User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
96 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Fal Ve İnandırıcılığı hk.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı skaratas2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstediği bilgiler, ad soyad, anne adi, dogum yiliniz, ve kendisine kim aracılığıyla ulaştığınız...parali baktiklarina iban veriyor...biz samimi arkadaşıyla gidince almadi...
    Güven telkin etmek için almamıştır. Zaten maşallah bir istemediği ikametgah, TC ve anne kızlık soyadı kalmış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yok burda direkt osom veriyor, kaynin murat, kardesin mert v.s. ayrica sure gelen olaylarla ilgili, hastalik, mahkeme, kazanc, is dunyan, ogrenciligin vs. ile ilgili direkt gercek somut bilgi veriyor. Klasik fal olayı değil...hatunla ilgili sikintin varsa, arama sebebin, ve hatunun ismini direkt soyliyor ilk safhada... mal gibi kaliniyor yani... hatta isim olay vererekde soru sor bana diyor...ne olacak, nerde olacak, nasil sonuclanacak gibi...
    Buradan benim nickimi ver, kayınvalidemin adını ve soyadını bilsin birde kullandığım otomobillerin plakalarını söylesin adres ver yarın bende yatırım bilgisi almaya gideyim

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok burda direkt osom veriyor, kaynin murat, kardesin mert v.s. ayrica sure gelen olaylarla ilgili, hastalik, mahkeme, kazanc, is dunyan, ogrenciligin vs. ile ilgili direkt gercek somut bilgi veriyor. Klasik fal olayı değil...hatunla ilgili sikintin varsa, arama sebebin, ve hatunun ismini direkt soyliyor ilk safhada... mal gibi kaliniyor yani... hatta isim olay vererekde soru sor bana diyor...ne olacak, nerde olacak, nasil sonuclanacak gibi...
    arkadaşım sen olaya kendini inandırmaya mı çalışıyorsun ? yoksa buradan fikir mi almaya çalışıyorsun? yada biraz daha inandırıp özelden millete falcıyı mı pazarlayacaksın tezgahta sen de mi varsın? böyle bir şeyin olmayacağını söylüyor işte herkes. bana hatun lazım değil gelsin bulkarayı alparayı oyununa gidelim karaları göstersin. yada kıbrısa geçelim holdemde milletin ellerini söylesin. hepsi gerçekleşmiş olay sonuçta kağıtlar dağıtılmış ve ben göremiyorum görsem ona göre bet veririm. yani olay hikaye, tezgah güzel ama bize yemez parayı zor kazanan insanlarız biz. tezgahı zekeriyaköy, sarıyer tarafında elit bir kafede açarsanız belki heybeyi doldurursunuz.
    turbocuk istiyoruz

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle fasa fiso falcıya göre şu anda c7 rs6 ile semtte turluyordum
    tabi ya ...

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya kendi hayatlarını düzeltsinler,yanıma ferrariyle gelmeyen falcıya inanmam

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    �� Neden bu falcılar hep geçmişi söylüyor, Bende inanmıyorum. bu kadar mı ahlaklılar, bilecekleri bilgilerle kendilerini varlık içinde yaşatabilirken 50,100,500'e fal bakıyorlar.
    Hiç mi bunların insanlığı savunanı yada milliyetçisi yok. Memleketi için başına gelecek olayları ön görüp bir faydası dokunmaz.
    Ahlak anlayışlarından tamam kendi menfaatlarına kullanmıyorlar sistemi ama insanlık için iyi bir şey de yapmıyorlar
    Öyle olanlar zaten tarihte konuşuluyor mesela baba Vanga. Gerçi şimdi düşündüm oda çok zengin değil be ama falcı değilde kahin sıfatı �� bilemedim hadi eyvallah asldsjadkjashdkjashdhkajsd

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kendi hayatlarını düzeltsinler,yanıma ferrariyle gelmeyen falcıya inanmam
    murat övüç ferrariyle gelebilir mesela. adamın youtube da videosu var fal bakarken nasıl yürüdüğünü anlatıyor
    turbocuk istiyoruz

skaratas2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle böyle bir dusuncem olamaz...en inanmayandan daha inanmayanim o kadar...sistemsel bir alt yapi olmasi lazim ama nasil noktasindayim... şu varki erisilmesi zor bilgileri anlık söylüyor... varsayalim kayinvalidenin adini ve rahatsizligini direkt söylese ne düşünürsün...

Ben hala sanal ortamda cok hızlı bilgi toplayip sunmalari nokatsindaki becerilerini anlamaya calisiyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı -ER- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    �� Neden bu falcılar hep geçmişi söylüyor, Bende inanmıyorum. bu kadar mı ahlaklılar, bilecekleri bilgilerle kendilerini varlık içinde yaşatabilirken 50,100,500'e fal bakıyorlar.
    Hiç mi bunların insanlığı savunanı yada milliyetçisi yok. Memleketi için başına gelecek olayları ön görüp bir faydası dokunmaz.
    Ahlak anlayışlarından tamam kendi menfaatlarına kullanmıyorlar sistemi ama insanlık için iyi bir şey de yapmıyorlar
    Öyle olanlar zaten tarihte konuşuluyor mesela baba Vanga. Gerçi şimdi düşündüm oda çok zengin değil be ama falcı değilde kahin sıfatı �� bilemedim hadi eyvallah asldsjadkjashdkjashdhkajsd
    Belki Osmanlı zamanında olmuştur. Padişahım siz Viyana'yı kuşatmayın orada şinitzel yapan bildiğim iyi bir usta var ona gidin. Hööörst ne diyorsun, tez bunun kellesi alına.
    Tam geleceği görüp öneride bulunuyordu gitti adam veya kadın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstediği bilgiler, ad soyad, anne adi, dogum yiliniz, ve kendisine kim aracılığıyla ulaştığınız...parali baktiklarina iban veriyor...biz samimi arkadaşıyla gidince almadi...

Sızdırılan nüfus kimlik bilgileri verisi üzerinden tüm sülaleni bulur bu bilgiler ile. Hele ki taşınmadıysanız adrese kadar bulur. TC kimlik ve kütükten eş dost akraba da bulur. Onlardan birinin, genelde yaşlı ya da çok bilmeyenlerin herkese açık sosyal medya profillerinden de yürür gider.
    Belirtildiği gibi de uyap ve findeks sistemine erişimi olandan mahkeme ve maddi durumlara erişir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle böyle bir dusuncem olamaz...en inanmayandan daha inanmayanim o kadar...sistemsel bir alt yapi olmasi lazim ama nasil noktasindayim... şu varki erisilmesi zor bilgileri anlık söylüyor... varsayalim kayinvalidenin adini ve rahatsizligini direkt söylese ne düşünürsün...

Ben hala sanal ortamda cok hızlı bilgi toplayip sunmalari nokatsindaki becerilerini anlamaya calisiyorum...
    Yani o kadar çok açıkça söylenmiş ve siz mesajları okumadığınızı her postta belli ediyorsunuz. Özellikle okuyun diye alta alıntı yapıp bold yapıyorum OKUMANIZ GEREKEN KISMI.

Adam sizin bütün kimlik bilgilerinizi bile istemiş. Alttaki mesajdaki gibi bi teşkilatsa yakında üstünüze şirket bile açarlar

Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nüfus, adliye, sağlık, tapu bu 4 ünde masa başı çalışan birer memur ve falcı şirket olsa kimse anlamaz ne olduğu. adliyede artık tüm dosyalar uyap üzerinde, tapuda takbis, sağlık zaten ulusal sistem üzerinde edirneden kan tahlili versen vanda sonuç 1dk da alınıyor, nüfusdaki memur tek sorguyla bütün soy ağacını görüyor. şimdi fal kısmı nerede ? olmuşları değil olacakları bilmesi falcı yapar mesela borsayı sor 1300 olurmu 1 haftaya de. yada deki 1 birim para yatırdım borsadan haftaya 1.5 olur mu? o zaman falcılık belli olur. gerisi stalk
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

ST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geleceği bilen sadece Allah'tır.

Zamanınıza ve paranıza yazık, itibar etmeyin.
    Serdar TURGUT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani o kadar çok açıkça söylenmiş ve siz mesajları okumadığınızı her postta belli ediyorsunuz. Özellikle okuyun diye alta alıntı yapıp bold yapıyorum OKUMANIZ GEREKEN KISMI.

Adam sizin bütün kimlik bilgilerinizi bile istemiş. Alttaki mesajdaki gibi bi teşkilatsa yakında üstünüze şirket bile açarlar
    Farkinda olunmasi adina paylaştım...bende bu bahsettiğim noktadayım arkadaşlar, anlamadığım konular değil, eski emniyet calisaniyim, simdi valilik...bu konu çok kişiye problemler acabilirde ilerde...bilgi sahibi olalum istedim... farkli tecrübesi olandan da biz öğrenelim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birileri bu bilgileri cok hizli ediniyor ve bunu falcilik marifetiyle insanlara sunuyor....yarin ne getirir götürür bilinmez... bu kadar ileri duzeyde bir işlemler silsilesi ile hareket etmeleri de çok düşündürücü...

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnananı, inanmayanı veya merakı olanı, olmayanı bir kenara koyarsak.

Kuranda büyü, fal, mistik güçler vs. adı her neyse geçer yani inananlar için doğrudur. İnanmayanlar için ise tarihte mistik güçler, büyü, şamanlar vs. diye yer alıyor zaten. Artık hangi açıdan baktığınıza bağlı

Kuran-ı kerimde geleceği Allahtan başkasının bilemeyeceği ancak büyü yapan veya yaptıranın en büyük günahlar arasında yer aldığı geçer ve haramdır. 7 helak olmanın arasında yer almaktadır. Yapan veya yaptıran Allah katına lanetlidir diye duymuştum. Buna istinaden sureler ve dualar da vardır.

Ancak bu olayı inanmayanlar kadar başına gelipte korkan çok insan olmuştur. Hiç denk gelmediniz mi ? Yakın çevrenizde vs. büyü yapılan saçma sapan olayların geliştiğine. Benim duyduğum veya tanık olduğum bu tarz olaylara denk geldim Kapı kirişine sıkıştırılan kağıda yazılı sureler vs. kapı sökülüpte ortaya çıkan, insanın koymasının mümkün olmadığı vs.

Ben inanan bir insan olduğum için ve inandığım kitapta yer aldığı için bu işlere inanıyorum zaten yer alıyor ve çok fazla örneği de var. 3 Harflilerle bağlantılı ve gerçekten gerçek bilgiler veren, yok artık dedirtecek ve sizin yaşadığınız gibi sorguladığınız durumlar olabiliyor ancak genelde hep aynı tepkiler veriliyor Dolayısıyla fark ettiyseniz verilen bilgiler hep geçmişe dair bilgiler, geleceğe dair tutturanlarda vardır üfleyenler de vardır ancak neye göre kime göre ya da arkadaşlar dediğin gibi niye kendisine ferrari almıyor bilmiyorum fakat geçmişe dair bildikleri ve ailenize dair saydıkları gerçek olabilir, şaşıracak bir şey yok gibi. Gerçekten işini iyi yapan ve sallamasyon bir falcı değilse ciddi ciddi bilenler ve bilgisi olanlar çıkıyor. Fakat fal,büyü yapmak kadar baktırmak ve uğraşmakta aynı günahlar arasında yer alır.

He şunu da belirteyim 4 tane masa başı memur ayarlayıpta biri de gelsin bizden fal baksın, biz de masa başındaki çocuklara bilgiyi aktaralım onlar bize söylesin zor işler. Gerçekten iyi bir falcının yanına gittiyseniz eğer böyle bir ortamın olmadığını anlarsınız. Kıbrısta dağın tepesinde meşhur bir nine var belki bilenler bilir. Sabah 4 de millet sıraya giriyor akşam 8 de bitiriyor, biraz araştırırsanız görürsünüz.
    ABO TRADING
    STR

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnananı, inanmayanı veya merakı olanı, olmayanı bir kenara koyarsak.

Kuranda büyü, fal, mistik güçler vs. adı her neyse geçer yani inananlar için doğrudur. İnanmayanlar için ise tarihte mistik güçler, büyü, şamanlar vs. diye yer alıyor zaten. Artık hangi açıdan baktığınıza bağlı

Kuran-ı kerimde geleceği Allahtan başkasının bilemeyeceği ancak büyü yapan veya yaptıranın en büyük günahlar arasında yer aldığı geçer ve haramdır. 7 helak olmanın arasında yer almaktadır. Yapan veya yaptıran Allah katına lanetlidir diye duymuştum. Buna istinaden sureler ve dualar da vardır.

Ancak bu olayı inanmayanlar kadar başına gelipte korkan çok insan olmuştur. Hiç denk gelmediniz mi ? Yakın çevrenizde vs. büyü yapılan saçma sapan olayların geliştiğine. Benim duyduğum veya tanık olduğum bu tarz olaylara denk geldim Kapı kirişine sıkıştırılan kağıda yazılı sureler vs. kapı sökülüpte ortaya çıkan, insanın koymasının mümkün olmadığı vs.

Ben inanan bir insan olduğum için ve inandığım kitapta yer aldığı için bu işlere inanıyorum zaten yer alıyor ve çok fazla örneği de var. 3 Harflilerle bağlantılı ve gerçekten gerçek bilgiler veren, yok artık dedirtecek ve sizin yaşadığınız gibi sorguladığınız durumlar olabiliyor ancak genelde hep aynı tepkiler veriliyor Dolayısıyla fark ettiyseniz verilen bilgiler hep geçmişe dair bilgiler, geleceğe dair tutturanlarda vardır üfleyenler de vardır ancak neye göre kime göre ya da arkadaşlar dediğin gibi niye kendisine ferrari almıyor bilmiyorum fakat geçmişe dair bildikleri ve ailenize dair saydıkları gerçek olabilir, şaşıracak bir şey yok gibi. Gerçekten işini iyi yapan ve sallamasyon bir falcı değilse ciddi ciddi bilenler ve bilgisi olanlar çıkıyor. Fakat fal,büyü yapmak kadar baktırmak ve uğraşmakta aynı günahlar arasında yer alır.

He şunu da belirteyim 4 tane masa başı memur ayarlayıpta biri de gelsin bizden fal baksın, biz de masa başındaki çocuklara bilgiyi aktaralım onlar bize söylesin zor işler. Gerçekten iyi bir falcının yanına gittiyseniz eğer böyle bir ortamın olmadığını anlarsınız. Kıbrısta dağın tepesinde meşhur bir nine var belki bilenler bilir. Sabah 4 de millet sıraya giriyor akşam 8 de bitiriyor, biraz araştırırsanız görürsünüz.
    **edit

Akşam 8 demişim, sabah olacak. Sadece 4 saat bakıyor ve millet sabahın köründe dağın tepesinde sıra oluyor vs.

Bana kalırsa boş işler, ne dalga geçerim ne de inanmak isterim ama gerçek mi dersen evet gerçek derim
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradan benim nickimi ver, kayınvalidemin adını ve soyadını bilsin birde kullandığım otomobillerin plakalarını söylesin adres ver yarın bende yatırım bilgisi almaya gideyim
    Benim edindigim tecrübeye göre okur herseyini emin ol...�� zaten sorun bunu nasil yaptıkları... buna dahil olan işler neler...ilk akla gelen belli basli sitelere girebilmeleri, polnet, mernis, e devlet vs. Ve bunlari cabuklukla iletebilmeli...spontane durumlardada başarılılar yani...ama çözülür yakında diyorum...

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Valla ben cinlere,büyü,tarot falı vs. hepsine inanırım.
    Bunlarla bir alakası vardır.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bu işleri yapanların çoğu kolpa amaaaa çat kapı gittiğiniz, sizi hayatınızda ilk kez gören birisi geçmişinizle ilgili nokta atışı yorumlar nasıl yapıyor bunu açıklayabilen var mı ?

Sizi araştırmıştr vs diyorsunuz ama çat kapı gittiniz ve araştıracak ne zamanı var ne başka bir şey.

Geleceği söylemeleriyle alakalı inancım zaten yok ama birebir yakınlarımda bu geçmişi nokta atışı söyleme olayına çok şahit oldum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler