User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
96 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Fal Ve İnandırıcılığı hk.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahsi fikrim geleceği göremezler, geçmişe bişey diyemem, ısparta eğirdirde bi köyde ruhsatlı meşhur bir falcı var herkezde güveniyo, ama benden tavsiye bu işlere fazla kapılmayın bence eşiniz hakkında aileniz hakkında yalan yanlış bişey söyler kolpa bi falcı işler karışır, yada size bişey söyler psikolojiniz bozulur, cidden uğraşmayın derim.. Kolpa falcı çok fazla var ..

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işleri yapanların çoğu kolpa amaaaa çat kapı gittiğiniz, sizi hayatınızda ilk kez gören birisi geçmişinizle ilgili nokta atışı yorumlar nasıl yapıyor bunu açıklayabilen var mı ?

Sizi araştırmıştr vs diyorsunuz ama çat kapı gittiniz ve araştıracak ne zamanı var ne başka bir şey.

Geleceği söylemeleriyle alakalı inancım zaten yok ama birebir yakınlarımda bu geçmişi nokta atışı söyleme olayına çok şahit oldum.
    Olm bunların tabelası falan mı var Anca birisi gel götüreyim diyecek o da şu saatte sana falancayı getireyim falan diyecek. Benim duyduğum bu işler böyle işliyor. Neyse, işin özeti ben zerre inanmıyorum.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm bunların tabelası falan mı var Anca birisi gel götüreyim diyecek o da şu saatte sana falancayı getireyim falan diyecek. Benim duyduğum bu işler böyle işliyor. Neyse, işin özeti ben zerre inanmıyorum.
    ya hadi aradı dedi sana falancayı getiricem adı imprezaWRC, hadi e devlet'ine falan da girdi gitti seni muhtarlıktan tapudan her yerden araştırdı (olmaz ya hadi oldu)

geçmiş kişisel bazı şeyleri söylemelerinin mantığını almıyor benim kafam. Bu yorumu yapma sebebim birebir gördüğüm örnekler olduğu için sorguluyorum ben de.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bigün böyle bi falcıya gittik yanımda kısa bir arkadaşım var.
    cocuk öyle kısakı mini cooper'ı kullanırken dısardan gören herkes araba kendi gidioyor sanıyor.

neyse cocuha falcı abla baktı baktı dediki bu sene üniyi kazanıcaksın

cocugun maltepe üniversitesi 3. sınıf radyo tvCilik okuması dışında bir sorunumuz yoktu aslında..
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nitelikli dolandırıcılık

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falcıları miktir edin, alayı şaklaban. Ya size aracı olan ötmüştür yada red hack filan zamanında tüm devlet kurumlarını hackledi nette paylaştı. Bknz soner Rolling ispiyon vakası.

Ancak takık olduğum konu, bu dıbırına çaktımın CİN lerine neden herkes 3 harfli diyor. Yazması bile zor.

30 senedir CİN derim bir b.kta olmadı. Hatta cinlerim var diyen birine CİNLERİNİ skeyiim dedim. Yine Bi halt olmadı.

Kısaca CİN deyin yahu. CİN CİN CİN CİN

ETİ CİN
    MİKİ CİN
    DİKİ CİN.
    ALAYINI S...CİN.

hayretler içinde izlerim halkımızın gerçek olmayan şeylerden korkmasını.

Korkmayın tüm CİN leri üstüme gönderin, bende cin kızartma seviyorum.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 yıl önceki kız arkadaşım çok iyi bi falcıya gittim, yakında ayrılıcaz ve sen peşimden koşacakmışsın dedi. hadi ordan neden ayrılalım, inanma böyle şeylere dedim

sonuç: ayrıldık ve peşinden baya koştum
    Kendini gerçekleştiren kehanet deniyor buna. Siz istemeseniz de bilinç altınız ve oluşturduğunuz ön yargıların kehaneti gerçekleştirmesine deniyor.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Falcıları miktir edin, alayı şaklaban. Ya size aracı olan ötmüştür yada red hack filan zamanında tüm devlet kurumlarını hackledi nette paylaştı. Bknz soner Rolling ispiyon vakası.

Ancak takık olduğum konu, bu dıbırına çaktımın CİN lerine neden herkes 3 harfli diyor. Yazması bile zor.

30 senedir CİN derim bir b.kta olmadı. Hatta cinlerim var diyen birine CİNLERİNİ skeyiim dedim. Yine Bi halt olmadı.

ETİ CİN
    MİKİ CİN
    DİKİ CİN.
    ALAYINI S...CİN.

Cinayet susu diye bir film var yakin donemde vizyona girmisti
    Oradan bir sahne geldi aklima 1:10 sonrasi

Cinayet Süsü - CHAT SAHNESİ - YouTube
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülkenin ne hale geldi gül gibi forum bile artık dayanamadı
    MagicPerformance

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer fal büyü gerçek olmasa dinimizce yasaklanmazdı.
    Hadi şimdi dinleme teknoloji bi sebep bulunuyor da 50-100 sene evvel nasıl yapılıyordu?
    Sebebini bilmem, nasıl yapıldığı ile ilgilenmem ama uzak durmakta fayda var.

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ETİ CİN
    MİKİ CİN
    DİKİ CİN.
    ALAYINI S...CİN.

muhtemelen islamla alakası olmayan şamanizm geleneklerinden.. kötü adı anınca onu çağırmış olma ritüeli..
    yoksa kuranda cin suresi var bu durum bana da çok tezat gelmiştir hep

bu çağda cine, büyüye inanan da ne bileyim açsın harry potter falan izlesin..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen sene bu işlerle kafayı bozup okulu bırakmış bir arkadaşım zorla bana bişeyler baktı, yıldız haritası vs. dedi ki "2020 senin yılın olacak, uçacan, kaçacan, evlenmek için can atacan, şöyle ivmelenecen, işlerin böyle büyüyecek, rüzgar arkanda vs. vs." böyle büyük büyük manşetlerin ardından geldiğimiz durum; covid patladı, aldığımız yatırımlar ertelendi, anlaştığımız yerli yabancı çoğu firmayla anlaşmayı bozduk vs. vs. evlenmekten kasıt göktürkte bahçeli otoparklı ev sahibi olmaksa, evet can atıyorum. Ben bu işe para vs. vermedim ama bu hata payıyla bana şöyle böyle olacaksın diyen insanın yüzünü görmeden, telefonla saatine 250tl-300tl ödeyen insanlar var. Bence çok temiz iş, azıcık merak varsa yapılır. Bugün Tr'de çalışan kaç kişinin saati 300tl ediyor ?
    123d

skaratas2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda anlatmak istediğim... Öyle yada böyle bu işi iyi yaptığına inanilan falcilar v.s. normal insanlarin düşünebileceği düzeyin üstü bir sistem ile çalışıyor artik ve çok şaşırtıcı bilgilere anlik ulaşıp, karşısındakini inanilmaz şaşırtabilir halde... kapılmamakta fayda var...tabi inanan çok insanda var... Zora sıkıntıya düşmüş bazı insanların Fal ı, bir çeşit terapi yöntemi görmesi. profesyonel yardım görmeye cesaret edemeyen, buna gerek duymayan insanların bu yardım ihtiyaçlarını çeşitli ruhban araçlarıyla kolay tatmin etmelerini artik yadırgamıyorum...çok iyi yerlerden yakalıyorlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhtemelen islamla alakası olmayan şamanizm geleneklerinden.. kötü adı anınca onu çağırmış olma ritüeli..
    yoksa kuranda cin suresi var bu durum bana da çok tezat gelmiştir hep

bu çağda cine, büyüye inanan da ne bileyim açsın harry potter falan izlesin..
    o zaman bu çağda kuran a da inanmayalım
    Kuran'a inanıyorsan Cinlerin varlığını da kabul etmek gerekir. He bu cinler filmlerde vs işlendiği şekilde olan varlıklar mıdır orası tartışılır.
    Cin vardır bu net ama o cin bizim bildiğimiz varlıklar mıdır o tartışılır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuran'a inanıyorsan Cinlerin varlığını da kabul etmek gerekir. He bu cinler filmlerde vs işlendiği şekilde olan varlıklar mıdır orası tartışılır.
    Sokacam ayarına bu karakterlerin.

Kuran'a inanıyorsan Cinlerin varlığını da kabul etmek gerekir. He bu cinler filmlerde vs işlenen şekilde olan varlıklar mıdır orası tartışılır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene bu işlerle kafayı bozup okulu bırakmış bir arkadaşım zorla bana bişeyler baktı, yıldız haritası vs. dedi ki "2020 senin yılın olacak, uçacan, kaçacan, evlenmek için can atacan, şöyle ivmelenecen, işlerin böyle büyüyecek, rüzgar arkanda vs. vs." böyle büyük büyük manşetlerin ardından geldiğimiz durum; covid patladı, aldığımız yatırımlar ertelendi, anlaştığımız yerli yabancı çoğu firmayla anlaşmayı bozduk vs. vs. evlenmekten kasıt göktürkte bahçeli otoparklı ev sahibi olmaksa, evet can atıyorum. Ben bu işe para vs. vermedim ama bu hata payıyla bana şöyle böyle olacaksın diyen insanın yüzünü görmeden, telefonla saatine 250tl-300tl ödeyen insanlar var. Bence çok temiz iş, azıcık merak varsa yapılır. Bugün Tr'de çalışan kaç kişinin saati 300tl ediyor ?
    İyiki dinlememişsin. Seniinki tam Forer (Barnum da deniliyor) efekti için ideal örnek olmuş. Evlilik haricindekileri bana da söylese bana da cuk otururdu.
    Rüzgar arkanda, yelkenlimiyim a.m.k (Spor gazetesi)

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su falıymıs
    Kıtap falıymıs
    Kum falıymıs

Bunlar hıkaye Şeyler hiç bir şekilde inanmayın

Ama Dogum haritası yıldız haritası
    Sizin dogum tarihiniz saatiniz ile oluşturulan gökyuzu haritasıdır
    Astrolojidir..
    hayatınızdaki dönüm noktaları vs %80 çıkar gelecek hakkında bilgi vermesi o haritaya bakan yorumlayan kişiye bağlıdır.

Türkiyede ve Dünya da işide cok ıyı olan astrolog lar vardır.

ama astrolg falcı degıldır
    bu işin egıtımını almıs ve egıtımını veren kısılerdır
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hadi aradı dedi sana falancayı getiricem adı imprezaWRC, hadi e devlet'ine falan da girdi gitti seni muhtarlıktan tapudan her yerden araştırdı (olmaz ya hadi oldu)

geçmiş kişisel bazı şeyleri söylemelerinin mantığını almıyor benim kafam. Bu yorumu yapma sebebim birebir gördüğüm örnekler olduğu için sorguluyorum ben de.
    Olm adam veya kadın bezgin bir şekilde oraya giderse, denilecek şeyler basit, senin yüreğin kabarmış, için çömelmiş, senin omuzlarında çok büyük baskı var.
    Sonraki durumda eyvah eyvah'daki çakmakçı dede sahnesindeki gibi ilerleyebilir.
    Bakınız Eyyvah Eyvah - Ali Rıza Şeker - YouTube

O birşey söyler sen onaylamak için ağzını açarsın biraz dökülürsün o orada biraz daha yürür sen yine dökülürsün.
    Ha öyle sen hiç konuşmuyacaksın, eline de sadece isminden başka done vermeyeceksin (bu da ne çirkin laf, done ne ya) o sana geçmişte tarih bazında ne halt olduğunu anlatacak o zaman durup düşünürüm. Ama işte bana ne geçmişten, olmuş bitmişi anca DMC Delorean ile değiştirebilirim ki benim şansıma 60-70mph'i geçince arkadan ceza gönderirler otur birde onunla uğraş : İşin özeti, geleceği görsün (ama öyle gaz verecek şekilde değil) yatırım tavsiyesi versin, loto numaralarını söylesin. Bana ne geçmişten, ben bilmiyorum sanki ne halt oldu Ya da al bu zaman makinesinin anahtarı şu tarihe git rakamlarda bunlar, oyna ve hemen paraları al biraz değerlendirip doğru Japonya'ya yerleş desin

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nitelikli dolandırıcılık
    Hizmet sektörünün kaliteli ve getirisi yüksek bir alt kolu lütfen
    123d

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler