User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
44 sonuçtan 39 ile 44 arası

Konu: Radar Dedektörü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar konuyu okudum ama verılen yanlıs bilgilere de epeyce sasırdım. ben yaklasık 8 senedir Beltronics RX65 kullanıyorum. yılda ortalama 80.000 km yol yapıyorum. bu alet sayesınde bır defa bıle radar cezası yemedım. ve bu aletın polıs aracları tarafından yakalanma yada fark edılme gıbı bır durumu yok. eskı versiyon Cobra vb aletlerle karıstırılmasın.

RX65 ve R300 modelleri bizim ülkemizdeki radar cıhazlarını tespit edebilen modelleridir.

sweatcaptain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gide gele alistik artik
    34 KPT 60 e93 M3
    34 KPT 20 Ek4 Vtec VTI (track only)

Passed = KPT 01 Ek4 Vtec VTI / KPT 51 Ap2 s2000 / KPT 60 Ap2 s2000

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octavia RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karakter sorunu olmuş edit yapamıyorum

Kayseri üstünden gitmek yolu acayip uzatır niye o rotayı tercih ediyorsun? Ben senelerdir gidiyorum Sivasa yılda 1-2 defa, Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Akdağmadeni hep gidip geldim. Bu Ağustosta yine gidicem ama uçak mı araba mı kararsız kaldım uçağa binip binmeme konusunda ***** olaylardan.

Haftaya bende Assos tarafına gidicem yukarda yazılmış radar yerleri mutlaka dikkat edin onlara ayrıca eski yoldan gidecek varsa Susurluk Festivayı geçtikten sonra Demirkapı diye bir yer var ordan itibren İvrindiye kadar yolda arabalı sabit radarlar olabiliyor onlara mutlaka dikkan edin ben geçen ay 2 defa aynı rotayı git gel yaptım dediğim yerler arasında mutlaka radara denk geldim her sene aynı yere kuruyorlar ezberledim sayılır artık
    Yolu biraz daha düzgün buluyoruz,birde bizim köy de sivas merkeze 100km olduğu için kayseriden şarkışla tarafına ordan da daha yakın şekilde köye ulaşabiliyoruz
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu güncel tutmak istiyorum. Facebookta bununla alakalı soru sorduğum için duyarcılar tarafından linçlendim. Bu cihazdan kullanan var mı? Linki aşağı bırakıyorum. Sipariş etmeyi düşünüyorum lakin gümrükten geri döner mi? Veya hakkımda idari yaptırım ceza gibi bişi uygulanabilir mi? Yakın zamanda alan varsa bunlardan bilgilendirirse sevinirim. Alma sebebime gelince... Malatya hirişine çok güzel tuzak bir radar konulmuş. Hem rampa aşağı hem de virajlı. Uyarı levhaları bile yoktu.
    Bu sebepten ötürü amacım hız yapmak değil. Servet avcılarına para kaptırmamak.

https://m.tr.aliexpress.com/item/329...0Q90.jpg_.webp
    SKODA SIMPLY CLEVER

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benzerini bir arkadaşım almıştı bir süre kullandı sonra sattı.
    işe yaradığını söylüyor.
    Bu arada bir bilgi de ben paylaşayım.Eğer frekans bozucu özellikli bir cihaz değilse karşı taraf sizi tespit edemiyor.
    Cihaz sadece alıcı karşı taraftan gelen sinyali alıyor ve bilgi veriyor.

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VETTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benzerini bir arkadaşım almıştı bir süre kullandı sonra sattı.
    işe yaradığını söylüyor.
    Bu arada bir bilgi de ben paylaşayım.Eğer frekans bozucu özellikli bir cihaz değilse karşı taraf sizi tespit edemiyor.
    Cihaz sadece alıcı karşı taraftan gelen sinyali alıyor ve bilgi veriyor.
    Ankara'da 82 Km yazan radarlarda sürekli ötüyor. Youtube da birisi paylaşmış
    Teknik detaylarını bilmiyorum ama bu kadar ucuz bir cihaz olduğuna göre ( güncel kur ile hesaplandığında 100 tl ye geliyor ) frekansı bozacağını sanmam. Yinede tecrübeli kişilere sorup danışmak gerek.
    SKODA SIMPLY CLEVER

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler