User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
96 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Fal Ve İnandırıcılığı hk.

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 harfliler ile irtibattaysa o zaman ihale mihale kovalasın ne diye falcılık yapıyor
    Geçmişle ilgili olayları öğrenebilir cinlerden. İrtibat halinde olan var. 18 yaşlarımızda bir arkadaşımın üstüne orutuyorlardı sabaha karşı. Yanında kalınca kireç gibi olmuştum. Yani inanan için cinler var.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu cinlerle muhattap olan birini tanıyordum gerçekten geçmişe ait bilgiler veriyorlar. İş güç yok tabi onlarla uğraşıyorlar. Hobi gibi düşünün.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Metafiziksel olayları cinleri falan ispatlayanlara çok büyük para ödülü veren bilimsel kuruluşlar var.

Bence harcanıyorsunuz buralarda.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmişe dair değil geleceğe dair ipuçları lazım bize

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece ölüler görür..
    imzasız..

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Definecilerin yoldaşıdır onlar

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metafiziksel olayları cinleri falan ispatlayanlara çok büyük para ödülü veren bilimsel kuruluşlar var.

Bence harcanıyorsunuz buralarda.
    Randi vakfı paranormal olduğunu ispatlayanlara milyon dolar para veriyordu, 50 sene kimse bu ödülü alamadı James Randi illüzyonist olduğu için hilelerini yediremediler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakasi yok
    Yanlis biliyorsunuz
    Astroloji gezegen ve yildizlarin insan uzerindekini etkisini yorumlayan
    Bir bilim dalidir

Fal ise uydurma hurafe dir
    İkisi bir birinden cok farklidir
    Nesnel etki ve tepkileri gözlenemeyen hiç bir olgu bilim değildir. Deneysel olmayan hiç bir eylem de bilim kapsamında incelenemez.

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falcılara kalsa arkadaşım şimdi C7 Stingray la geziyordu... Hayatlar H100
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakasi yok
    Yanlis biliyorsunuz
    Astroloji gezegen ve yildizlarin insan uzerindekini etkisini yorumlayan
    Bir bilim dalidir

Fal ise uydurma hurafe dir
    İkisi bir birinden cok farklidir
    Bilim dalı mı?
    Hangi üniversitede astroloji bölümü var peki?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okumadan imzalamam.....

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi konuda carl saganlar, richard dawkinsler, james randiler yetmiyor yerlilerden yalansavar ekibi, tevfik uyar falan yani cayır cayır bilim insanlarının konuya nasıl baktığı ile alakalı bir ton paylaşım var hala şarlatanlığa ısrarla bilim diyorsunuz ağzım açık bakıyorum..

bugün sosyal medya yıkılıyor cinci hocanın nasıl cin çıkardığıyla ilgili görüntülere denk gelmişsinizdir belki.. bunlar bu ülkede asla bitmeyecek..

çünkü çok hafife alıyoruz..

Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fala inanmayın Falsız kalın...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi konuda carl saganlar, richard dawkinsler, james randiler yetmiyor yerlilerden yalansavar ekibi, tevfik uyar falan yani cayır cayır bilim insanlarının konuya nasıl baktığı ile alakalı bir ton paylaşım var hala şarlatanlığa ısrarla bilim diyorsunuz ağzım açık bakıyorum..

bugün sosyal medya yıkılıyor cinci hocanın nasıl cin çıkardığıyla ilgili görüntülere denk gelmişsinizdir belki.. bunlar bu ülkede asla bitmeyecek..

çünkü çok hafife alıyoruz..

Günümüzde bilgiye ulaşmak çok kolaylaştı, bundan 40 sene önce ancak dergi takip ederek ulaşılabilecek makalelere Pubmed ve Google Scholar gibi siteler üzerinden saniyesinde ulaşabiliyoruz. Fakat tüm dünyada cahilliğe itibar ve yanlış bilgiye itimat da arttı. Buna bağlı olarak spirütalizm, astroloji, geleneksel Çin tıbbı... gibi safsatalara inanış da arttı. Birkaç uyduruk siteden aşıyla ilgili safsata okuyanlar karşımıza aşı karşıtı kesildi. Sonumuz iyi görünmüyor.

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fal mevzularına pek inanmam. Hatta sallıyor vs derdim. 2010 yılı ***** sosyal medya vs o zamanlar bu kadar patlak değil. O dönem bir kız arkadaşım vardı ve çok yakın çocukluk arkadaşım ile beni aldatma mevzularını yakalamışım. Bir kız arkadaşımda gel falcıya gidelim diye darlıyor o dönem. Yaş 26 o zamanlar. Neyse gittik Taksim'de ara sokakta bir kafeye. İşte yıldızname falan bakıyormuş arkadaşlar. Girdik neyse içeri. Sabah gittiğimiz için boştu kafe bide hafta içi idi direkt aldılar. Oturdum karşısına dedi senin sıkıntıların var baya konuşacağız.

Neyse özet geçerek ilerliyorum baya uzun mevzu. Dedi işte yıldızname baktırmak istediğine emin misin? Doğru bildiklerinin yanlış, yanlış bildiklerinin doğru olduğunu öğrenebilirsin. Ters giden hayatın düze, düz giden hayatın terse dönebilir falan filan dedi. Bana ne söyleniyorsa sana söylemekle yükümlüyüm dedi. Dedim ben ok'im baktırcam.

Neyse önüne küçük bir tahta sandık aldı mini minide not kağıtlarını masaya serdi. Üzerlerine arapça bir şeyler yazmaya başladı. baya bi 30-40 tane falan yazdı kağıt. Sonra başladı tek tek onları yakıp o minik sandığa atmaya. Son başladı takır takır saymaya annenin adı bu, babanın adı bu, 3 kardeşmişsiniz ama senden büyük kardeşinden küçük olan doğmamış. Ben tabi şok böyle birşeyden haberim dahi yok. Neyse bunun mevzu sonda.

Senin kız arkadaşın varmış en yakın arkadaşın ile bişiler olmuş ama işte çocuk şöyle yapmış kız böyle yapmış vs mevular. Geçmişten bahsettik ettik sonra geleceğe geldik. Asıl bomba bundan sonra.

Başladı sen 3 ay içinde bir kaza yapacaksın. böyle bir köşemi dönüş mü adını bilmiyorum öyle bir yerde kaza yapacaksın ama sana bir şey olmayacak dedi. 3 ay sonra tam dediği şekilde tali yoldan ana yola çıkan bir arkadaş yandan vurdu arabaya.

Neyse devam edelim. Dedim ya sene 2010. Hayatına biri girecek önce uzun süre arkadaş olacaksınız sonra birbirinizin farkına varacaksınız ama o zamanlar ikinizin hayatlarında da başkaları olacak fakat ikinizde çevrenizdekilerden kurtulup yollarınızı birleştireceksiniz. Adını net göremiyorum ama 5 harfli ve up uzun saçları ile ön plana çıkıyor dedi. 2011'de sevgili eşim ile tanıştım 2015'e kadar arkadaştık ve 2017'de evlendik. 5 harfli adı ve uzun saçları en belirgin özelliği.

Ben tabi bu süre zarfında bu falı unuttum gitti. 2018 yılı eşimle bir kafede oturuyoruz. Kafede fal falan yazıyordu o anda ampul yandı ben. Lan bu falcının dedikleri bir bir çıktı diye.

Neyse kardeş mevzuna döneyim. Bu arada daha baya birşey anlattı etti falan neyse bitti çıktım odadan. Elim ayağım titriyor şok içindeyim çünkü. İlk iş annemi aradım. "Kardeşimden önce düşük yaptın mı?" annemden ne cevap gelse beğenirsiniz. Evet Direkt sordu tabi bu nereden çıktı diye. Dedim falcı söyledi. Oda tabi şok durumda.

O yüzden fal mal hala pek inanmasam da başımdan da böyle bir mevzu geçti.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilim dalı mı?
    Hangi üniversitede astroloji bölümü var peki?
    Gökyüzü bilimi dedim..

Yazılmış mlyonlarca kitap var

yanı ınanmak zorunda degılsın ben bısı dıyemem

Allah a da ınanmayan bır suru ınsan var
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genelde işin hep "şebeklik" kısmına denk gelenler pek inanmıyor ama rüya, fal, bilmemnegörü (duru görü müydü), vesaire ile çeşitli bilgileri şunları bunları gören var. İş "o zaman altılıyı söylesin, sayısalı söylesin" şeklinde işlemiyor galiba. Yaşayan, anlatan eden de yalancı konumuna düşmesin neticede şurada Büyü, fal ve benzeri işler eski zamanlardan beri var.

Ha inanıyor musun deseniz, ben bu şekilde "tutan" şeylere denk gelmediğim için pek sallamıyorum ama öyle birilerine denk gelirsem de %100 önyargılı şekilde "heuheee ne bilecek lann" modunda yaklaşmam

Zamanında annemin bi arkadaşı çağırmıştı, ay falcı gelecek çok iyiymiş şöyle bilmemneymiş... Ben de o zaman üniversitedeyim, araba da var, okuldan gelince anamın şöferliğini yapıyorum Annem de meraklı hadi gidelim cart curt. Gittik, salak karı sallıyor da sallıyor, acayip soyut, mal mal şeyler söyledi, bi de kadına orada para ödediler ahahah Yazdırdılar güya bir de, şöyle olacak böyle olacak..

Tek hatırladığım ve az buçuk tutan, benim için "evinizin kapısında beyaz bi spor araba" dedi. Herhalde bi 20 sene sonra falan beyaz Giulietta tuttu buna istinaden Az buçuk dedim çünkü "acayip bi zenginlik"ten de bahsediyordu, borç harç gidiyoruz lan ne zenginliği

Ama enteresandır, yine o zamanlar bir arkadaşımın ablası da tarot falı bakmıştı, her açtığım kartın bi köşesinde bi yerinde altın çıkıyor. Kız baktı baktı, neredeyse her kartta altın var, o da bi zenginlikten bahsetmişti, normal değil bu falan diye... Ulan arka bahçede 1 milyon metreküp doğalgaz mı bulacam, miras mı kalacak, hiç bişey olmadı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler