User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: İzmir de esnaf önerisi (galeri)

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu jenerasyon chryslerde trimden , kasadan çok motor mekanik yürüyene bakın.
    sırasyıla 2005 sebring sedan , 2007 300c crd , 2004 sebring cabrio kullandım.İlk iki chryslerimde zerre üzülmemiştim , cabrioyuda o güvenle gözüm kapalı aldım ama kullanım sürecinde motor mekanikten baya yordu beni.Mekaniğe motora baya detaylı baktırın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu jenerasyon chryslerde trimden , kasadan çok motor mekanik yürüyene bakın.
    sırasyıla 2005 sebring sedan , 2007 300c crd , 2004 sebring cabrio kullandım.İlk iki chryslerimde zerre üzülmemiştim , cabrioyuda o güvenle gözüm kapalı aldım ama kullanım sürecinde motor mekanikten baya yordu beni.Mekaniğe motora baya detaylı baktırın.
    bu arada yerinde bakmak gerekir tabi ama muhtemelen göğüs kronik çatlama olayından dolayı sonradan kaplama diye tahmin ediyorum.Olması gerekenden mat ve hep çatlayan yerde ufak bi gölge var gibi fotolarda

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada yerinde bakmak gerekir tabi ama muhtemelen göğüs kronik çatlama olayından dolayı sonradan kaplama diye tahmin ediyorum.Olması gerekenden mat ve hep çatlayan yerde ufak bi gölge var gibi fotolarda
    saatin yan tarafında var bir çatlak sanki, orayı mı söylüyorsun dostum? değilse eğer sana zahmet tarif eder misin neresi olduğunu...
    her zafer acı ister...!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok benim bahsettiğim göğüs kaplaması.Yerinde gidip gözle incelemek lazım tabi ama kokpit kaplanmış gibi geldi bana.Bu jenerasyon 300m - sebring cabriolarda kokpit malzemsi kapı içi üstleriyle aynıdır (sebring sedanlar hariç , onlar sert plastik).Yani aşınma , parlaklık olarak aynı görünmesi gerekiyor ama resimlerde kapı içi üstlerinden farklı bi desen var ve daha mat görünüyor.

300M lerde 5 arabanın 3ünde malesef ki işaretlediğim yerden güneşten dolayı bi çatlama yapıyor.Yani kaplanmışsa bile muhtemelen kozmetik kaygılardan dolayı kaplanımıştır ama resimlerden yanılmıyorsam , bilerek alın diye söylüyorum.

skaratas2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagalazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok ama çok teşekkürler sevgili dostum bu kıymetli teklifin için... bir arkadaşım çarşamba sabahtan bakacak araca sağolsun, zaten öğleden sonra başka birileri varmış, öğlene kadar opsiyonladılar...

dediğin gibi fotoğraflar çok net değil, hatta kaputun rengi solgun ve ortasında ufak bir göçük var gibi gördüm fotoğraflardan. ufak tefek şeyleri olacaktır ama şanzıman ve iç detaylar (döşeme, trimler vs gibi) düzgünse pazarlığımızı yapacağız bakalım... tekrardan çok sağol teklifin için
    Eskiler derdi akşam karanlikda araba bakilip alınmaz diye...gönlünüzce olsun...benimde tipini sevdigim bir aractir...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler