User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: trafikte çarpıp kaçma

muarrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

trafikte çarpıp kaçma

Arkadaşlar merhaba trafikte sağ şeritte yolumda giderken cepten bir araç hızla gelip sağ tarafımdan vurup kaçtı. Polisleri bekleyip tutanağı tutup karakolda şikayetçi oldum. Araç sahibine ulaştım kendisi aracı oğlunun sürdüğünü ve korkup kaçtığını beyan ediyor ve tutanak düzenleyip sigortadan aracımı yaptırmayı teklif etti. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Aracı yeni almıştım ve kazadan sonrada min. 10k değer kaybım mevcut.

diablopolis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sigortadan yaptırılıp değer kaybı için de başvurabiliyorsunuz ancak 10.000 lira gibi değer kaybı alamayabilirsiniz. aracınız kaskolu değil miydi?

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam geçmiş olsun. Tutanağı önce tutup garantiye alın sonra ne yapılır bakarsınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muarrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba trafikte sağ şeritte yolumda giderken cepten bir araç hızla gelip sağ tarafımdan vurup kaçtı. Polisleri bekleyip tutanağı tutup karakolda şikayetçi oldum. Araç sahibine ulaştım kendisi aracı oğlunun sürdüğünü ve korkup kaçtığını beyan ediyor ve tutanak düzenleyip sigortadan aracımı yaptırmayı teklif etti. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Aracı yeni almıştım ve kazadan sonrada min. 10k değer kaybım mevcut.
    Geçmiş olsun, polis tutanak tuttuysa 2 gün sonra cebeci trafikten raporu alıyorsunuz ve karşı tarafın sigortasından aracınızı yaptıyorsunuz. Değer kaybı için de yardımcı olabilirim pm atarsanız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler