User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Edirne yazlık hakkında yardım (eksper bölge konum bilgi)

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    videolarında ara ara arkadaşlar bir program falan yapıyorlar diye bahsediyordu. sanırım kedileri satacak, keçileride iteleyecek millete. zaten bizim millet hastası böyle şeylerin. tatil beldelerindeki köylerde millete kavanozlanmış a101 reçeli sokuyolar. bu da biraz yolsun nedir
    turbocuk istiyoruz

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    villa,bahçe,baraka yapacak arkadaşa tavsiyem. köyiçi bir yer alıp hobi bahçesine çevirmen. bursada mudanya gibi bir yerde yerleşimden çok az uzakta kalan villayı 3 defa soydular. soydular diyorum ama gerçek anlamda soydular kapısı penceresi herşeyini aldılar. mesela bu tayfunun olduğu yerde bekçi falan koyman lazım yoksa gelir toplar giderler parkelerine kadar.
    turbocuk istiyoruz

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    villa,bahçe,baraka yapacak arkadaşa tavsiyem. köyiçi bir yer alıp hobi bahçesine çevirmen. bursada mudanya gibi bir yerde yerleşimden çok az uzakta kalan villayı 3 defa soydular. soydular diyorum ama gerçek anlamda soydular kapısı penceresi herşeyini aldılar. mesela bu tayfunun olduğu yerde bekçi falan koyman lazım yoksa gelir toplar giderler parkelerine kadar.
    Site gibi yapmışlar bahçıvan ve güvenlik var yaz kış devamlı yaşayanlar var öyle başı boş bir yer değil anlatılanlar böyle gidip görücem bakalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende şimdi ekşiye baktım kendisi için şöyle bir entry girmişler;

"bilmeyenler için özet geçeyim:
    bu adam 2007 yılında sahte kimliklerle kredi çekmekten tutuklanmış.

2011'de firar etmiş, sahte ölüm belgesi hazırlayıp polisten kurtulmuş.

2012'de tekrar yakalanmış.

sanırım 2014'te tahliye olmuş ve ilk iş ekşi'deki başlığını sildirmiş.

şimdi hayvan çiftliği kurmuş ve insanlardan hayvanlar için bağış topluyor.

arazi tanıtımı diye bir güzel de milleti yolacak. sürekli reklamını yaptığı çiftliği de epey bir kişiye satar."
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi mi kötü mü merak ettim paylaşırsan sevinirim

Unlu Youtuber Tayfun Demir Menteşe'de yakalandı - Muğla Yenigun Gazetesi

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ekşiden korkulur valla dedikleri gibi çıktı olay

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaz başından beri Üsküdar dan motosikletle 2 saate kadar günlük gidip gelebileceğim yer bakıyorum.. Gebze-Kargalı, Çatalca, Marmara Ereğlisi vs.. çok güzel yerler var ama İstanbul a ne kadar yakınsa mt2 o kadar küçülüp fiyat artıyor.. Çatalca da 300-400 mt2 toprak 250-400 bin.. sakarya geyve de 3 dönüm full ağaçlı havuzlu ev 400 bin..
    3-4 aydır şunu öğrendim gidip bakmadan olmuyor.. Emlakçılarla iletişim ve pazarlık çok zor iyi niyetlisine rastlamadım.. her bi yere bakmaya gittiğimde yol üstünde rastgele bulduğum yerler daha avantajlı oluyor..
    %5 olayı yeni iptal edildi diye duydum araştırmadım..
    40-50 bine havuz 100 bine ev hayal.. hali hazırda 3. otel inşaatımız devam ediyor inşaat işini bilen bilir..
    ilandaki yerin lokasyonu, gidiş-dönüş rotası, havası ve resmi belgelerini bi kenara koyarsak İstanbula yakın, acil durumlarda kaçabileceğimiz sessiz ve huzurlu bir yer için 180-200 bin liralar çok değil bence..
    şahsen biraz daha yakın bir yer arayışım hala sürüyor..

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanOC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaz başından beri Üsküdar dan motosikletle 2 saate kadar günlük gidip gelebileceğim yer bakıyorum.. Gebze-Kargalı, Çatalca, Marmara Ereğlisi vs.. çok güzel yerler var ama İstanbul a ne kadar yakınsa mt2 o kadar küçülüp fiyat artıyor.. Çatalca da 300-400 mt2 toprak 250-400 bin.. sakarya geyve de 3 dönüm full ağaçlı havuzlu ev 400 bin..
    3-4 aydır şunu öğrendim gidip bakmadan olmuyor.. Emlakçılarla iletişim ve pazarlık çok zor iyi niyetlisine rastlamadım.. her bi yere bakmaya gittiğimde yol üstünde rastgele bulduğum yerler daha avantajlı oluyor..
    %5 olayı yeni iptal edildi diye duydum araştırmadım..
    40-50 bine havuz 100 bine ev hayal.. hali hazırda 3. otel inşaatımız devam ediyor inşaat işini bilen bilir..
    ilandaki yerin lokasyonu, gidiş-dönüş rotası, havası ve resmi belgelerini bi kenara koyarsak İstanbula yakın, acil durumlarda kaçabileceğimiz sessiz ve huzurlu bir yer için 180-200 bin liralar çok değil bence..
    şahsen biraz daha yakın bir yer arayışım hala sürüyor..
    Yaz basindan beri Uskudar dan motosikletle 2 saate kadar gidip gelebilecegim yer bakiyorum.. Istanbul a ne kadar yakinsa mt2 o kadar kuculup fiyat artiyor.. Catalcada 300-400 mt2 toprak Sakarya da 3 donum icinde havuzlu ev fiyatina..
    %5 olayi yeni iptal oldu diye duydum arastirmadim..
    50 bine havuz, 100 bine ev hayal yok oyle bir dunya.. hali hazirda tarihi yarimada da 3. otelimizi yapiyoruz insaat isini bilen bilir sonu yok derdi cok..
    ilandaki yerin lokasyonu, gidis gelis rotasi, havasi ve resmi isleri bi kenara koyarsak fiyati cok cok degil piyasaya gore.. uygun fiyatlisini da daha gormedim zaten..
    Sahsen butceyi artirma durumun varsa biraz daha yaklasmani tavsiye ederim ki benim niyetim de o.. yoksa gidip gorulur icine sinerse alirsin..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler