User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Radar Dedektörü

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu uygulamalar neye istinaden söylüyor? Birisi haritada burada uygulama veya radar mı var diye işaretliyor? Anonime açık mı yani?

Yıllardır merak ettiğim ama çekindiğim bir mesele. 3 5 bin para cezası yine neyse de hapis ne abi ahahahah.
    Sabit radarları ezbere gösteriyor. Ama gezici radarları falan tehlikeli bölge olarak gösteriyor. Anonime açık, daha önce radar kurulmuşsa tehlikeli bölge diyor. Eğer onaylayan 3-5 kişi olmuşsa direk sana da soruyor. Etkili ve güzel

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radarbot iyidir de kullanıcıların geri bildirimine göre çalışıyor. Ona güvenip tapagaz gidilmez

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeri gelmişken sorayım, tünellerde 80km/h hız sınırı aşılırsa ceza geliyor mu? Affedersiniz, kendimi artık enayi gibi hissediyorum. Ben 80km/h ile gidiyorum, muhtelif otobüs şirketlerine ait otobüsler, tır şoförleri sanki uçarcasına gidiyorlar. Hatta, altında RS6 var gibi 2.0TDİ kullanan Audi pilotları adeta tünelde sınırları zorluyor.
    Hele İzmit tarafındaki tünellerde sanırım bir ben bu sınıra uyuyorum. Geçen haftalardan birinde Adapazarı'na giderken tünelden 80km/h ile gidiyorum diye arkamdaki tır şöförü utanmasa tampona dayanıp ittirecekti. Sellektör üstüne sellektör, temezenk sanki durduk önünde, tabakhaneye mi yetişiyor ya da altındakini kamyon değil de başka birşey mi sanıyor nedir?

Bazı yerlerde de malesef kaç km/h ile gidilmesi gerekiyor levha yok. Bölünmüş yol diye güvenip 110km/h ile gidiyorsun halbuki geçtiğin yer Belediye'ye aitmiş efendim oradan 80km/h ile geçmek gerekiyormuş. Münceccimmiyim birader kim hangi yolu yaptı diye bilmek zorundamıyım, koy oraya bir levha bitsin gitsin. Uymayana ceza gönder.
    senelerdir maltepe-sakarya(hendek)arası ayda 1-2 git gel yaparım.tünellerde bir sıkıntı yok.

yalnız seyyar radarlar var.özellikle adapazarı sonrası.

okadar sene basabas gitmişimdir.1 haziranda seyyardan ceza yedim.oda memlekete cenazeye yetişmeye çalışıyordum.yol müsait,trafik yok.

otobanda en yüksek hızın 120km/h ile sınırlı olması banada saçma geliyor.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Bir yakınım avrupa turuna çıkacak. Yol için radar dedektörü sordu benim bir bilgim yok. Sizinde tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır? Arkadaşlarınızdan duyduğunuz kadarı ile

Ürünü Amerikadan getirteceğiz o yüzden Tr'de olmayan bir ürünü tavsiye edebilirsiniz.

Teşekkürler

Avrupa'da gezici radar yok gibi bir şey. Sabit radarlar için ise SYGIC navigasyon kullanabilir. Apple Store'da var. Android'de de vardır illaki. 1 hafta full fonksiyon trial kullanabilir.

Sonrasında radar kısmı çalışmaz
    *Oldukça başarılı navigasyon
    *Radar uyarı sistemi
    *Yolun hız limitlerini gösterme
    *Hız limit aşımında uyarı

en temel özellikleri

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yalova - Bigadiç
    Bigadiç - Ayvalık arasında radar durumu nasıldır?
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

sweatcaptain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyu okuyanlara ciddi tavsiyemdir sonuna kadar okursaniz tecrubemi paylasmak isterim...

Meslegimden oturu yurt disinda bulundugum surelerde taxiler dahil nerdeyse tum araclarda goruyordum. Usa dan cobra aldim. Ist ayvalik devamli gidip gelirken kullaniyordum. Otoban yapilmamisti eski yalova uzerinden seyhata ediyordum. Vakit nakittir kafasiyla tabi basa basa gidiyoruz... susurluk tarafinda bir benzinlikte durdum. Aracta yakinlarim vardi calisir vaxiyette indim. Isimi gordum geldim. Birde ne goreyim aracin basinda 3 tane ekip arabasi 7 8 memur bizimkileri indirmisler arabayi ariyolar... yol ustunde radar kurmaya gidiyorlarmis. Radar olan arac her ne marka model olursa olsun radar cihazinin sinyalini gormekte arkadaslar bilginiz olsun. Pasaportumu gosterdim vs yurt disinda yasiyorum vs vs zor yirttik. Kabahatler kanunundan bi ceza yedik tabi. Cihazada el konuldu. Daha sonra rusya dan ayni cihazdan tekrar aldim. Yeni cihaz malesef elektronik radarlar dahil alarm verdigi icin kullanimi cok manasiz. Cunku hiz sinir frekanslari tr ve yurt disinda ayni olmadigi icin mesela 50km limitli bi yolda 30km iken alarm verebiliyor. Buda kullanimi gereksiz bi duruma sokuyor...

Kullananlar varsa aman dikkat ottugu anda cekin fisini 😊
    34 KPT 60 e93 M3
    34 KPT 20 Ek4 Vtec VTI (track only)

Passed = KPT 01 Ek4 Vtec VTI / KPT 51 Ap2 s2000 / KPT 60 Ap2 s2000

sweatcaptain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalova - Bigadiç
    Bigadiç - Ayvalık arasında radar durumu nasıldır?
    Susurluk sabit
    Bandirma cati
    Karacabey cikisi
    Balikesir girisi
    Gokyazi giris
    Havran giris
    Gomec giris
    34 KPT 60 e93 M3
    34 KPT 20 Ek4 Vtec VTI (track only)

Passed = KPT 01 Ek4 Vtec VTI / KPT 51 Ap2 s2000 / KPT 60 Ap2 s2000

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç kimse Valentine V1 i söylememiş şaşırdım.

V1 Radar Detectors | Valentine One | Radar Detectors

Alex Roy gibi New York'dan Los Angeles'a gumball rekoru kıran kişiler tarafından da tavsiye ediliyor.

hazır adını anmışken Why Alex Roy Chose a BMW M5 To Break the Cannonball Run Record (Ice-T Narration) - YouTube

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dedektör olarak kanunen yasak ve büyük cezaları olduğunu duymuştum.

bizim yollarda sağ olsun karşı şerit'den gelenler sellektör ile uyarıda bulunuyor (kamyon otobüs otomobil)
    Seat IBIZA FR

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursanın kendi çevreyolunda radar oluyor geçen yine zor yırttım.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan abi yol açıldığından beri sürekli İst - Bursa - İst gidiyorum. Bütün yol hızlı gidip tünelde kurala uyuyordum. Bir kaç kere hayati durum oldu ( hastalık , vefat vs ) cezası vs önemli değil dedim 200+ hızlarda geçtim ceza gelmedi.

1,5 2 yıl oldu gelen giden yok ama sağı solu belli olmaz para lazımdır geriye dönük bakalım diyrn çıkar.

Köyde bi yaşlı amca “ Devletin çükü yaşlı adam gibidir kalkmaz sanırsın , geç kalkar ama bi kalkarsa önüne geleni si.er atar “ demişti o misal.
    vallahi öyle deme, geçen bir ceza yollamış harika devletimiz 13.08.19 yılından
    umarım gelmez de..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    radarroy diye site vardi oradan bakın bütçenize göre alirsiniz, özel iskontolari ve hala varsa radar cihazlarina farkli program atarak menzil arttirimi vs yapiyorlardi..
    cihazi alinca sesini biraz kismanizi tavsiye ederim hoparloru patliyor
    cobra ucuz cihazdir tavsiye etmem.

RadarBusters' OFFICIAL Radar Detector Reviews!

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeri gelmişken sorayım, tünellerde 80km/h hız sınırı aşılırsa ceza geliyor mu? Affedersiniz, kendimi artık enayi gibi hissediyorum. Ben 80km/h ile gidiyorum, muhtelif otobüs şirketlerine ait otobüsler, tır şoförleri sanki uçarcasına gidiyorlar. Hatta, altında RS6 var gibi 2.0TDİ kullanan Audi pilotları adeta tünelde sınırları zorluyor.
    Hele İzmit tarafındaki tünellerde sanırım bir ben bu sınıra uyuyorum. Geçen haftalardan birinde Adapazarı'na giderken tünelden 80km/h ile gidiyorum diye arkamdaki tır şöförü utanmasa tampona dayanıp ittirecekti. Sellektör üstüne sellektör, temezenk sanki durduk önünde, tabakhaneye mi yetişiyor ya da altındakini kamyon değil de başka birşey mi sanıyor nedir?

Bazı yerlerde de malesef kaç km/h ile gidilmesi gerekiyor levha yok. Bölünmüş yol diye güvenip 110km/h ile gidiyorsun halbuki geçtiğin yer Belediye'ye aitmiş efendim oradan 80km/h ile geçmek gerekiyormuş. Münceccimmiyim birader kim hangi yolu yaptı diye bilmek zorundamıyım, koy oraya bir levha bitsin gitsin. Uymayana ceza gönder.
    Duygularıma tercüman olmuşsunuz.Her seferinde ağır yük taşıyan benmişcesine selektör-korna tacizlerine maruz kalıyorum.Kafama takıyor muyum? tabiki hayır.Ben kurallara uyuyorum artık,avcılar-b.düzü arası 1-2yıl geçmesinin ardından çok kişiye ceza kitlediklerinden benzer mantığın her yerde geçerli olabileceğini düşünüyorum..Gelmez diyip her seferinde hız yapıldıkça;sonradan toplu katliam yaşanabilir

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duygularıma tercüman olmuşsunuz.Her seferinde ağır yük taşıyan benmişcesine selektör-korna tacizlerine maruz kalıyorum.Kafama takıyor muyum? tabiki hayır.Ben kurallara uyuyorum artık,avcılar-b.düzü arası 1-2yıl geçmesinin ardından çok kişiye ceza kitlediklerinden benzer mantığın her yerde geçerli olabileceğini düşünüyorum..Gelmez diyip her seferinde hız yapıldıkça;sonradan toplu katliam yaşanabilir
    bizim mahallenin bir bulvarı var, hız sınırı 70km ve de jandarma hemen her gün radar kuruyor... ben özellikle explorer la en sağdan 70 le gitmeyi tercih ediyorum ama o şeritte bile kornalar, selektörler emniyet şeridinden geçip önüne kıranlar... bunu yapanların %90 ı ticariler, geçen gün yüklü bir kamyonet bana emnyet şeridinden makas attı, sonra makaslarına devam etti... işte bu adamlar o kadar ballı ki yakalanmıyorlar bir türlü ve de bu onlara olağanüstü bir özgüven veriyor... ulen gerizekalı, orda sınır 70 olmasa ve de her gün radar kurulmasa sen kime artistlik yapacaksın acaba yüklü ticariyle???
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim mahallenin bir bulvarı var, hız sınırı 70km ve de jandarma hemen her gün radar kuruyor... ben özellikle explorer la en sağdan 70 le gitmeyi tercih ediyorum ama o şeritte bile kornalar, selektörler emniyet şeridinden geçip önüne kıranlar... bunu yapanların %90 ı ticariler, geçen gün yüklü bir kamyonet bana emnyet şeridinden makas attı, sonra makaslarına devam etti... işte bu adamlar o kadar ballı ki yakalanmıyorlar bir türlü ve de bu onlara olağanüstü bir özgüven veriyor... ulen gerizekalı, orda sınır 70 olmasa ve de her gün radar kurulmasa sen kime artistlik yapacaksın acaba yüklü ticariyle???
    Benimde anlam veremediğim nokta bu aslına bakarsanız..Biz bu kadar dikkatliyken bir şekilde ceza yeriz ancak bu modeller kesinlikle ceza yemez,yeseler bile af çıkar, bizim ödediğimiz tutarlardan daha azını ödeyip makaslarına devam ederler.
    Tem'de 130'a sabitleyip giderim,tamponun dibine girip maks. 140km yapacak aracıyla selektör delisi yaparlar.Ben aptalım,200+yapacak arabayla 130la gidiyorum o yolda?
    Geçen yıl Göztepe yan yoldan E5 çıkarkan "sinyal vermeden birden çok şerit değiştirmek" adı altında 1002tl ceza yazmışlar,arkadan geldi..Cezayı ödedim ve fotoğraf vb bir argüman olmadığı için iptalini istedim,iptal edildi neyseki..işten eve dönüş yolum,asla ama asla sinyalsiz çıkmam ana yola ve makas vb hareketlerde de bulunmam.Uğraşmasam etmesem yaslamışlardı cezayı kafalarına göre.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı sweatcaptain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Susurluk sabit
    Bandirma cati
    Karacabey cikisi
    Balikesir girisi
    Gokyazi giris
    Havran giris
    Gomec giris
    radar cihazı olmuşsunuz siz başlı başına

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmetse 30 temmuz gecesi Sivasa doğru yola çıkıcaz. Sanıyorum güzergah İstanbul-Ankara-Kırşehir-Kayseri-Sivas olur. Akşam saat 22 gibi çıkıp sabah 9.30-10 gibi orda olmayı planlıyorum. Yol üstünde bildiğiniz radar var mı sabit olarak? Tadımız kaçmasın sonra
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısmetse 30 temmuz gecesi Sivasa doğru yola çıkıcaz. Sanıyorum güzergah İstanbul-Ankara-Kırşehir-Kayseri-Sivas olur. Akşam saat 22 gibi çıkıp sabah 9.30-10 gibi orda olmayı planlıyorum. Yol üstünde bildiğiniz radar var mı sabit olarak? Tadımız kaçmasın sonra
    Kayseri üstünden gitmek yolu acayip uzatır niye o rotayı tercih ediyorsun? Ben senelerdir gidiyorum Sivasa yılda 1-2 defa, Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Akdağmadeni hep gidip geldim. Bu Ağustosta yine gidicem ama uçak mı araba mı kararsız kaldım uçağa binip binip binmeme konusunda ***** olaylardan.

Haftaya bende Assos tarafına gidicem yukarda yazılmış radar yerleri mutlaka dikkat edin onlara ayrıca eski yoldan gidecek varsa Susurluk Festivayı geçtikten sonra Demirkapı diye bir yer var ordan itibaren İvrindiye kadar yolda arabalı sabit radarlar olabiliyor onlarada mutlaka dikkat edin ben geçen ay 2 defa aynı rotayı git gel yaptım dediğim yerlerde mutlaka radara denk geldim her sene aynı yere kuruyorlar ezberledim sayılır artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karakter sorunu olmuş edit yapamıyorum

Kayseri üstünden gitmek yolu acayip uzatır niye o rotayı tercih ediyorsun? Ben senelerdir gidiyorum Sivasa yılda 1-2 defa, Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Akdağmadeni hep gidip geldim. Bu Ağustosta yine gidicem ama uçak mı araba mı kararsız kaldım uçağa binip binmeme konusunda ***** olaylardan.

Haftaya bende Assos tarafına gidicem yukarda yazılmış radar yerleri mutlaka dikkat edin onlara ayrıca eski yoldan gidecek varsa Susurluk Festivayı geçtikten sonra Demirkapı diye bir yer var ordan itibren İvrindiye kadar yolda arabalı sabit radarlar olabiliyor onlara mutlaka dikkan edin ben geçen ay 2 defa aynı rotayı git gel yaptım dediğim yerler arasında mutlaka radara denk geldim her sene aynı yere kuruyorlar ezberledim sayılır artık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler