User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
104 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: telefon çıkmazı yardım lazım :)

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

mesela şunlardan birisini aldığımda ben direk şayomi servisiyle muhatap olacağım diye düşünüyorum yanılıyor muyum
    Amazon kendi satıyor bu arada, sağdaki şimdi al butonun hemen altında amazon.com.tr tarafından satılır yazıyor.

xiaomi tarafından garantili diyorsa öyledir. bence amazondan alın.

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MetalliHead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkcası Huawei önermem, Play store ve Google'ın diğer hizmetleri yok. Kendi marketinden veya apk arayıp kendiniz program yükleyeceksiniz.
    Huawei neden önermiyorsunuz ? teknik açıklama yapabilirmisiniz. Şahsen servis olarak appledan bir varkı yok. XS den p30 proya geçmiş biri olarak bunca zaman boşuna apple kullanmışım diyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Huawei neden önermiyorsunuz ? teknik açıklama yapabilirmisiniz. Şahsen servis olarak appledan bir varkı yok. XS den p30 proya geçmiş biri olarak bunca zaman boşuna apple kullanmışım diyorum.
    uygulama işini nasıl hallediyorsun usta

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E adam yazmış ya işte PlayStore ve Google hizmetleri yok diye Kafada tereddüt oluşturmak için başlı başına yeterli değil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çünkü google hizmetlerini kullanamıyorsunuz, Abd huawei'ye yasak getirdi.

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyla çok ilintili değil ama babama hediye için 15 gün önce A30S aldım Samsung mağazayla İstanbul Bilişim arasında 600-700 lira fark vardı .. yok canım 15 gün kargo mu olur dedim hakikaten 15 gün geçti 10 Haz ödemeyi yapmışım bugün 25 i ve siparişlerim kısmında 4 iş günü içinde kargo diyor.. Adamlar doğru bilgi veriyor bilgilerinize..

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanOC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla çok ilintili değil ama babama hediye için 15 gün önce A30S aldım Samsung mağazayla İstanbul Bilişim arasında 600-700 lira fark vardı .. yok canım 15 gün kargo mu olur dedim hakikaten 15 gün geçti 10 Haz ödemeyi yapmışım bugün 25 i ve siparişlerim kısmında 4 iş günü içinde kargo diyor.. Adamlar doğru bilgi veriyor bilgilerinize..
    İnşallah kargolarlar.
    Instagram: mutusgarage

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uygulama işini nasıl hallediyorsun usta
    P30 proda google desteği var p40 serisinde yok ayrıca hiç dert değil Huaweı App galeri çatır çatır her gün yeni uygulama koyuyor google uygulamalarının da apk sı mevcut 1 sene içindede google ile olan mevzusu da kalkar diye düşünüyorum.
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E adam yazmış ya işte PlayStore ve Google hizmetleri yok diye Kafada tereddüt oluşturmak için başlı başına yeterli değil mi?
    Servisleri olmaması kurulmayacağı anlamına gelmiyor yorumumu yanlış anlamayın. Bu servislerin olmaması ihtiyacınızı karşılamamasına engel teşkil etmeyecektir. üstelik huawei appgallery bütün uygulamalar mevcut. Bu servislere nazaran huawei teknik servis alt yapısıda kullanıcı olarak güzel yaptıklarını söyleyebilirim. fixsmart a sabah erkenden giderseniz akşama teslim alıyorsunuz. Bunu KVK için söyleyemem gördüklerimi paylaşıyorum.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Servisleri olmaması kurulmayacağı anlamına gelmiyor yorumumu yanlış anlamayın. Bu servislerin olmaması ihtiyacınızı karşılamamasına engel teşkil etmeyecektir. üstelik huawei appgallery bütün uygulamalar mevcut. Bu servislere nazaran huawei teknik servis alt yapısıda kullanıcı olarak güzel yaptıklarını söyleyebilirim. fixsmart a sabah erkenden giderseniz akşama teslim alıyorsunuz. Bunu KVK için söyleyemem gördüklerimi paylaşıyorum.
    Hocam servis vs bilgileri zaten dillendiriliyor, o anlamda atak yapmışlar, takdir edilesi.

Söylemek istediğim, başka app vs. yok apk kurayım yok bilmemne yapayım, herkes uğraşmak istemez. Basar başka telefonu, geçer... Bakmam ki yok Huawei kendisi bilmemne yapmış onu yapmış bunu yapmış, yarın öbür gün uyumsuz olursa ne olacak. Hal böyle olunca isterse servisi süper ultrasonik olsun, çok fark etmiyor.

xILuciferIx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 model arasında kaldım deneyimleyen var ise
    Xiaomi Redmi note 8 pro mu? Xiaomi Redmi note 9S mi? hangisini tercih etmeliyim herkes farklı bir şey söylüyor beynim yandı.

xILuciferIx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı xILuciferIx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi Redmi note 8 pro mu? Xiaomi Redmi note 9S mi? hangisini tercih etmeliyim herkes farklı bir şey söylüyor beynim yandı.
    Yazmayı unuttum iki cihazda 128 gb

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı xILuciferIx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende hala alamadım cihaz her kafadan bir ses çıkıyor

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En baştan beri şu Huawei meselesini takip ediyorum.

Huawei'de kullanamayacağınız neredeyse tek uygulama youtube olacak. Youtube'u tarayıcıdan veya 3.parti uygulamalardan kullanmanız gerek.

Huawei uygulama geliştiricilere para saçıyor şuan. Kendi mağazasında sık kullandığınız tüm uygulamalar var sayılır. Apk'ları kolayca yükleyeceğiniz entegre bir modül mevcut. Bu sayede ambargonun kalan kısmınıda aşıyorlar.

"Kötü ev sahibi, kiracıyı ev sahibi yapar" diye bir atasözümüz var. Şuan geri dönülmez bir yolda adamlar. Ambargo kalksada kendi marketimiz devam edecek diyorlar. Çinliler "biz artık huawei uygulama mağazasını kullanacağız" dediği an android telefon pazarında google'ın elinde %99'dan sadece %35'i kalır. Samsung'un hamlesine bakar google'ın android üzerindeki geleceği. Ayrıca Google, aynı facebook gibi bir çok insanın antipatisini kazandı. Bende youtube dışında elimden geldiğince google'dan uzak duranlardanım.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar, teknosada buyback kampanyası diye bir kampanya var. şuan kullandığım Huawei P9 Lite 2017 telefonu 280 tl ye alıyor, üstüne 600 lira indirim yapıyor. toplamda 880 lira indirim oluyor. benim alacağım telefon, Samsung Note10 Lite. bu telefon normalde, 4800 lira. bu indirimle beraber 3920 tl ye geliyor. sizce mantıklı mı ? bir daha böyle bir kampanya olmaz diye, şuan almak mantıklı mı? ayrıca şuan kullandığım telefonda hiç bir sorun yok. sadece 16gb olduğu için artık hafıza yetmiyor. telefonumu bu şekilde değerlendirmek mantıklı olur mu ? çok kararsız kaldım.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, teknosada buyback kampanyası diye bir kampanya var. şuan kullandığım Huawei P9 Lite 2017 telefonu 280 tl ye alıyor, üstüne 600 lira indirim yapıyor. toplamda 880 lira indirim oluyor. benim alacağım telefon, Samsung Note10 Lite. bu telefon normalde, 4800 lira. bu indirimle beraber 3920 tl ye geliyor. sizce mantıklı mı ? bir daha böyle bir kampanya olmaz diye, şuan almak mantıklı mı? ayrıca şuan kullandığım telefonda hiç bir sorun yok. sadece 16gb olduğu için artık hafıza yetmiyor. telefonumu bu şekilde değerlendirmek mantıklı olur mu ? çok kararsız kaldım.
    mantıklı olabilirde , senin tele 280 biraz değilmi ? sahibindede fiyatlar 500-1000tl arasında ?
    médiocrité partout

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mantıklı olabilirde , senin tele 280 biraz değilmi ? sahibindede fiyatlar 500-1000tl arasında ?
    Evet 280 lira az bencede. bende baktım sahibindene ama neredeyse aynı fiyata denk gelicek. Birde sahibindende ne kadar sürede satabileceğim o da var. En iyi ihtimalle 700 800 e satsam zaten aynı fiyata denk gelecek telefon diye düşündüm.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet 280 lira az bencede. bende baktım sahibindene ama neredeyse aynı fiyata denk gelicek. Birde sahibindende ne kadar sürede satabileceğim o da var. En iyi ihtimalle 700 800 e satsam zaten aynı fiyata denk gelecek telefon diye düşündüm.
    yani olabilir ozaman.
    note 10 lite kötü alet değil.
    rami 8 gb pili 4500.

bi ekranı çözünürlüğü pek iyi değil bide su geçirmezlik yok.
    médiocrité partout

Hakan Girginer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB.

Bir daha iPhone ya da Samsung'a elimi sürmem. Az uzakta oynasınlar.
    Bana laf edene Motorola ya da Nokia öneririm. Onlar da dev gibi marka idi bir aralar...

Bütün gün spotify + hotspot + ıvır zıvır kullanıyorum, bataryası nerede ise 3 gün gidiyor.
    Bluetooth hiç sorun çıkarmadı, data alışverişi en üst seviyede, ısınmıyor, yaz güneşinin altında ekranı rahat görebiliyorum, kasmıyor.
    E, daha ne?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler