User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Plakam İnternette Kaza yapmış bir aracın üzerinde görünüyor ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Plakam İnternette Kaza yapmış bir aracın üzerinde görünüyor ?

Merhabalar

Arkadaşıma araç alırken plakayı googleda sorgulattım sonrasında şeytan dürttü kendi plakama da baktım.30 kasım 2019 Tarihinde Bursada Kaza yapan bir efsane kasa gri renk bir toyota corolla haberi karşıma çıktı. Benim aracım 2015 model siyah renk clio ağustos 2018den beri bende alırken sigortadan vs sorgulattım hiç bir sıkıntı yoktu. 30 kasım 2019 tarihinde ankarada askerdeydim araçta sitenin otoparkındaydı. Haberlerdeki fotoğraflarda kaza yapan aracın plakası görünmüyor. Büyük ihtimal haber yanlış yapıldı diye düşünüyorum yarın sigortacımdan ve emniyetten sorgulatıcam aracımda hasar kaydı vs gözüküyor mu diye. İşin kötüsü kaza yapanlar alkollüymüş. Sahte plaka vs olucağını sanmıyorum çünkü illa ki emniyet vs bana ulaşırdı ama emin olamadım. Yaklaşık 10-15 yerel haber sitesinde aynı haber var. sigortadan sorguladıktan sonra onlarla da iletişime geçip hatanın düzeltilmesini talep edicem.

En kötü senaryoyu düşünürsek sahte plaka olayı varsa bu süreçte polis vs askerdeyken bana ulaşamadı diyelim nasıl bir yol izlemek lazım.

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tramer sorgusunda çıkmıyorsa çok takılma, eğer çıkıyorsa sigorta şirketiyle görüşürsen düzeltirler.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim geçen sene başıma gelmişti tatile gittiğim ertesi gün ikiz plaka ile ümraniye de iki araç bir dükkan soyuyorlar ve plaka benim adıma kayıtlı olduğu için polis ifade vermemi istedi tatil dönüşü karakola gidip ifade verdim ve benim aracımın fotoğrafını çekip soygunu yaptıkları araçla uyuşmadığını yazdılar ben bundan sonra plakayı değiştirmek istedim ifademe de yazdılar ama değiştiremedim polisler değişmesini öneriyorlar plakanın güvenlik amaçlı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler