User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
51 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Trafik Cezası

fuatozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emın ol cıddı anlamda fark edıyor araç

Su an Ankara dakı trafık ekıplerıne arac ne olursa olsun eksoz cam fılımı modıfıye cevırmesı yapılıor
    araclar orjınal bıle olsa bı bahane ıle ceza yazılıyor

Covıd 19 Turkıye de bıtmıs durumda yaşasın trafık ceza ları
    Çevirme olsa gam yemicem Menekşe-2 girişi taksicilerle çay içiyolar

önümdeki araba durdu otoparka giricekti ben de durmak zorunda kaldım ortalarında sonrası ***** yunus yazdı cevazı
    -_-_-_-

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fuatozkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çevirme olsa gam yemicem Menekşe-2 girişi taksicilerle çay içiyolar

önümdeki araba durdu otoparka giricekti ben de durmak zorunda kaldım ortalarında sonrası ***** yunus yazdı cevazı
    geçmiş olsun

Aracın dumanlıysa bu cezaları zaten göze alarak geziyorsundur diye düşünüyorum.

dumanlı arabalar ciddi anlamda sıkıntı yaratıyor. koku, akşamları yoğun duman atan arabaların görüş açısını anlık kapatması vs. durumlar çokda makul şeyler değil.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun,

buna itiraz çok zor olsa , çok büyük ihtimalle daha mahkemeye gelmeden emniyetten dönecektir itirazın.
    yerinde olsam arabayı satarım.

böyle 3 ceza daha yesen arabanın ederi kadar ceza ödemiş oluyorsun , saçmalık.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun,

buna itiraz çok zor olsa , çok büyük ihtimalle daha mahkemeye gelmeden emniyetten dönecektir itirazın.
    yerinde olsam arabayı satarım.

böyle 3 ceza daha yesen arabanın ederi kadar ceza ödemiş oluyorsun , saçmalık.
    Bence kara tren gibi giden dizellere müstehak.
    Her ne kadar "gazlamıyorum, sakin gidiyorum" deselerde, gerçekten sakin gidecek adam neden arabasını kara tren versiyona çevirir ki?
    Daha 2 hafta önce böyle bir kara tren ile atıştık trafikte.
    Açık hava filtresi ise bence haksiz bir bonus olmuş.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç corsa ve konu duman olunca konunun gidişatı linç olacak belli ama ben önden yazayım
    arkadaşı tanıyorum öyle trafikte ona buna salça olup sıkıntı çıkartacak birisi değil
    bence duman atan arabaya da ihtiyacı yok ama bir hevestir birilerinin önerisiyle falan yapmış/almış olabilir
    ama e5te ortalığı karaya bulayan bebeler gibi birisi değil kendisi
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç corsa ve konu duman olunca konunun gidişatı linç olacak belli ama ben önden yazayım
    arkadaşı tanıyorum öyle trafikte ona buna salça olup sıkıntı çıkartacak birisi değil
    bence duman atan arabaya da ihtiyacı yok ama bir hevestir birilerinin önerisiyle falan yapmış/almış olabilir
    ama e5te ortalığı karaya bulayan bebeler gibi birisi değil kendisi
    Allah razı olsun. 3-4 sene önce bi heves aldık yaptık sonra hayırlı işlere yöneldik biraz daha dursun dedik şimdi araba değişmeyeyim herşeyini yaptığım bildiğim araba yenisi süpriz dedim şurda bi kaç ay daha yakalanmasak zaten değişecektim de bu olay da vesile olacak gibi

Çıkarmak için ne yapmak lazım otoparkı arıyorum ulaşamıyorum
    -_-_-_-

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah razı olsun. 3-4 sene önce bi heves aldık yaptık sonra hayırlı işlere yöneldik biraz daha dursun dedik şimdi araba değişmeyeyim herşeyini yaptığım bildiğim araba yenisi süpriz dedim şurda bi kaç ay daha yakalanmasak zaten değişecektim de bu olay da vesile olacak gibi

mense baştan muayene çekici falan extra masrafları var sanırım ki otoparka çektiklerine göre men olabilir
    değilse gidip çekici ücretini ödeyip alacaksın aracı diye biliyorum sonradan cezalar gelecek
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sen bildiğim kadarı ile önce emniyete gidip izin alıp sonra otoparka gidip arabayı alacaksın çekici otopark vs ücreti ödeyerek.
    Sonra sana süre verecekler sanırım 1 hafta idi. O süre içinde eksozu motoru vs orj çevirip muayene yaptıracaksın. Sonra muayene kagıdı ile emniyetten meni düşürteceksin.
    Gelen cezaları da ödeyeceksin. Prosedür bu şekilde idi eger değişmediyse.

levent_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracında duman varsa hiçbir şeye itiraz etmeye hakkın yok duman olmasa kimse sırf hava filtresine ceza yazmazdı. Şu aracında dumanla gezenlere çok büyük ceza verilmeli çevreyi katledip gelecek nesillerin hayatını çalıyorlar. Kusura bakma gidip paşa paşa cezayı ödeyip prosedürü işletip aracını normale çevirip kullanacaksın.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun. Senin için değil genel yazıyorum.Onun dışında dumana ceza yazılması genel olarak iyi imiş. Maalesef aşırı çevre kirliliği oluyor ve ben havalandırmadan zehir solumak istemiyorum. Sadece bu bile güzel uygulama. Çevre cezası da iyi imiş.

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    duman varsa az bile yapmışlar geçmiş olsun.

şansınız yok teknik değişiklik yapmışsınız ellerinde kanıt varmış itiraz boşa.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ülkede haklıda olsan itiraz sonucu değiştirmiyor. 2016 yılında rize dönüşü meşhur tedeslerde 3 kez ard arda ceza yedim. (58-78-111 km/sa gibi hızlarda yanlış olmasın +-3/5)
    O zamanlar bayağı kamuoyu oluşmuştu. Süleyman Soylunun ilk icraatı aynı yılın eylülünde kaldırmak oldu hatta. Ben sistem kaldırılmadan 1 hafta evvel yedim. Oluşan kamuoyundan dolayı ilk başta itirazları kabul edip cezaları iptal ettiler.
    Benim gibi mağdur bir çok kişi emsal kararlar ile itiraz etti. Baktılar herkes itiraz ediyor ve cezalar iptal oluyor iptal kararları çıkmamaya başladı. O kadar çok itiraz eden vardı ki 2016 ekimde ettiğim itiraz geçtiğimiz mayıs ayında red yedi. Benden 1 hafta sonra itiraz eden arkadaşıma sene sonu ancak size sıra gelir dediler sulh ceza hakimliğinden.
    Demem o ki itiraz edip eline bir şey geçeceğine hiç umut etme.
    MR.EVO53

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duman konusunda cezayı destekliyorum, bence bu noktada itiraz hakkınız da yok.

Ama açık hava filtresi ile TUV vize verirken, polisin buna teknik değişiklik diye ayrıca ceza yazması malesef en hafif tabir ile traji komik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duman konusunda cezayı destekliyorum, bence bu noktada itiraz hakkınız da yok.

Ama açık hava filtresi ile TUV vize verirken, polisin buna teknik değişiklik diye ayrıca ceza yazması malesef en hafif tabir ile traji komik.
    Duman rahatsız edici bunu bilinciyle kullanıyorum.

Önceden toplaşırdık arkadaşlarla falan bana kızarlardı basmayacaksan niye aldın neden yaptın diye bir gün yakalanacağımın da farkında yaşadım hep

Benim zoruma giden adam vazife başında değil mesai saati başlamış olabilir ama yaptığı taksicilerle çay sigara muhabbet standart yunus

Egzoz sesi yokken egzoz yazması açık hava filtresi ses yapmazken aa bunda filtre var bu bağırır tabii diyerek yaz yaz götür diye bağırması

Kaput açık gaza bastılar gram ses gelmedi motor sesi hariç açıklama yapmaya kalktım affedersiniz köpeği kenara sıkıştırıp çomaklarsınız ya 10 15 tane birden dişlerini sıkarak göğsüme vurarak yapılan muamele yanlış
    -_-_-_-

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç corsaysa polis haklı nefes alamıyorum arkasında boğuluyorum göz gözü görmüyor arabanın içi dışına çıkıyor klimayıda mahvediyor sizi tenzih ederek konuşuyorum sizinki böyle değildir belki

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu memlekette herhangi bir şeye itiraz edip sonuca ulaşan sayısı bir elin parmağını geçmez özellikle de konu arabaysa. Üzücü olmuş geçmiş olsun.
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

ErayArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun çok üzücü bu aralar Ankara ciddi sıkıntılı ,sizde olduğu gibi egzoza ek olarak hava filtresi(sesi çıksın çıkmasın) ve dump valve sesine takıklar anlamış değilim .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumdaki linç kültürü gün geçtikçe şiddetleniyor , burada ki büyüklerimizin bir çoğu zamanında belki dumanlı araç yapmasa da bir çoğu egzoz sistemi yapıp caddelerde gazlamış insanlar bir kaç istisna elbet vardır ama arabayla ilgili olan her şey zaten gün geçtikçe zorlaşıyor gerek parça almak gerek araç toparlamak piyasa zaten ortada, bunun üzerine bir de yazılan gereksiz cezalar söz konusuyken şuan mesele konu sahibinin dumanlı corsası olmamalı bence , çift çıkış egzoz kafası var diye ceza yazılan var şimdi o da mı linç edilsin , forumda yapılan bu yargılamalar insanları forumdan soğutuyor ya da ne yeni konu açılabiliyor ne de insanlar fikirlerini özgürce paylaşabiliyor

(konu sahibini tanımam/hayatımda görmüşlüğüm yoktur)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumdaki linç kültürü gün geçtikçe şiddetleniyor , burada ki büyüklerimizin bir çoğu zamanında belki dumanlı araç yapmasa da bir çoğu egzoz sistemi yapıp caddelerde gazlamış insanlar bir kaç istisna elbet vardır ama arabayla ilgili olan her şey zaten gün geçtikçe zorlaşıyor gerek parça almak gerek araç toparlamak piyasa zaten ortada, bunun üzerine bir de yazılan gereksiz cezalar söz konusuyken şuan mesele konu sahibinin dumanlı corsası olmamalı bence , çift çıkış egzoz kafası var diye ceza yazılan var şimdi o da mı linç edilsin , forumda yapılan bu yargılamalar insanları forumdan soğutuyor ya da ne yeni konu açılabiliyor ne de insanlar fikirlerini özgürce paylaşabiliyor

(konu sahibini tanımam/hayatımda görmüşlüğüm yoktur)
    Yani ben kendimi savunmuyorum haklı yanım yok ama bilgi deneyim için konu açtım farklı yorumlar oldu

Herkesin görüşüdür saygı duyarım ama dediğiniz haklılık payı malesef var burası zaten modifiye motor teknik bilgi paylaşımı amaclı oluşturulmuş

Burda bulunan herkesin bi amacı var bu açık net yada illaki kusur olarak tabir edilen eklentileri var
    -_-_-_-

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler