User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Radar Dedektörü

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Radar Dedektörü

Arkadaşlar merhaba,

Bir yakınım avrupa turuna çıkacak. Yol için radar dedektörü sordu benim bir bilgim yok. Sizinde tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır? Arkadaşlarınızdan duyduğunuz kadarı ile

Ürünü Amerikadan getirteceğiz o yüzden Tr'de olmayan bir ürünü tavsiye edebilirsiniz.

Teşekkürler

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bu işin vakkosu olarak cobra yi biliyorum. Araştırabilirsiniz. ABD malıdır.

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeri gelmişken sorayım,bende de amerikadan gelme eski bir cihaz var,kullanım klavuzu vs kaybolmuş,daha önce hiç kullanmadım.
    Nasıl kullanılacağını da çözemedim(kullanmanın yasak olduğunu biliyorum),markası radioshack,bilgisi olan var mıdır?
    f0c7d809-7d1e-49b9-be77-921ba3790b45 - Hızlı Resim

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cobra, Escord bakılabilir.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TR de hapis cezası var aman diyeyim beyleri emniyetin elindeki radarlar bu cihazların hepsini tanıyor artık...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşım aracında kullanıyordu tespit edildi mahkemeyle 2 sene uğraştı sonrada para cezası ödedi.bence sıkıntılı bi yöntem...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hapis cezası olduğunu bilmiyordum,tavan arasına kaldırayım o zaman ben,teşekkürler...

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım aracında kullanıyordu tespit edildi mahkemeyle 2 sene uğraştı sonrada para cezası ödedi.bence sıkıntılı bi yöntem...
    kesin cobra dır o önceden birşeyler duymuştum hatta bazı radar dedektörleri radara yakalanmamak için polis aracından gelen sinyalleri bozuyor diye sanırım bu mevzudan 2011 yada 2013 yılıydı radar araçlarını değiştirdiler yakalamalar başlamıştı.

Radar uyarısı yapan cihaz radara yakalandı - GUNCEL Haberleri
    e60 535d & THE A45 AMG

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radarbot diye bir uygulama vardı bir kere Karsa bir kere İzmire birde Kocaeline giderken kullandım mobil radar tespiti falan başarılıydı hatta tedes eds gibi sistemlerin çalışan noktalarında uyarı veriyordu
    Samara 2109

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2-3 arkadaşım kullanıyor çokta memnunlar, hatta getirip satıyorlar özel istek olursa.

Bende onların aracında kullandım ben acayip tırsarım bu işten

Ama radara girme ihtimalin sıfır

Çevirmeden korkuyorum görürlerse diye ama kolayca torpidoya yada arabadaki özel sırt çantana kolayca koyulabilecek cinsten birşey.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cihaz seni +180 ile 2 kere radardan kurtarsa parasını amorti ediyor. Susurlukta 1200 tl radar geldi ordan biliyorum

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saçma sapan yollarda 50km/h sınırı var protokol yoluymuş... 1000 TL cezalar geliyor 70-80km/h hızlara.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yeri gelmişken sorayım, tünellerde 80km/h hız sınırı aşılırsa ceza geliyor mu? Affedersiniz, kendimi artık enayi gibi hissediyorum. Ben 80km/h ile gidiyorum, muhtelif otobüs şirketlerine ait otobüsler, tır şoförleri sanki uçarcasına gidiyorlar. Hatta, altında RS6 var gibi 2.0TDİ kullanan Audi pilotları adeta tünelde sınırları zorluyor.
    Hele İzmit tarafındaki tünellerde sanırım bir ben bu sınıra uyuyorum. Geçen haftalardan birinde Adapazarı'na giderken tünelden 80km/h ile gidiyorum diye arkamdaki tır şöförü utanmasa tampona dayanıp ittirecekti. Sellektör üstüne sellektör, temezenk sanki durduk önünde, tabakhaneye mi yetişiyor ya da altındakini kamyon değil de başka birşey mi sanıyor nedir?

Bazı yerlerde de malesef kaç km/h ile gidilmesi gerekiyor levha yok. Bölünmüş yol diye güvenip 110km/h ile gidiyorsun halbuki geçtiğin yer Belediye'ye aitmiş efendim oradan 80km/h ile geçmek gerekiyormuş. Münceccimmiyim birader kim hangi yolu yaptı diye bilmek zorundamıyım, koy oraya bir levha bitsin gitsin. Uymayana ceza gönder.

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeri gelmişken sorayım, tünellerde 80km/h hız sınırı aşılırsa ceza geliyor mu? Affedersiniz, kendimi artık enayi gibi hissediyorum. Ben 80km/h ile gidiyorum, muhtelif otobüs şirketlerine ait otobüsler, tır şoförleri sanki uçarcasına gidiyorlar. Hatta, altında RS6 var gibi 2.0TDİ kullanan Audi pilotları adeta tünelde sınırları zorluyor.
    Hele İzmit tarafındaki tünellerde sanırım bir ben bu sınıra uyuyorum. Geçen haftalardan birinde Adapazarı'na giderken tünelden 80km/h ile gidiyorum diye arkamdaki tır şöförü utanmasa tampona dayanıp ittirecekti. Sellektör üstüne sellektör, temezenk sanki durduk önünde, tabakhaneye mi yetişiyor ya da altındakini kamyon değil de başka birşey mi sanıyor nedir?

Bazı yerlerde de malesef kaç km/h ile gidilmesi gerekiyor levha yok. Bölünmüş yol diye güvenip 110km/h ile gidiyorsun halbuki geçtiğin yer Belediye'ye aitmiş efendim oradan 80km/h ile geçmek gerekiyormuş. Münceccimmiyim birader kim hangi yolu yaptı diye bilmek zorundamıyım, koy oraya bir levha bitsin gitsin. Uymayana ceza gönder.
    Abi 2 senedir neredeyse ayda bir İzmit tarafına gidiyorum çamlıca gişelerden sabit 130 İzmit batı çıkışa kadar daha gelen olmadı. Gerçi belli olmaz bir baktın kestiler 2 sene önceye bir ceza
    Samara 2109

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coyote tavsiye ederim. ios için en son TR appstore'unda yoktu. Kimlikten adresinizi avrupa ülkelerinden birine almanız gerek. Cihaz vs gerektirmez arka planda çalışıyor. Ben çok memnundum TR içinde hiç kullanmadım. Yakalanma riski yok. Radardan tutun yol kenarında bekleyen araca kadar söylüyor.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coyote tavsiye ederim. ios için en son TR appstore'unda yoktu. Kimlikten adresinizi avrupa ülkelerinden birine almanız gerek. Cihaz vs gerektirmez arka planda çalışıyor. Ben çok memnundum TR içinde hiç kullanmadım. Yakalanma riski yok. Radardan tutun yol kenarında bekleyen araca kadar söylüyor.
    Bu uygulamalar neye istinaden söylüyor? Birisi haritada burada uygulama veya radar mı var diye işaretliyor? Anonime açık mı yani?

Yıllardır merak ettiğim ama çekindiğim bir mesele. 3 5 bin para cezası yine neyse de hapis ne abi ahahahah.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hakan abi yol açıldığından beri sürekli İst - Bursa - İst gidiyorum. Bütün yol hızlı gidip tünelde kurala uyuyordum. Bir kaç kere hayati durum oldu ( hastalık , vefat vs ) cezası vs önemli değil dedim 200+ hızlarda geçtim ceza gelmedi.

1,5 2 yıl oldu gelen giden yok ama sağı solu belli olmaz para lazımdır geriye dönük bakalım diyrn çıkar.

Köyde bi yaşlı amca “ Devletin çükü yaşlı adam gibidir kalkmaz sanırsın , geç kalkar ama bi kalkarsa önüne geleni si.er atar “ demişti o misal.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyu takip eden bir memur arkadaş tüm Marka modelleri öğrenmiştir.. )) Ki bence bu konu tehlikeli hatırlarsanız; bi miktar adam döven, kalıbıyla delikanlılığın kitabını yazan bir arkadaş başka bir arkadaşı fetöcü diye sırf karalamak için şikayet etmişti.. İllaki benzerleri vardır..
    Ortam cidden bozuk.. Saygılarımla.
    Beyin bedava...

S1NAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    radar beep diye bi uygulama var play store da ben istanbul erzincan arası giderken sürekli kullanıyorum gezici radarlar harici sabit kameraları 800 m önceden uyarı vererek kaç km hızla gitmen gerektiğini söylüyor. avrupadaki ülkelerdeki radarlarda mevcut hemde program ücretsiz . hiç yoktan iyidir belki işinize yarar.
    The Best or Nothing

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler