User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 20 ile 33 arası

Konu: Decathlon'dan online alışveriş yapan var mı? (Yapmayın!) (veya tanıdık lazım :D)

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kargocuyla bugün öyle ayak üstü konuşuyorum diyor ki abi tek bi cımbız siparişi için 8 kat merdiven çıkıyoruz yine de zorumuza gitmiyor diyor.
    ağır bir malzemeyi dünya para vererek şantiyeye yolladım, kırılacak diye de ekstra ücret alındı (değerli bir taştı)... firma büyük ebat numune istemişti, peki ne oldu? parayı alırken VIP hizmet parası, teslimatta 'abi bana ne yaa ben bunu taşıyamam, gelin şubeden alın inmiyor bile bu mal!!!' diye telefonda çemkiren teslimatçı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu olayların öncesinde alışveriş yapmıştım aynı gün kargoya verilip 2 gün sonra teslim edilmişti.

Biraz yoğunlukta firmalar hemen ele ayağa dolandı. Kargolar çok yetersizmiş maalesef.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yk antalya istanbula kargo istedim uçak kargoya gidecek. antalyadan istanbula 1 hafta süre verdiler. istanbul rusya 1 gün

bizim kargolar bu online işleri patlayınca covid movid bahanesiyle kısa çalışma da almak için çalışma sürelerini de kısalttılar. ilk fırsatta patladık yani. fırsat verildikçe murdar olmaya çok müsaitiz galiba.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı firmadan şubat ve mart ayında ürün almıştım.bir sıkıntı yaşamadım.

evimin sokağında aras kargo var.sabah önü kargo yığını.şahsi arabayla,servis minübüsüyle,elk.scooterla dağıtım yapıyorlar.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vip vito ile kargo dağıtanlar tanıyorum paket başına 30 kuruş mu ne

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    N11 den son 1 ayda 10'un üzerinde sipariş verdim hepsi zamanında geldi.
    HB den 3 sipariş verdim onlar da zamanında geldi.
    Kaft diye firma var onlardan 4-5 parca aldım hatta değişim gönderdim gitti geldi sorun yok.
    Yani düzgün calısan firma hiç kargoya *** atmasın. Şirket olarak da kargo ile mal gönderip alıyoruz sorun yasamadık. ancak 1-2 gün gecikme olabiliyor.

Kayınpederin dogum günü nedeni ile Fenerium'dan bişiler aldım yolladım. 20 küsür günde zor gönderdiler. Sikayetvar, mail vs tacizlere ragmen. Zaten feneri sevmezdim bir kere daha sevmedim
    Kayınpedere de tuttugun takımın spor gazetesi diye serzenişlerimi ilettim
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amazon.com.tr den tablet aldım ertesi gün geldi.Arkadaşların söylediği gibi çoğu firma kendi iş beceriksizliklerini kargoya yönlendiriyorlar sanırım.
    Aynen aynen kesinlikle kendi beceriksizliklerini kargoya atıyorlar. Başka bi açıklaması yok.
    Decathlon'un kargo muhabbeti iyice saçma sapan zaten, Aras'ın toplu halde almasını bekliyorlarmış depodan.

Neyse güya araca yüklendi falan diyor, yarın şubeye gelir dağıtıma çıkar, h.sonuna kadar alırız inşallah...
    Açıklamanın feyk olması ihtimali korkutuyor sadece.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ağır bir malzemeyi dünya para vererek şantiyeye yolladım, kırılacak diye de ekstra ücret alındı (değerli bir taştı)... firma büyük ebat numune istemişti, peki ne oldu? parayı alırken VIP hizmet parası, teslimatta 'abi bana ne yaa ben bunu taşıyamam, gelin şubeden alın inmiyor bile bu mal!!!' diye telefonda çemkiren teslimatçı...
    Al işte... O zaman ne taşıma parası alıyorsun. Enteresan adamlar.

Bizim buradaki Aras ve Yurtiçi de coştu, normal zamanda eve uğramayıp "geldik bulamadık" ayağı çeken iki salak şube salgın sürecinde harikalar yarattı
    Adamın biri sokağa çıkma yasağı varken getirdi, aaa dedim siz çalışıyo musunuz, helal sağolasın ben ümidi kesmiştim dedim, gülüyo eleman...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyse ki bugün kargo geldi.

25 Mayıs sipariş - 12 Haziran teslim. Ne güzel değil mi?

Kutu kırık çıkıksa almayın demiştim bizimkilere, kutu sağlam ama kocaman bişey, içinde tangır tungur sallanıyo herşey.
    Fena sağlamlıkta olmasa da düzgün paketleme yapmışlar allahtan. Kıllığına video çekerek falan açacaktım kutuyu ama hadi neyse dedim.

Kutuyu açtım, bisiklet yarı demonte halde sayılır, gidon sökülü, gireceği yuvanın kenarı ezik. Hah dedim dakika bir gol bir. Baktım gidon borusu içeriye sorunsuz girdi, iyi bari dedim uğraşmayacağız.

Bunun dışında bisiklet güzel, sepet de sipariş etmiştik, yanına bisiklet üzerindeki desene uyumlu sticker da vermişler, ön tarafa onu yapıştırdım bizimki görmeden

Sonunda kavuştuk. Tabi eve akşam getirip kurabildim, 8-9'du dışarı çıktık, uykusu geldi, 3 tekerlekliden sonra ilk defa böyle bisiklete binecekti, pedal çevirmeyi tam keptiremedi, o yüzden çok binemedi içeri tekrar girdik.
    İnşallah yüzüne bakmamazlık etmez, beğendim ettim falan dedi ama du bakalım, bu kadar çileye değecek mi

2-3 gün önce kendilerine sövdüğüm maile ise hala cevap verecekler.
    İnternet mağazası bu kadar bakkal şeklinde çalışamazdı herhalde. Komik bi tecrübe oldu gerçekten.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla firmaları bilmem gönderiyorlar mı ama bugün hem aras hem mng ye gittim adamlar canla başla mücadele ediyorlardı ama heryer kargo sokaklara kadar yığılmış durumdaydı biraz halden anlamak lazım diye düşündüm hatta aras a kargo vermeye gittim gelen kargom da vardı hiç sormadım o karambolde. eve giderken şans arabasını gördüm abi dedim şunu verde ne sen uğraş ne ben aldım geldim

sürat kargo dan gelmeyen 2 kargom vardı 324234 deneme sonucu ulaştım maltepe kapatıldı dedi ne zaman açılcağıda belli değilmiş falan filan sürat kargo hep rezildi zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an yeni kargo firması açmanın tam zamanı bence.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kargo çalışanları da bir garip..bir kaç saat önce terastan sokağa bakıyordum..
    elinde 2 kutuyla yürüyerek kargocu geldi..apartman ziline bastı açan yok..kapının sağında kuaför solunda bilgisayarcı var 2 esnafta açık..en soldada gelinlikçi var orası kapalı.

kargocu gitti kapalı olan gelinlikçinin kapıyı zorluyor kargoyu vermek için..yanında 2 dükkanda açıkken sonra girip açık olanlardan tekine verip gitti..pratik zeka da yok anlaşılan neresi açıksa gir işte.

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kargo şubelerinin işgüzarlığı çoğu. Ups şırnaktan maslağa 2. Gün teslim yaptı.

Amazon dan alışveriş yaptım sabahına geldi.

Ups amazon Türkiyeden çekilirse şaşırmam. Varan Ulusoy battı Metro ayakta. Bu mantıkla yakında Sürat Kargo falan sektör lideri olur
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse ki bugün kargo geldi.

25 Mayıs sipariş - 12 Haziran teslim. Ne güzel değil mi?

Kutu kırık çıkıksa almayın demiştim bizimkilere, kutu sağlam ama kocaman bişey, içinde tangır tungur sallanıyo herşey.
    Fena sağlamlıkta olmasa da düzgün paketleme yapmışlar allahtan. Kıllığına video çekerek falan açacaktım kutuyu ama hadi neyse dedim.

Kutuyu açtım, bisiklet yarı demonte halde sayılır, gidon sökülü, gireceği yuvanın kenarı ezik. Hah dedim dakika bir gol bir. Baktım gidon borusu içeriye sorunsuz girdi, iyi bari dedim uğraşmayacağız.

Bunun dışında bisiklet güzel, sepet de sipariş etmiştik, yanına bisiklet üzerindeki desene uyumlu sticker da vermişler, ön tarafa onu yapıştırdım bizimki görmeden

Sonunda kavuştuk. Tabi eve akşam getirip kurabildim, 8-9'du dışarı çıktık, uykusu geldi, 3 tekerlekliden sonra ilk defa böyle bisiklete binecekti, pedal çevirmeyi tam keptiremedi, o yüzden çok binemedi içeri tekrar girdik.
    İnşallah yüzüne bakmamazlık etmez, beğendim ettim falan dedi ama du bakalım, bu kadar çileye değecek mi

2-3 gün önce kendilerine sövdüğüm maile ise hala cevap verecekler.
    İnternet mağazası bu kadar bakkal şeklinde çalışamazdı herhalde. Komik bi tecrübe oldu gerçekten.
    deja vu. kızıma aldım decathlon internet sitesinden. 11 gün falan sürdü kargonun gelmesi. gidonu sıkan geniş somun yamuk çıktı. gidon borusu tabii ki geçmedi içinden. zaten geçse de kurulum için kutu içeriğinde olması gereken alyan türü anahtarlar yok. ya koyulmadı ya da düştü. kızım heyecanlandığı için mahallede bisikletçide başka bir somunla kurdurdum. daha sonra oturduğum sitede decathlon çalışanıyla tanıştım. abi getir bakarız dedi. tanıdık işi olunca orijinal somunu taktılar. çocuk dedi ki abi zaten netten satılan ürünlerde çok sıkıntı oluyor. yani decathlon mağaza olarak süper, online mağaza dökükmüş bunu da yaşayarak öğrendik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deja vu. kızıma aldım decathlon internet sitesinden. 11 gün falan sürdü kargonun gelmesi. gidonu sıkan geniş somun yamuk çıktı. gidon borusu tabii ki geçmedi içinden. zaten geçse de kurulum için kutu içeriğinde olması gereken alyan türü anahtarlar yok. ya koyulmadı ya da düştü. kızım heyecanlandığı için mahallede bisikletçide başka bir somunla kurdurdum. daha sonra oturduğum sitede decathlon çalışanıyla tanıştım. abi getir bakarız dedi. tanıdık işi olunca orijinal somunu taktılar. çocuk dedi ki abi zaten netten satılan ürünlerde çok sıkıntı oluyor. yani decathlon mağaza olarak süper, online mağaza dökükmüş bunu da yaşayarak öğrendik.
    Bu çilenin üzerine bir de böyle bişey olması gıcık gerçekten, bisikletleri nasıl tutuyorlarsa o somun niye nasıl eziliyor anlamak mümkün değil. Ben şanslıymışım, geçti allahtan uğraşmadım... Anahtarlar da çıktı neyse ki.

Geçenler de arkadaş da bir şeyler sipariş etmiş 2-3 gün içinde geldi diyordu. Ürüne göre de değişiyor herhalde. Ancak sitesinde stokta görünüyor her söylediğimiz. Büyük kargoları mı bekletiyorlar acaba dedim.

Ufaklık şimdi sabahları kaskı takıp terlikleri giyip baba hadi diyor Sevdi allahtan da, bu mallıkları unutturuyor serseri

Şimdi 1 haftadır Tofaş'tan parça bekliyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler