User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
99 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: AKS Spacer magduriyeti

TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiyede 7075 kullanmazda 5005 kullanır hatta para için st37 bile kullanırlar. Almanyada böyle bir durum söz konusu olamaz. Genel olarak iş ahlakı yönünden iki ülke arasındaki uçurumu açıklamaya gerek yok. Bence Emre ‘nin kafasındaki güvenilirlikte budur.
    13 Suzuki Gsx-R 600
    05 Honda S2000
    13 John Cooper Works Gp Limited Edition

Facebook & Instagram /TomayRessamoglu

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bınlerce km dır sorunsuz kullanan arkadaslarımız var bu yerlı spacerları..ama mesele o değil
    ben güvenmem,güvenemem. arabanın kıçı güzel dursun diye riske gireceğine, fazla para ver arabana uygun jant al.
    çeviri takıp 4 den 5 bijonlara geçenlere zaten söyleyecek söz bulamıyorum.

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TonyMontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyede 7075 kullanmazda 5005 kullanır hatta para için st37 bile kullanırlar. Almanyada böyle bir durum söz konusu olamaz. Genel olarak iş ahlakı yönünden iki ülke arasındaki uçurumu açıklamaya gerek yok. Bence Emre ‘nin kafasındaki güvenilirlikte budur.
    Almanyadaki firmalarda vergi cezası yiyiyor bir araştırın. İşini doğru yapan ilerliyor zaten hikaye anlatmaya gerek yok.

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesela ne gıbı sorun olabılır aldıgın spacer da ? kafandakı guvenebılırlılık nedır
    merak ettım
    Ne gibi bir sorun olabilir diye soruyorsunuz spacer sorun konusunda. Başlıkta gördüğünüz sorunlar olabilir mesela. Kırılabilir,yamulabilir, çatlayabilir. Herhangi bir sertifikası var mı FG nin TSE dışında?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayriyetten 70705 dediğiniz malzeme aluminyum + çinko karışımı bir alaşım. H&R da mesela magnezyum kullanılıyor. Kimyacı veya malzemeci değilim ancak basit bir araştırmayla konunun üretim maliyeti olduğunu okuyabiliyorum mesela.

"7075 Aluminyum - Magnezyum alaşımlarına verilen kod. Magnezyum ve çinko alaşımları arasındaki temel farklardan biri, çinko ve çinko-alüminyum alaşımlarının döküm için daha düşük basınç ve sıcaklık gerektirmesidir. Daha düşük döküm sıcaklığı nedeniyle çinko - aluminyum üretim maliyetlerini düşürmeye yardımcı olabilir. "

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HR'da kullandım vs fakat bu işin atası FG spacerdir Furkan bu işi amatör degil profesyonel makinalarda ince işçilikle yapıyor 2milyonluk arabalara FG spacer taktım hiç problem yaşamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HR'da kullandım vs fakat bu işin atası FG spacerdir Furkan bu işi amatör degil profesyonel makinalarda ince işçilikle yapıyor 2milyonluk arabalara FG spacer taktım hiç problem yaşamadım
    FG iyidir hoştur birşey diyemem, kullanmadım.. Ancak DTM den tutun da F1 deki araçlara kadar malzeme üreten bir firma yanında nasıl bu işin atası oluyor onu anlayamadım. Sizin 2 milyonluk araca taktığınız spacer'ları adamlar DTM araçlarına takıyorlar. Aradaki araç fiyatı farkını söylemeye gerek yok sanırım.

Ö.mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son 13 Aracımın hepsini fg yaptı, fg bu işin kralıdır. 10 cm yaptırıp ağır off roadada girdiğim cok oldu taş gibi maşallah

TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanyadaki firmalarda vergi cezası yiyiyor bir araştırın. İşini doğru yapan ilerliyor zaten hikaye anlatmaya gerek yok.
    Araştırmaya gerek yok vergi cezasıyla burdaki konunun ne alakası var? Sen orda merdiven altında üretim gördünmü? Gördüysende yapan türklerdir.Bence sen hikaye anlatma.
    13 Suzuki Gsx-R 600
    05 Honda S2000
    13 John Cooper Works Gp Limited Edition

Facebook & Instagram /TomayRessamoglu

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçenlerde arkadaş ortamında , spacer muhabbeti açıldı bu firmadan alacaktı arkadaş konuyu gösterdim
    FG ye yönlendirdim ,
    2 yıldır FG den başka spacer kullanmıyorum gerçekten işini iyi yapıyor
    2 hafta önce m4 üme taktım arkalara 1.5 cm
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şakası olacak bir konu değil
    Bence adminler kapatmasın , herkes görsün
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

BYET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim performansla uçmayla kaçmayla bir işimiz yok semtte sağa sola işe güce giderken kullanıyoruz arabayı şehir dışına bile neredeyse çıkmıyoruz bile tamam can güvenliği olarak dediğiniz önermeler mantıklı ancak yaşımız genç ve bazı isteklerimizi gerçekleştirmek istiyoruz bu seferde kalitelisine paramız yetmiyor iyi marka ürüne güç yetmiyor! Orta halli bir spacer markası yok mu önereceğiniz? Cebimizde 500-600 liradan fazla çıkmadan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BYET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim performansla uçmayla kaçmayla bir işimiz yok semtte sağa sola işe güce giderken kullanıyoruz arabayı şehir dışına bile neredeyse çıkmıyoruz bile tamam can güvenliği olarak dediğiniz önermeler mantıklı ancak yaşımız genç ve bazı isteklerimizi gerçekleştirmek istiyoruz bu seferde kalitelisine paramız yetmiyor iyi marka ürüne güç yetmiyor! Orta halli bir spacer markası yok mu önereceğiniz? Cebimizde 500-600 liradan fazla çıkmadan.
    İngilizlerin bir sözü var ; "Ucuz mal kullanacak kadar zengin değilim." takmayın abi, güç yetmiyor diye güvenlikten ödün vermek yerine stock kullan aracı gitsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İngilizlerin bir sözü var ; "Ucuz mal kullanacak kadar zengin değilim."
    Takmasak daha iyi, ancak bazen dediğin gibi şartlar buna el veriyor. Eğer başka seçenek yoksa ; mesela bir jant replikadır, orjinali 30 bin TL'dir, yapacak birşey yok. Ancak makas daha az ise orjinal ile bu tarz bir üründe iyi düşünmek lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İngilizlerin bir sözü var ; "Ucuz mal kullanacak kadar zengin değilim."
    Takmasak daha iyi, ancak bazen dediğin gibi şartlar buna el veriyor. Eğer başka seçenek yoksa ; mesela bir jant replikadır, orjinali 30 bin TL'dir, yapacak birşey yok. Ancak makas daha az ise orjinal ile bu tarz bir üründe iyi düşünmek lazım.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İngilizlerin bir sözü var ; "Ucuz mal kullanacak kadar zengin değilim." takmayın abi, güç yetmiyor diye güvenlikten ödün vermek yerine stock kullan aracı gitsin.
    dediğiniz çok doğru ama keşke bizde ingilterede yaşasaydık o sözü söyleyebilseydik tr şartlarında tam tersi durum ne yazık ki "en kalitelisini alacak kadar zengin değilim"
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BYET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mgd al. pişman olmazsın. FG gereksiz pahalı.

ysn zkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar firma sahibi hatasını kabul etti ve bir takım yapıp gönderdi ve söylemediği "kapakları sökmek" yi yaparak montajlıyalım sorun olmayacak dedi ve o şekilde montajladık herhangi bir sorun şuanlık yok güncel kullanıyorum mağduriyet ortadan kalktığı için arkadaş rica etti konuyu silebilir miyiz diye olay bundan ibaret herkese hayırlı günler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ysn zkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar firma sahibi hatasını kabul etti ve bir takım yapıp gönderdi ve söylemediği "kapakları sökmek" yi yaparak montajlıyalım sorun olmayacak dedi ve o şekilde montajladık herhangi bir sorun şuanlık yok güncel kullanıyorum mağduriyet ortadan kalktığı için arkadaş rica etti konuyu silebilir miyiz diye olay bundan ibaret herkese hayırlı günler.

Bide aynı ürünü alıp arabana taktın mı , ne diyim ALLAH sonunu hayır eylesin
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler