User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
65 sonuçtan 58 ile 65 arası

Konu: Tekel Bayii Devralmak?

Can1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mr.korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alper , aynı zamanda o tekelin üstündeki bina da da yıkamacıda çalışan türkmenistanlı çocuklar kalıyor, tekelin orayı beslemesine gerek yok , evet doğru aynı sahipleri , ama yıkama baya baya iyi kazanıyor, eskiden köprünün hemen bu tarafında cag kebapcının orada haydar vardı , oda galeri açıp gidince o muhitte tek kaldılar baya yoğunlar, bende orayı pek kullanmam (evime 50m filan belkide) ama bazen acil giriyorum kullanmayıp çıkarttığım bir başka aracımı yıkatmaya , hep sıra var valla
    Orası dediginiz gibi cok yogun oluyor ne zaman geçsem sıra oluyor 3 aracı aynı anda yıkıyorlar bide

AhmetBakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün tatilden döndüm bugün itibariyle izlemeye devam bugün 19.15-20.45 arası 24 kişi uğradı dükkana her gün izlemeye devam farklı saatlerde bakalım hayırlısı.

BORAGUNDOGDU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amcam 46 yaşında 13 yaşından beri tekel bayi işletiyor evleri arabaları var fakat bizim evimize bile ziyarete hiç gelemedi bundan 8 yıl önce kendine ev yaptırdı 7 yıl önce gittim daha gitmedim görmedim diyor oturdugumuz mahhallenin suanki halini bilmiyor bile dukkandan çıkıp dışarıyı gördüğü kadarını bırak tatil yapmayı evlenemedi bile sabah yedi bucuk sekiz akşam on onbucuk eğer tekel bayi işletirseniz gözüme gözükmeyin diyor biri gelip para hesabi saçma sapan hesaplar yapanlara kafayı yiyp sen beşmi herdin al ben ikiyüz yakıyorum senın gözünün önünde yakar halde üç kez vurdular bikaç defa hırsız girdi neler neler yasadı bence kısa dönem güzel para kazandırıcak biyerse alıp birikim yapılabilir kazanıp yiyemediğim parada olmasada olur bence.. sizin için en hayırlısı olur umarım.
    1998 Şahin S 33 AJZ 68
    1997 Şahin S 01 UD 969
    2001 Şahin 1.6 ie 01 BG 670
    2000 Civic 1.6 İes 01 DOZ 84
    1994 Doğan SLX 80 EK 054

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetBakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Techturkey ailesi, bir fikir almak istiyorum.
    Ankara'da araba trafiği yüksek düzeyde, yaya trafiği çok fazla olmayan bir yerde 4yıllık bir tekel bayii devralmayı planlıyorum (Cadde üzerindeki tek tekel kendisi, yakın çevresinde bir çok apartman bulunuyor. Belki eşi dostu tekel bayii işleten veya kendisi daha önce işletmiş olanlar vardır. Artısı eksisi nedir? Tek başıma işletmeyi düşünüyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum.
    Teşekkür ederim, saygılar.
    Kararın ne oldu?
    Okumadan imzalamam.....

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Zor iş.
    e60 535d & THE A45 AMG

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @jeffy nickli arkadaşın söyledikleri durumu tamamen özetliyor..Onu dikkate al..!!
    ALLAH VAR GAM YOK..

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetBakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Techturkey ailesi, bir fikir almak istiyorum.
    Ankara'da araba trafiği yüksek düzeyde, yaya trafiği çok fazla olmayan bir yerde 4yıllık bir tekel bayii devralmayı planlıyorum (Cadde üzerindeki tek tekel kendisi, yakın çevresinde bir çok apartman bulunuyor. Belki eşi dostu tekel bayii işleten veya kendisi daha önce işletmiş olanlar vardır. Artısı eksisi nedir? Tek başıma işletmeyi düşünüyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum.
    Teşekkür ederim, saygılar.
    Hortlatayim konuyu. Ne oldu acaba son durum? Ben de su donemde tekel/sarkuteri acmaya niyetlendim.
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tam zamanı esasında. ***** hükümete göre covid in yayılmasının ana nedeni alkol tüketimiyken.
    Nasıl bir mantıktır arkadaş. Kimsin neyi kime yasaklıyorsun. Dünyada eşi benzeri yok bu uygulamanın. Nasıl bir beyin fırtınasına yakalandınız da bu fikri buldunuz emenike.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler