User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
67 sonuçtan 58 ile 67 arası

Konu: DHL kargo sorunsalı ve çıkmazı - Lütfen Yardım

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fatih06ank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden deneyim ki, dedim ya Amerikadaki vatandaş imzanın üzerine kaşe attı gönderdi ürünleri teslim aldım diye...
    bilmem bu kadar beklemezdiniz belki yada ceza azmı çıkardı belki aman ne bilim
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmem bu kadar beklemezdiniz belki yada ceza azmı çıkardı belki aman ne bilim
    ben biraz da çakma çukma iş sevmediğimden, işlem tam yasal olsun istedim o yüzden adamların başının etini yedim, cezayı da zaten ilk görüştüğüm gün saplayacaklarını söylediler yani ondan kaçış yok

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üstad birincisi ne tarz işlemi nasıl yapabileceğimi senden öğrenecek değilim.

ikincisi sana rapor verme gibi bir gereksinimim yok ama ben gene de açıklama yapayım, o malzemeyi söktüğün anda vites halatları, vites kolu, shifter, geri vites mekanizması, orta konsol, taban halısının bir kısmı, kalorifer havalandırma kanalları körük topuz ve 24adet civata sökülüyor takılıyor vs... bunlar söküldüğünde de vites kolu olmadığı için vites değiştirme imkanın yok, ülkemizdeki bi tarafı havalanmış tornacılardan şöyle yoğunum böyle bilmemneyim cevabı alıp da 1 saatte CNC de yapılacak işi bekletip 10 gün arabasız kalmak istemedim.
    Hazır CAD design edilmiş T6061 alüminyum malzeme varken gittim aldım, kimseyi de ilgilendirmez.

üçüncüsü, burası bunu tartışacak yer değil, ben buraya nasıl yaparım diye sormak için konu açmadım, sadece DHL kargo ile ürün alıp da başına böyle bir şey gelen arkadaşların fikirlerinden yararlanmak istedim, sonuçta 150TL lik burç değil de 1000dolarlık forged piston da alamış olabilirdim.

Lütfen sivri zekanı kendine sakla.

Örnek resim atıyorum bu arada. Daha bu yüzde 20sini sökülmüş hali o burçlar direk şasede olduğu için görünmüyor bile.
    kargo gümrükte beklerken arabam liftte kaldı diye söyleniyordun. demek ki 10 günde kalsa sorun olmuyomuş.

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvan sadece yardımcı olmak istemiş "bilmeme ihtimalinize karşılık" yol göstermek istemiş, ne bu şiddet?

5 yaşından beri otomobille uğraşırken düzgün bir tornacıya denk gelememişsiniz demek ki, o da sizin talihsizliğiniz

benzer durumlar için başkalarına fikir olur en azından, çünkü parçaları görünce ben de aynı şeyi düşündüm
    senin ne haddine adam arabacı. dhl de tanıdık var mı onu soyle.

ben hala bu yolu neden denemediniz onu anlamadım
    kaşe yaptırmak için birilerinin kaşeyi dizayn etmesi lazım. dizayn için pc nin tusuna basılacak. klavyeden tuslara basılacak.mouse hareket ettırılecek. bırde zaman kaybı.
    karsı tarafta hazır yapılmısı var neden ugrasalım.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birincisi ben kimseye arabam liftte kaldı falan demedim, arabamın konsolu sökülü kaldı dedim, o da seni yakından-uzaktan alakadar etmez. ister tornacıya yaptırırım, istersem PPR kaana titanyumdan 500dolar verir yaptırırım bu da seni alakadar etmez.
    Allah'a şükür DHLde tanıdığa falan ihtiyacım yok, yabancı dilimle, genel kültürümle, güzel bir iletişimle adamlardan kaşeli imzalı evrağı aldım, ürünümü de krallar gibi teslim aldım, bunda da seni ırgalayacak bi durum yok.
    Kaşe yaptırıp, yasadışı-çakma çukma işleri sen ve senin gibiler yaptırıyor olabilirsiniz, benim ihtiyacım yok öyle işlere, onu da sana sormadım ayrıca.
    Herkes kendi aklını kendine saklasın.

Daha fazla konuyu dağıtıp polemiklere girmek istemiyorum, eğerki DHL kargoda isim yerine sokak adı yazıp paketiniz gönderilirse teslim alamazsanız, bu konu üzerinden veya özel mesaj ile bilgilendirme yaparsanız elimden geldiğince her türlü yardımcı olurum.
    Herkese iyi günler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana soru sormadığının farkındayımda sen bana niye tripli cevap veriyosun onu anlamlandıramıyorum.
    çözümde sunmadım aslında özel bir nedeni var mı dedim. yok tornacıyla mı uğraşayım falan filan diye cevap veriyosun.
    bu kadar gerilmene gerek yok.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstad burda tornacıda yapılmayacak bir iş olduğunun sebeplerini söylüyorum ısrarla bana tornacı diyorsunuz. Fotolarla anlatıyorum bakın üzerindeki parca ile yeni gelen aynı değil tornacıya verecek numunem yok diyorum bunun üzerine bir de dalga geçiyorsunuz. Dalga geçilen benim, tirip atmayım da ne yapayım? Aslında gergin de değilim ciddi ciddi bir şeyler anlatma çabasındayım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende sana acaba yardımcı olabılır mıyım tavrındaydım ama konu anlamsız bir şekil aldı.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende sana acaba yardımcı olabılır mıyım tavrındaydım ama konu anlamsız bir şekil aldı.
    teşekkür ederim yardımların için üstad. hallettim bitti. gene torna ile alakalı yardıma ihtiyacım olursa çalarım kapını. iyi günler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvan sadece yardımcı olmak istemiş "bilmeme ihtimalinize karşılık" yol göstermek istemiş, ne bu şiddet?

5 yaşından beri otomobille uğraşırken düzgün bir tornacıya denk gelememişsiniz demek ki, o da sizin talihsizliğiniz

benzer durumlar için başkalarına fikir olur en azından, çünkü parçaları görünce ben de aynı şeyi düşündüm
    ben hala bu yolu neden denemediniz onu anlamadım
    teşekkür ederim yardımların için üstad. hallettim bitti. gene torna ile alakalı yardıma ihtiyacım olursa çalarım kapını. iyi günler.
    ne zaman ıstersen seve seve yardımcı olurum ama tornacı değilim.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    not:alıntılar karışmış ust 2 alıntı fazla oldu.

No coffee!!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler