User Tag List

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
154 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Ev İçin Şarjlı Süpürge

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar 3 aydır falan Dyson'da kampanya yoktu, v11 ekstra modelini aldım, 1000TL'lik ayaklı üniteyi tekrar yanında hediye yapmışlar. ihtiyacı olan varsa kaçırmasın.
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel olarak fiyat performans odaklı şarjlı süpürge bakıyorum. Evde Xiaomi Mi Mop Pro var zaten. Birde Miele Cats & Dogs kablolu. Ama pratik birşey lazım. Hala en mantıklı cihaz Arçelik SD 3061 midir ?
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel olarak fiyat performans odaklı şarjlı süpürge bakıyorum. Evde Xiaomi Mi Mop Pro var zaten. Birde Miele Cats & Dogs kablolu. Ama pratik birşey lazım. Hala en mantıklı cihaz Arçelik SD 3061 midir ?
    Kesinlikle Arçelik SD 6061 öneririm. Beçen hafta kampanya vardı 1919'a aldık. Kampanya bitimi tekrar 2799 TL oldu. Şu an bir kampanya daha yapmışlar, bu aya özel 2399 TL. Bana iyi ki dyson almamışım dedirtti, sizin de beğeneceğinize eminim.

SD 6061 Şarjlı Supurge | Arcelik
    M50b30 - Bumblebee...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B-Devi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Arçelik SD 6061 öneririm. Beçen hafta kampanya vardı 1919'a aldık. Kampanya bitimi tekrar 2799 TL oldu. Şu an bir kampanya daha yapmışlar, bu aya özel 2399 TL. Bana iyi ki dyson almamışım dedirtti, sizin de beğeneceğinize eminim.

Hem temizlemesi çok kolay hem de el süpürgesine dönüşebilmesi ayrı bir kolaylık. Evi de arabayı da pırıl pırıl yaptık
    M50b30 - Bumblebee...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

sikayetvar.com 'da ve bir çok yerde bir sürü ayak kırılma şikayeti var Arçelik SD 3061 için. SD 6061 de şikayet var mı araştırayım bir.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI

kifoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hanıma anneler gününde dyson V11 aldım. kendi sitesinde kampanyalı ayak ünitesi ile 6000 bayıldım. salon koltuğundan çektiği tozu görünce adamlar hakikaten süpürge olayını bitirmişler. ben tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kifoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hanıma anneler gününde dyson V11 aldım. kendi sitesinde kampanyalı ayak ünitesi ile 6000 bayıldım. salon koltuğundan çektiği tozu görünce adamlar hakikaten süpürge olayını bitirmişler. ben tavsiye ederim.
    Evet çok güzel cihaz ama çok para ya Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.
    M50b30 - Bumblebee...

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bayileri kafaya alırsanız bi yerlere telefonunuzda sms falan atıyorlar bi kod geliyor onu kullanıyorlar PARO ile alakalı galiba. %20 Net indirim oluyor.
    Geçen hafta Arçelikten Kurutma Makinası + Klima aldım. 1 TL daha aşağı inemeyiz dediler. O zaman dedim internetten alacağım daha uyguna geliyor dedim.
    Biz bi bakalım neler yapabiliriz dediler, bir sms le %20 indirdiler Aklınızda olsun, her üründe var mı bilmiyorum ama ince bi detay olarak dursun burda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dyson v15 alacağım 7000 TL fiyatı var. Teknosa’da satıcı arkadaş 1300 liraya 2 yıl garanti uzatabilirsiz zaten pil parası bu kadar, değiştireceğiniz pil parasına gelir dedi. Karasız kaldım almadım ürünü. Sizce ekstra garanti almalı mıyım, zaten bütçeyi zorlamışım 1300 iyice zorlayacak
    Savaş MotorSports

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dyson V15 i gecen hafta aldim aslinda hanim istiyodu ben sallamiyodum ama doviz firlayinca gittim dyson in kendisinden aldim geldim alicaksaniz hizli davranmakta yarar var su an TR fiyati yurtdisina gore ucuz kaldi
    Ote yandan dyson turkiye extra garanti vermiyor teknosa kendi kendine sigorta adi altinda veriyor olasi pil omrunun bittiginde veya olasi ariza durumunda cok yardimci olacaklarini sanmiyorum hele hele pil olayinda hic sanmiyorum bosuna o kadar para vermeye bence hic gerek yok.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende yaklaşık 1 ay önce dyson aldım, biraz yabancı forumlarda birazda tr'de araştırdım v15 v12 çokta voov değiller..
    v11 hala fiyat performansta en mantıklısı.

hatta v11in ' şu modeli ;

DYSON V11 Torque Drive Extra Dikey Şarjlı Supurge V11 Torque Drive Extra Dikey Şarjlı Supurge

bu torque driveda bir başlık eksik , ama o başlık zaten halıda falan zor kullanılıyormuş.
    herkes üzerindeki başlığı her yerde kullanıyor.

zaten halıda parke kendi ayar yapıyor otomatik.

media markette bana öyle ekstra garanti vs satmaya çalıştı dedim kalsın.
    dysonun pilini 5-6 yıl kullanan var.
    médiocrité partout

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Viomi a9 şarjlı dik süpürge aldım ev için. Robot süpürge ile beraber kullanılıyor. eve haftada 1 gelen hanım yardımcımız şarjla ilgili hiç problem yaşamadığını söyledi.
    1498tl mediamarktta 9taksit şuan.

hazne boşaltması çok kolay. hafif / sürekli tuşa basma gereksinimi yok. araştırılabilir arayan arkadaşlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hala almadım. Arcelik SD 3061 de çok fazla ayak kırıldı şikayeti var. Şimdi bütçeyi arttırıp Dreame V11 bakayım dedim. Dyson çakması Xiaomi üretimi. Baya memnun olan var. Genede 2300 TL ye Arcelik yerine Dreame olana 4300 TL vermeye gerek var mı emin değilim.

Var mı yeni alternatifleri? Fiyat Performans ürünleri?
    Schumi.Projects

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hala almadım. Arcelik SD 3061 de çok fazla ayak kırıldı şikayeti var. Şimdi bütçeyi arttırıp Dreame V11 bakayım dedim. Dyson çakması Xiaomi üretimi. Baya memnun olan var. Genede 2300 TL ye Arcelik yerine Dreame olana 4300 TL vermeye gerek var mı emin değilim.

Var mı yeni alternatifleri? Fiyat Performans ürünleri?
    Abi bizde Xiaomi G10 var. Şimdi baktımda Dreame v11 ile tip ve kutu içeriği aynı neredeyse. Evdekiler çok memnun kaldılar kablolu dyson'un pabucu dama atıldı.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben grundig 4820 kullanıyorum iş görüyor. Turbo modda cok uzun süre temzlik yapamıyor ama çekişi bayağı iyi oluyor.

Hepsiburada.com | Guvenlik

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok para vermek istemediğim için Arzum Vantuz aldım 900 liraya. evde zate normal büyük bir süpürge var, robot süpürge var bir de bunu Dyson falan almak istemedim.
    Ufak çocuğumuz olduğu için mutfakta günlük kullanım için almıştık. Fazlası ile işimizi gördü, çok büyük bir beklenti yoksa ufak tefek işler için tavsiye ederim.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bu ürünü kullanıyorum aracımın içini de çekiyorum. Ortalama 30 dk çalışıyor.

XIAOMI Mi Vacuum Cleaner Mini Şarjlı El Supurgesi Beyaz Şarjlı El Supurgeleri

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arçelik imperium sd9161 kullanıyoruz gayet memnunuz. Şarjı kullandığınız güç ayarına göre değişkenlik gösteriyor ama ben memnunum 2+1 100 m2 evi tek şarjla sorunsuz süpürebiliyoruz. 15 - 60 dakika kullanım süresi var. Onunla giremediğimiz yerlere de Xiaomi mop pro ile giriyoruz. Bacanaklar da Dyson V12 var onlar da fazlasıyla memnunlar ve aralarında 2 fark v ar Dyson daha hafif ve ekranında olan hangi ölçü de tozu çektiğiniz göstermesi, Dyson alacaktık baktık bir fark yok aralarında arçelik aldık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Philips xc8049 kullanıyoruz 2 yıldır. Philipsin kendi büyük süpürgesini unutturdu namusuz. Yataktaki myth lara kadar çekiyor. %50 şarjla 90m2 evi almaya yetiyor.
    Bundan önce dyson vardı buna göre kullanışsızdı ve sürekli bağlantı yerleri çatlayıp kırılıyordu. Philips gerçekten çok iyi.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler