne tür iþlere baþvurdun? okul bitirmeden masa baþý ya da beyaz yakalý olamazsýn kafandan onlarý sil... ama hayat sadece plazada çalýþmak mý? ya da 9-5 çalýþacak bir ofis mi? ben üniversite bitmeden Þiþecam la sözleþme yapmýþtým, beni direk Taþucu'na silis ocaðýna yolladýlar, 1 ay dayanabildim, döndüm bir þirkette vardiyalý çalýþmaya baþladým asgari ücretle gecem gündüzüm belli deðildi, 2 sene pazar dahil çalýþtým, çay demledim, yemek yaptým ama iþçi kimdir, nasýl çalýþýr, nasýl idare edilir, makineler nasýl çalýþýr, mekanik nedir hatmettim, 4. sene müdür 5. sene koord. yardýmcýsý oldum, 8. senemde ayrýldým kendi iþime baþladým... þunu gördüm benim için en deðerli eleman iþini bilen dürüst namuslu olanlardý, okul bitirmiþliðini sonraya attým... bu ülkede deli gibi 'ara eleman' ihtiyacý var, üni. bitiren 'ben oldum' derken alaylý olan 'iþi ben bilirim' modundadýr hep, oysa mühendisinin sözünü dinleyip iþçisine laf geçirebilen bir saha þefi o kadar kýymetlidir ki... okul da bitirsen 3-5 sene sürüneceksin, ülkenin eðitim sistemi 'meslek sahibi' yapmýyor maalesef, meslek okullarý ancak iþ güç sahibi yapabilecekken kimse yüzüne bakmýyor. Eniþten 'su altý kaynakçýsý'ydý, þu anda ülkedeki sayý 2 elin parmaðýný geçmiyor yabancýlar çalýþýyor, maaþlar dolarla haberi olan var mý? boru httý kaynakçýlarý 10 sene çalýþsa hepimizden zengin olurlar ama þantiyeye gitmeyi kimse istemiyor ya da iyi bir tornacý kendi ekmeðini her zaman çýkartýr. Ben bu yaþýmda hala öðrenmeye çalýþýyorum hayatýma ekstra katabilecek þeyleri, umutsuz olma ama gerçekçi ol...
    yok abi zaten masa baþý,beyaz yakalý falan o hayalleri kuran veya barýndýran bi insan deðilim.Hiçte baþvuru yapmadým.Örneðin en son geçen ay çaðrý merkezinde çalýþýyordum,coronadan ötürü çýkýp yaþa takýlan ailemin yanýna gelmek zorunda kaldým Çorlu'ya.Herþey çekirdekten yetiþince deðerli..Bizim yaþadýðýmýz aksilikler,saðlýk sorunlarýydý vs derken atýlamadýk hayata bi türlü..Þimdide yumurta kapýya dayandý iþte.Kendime sürekli birþeyler arýyorum tutunacak,az da olsa iþime yarayacak.Zaten eðitimler haftasonuymuþ,hafta içide parttime bile olsa bi iþte çalýþmayý düþünüyorum.Çok teþekkür ediyorum,vakit ayýrýp destek oldun abi

Belly Detail

Emre-Dylan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    30
    Þehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilge adam bundan 5 6 yýl önce gayet iyiydi ama son senelerde tercih edilen bir yer deðil. Python için araþtýrmýþtým bende, baþka yerlere de bakmakta fayda var.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Yaþ
    34
    Þehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðitim ücretimi çok sevdiðim birisi karþýlýyor.Zaten þuan benim verebilecek durumum yok malesef Yazýlým iþi hakkýnda gram hiç bir fikrim yok,o sebeplede yapabilirmiyim acaba diye düþünüyorum :/
    Bana soracak olursan; odak noktan grafik deðilse yazýlým yada siber güvenlikten birine geç derim. En azýndan bir noktaya kadar diploma olmadan, iþi bilen biri olursan sýkýntýsýz iþ bulabilirsin.
    Bahsettiðin kursa harcayacaðýn 6 ayý siber güvenliðe saðlam kasarak çalýþþan, sonunda kesinlikle bir iþ bulursun. Ayrýca iþ harici ekstra para kazanýrsýn. Sadece bu yolla geçimini saðlayan birçok insan var.
    Kendi katýldýðým bir eðitimi önerebilirim Ranger Certification – Cyber Struggle. (yapabilirmiyim diye düþündüðün için söylüyorun. Bu eðitime benimle birlikte giden ve girdiðinde sadece düz bilgisayar kullanýcýsý olan bayan bir arkadaþým þuan çok güzel bir þirkette çalýþýyor)
    Kalifiye birinin açýkta kalmasý imkansýz ve her geçen gün daha fazla insana ihtiyaç duyulan bir alan. Bu sektörde çalýþan, muhasebe mezunu biri olarak söylüyorum bunu sana
    Bazý tsi lar doðuþtan þanslý

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler