User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
33 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Decathlon'dan online alışveriş yapan var mı? (Yapmayın!) (veya tanıdık lazım :D)

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Decathlon'dan online alışveriş yapan var mı? (Yapmayın!) (veya tanıdık lazım :D)

Herhalde 1-2 hafta olmuştur. Mayıs son hafta gibi Decathlon'un sitesinden bizim kız için bisiklet ve aksesuarlar sipariş etti halası hediye olsun diye...

Tahmini teslim için 5 Haziran tarihini verdiler. Höh dedik ama hadi o ara havalar da çok iyi değildi, acelemiz de yok, gelsin dedik.
    Ayın 3-4'ü gibi "özür dileriz, yetiştiremiyoruz" mesajı geldi.

Ne bir gelişme, ne bir bilgi, iptal de edilemiyor. Kardeşim bugün MH aramış, kapı duvarlar. Mağazaları arıyor, mağazalar da açmıyor falan... 1 Haziran itibariyle açıyoruz falan diyorlardı hesapta.

Nette biraz bakındım, keşke önceden bunları okuyup, gidip bi mağazasından alıp gelseymişim, şikayetvar ve ekşi son dönemde bunların internet satış beceriksizliğini konuşuyor. Yani güya kurumsal bi şirketsin, nasıl bir bakkaldan daha beter bir tablo çizebiliyorsun, hayret edilecek bir olay.

Şikayetvar'da bakıyorum, millet kargo takip no almış, ama takip edemiyorlar, sisteme girilmiyormuş bile. Çünkü Aras kargo bunlara haftada bir veya en fazla 2-3 defa gelip toplu halde alıyormuş kargoları, görevliler gelmeden numaraları sisteme girip bekletiyorlarmış, o yüzden takip no'lar takip edilemiyormuş, daha depodan çıkamıyor ki anasını satayım...

MH'ye kimse ulaşamıyor. Lanet ettirdiler. Gidin mağazasından alışveriş yapın ama internet asla deniliyor hep. Hataya düştük, bekliyoruz öyle kek gibi.

Böyle mallık görmedim... Başka ne yapabilirim onu da bilemedim. Şimdilik sabrediyorum.

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kötü tecrübe olmuş, bence biraz da kriz, virüs bahanesine sığınıp bu şekilde davranıyorlar, ama bindikleri dalı kestiklerinin farkındalar mı acaba?
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü tecrübe olmuş, bence biraz da kriz, virüs bahanesine sığınıp bu şekilde davranıyorlar, ama bindikleri dalı kestiklerinin farkındalar mı acaba?
    Aynen öyle, ya adam işini gücünü bırakıyor benim için kargoya gidiyor h.sonuna kadar ürün elime geçsin diye..
    Bursa'dan bilmemnereden 1 günde kargo geliyor.

.......... çocukları 2 haftadır bi tane zkindirik bisiklet yollayacak.

Hadi anlıyoruz yoğunluk bilmemne ayrı, kargoların çalışma şartları ayrı, da 1-2 günlük iş 1 hafta olur, 3 hafta niye olsun, 1 kişi mi çalıştırıyorsunuz anasını satayım.

Mal oğlu mallar...

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bir kaç kez alış veriş yaptım. Hepsi de sıkıntısız ulaştı. En son 3 hafta evvel aldım. Harbi tesadüfen yaşıyoruz bu da örneklerden birisi....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla kargo şirketleri falan da iyice mantara bağladı. istanbulda aktarma şubede gözüken ürünlerimi dün Bursa da teslim aldım.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurtiçi siparişler Aliekspres tadında olmaya başladı. Şansa bir bakıyorsun kapında, yeri geliyor bir ay bekliyorsun
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtiçi siparişler Aliekspres tadında olmaya başladı. Şansa bir bakıyorsun kapında, yeri geliyor bir ay bekliyorsun
    keşke hepsi aliexpress gibi olsa... Teslim günü geçti ve ürün gelmedi mi çatır çatır anında alıyorsun paranı geri. Bunlarda oda yok uğraş dur.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke hepsi aliexpress gibi olsa... Teslim günü geçti ve ürün gelmedi mi çatır çatır anında alıyorsun paranı geri. Bunlarda oda yok uğraş dur.
    Aynen bizde bir de böyle bi salaklık var. Şu sistemi bi oturtamadılar tüketici lehine olacak şekilde. İlla uğraşıyoruz.

Dün gece sövdüm bi mail gönderdim, ona bile geç dönebiliyoruz diye uyarı yazmışlar. Ciddi ciddi 1 kişi çalışıyor herhalde.

Sabah bizimkiler mesaj attı yola çıkmış mesaj geldi diye. İnanmayın dedim daha numara almıştır, Aras gelecek de onlardan alacak da... Neyse kontrol ettim bu sabah araca yüklendi diyor, yarına gelir herhalde. Sonunda kargoya verebilmiş sığırlar.

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu geç gördüm maalesef.
    Dün akşam çocuğa scooter sipariş ettim yakınımdaki mağaza stoklarında yok diye.
    20 Hazirana gün verdi. Gelişmeleri bildiririm.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kargolar fena patladı. Çiçeksepetinden bi ürün almıştım,tahmini en geç 24 temmuz - 1 haziran diyordu ,bugün 10 haziran hala gelmedi bahane gene kargolar. Bugün aradı hediye falan filan dedi,o da gelmez dedim bırakın ürünü gönderin

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ulan bende çorap almıştım şimdi sitesine girdim baktım 5 haziranda verdiğim sipariş tahmini gelmesi 17 haziran yazıyor.

gene bir yalıspor vakası.. http://www.techturkey.com/forum/sohb...yali_spor.html

ortadoğuda doğduğum bu gününde abv
    médiocrité partout

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hea bu arada kartın bankasından yaptığınız alışveriş tutarında "harcama itiraz formu " doldurabiliyorsunuz.
    o formda ödemeyi yaptım mal gelmedi diye bir secenek var.

banka araştırıp şirketin anasını belliyor, sizede tutarı iade ediyorlar.
    tabi bu iş 2 ay sürüyor.
    médiocrité partout

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    N11 den son 1 ayda 10'un üzerinde sipariş verdim hepsi zamanında geldi.
    HB den 3 sipariş verdim onlar da zamanında geldi.
    Kaft diye firma var onlardan 4-5 parca aldım hatta değişim gönderdim gitti geldi sorun yok.
    Yani düzgün calısan firma hiç kargoya *** atmasın. Şirket olarak da kargo ile mal gönderip alıyoruz sorun yasamadık. ancak 1-2 gün gecikme olabiliyor.

Kayınpederin dogum günü nedeni ile Fenerium'dan bişiler aldım yolladım. 20 küsür günde zor gönderdiler. Sikayetvar, mail vs tacizlere ragmen. Zaten feneri sevmezdim bir kere daha sevmedim
    Kayınpedere de tuttugun takımın spor gazetesi diye serzenişlerimi ilettim

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amazon.com.tr den tablet aldım ertesi gün geldi.Arkadaşların söylediği gibi çoğu firma kendi iş beceriksizliklerini kargoya yönlendiriyorlar sanırım.

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bir süre daha spora gidemeyiz diye dün bench sehpası aldım decathlondan yazlığa yollattım inşallah gelir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Mayıs sonunda ürün siparişi verdim, 3 Haziran'da gelicek dediler, o tarihte gelmişti. Ama tabiiki sipariş sonrasında gecikecektir vs. gibi mailler geldi çoğu kez.

zeuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhalde 1-2 hafta olmuştur. Mayıs son hafta gibi Decathlon'un sitesinden bizim kız için bisiklet ve aksesuarlar sipariş etti halası hediye olsun diye...

Tahmini teslim için 5 Haziran tarihini verdiler. Höh dedik ama hadi o ara havalar da çok iyi değildi, acelemiz de yok, gelsin dedik.
    Ayın 3-4'ü gibi "özür dileriz, yetiştiremiyoruz" mesajı geldi.

Ne bir gelişme, ne bir bilgi, iptal de edilemiyor. Kardeşim bugün MH aramış, kapı duvarlar. Mağazaları arıyor, mağazalar da açmıyor falan... 1 Haziran itibariyle açıyoruz falan diyorlardı hesapta.

Nette biraz bakındım, keşke önceden bunları okuyup, gidip bi mağazasından alıp gelseymişim, şikayetvar ve ekşi son dönemde bunların internet satış beceriksizliğini konuşuyor. Yani güya kurumsal bi şirketsin, nasıl bir bakkaldan daha beter bir tablo çizebiliyorsun, hayret edilecek bir olay.

Şikayetvar'da bakıyorum, millet kargo takip no almış, ama takip edemiyorlar, sisteme girilmiyormuş bile. Çünkü Aras kargo bunlara haftada bir veya en fazla 2-3 defa gelip toplu halde alıyormuş kargoları, görevliler gelmeden numaraları sisteme girip bekletiyorlarmış, o yüzden takip no'lar takip edilemiyormuş, daha depodan çıkamıyor ki anasını satayım...

MH'ye kimse ulaşamıyor. Lanet ettirdiler. Gidin mağazasından alışveriş yapın ama internet asla deniliyor hep. Hataya düştük, bekliyoruz öyle kek gibi.

Böyle mallık görmedim... Başka ne yapabilirim onu da bilemedim. Şimdilik sabrediyorum.

Benzer sıkıntıyı bende yaşadım , sadece wp müşteri hattından şikayetimi ilettim ve en son istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dediler.
    Ürünlerin çoğu mağaza stoklarında yok zaten.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kargocuyla bugün öyle ayak üstü konuşuyorum diyor ki abi tek bi cımbız siparişi için 8 kat merdiven çıkıyoruz yine de zorumuza gitmiyor diyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kargocuyla bugün öyle ayak üstü konuşuyorum diyor ki abi tek bi cımbız siparişi için 8 kat merdiven çıkıyoruz yine de zorumuza gitmiyor diyor.
    Duyda inanma Sırt korsesi almıştım kendime getiren kişi 50 li yaşlarda bi abiydi bunun için mi yordun beni buraya kadar diye fırça attı bana

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler