User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
104 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: telefon çıkmazı yardım lazım :)

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkinci telefon olarak Xiaomi Mi 9 almıştım. Şuan birincil telefonum. Arayüzü iphone X gibi. Tuş yok ittir kaydır çektir. Çok daha özelleştirilebilir bir cihaz iphone a göre hiçbir kasma donma kitlenme vs yaşamadım. 3 aya yakındır kullanıyorum. Bu telefonların tek dezavantajı şekerberg in uygulamalarında kalite düşmesi mevcut. Atıyorum video çektim story atcam çamur gibi. Bu da mark ın i.neliği

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    miu arayüzle diğer telefonları aratmaz xiaomi. mi max ı 4 yıl kullandım kasma donma olmadan. Eve tablet niyetine ayırıp geçtiğimiz günlerde redmi note 9s aldım bunu da bi 4-5 yıl kullanırım diye düşünüyorum.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benim 2. Telefonum redmi note 7
    As telefonum iphone 8 plus

Ekran olarak redmi iyi sarj olarakta

Ama diğer konularda kesinlikle iphone iyi mesela

İnstagram sürekli kullanan birisi ise kesinlikle iphone

Androidde ciddi sorun var instagramda story atarken özellikle xiomi grubunda
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

susuco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Huawei sitesinde P30 + Band4 Bileklik+ Freelance kablosuz kulaklık hediyeli kampanyası var. Haftada 2-3 kere akşam 21:00-00:00 arasında oluyor bu kampanya. 4699 Bin TL normal fiyatı + kupon indirimi ile 4500-4550 TL civarında alabilirsiniz hediyeler ile birlikte. Çok güzel bir telefon öneririm.

susuco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca Huawei'deki google servisleri sorunu yeni çıkan telefonlarda var. Mate 30 pro, ve P40 serilerinde var. O telefonların fiyatları da genelde 8k üstü zaten.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende nezamandır iphone7 yi değiştirmeyi düşünüyordum

hepsiburadada apple 50 usd iade kampanyasını başlatmış

kendi telefonumu da verinde toplamda 2480 tl iade alıcağımı gorunca iphone se 128 sipariş ettim ama ordada 64 kalmış sanırım en son

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katiliyorum.

telefonum suan 6splus degistircek olsam suan se modelini direk alirim.

fp olarak en ideal o.ben ekran kalinligi cercevesine takilmiyorum.
    aynen SE ye bende takıldım ama her kafadan bir ses çıkıyor işte kafamı karıştıran o iphone satan telefoncu arkadaşlara soruyorum sen bilirsin ama o paraya ikinci el temiz X al diyenler var SE güzel diyenler var ondan bilemedim

Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 iphone 6 kullanıp android saçmalığına asla bullaşma android kullanıcıları kullanım sırasındaki çoğu problemi normal karşılar sakın aman .iphone 8 filan bakabilirsin işi görür bide ikinci el iphone bulaşma sıfır 8 işini yıllarca görür..
    abi 8 den daha iyi gibi duruyor SE kağıt üstünde ama tavsiyen aklımda yinede

Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İphone alma imkanın varsa iphone al. Android severim iyidir güzeldir ama ios dünyası ve keyfi bambaşka
    iphone alma imkanım sıfır olarak en fazla SE ye kadar çıkıyor işte üstüne çıkamıyorum xiaomi note 10 (pro lite vs kısmını çözemedim) ile karşılaştırıncada aşırı ezici duruyor xiaomi :/

Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi Android fakat kendi içerisinde tasarlanmış MIUI denen arayüzü kullanıyor. Mıuı zamanla ağırlaşıyor kaçarı yok maalesef. Android alınacaksa ve hakikaten stabil bir kullanım isteniyorsa saf android dedikleri ve sanırım aosp diye de geçiyor olmalı. Google firmasının PIXEL telefonları birde saf androide yakın arayüzü olan oneplus ve bunun gibi cihazlar var. Bunların stabillik oranları mıuı,touchwiz vs vs nazaran kesinlikle daha fazla. Yine ıphone mu android mi dersen Iphone derim
    flood için özür dilerim,edit yok. Uykulu uykulu ilk mesajı yazınca oraya yazmayı unuttuk

peki note 10 mu SE mi desem ne dersin müdür

Alıntı Emre911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci telefon olarak Xiaomi Mi 9 almıştım. Şuan birincil telefonum. Arayüzü iphone X gibi. Tuş yok ittir kaydır çektir. Çok daha özelleştirilebilir bir cihaz iphone a göre hiçbir kasma donma kitlenme vs yaşamadım. 3 aya yakındır kullanıyorum. Bu telefonların tek dezavantajı şekerberg in uygulamalarında kalite düşmesi mevcut. Atıyorum video çektim story atcam çamur gibi. Bu da mark ın i.neliği
    hadi yaa bak o kısmı kafamı karıştırdı şimdi. çektiğimizi vermiyor mu direk yükleme esnasında

Alıntı fussy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miu arayüzle diğer telefonları aratmaz xiaomi. mi max ı 4 yıl kullandım kasma donma olmadan. Eve tablet niyetine ayırıp geçtiğimiz günlerde redmi note 9s aldım bunu da bi 4-5 yıl kullanırım diye düşünüyorum.
    peki yazılan yorumlara karşı düşüncen nedir müdür. note 10 düşündüm bende ama şimdi hem ısındıran hem soğutan yorumlarda oldu story fotoğraf video vs kısmı kafamı aşırı karıştırdı şimdi..

Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim 2. Telefonum redmi note 7
    As telefonum iphone 8 plus

Ekran olarak redmi iyi sarj olarakta

Ama diğer konularda kesinlikle iphone iyi mesela

İnstagram sürekli kullanan birisi ise kesinlikle iphone

Androidde ciddi sorun var instagramda story atarken özellikle xiomi grubunda
    günlük 4 5 tane fotoğraf atıyorum model arabalarla alakalı ama tabi ortalık biraz daha sakinleşince arazide video çekimleri vs yapıp onlarıda atmayı düşünüyordum ama kafamı karıştırdı şimdi bu durum iyice.

Alıntı susuco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Huawei sitesinde P30 + Band4 Bileklik+ Freelance kablosuz kulaklık hediyeli kampanyası var. Haftada 2-3 kere akşam 21:00-00:00 arasında oluyor bu kampanya. 4699 Bin TL normal fiyatı + kupon indirimi ile 4500-4550 TL civarında alabilirsiniz hediyeler ile birlikte. Çok güzel bir telefon öneririm.
    huawei yi nedense bi türlü sevemedim facebookta çok reklamı dönüyor ama şayomi mi huavei mi sorusuna hiç karar veremedim ama kafamda oluşan tek eksi durum google play muhabbeti işte

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende nezamandır iphone7 yi değiştirmeyi düşünüyordum

hepsiburadada apple 50 usd iade kampanyasını başlatmış

kendi telefonumu da verinde toplamda 2480 tl iade alıcağımı gorunca iphone se 128 sipariş ettim ama ordada 64 kalmış sanırım en son
    sen diyince baktım başkanım iphone 6 yı 800 tl gibi bir rakama alıyorlar aslında güzelde sayılır ama telefonu babama devredicem ben yani bana pek yarayacak gibi durmuyor o durum

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Konuyu görmeden önce dün akşam Se videosunu izledim. Her ne kadar Iphone olsa da o parayı şu an ki piyasada o parayı vermem. Güncel ekran-kasa oranı geçmişte kaldı artık.

Huawei patlamadan önce alınır derdim ama store'u olmadığı için sıkıntı. Uğraşmak istemezsin.

Xiaomi alınır bütçen ile. Baya iyi modelini alabilirsin.

Artı olarak Iphone 8+ düşünebilirsin. Özellikle cihaz değişiminden gelmiş bulursan mis.

Applecı arkadaşların android boklamasına da hastayım

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @yusufcan_k valla ikinci el telefon nasıl kullanılmış.1-2 yaşındaysa 1 sene sonra senden batarya değişimi ister.Kullana zaten en güzel zamanlarını geçirmiş sen alıcaksın cilesini çekeceksin.

Bide bana 2.el telefon garip geliyor.Almak'da satmak'da.Ben olsam SE alırım.Zaten apple sitesinde karşılaştırma bölümü var.Tam performans telefonu.

Dediğim gibi ben kaç tane kamerası var nasıl çekiyor ben çok takılmıyorum.Telefonun gücü stabil olması ve ekran kalitesine bakıyorum.

SE şuan FP ideal.Ben olsam direk alırım düşünmem.

iPhone X ve iPhone 11 ve iPhone SE (2. nesil) - Apple (TR)
    Seat IBIZA FR

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Acelen yoksa eylül bekle yenisi çıksın 11 biraz daha aşağı gelir belki diyemeyeceğim

Dolar durmayacak

Pasaport hakkım var pro max alamıyorum saçmalıyorlar çünkü satıcılar

Yukarıda taş gelmiş

Hem iphone hem android kullancısıyım

İphone *** atanlardandım taki alana kadar

Şuan iki tarafıda kullanıyorum iphone gerçekten iyi

Kağıt üstünde rakamsal olarak androidler gözüksede

Gerçek hayatta öyle değil

Pro max ile reklam filmi ve foto çeken adamlar tanıyorum

Gerçekten abd de olsak zaten direk iphone derdik zaten
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    android ve ios kullanıyorum , 2011 den beri İos, son 3 senedir de android ile beraber kullanıyorum. telefonu en az 5 sene kullanırım, Stabilite ve kullanım kolaylığı İos derim , ancak 2 senede bir batarya şart , ikinci eli her daim değerli ( passat gibi telefon) :d
    androide gelince iostan üstünlüğü yok ancak ios kadar da iş yapıyor ve genelde daha uyguna yaptığı için tercih sebebi idi, bence android telefonlarda fiyatlar uçtu. Yeni telefon alacak olsam android de red mi note 8 pro veya üstü alırım , apple da da Yeni SE yi alırım,
    İş telefonunda mailler vs için hep İos kullandım ve kullanmaya devam edeceğim , şahsi telefonda da android e devam ederim ,

En uygunu almak lazım , fiyatlar uçuyor, hayat pahalı ve telefonlara 5 bin 7 bin 10 bin TL vermek çok fazla geliyor , unutmadan 1 telefon alırken bir adette devlete alıyoruz ))))) Telefon faturası öderken de böyle )))))
    Beyin bedava...

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone da yıllarca kullandım şimdi note 8 kullanıyorum çok basit bir şey anlatayım dayımda iphone 11 pro var, çağırdı beni ya dedi tv ye bağlanmak istiyorum wireless olarak ama bağlanamıyorum, applestore a gittim parça almam gerekiyormuş 1500 tl (aptv) dedi... Bende dedim nasıl böyle mi bağlanmak istiyorsun, açtım telefonumu sağ üstte cihaza bağlan var seçtim sony i 5 saniye sonra tv ye bağlandım ekran görüntüm tv ye geçti, inanamadı nasıl oluyor falan dedi Dedim iphone pişmanlıktır Şu konuda bir tek iyidir iphone mesela yaşlı insanlar için, veya ben hiç birşeyden anlamam hiçbirşey yapmam sadece instagrama girip resim beğenecem, whatsapp ile konuşucam diyorsan kullanım kolaylığı açısından müthiş... Ben androidçiyim ama anneme iphone aldık mesela onun için daha kolay kullanımı... Eğer amerikada yaşasan orada para kazansan o zaman derim ki git son model iphone al ne olacak bizim 1.200 tl miz onların 1.200 doları para değil... Ama kısıtlı bütçen varsa arkadaşların dediği gibi xiomi veya huawei ye yönelirsen aynı paraya çok daha üstün bir makina alırsın.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ip 8 verilip
    Resminote 9s alınır mı peki ?
    - K -

________
    Dr.Ecu

cosekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de IP 7 kullandım 2 sene boyunca, Nisan 2019 uzun araştırmalar sonucu Huawei Mate 20 Pro aldım, deneyimlerimi aktarayım.

1-4300 mAH kapasitesinden dolayı full performans kullanımda (PUBG) dahil 1 tam gün şarjı gidiyor, az kullanımda 2 günü buluyor.
    2-Telefonla birlikte gelen büyük adaptör sayesinde hızlı şarj özelliği var, 30 dakikada %70 şarj kapasitesine ulaşıyor, resmen hayat kurtarıyor.
    3-Her ne kadar fotoğrafla çok işim olmasa da 40 mp kamerası gerçekten işe yarıyor, ayrıca 12 mp ön kamerası var.
    4-Google servislerini bu kadar kullanacağımı bilmiyordum, hoş yeni modellerde yok ama, sadece bilgisayarımla koordine çalışması bile yetiyor.

Şiddetle öneririm, bozulmadığı sürece de telefonumu değiştirmeyi düşünmüyorum.
    Coskun ARIKAN

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben iphone xr kullaniyorum, asiri memnunum. Tavsiye ederim. Androidciler beni elestirecek simdi ama bana resmen zulüm gibi geliyor
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kararsızlık yaşıyorum aynı durumdan dolayı, ıphone öneriliyo ama o fiyatlara ıphone yok gibi nerdeyse.

levent_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle iphone ve ios tan şaşma kardeşim uzun süre kullanacaksan android macerasına kesinlikle girme. Al bir SE veya 8plus uzun yıllar bak keyfine. 5 yıllık iphone 6plus telefonum vardı hala taş gibiydi satıp 11e geçtim 1200 liraya direk satıldı ama 5 yıl önce android bir tlfon alsaydım şuan çöptü.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 5 android kullanımı sonrası iphone ye geçtim..inan büyük rahatlık iphone..fotoğraf müzik falan atmak dert ama kullanımı sağlamlığı güvenliği için android modellerle arasındaki fiyat farkına değer.

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana şimdi ne alıyorsun dersen 2020 se bakıyorum kesinlikle ios
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler