User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: Hepsiburada iade sorunu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepsiburada artık yoğunluktan dolayı kendi sattığı ürünleri ptt kargo ile göndermeye başladı, bilginize.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepsiburadanın bu sorununa hiç denk gelmemiştim. nisan 25te 4 adet şampuan aldım.niye gidip marketten almıyorsam. bu sefer değişiklik olsun dedim gerçekten baya değişik oldu.3ürün geldi 1 ürün gelmedi.1 aydır biraz geçikiyoruz özür dileriz mesajı var. sanırım şampuanın içeriğini çözüp üretip getirecekler. iade edeyim diyorum faturalanmış ürün iade edilmez diye uyarı veriyor.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barracuda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsijet teslimatı ise Allah yardımcınız olsun, artık büyük malzemeleri trendyol gittigidiyor ve n11 den alıyorum, çünkü aynı satıcılar bu sitelerdende satış yapıyorlar
    trendyol'dan gardrob aldım 40 günde dün geldi

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftalardır kargo şubesinde faturası kesilmiş olup kargoya girilmeyen ürünlerimiz var. Şansa hangisi denk gelirse ara ara bir ürün giriyorlar. Çalışanlara yazık gerçekten. Firmalar zerre yarırım yapmıyorlar.

Yurtdışında gönderdiğimiz Dhl'ye bakıyorum 24 saat dolmadan yapılan teslimatlarımız var. En geç gideni 72 saat. Eskişehir içi kargom var 1 haftadır şubede, sisteme bile girilmemiş.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşıma monitör aldık, monitör teslim edilmedi. 2 ürün vardı ve ayrı ayrı paket olarak getirdikleri için önce bir paketi bırakmışlar ve gitmişler. Paketin üstünde 2 ürün yazıyor ve fatura yok. Anında müşteri hizmetlerini vs arayıp kayıt oluşturduk yaklaşık 1 aydır uğraşıyoruz ama hiç bir şekilde çözüme yanaşmıyorlar. Ya Hepsijet ya da Hepsiburada monitörü yedi üstüne yatıyorlar. Aklınızda olsun bir daha sipariş verirken. Tüketici hakem heyetine ve Cimere yazdık sonuç bekliyoruz bakalım. Almayın aldırmayın.

barracuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşıma monitör aldık, monitör teslim edilmedi. 2 ürün vardı ve ayrı ayrı paket olarak getirdikleri için önce bir paketi bırakmışlar ve gitmişler. Paketin üstünde 2 ürün yazıyor ve fatura yok. Anında müşteri hizmetlerini vs arayıp kayıt oluşturduk yaklaşık 1 aydır uğraşıyoruz ama hiç bir şekilde çözüme yanaşmıyorlar. Ya Hepsijet ya da Hepsiburada monitörü yedi üstüne yatıyorlar. Aklınızda olsun bir daha sipariş verirken. Tüketici hakem heyetine ve Cimere yazdık sonuç bekliyoruz bakalım. Almayın aldırmayın.
    Eyvah eyvah Allah sabır versin şimdiden

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler, sağolun. Uğraşıyoruz ama nafile. Tüketiciden bekliyoruz cevabı. Bir de şikayetvar'dan çözüm hızlı gelmiş yukarıda sanırım şimdi oraya da konu açacağız. Olabildiğinde çözüme kavuşturup bu olanları da duyurmaya çalışacağım ki kimsenin canı yanmasın başka.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftalardır kargo şubesinde faturası kesilmiş olup kargoya girilmeyen ürünlerimiz var. Şansa hangisi denk gelirse ara ara bir ürün giriyorlar. Çalışanlara yazık gerçekten. Firmalar zerre yarırım yapmıyorlar.

Yurtdışında gönderdiğimiz Dhl'ye bakıyorum 24 saat dolmadan yapılan teslimatlarımız var. En geç gideni 72 saat. Eskişehir içi kargom var 1 haftadır şubede, sisteme bile girilmemiş.
    Benzerini bende yaptım 2buyil rebul ve mebla tutsun diye activex eklemiştim.
    Rebul lar geldi digeri gelmedi, bir sure sonra kendi kendilerine iptal ettiler gonderemiyoruz ucret iadeniz yapilacaktir diye maili ulasti
    1881 - 193

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepsiburada’dan alışveriş yapmak zorunda bırakmasın Allah kimseyi.
    Çok şükür Amazon ve N11 var. Adamı hayattan soğutur Hepsiburada

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler