User Tag List

Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637
689 sonuçtan 685 ile 689 arası

Konu: 2020 Station Wagon Sahipleri Güncel

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maşallah çok güzelmiş araç, bu fotoğraf resmen ateş ediyor
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En sevdiğim fotosu diyebilirim

App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese selamlar.

Yaklaşık olarak 6 ay kadar oldu aracı alalı. Bu süreçte yaklaşık 4.500 km kadar kullandık aracı. İzlenimlerimi paylaşmak isterim, belki almak isteyen vardır, almayı düşünen vardır diye.
    İlk etapta sahibindende vagon araçlara bakarak hangisi olabilir diye düşünüyordum. Bu süreçte bir v60cc ile 35 bin tl gibi bi tutar için anlaşamadım. Sonrasında bir gün kıskanma favorilerini paylaş konusunda da mavi bir estate paylaşmıştım, bu da olabilir diyerek c estate’e yöneldim. Aracı almadan önce E180 vardı, satmak için uğraştım, düşük km idi, galiba basireti bağlanmıştı 2 ayda zor sattım ama sattım ve vagon olsun taştan olsun diyerek araçlara bakmaya başladım. Ankara’da bir araç buldum, gittm baktım kapısında kocaman taş izi, genel olarak güzel dursa da araca binerken o benim gözüme takılırdı. Takıntılıyım maalesef, boyatmam gerekecekti. Pazarlık da yapmadılar, araca oradan da İstanbul’da bulduğum başka bir araca bakmaya gittim. Ertesi gün gittiğimde o araçta da kapıda bisiklet sürtmesi vardı, boya kalkmış, rötuş yapmışlar, araçta çok fazla çizik vardı. Gitmeden önce defalarca sormama rağmen ben görmemişim oldu. Yol masrafı vs karşıladı sağolsun, sonrasında bir kaç araca daha baktım, tramersiz yazan araçta tramer çıktı, çamurluk ezik rötuş yapmışlar, adam birşey yok diyor. İlginç satıcı profilleri ile karşılaşarak ( normal olduğum söylenemez ) en son dönüş yoluna koyuldum. İlana bakarken 4000 km de , diğer ilanlardan yaklaşık 100 bin tl fazla olan kırmızı araca baktım. Aradım, gittim aracı gördüm. Otoparkta yatıyordu üstü tozlu şekilde. Aracı inceledim, gerçekten kusursuz. Önceki araçları gezdikten sonra bunda kusur bulamayınca tamam dedim bu. Pazarlık yaptım, düşündüğüm rakama indi. Sonra hayırlı olsun diyerek aldım. Aldığım tarihten bu yana genel olarak yakıtı cidden çok düşük, uzun yolda 5.5 litre civarında Şuan için. Aracın avantajları; yakıt ,iç ve dış rengi, çift hafıza, kesinlikle bagaj büyüklüğü, motor performansı, far aydınlatması, elektrikli bagaj gibi şeyler bence büyük artı.

Eksi yönlerine gelecek olursak ; E den sonra aşırı sert. Rft lastikler dolayısıyla ser fakat E de yaylanarak gitmek çok güzeldi. E daha çok güven veriyordu bana. İkinci negatif olay ise motor sesi. Çok fazla. Gerçekten rahatsız edici boyutta. Böyle olmamalıydı diğer eksi yanı ise konsoldaki ekranın dokunmatik olmaması. Bazen elim gitmiyor değil, ortadaki düğmeye alışınca unutuluyor fakat bence dokunmatik olmalıydı. Video vs izleyemiyorum, yapılabiliyor fakat o da çok zahmetli iş. Aracımda burmaster yok, ses sistemi gerçekten rezalet. Burmaster olsa da çok iyi değil diye duydum, dinlemedim.

BMW 5 ya da Mercedes E den geçecekler; geçmesin ben pişman oldum diyebilirim. Aracı ilana koydum, satışı hızlı olacaktır diye düşünüyorum çünkü görüntülenme ve favori çok fazla oluyor. Sadece rakam konusunda anlaşmak biraz düşündürüyor beni, yoksa şimdiye çoktan satmıştım. Yeniden E ye geçmek istiyorum, bakalım nasip olur mu göreceğiz

[img]httpsresimcom/79rvpoq.jpeg[/img]

Megane dan son önce passat sonra C200 wagon inşallah
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW 5 ya da Mercedes E den geçecekler; geçmesin ben pişman oldum diyebilirim. Aracı ilana koydum, satışı hızlı olacaktır diye düşünüyorum çünkü görüntülenme ve favori çok fazla oluyor. Sadece rakam konusunda anlaşmak biraz düşündürüyor beni, yoksa şimdiye çoktan satmıştım. Yeniden E ye geçmek istiyorum, bakalım nasip olur mu göreceğiz

Üzdü be

G20 veya bunlara geçmek istiyordum biraz model yükseltmek için.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üzdü be

G20 veya bunlara geçmek istiyordum biraz model yükseltmek için.
    Mercedes E'den , Bmw 5'ten başlar derler ya hep.
    Motor sesi konusu çok üzücü..Hyundai'ın dizelleri motor sesi konusunda oldukça şaşırtmıştı beni,işe ilk girdiğimde..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler