User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Emir GUVEN - DJ/Producer (Destek Hk)

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Emir GUVEN - DJ/Producer (Destek Hk)

Herkese merhaba.. Bugune kadar hepiniz beni hava durumu ile tanıdınız ve irtibat halinde kaldınız.Lakin en büyük olan müzik konusuyla kendimden hiç bahsetmemiştim Uzun seneler sonrası artık siz değerli dostlarımın ve forum üyelerinin desteğine ihtiyacım olduğunu düşündüm.En büyük desteğiniz gerçekten soundumu severek paylaşmanız ve bunu paylaşmanız olacaktır.Peki ben kimim,ne zaman başladım ? Ne başarılar elde ettim ? ;
    İlk müzik serüvenimde 1998-1999 yıllarında abimin dinlediği parçalar etkisiyle Depeche mode , Modern Talking , C.C catch dinleyerek başladım.Synthpop,Eurodisco,İtalodisco,Retrowave bu türlerde 1999-2004 arası boğuldum diyebilirim.İyi ki de boğulmuşum.. sene 2004 A State Of Trance 182.bölümü ile armin van buuren etkisi altına girdim.tabi o zaman çocuğuz asotu tam parça zannediyoruz Belli dakikada çalan parçaları tracklisten bul arşivle felan.. Güzel yıllardı.Sonra Trance müziği dibine kadar araştırdım ve içinde kaldım.Adeta kendimi buldum.Bunun harici Armin Van Buuren'i kişiliği olsun soundu olsun öz abi gibi benimseyip an ve an takipte kalmıştım.sene 2010 Godskitchen İstanbul konserine gittiğimde "Bir gün bu adamla tanışacağım" dedim..onun mantığı ile bütün oldum ki çalacağı parçaları önceden bilebiliyor ve hayatında yaptığı bulunduğu her proje hakkında bilgi sahibi idim.Sene 2010-2011 de facebook ta grup kurup kendime güncel bir çevre edinmiştim.Ardından Armada musicte çalışan Türk abilerimle iletişimde kalıp ,Armin'i Türkiye'ye getiren ekipte promotorlerin yanında çalıştım.Gerçekten keyifli idi.Asot'un hangi gün yapıldığı vb her şeyi biliyorduk tabi.. Bir gün mail attım armine..
    http://https://soundcloud.com/emir-g...ssage-asot-603
    sene 2013 mart..asotda doğum günümü Armin kendi ağzından kutlamıştı.. Tabi nasıl mutluyum..Çok geçmedi Samsung Galaxy tanıtımı için nisan 2013'te TR'ye geldi.Ve seneler sonra dileğim kabul olmuştu..Konser sonrası tanışma fırsatı bulup,doğum günümü kutladığın için teşekkür ederim demiştim ve hatırlamıştı Tabi bu arada sene 2010'da artık kendi duymak istediğim soundu yapmalıyım diye pcye Fl studio kurmuş hunharca vakit geçiriyordum.Bu tanışmadan sonra "Bir gün asotda bende olacağım,benimde parçam çalacak " dedim..Çok dalga geçen de oldu bana inananda..Ve buhranlı bir sene 2014'te bir parçamı bitirip hadi deneyelim diyip Türk label/plak şirketine attım.Ve kabul edilmesi ile bu serüven başlamış oldu..İlk parçam HAZEL ;

Bütün dünyada satışa çıkması,ilk defa bu piyasaya girmem vb..heyecan ve korku hepsini bir yaşamıştım.Ama Armin hedefi ve bu sound beni hep sürükledi..
    Tabi hazeli Emrah iş'ten diğer rus,alman piyasada adı sanı olan dj mag top100'de bulunan çoğu dj çalıp destek vermişti.. Yabancı kişilerin ağzından emir güveni duymak çok güzeldi..

Ardından bir arkadaşımla collab denemiştim..Benim için çok çok güzel proje olmasada güzel işti.

ve çok değil 1 sene sonra sene 2015.. Çok özenerek yaptığım parça idi..Tiesto'nun sahibi olduğu Black Hole Recordings'e parçayı atmıştım.Ve kabul edildi..Sevinçten ne yaptığımı hatırlamıyorum.. Amatör djlerin parça sokmakta zorlandığı yere ben 1 sene sonra gelmiştim.
    2016'da soulmate adlı çalışmayı yaptıktan sonra 2019'a kadar bir üretimde bulunamadım..İlişki durumları vb derken yalan oldu gibiydi.Projeler hep yarım kalıyordu.Ardından her şeye açığa kavuşunca kaldığımız yerden devam dedim..Sene 2019 ekimde "Unique" adı altında bir albüm bitirdim.Ve yine camiada büyük plak şirketlerine parçaların hepisini release ettirdim.Bu geri dönüş herkesi mutlu etmişti.

albümde en sevilen parçalardan biri reflection oldu..
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ve insanları hazeli özledi..O zaman o tarzda yapalım

Redux red'ten relese oldu.Ve bir pazar sabahı plak sahibi mesaj attı.Tebrik ederim,trance top 100'de 59.olarak girdin.. Hayal gibiydi ama gerçek
    http://https://www.beatport.com/trac...l-mix/14196470
    ve step by step adlı çalışmamda 21 Eylülde satışa çıkacak..bEatport linkinden teaser ve diğer remixleri dinleyebilirsiniz Tabi dün gecede büyük bir süpriz..Dash Berlin dünkü setinde parçamın remixini çalarak büyük bir destek vermiş oldu
    Incepto Music - Emir Guven - Step by Step (Christian Monique Remix) in #DailyDash | Facebook

uzun yıllar sonrası ise artık yeteneklerimi kullanmak amaçlı , ve gerçek hayatımı yansıtan bir albüm yaptım."Daha Yakın" Orkestra,gitar,progressive house,deep house hepsi bir arada oldu.Daha çok insanlara ulaşıp , daha çok insanların güzel anına daha yakın olmak istedim..Sizlerden büyük bir beklentim yok,sadece bu hikayeme destek olmak istiyorsanız özellikle spotify gibi mecraalarda bol bol dinleyip çevrenize yaymanız Maddi beklentim asla olmadı ve olmayacak.Çünkü sevdiğim için yapıyorum..Sadece her feedback beni daha da ileriye götürüyor Konu "Dragger" izinlidir. Okuyan herkese çok teşekkür ederim.Prodüksiyon ile ilgili her türlü sorularınız cevaplanır

Soundcloud : Emir GUVEN | Free Listening on SoundCloud
    Facebook : Emir GUVEN - Ana Sayfa | Facebook
    Spotify : Emir GUVEN
    İnstagram : emirguvenn5 & emirguvenmusic

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla son videoya kadar dinlenecek durumda bulamadım pek tarzım olmadığından ama son albüm iyi gibi youtube'dan dinliyorum şimdi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Emir, son album çok hoşuma gitti
    Emeğine sağlık, başarılarının devamını dilerim. Sosyal medya olarak sadece youtube üzerinden destek verebiliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstat keyifle okudum ve dinledim başarıların devamını dilerim, hayallerinin peşinden gitmen çok güzel.

Bide birşey itiraf edeyim Hep hava durumu soruyorduk konuyu okuyunca Gülerek Hadi Canım demeden edemedim Yolun açık olsun çok iyi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla son videoya kadar dinlenecek durumda bulamadım pek tarzım olmadığından ama son albüm iyi gibi youtube'dan dinliyorum şimdi
    trance müzik dinleyen kitle ülkemizde az kaldığı için,sizin gibi abilerimin ilgisi çekmek için farklı tarzda deniyorum artık Desteğiniz için teşekkür ederim

Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emir, son album çok hoşuma gitti
    Emeğine sağlık, başarılarının devamını dilerim. Sosyal medya olarak sadece youtube üzerinden destek verebiliyorum
    çok teşekkür ediyorum abi,desteğinden asla şüphem yok

Alıntı miNNic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstat keyifle okudum ve dinledim başarıların devamını dilerim, hayallerinin peşinden gitmen çok güzel.

Bide birşey itiraf edeyim Hep hava durumu soruyorduk konuyu okuyunca Gülerek Hadi Canım demeden edemedim Yolun açık olsun çok iyi
    Desteğiniz ve güzel düşünceniz için çok teşekkür ediyorum

Gelişme oldukça bu başlığı güncelleyeceğim

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kardeşim öncelikle başarılarının devamını dilerim.

Tarzım olmadığı için sonuna kadar dinleyemedim ama elimden geldiğince sosyal medyada destek olmaya çalışırım.

İyi şanslar.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başarılar kardeşim, takipteyiz
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başarıların devamını dilerim. Konu çok güzel olmuş bilgi alışverişi ve fikir alışverişi için. Forumda müzikle uğraşan bir kaç kişi daha var diye biliyorum.

Bende müzik prodüksiyon işleri ile hobi olarak uğraşıyorum 2009da bu işe rap müzik ile başladım söz yazıyordum free beatlere sonrasından kafayı kırıp 2011-2012 civarı beat üretimine başladım bunun harici deep house remixler yapmayı seviyorum 2 sene öncesinde kısa bir prodüksiyon eğitimi aldım ve başarı ile tamamladım. Rap parçası hariç hiç bir parça yayınlamadım. Son senelerde tüm boş vaktim bilgisayar başında üretim ve eğitici videolar izlemekle geçiriyorum çıkarmayı planladığım bir kaç iş var.
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben seni hava durumundan değil 207 gt deki sorunlarımı gideren adam olarak tanıdım Emre ) Harika olmuş gerçekten müzikler abone olundu yakın takipteyim artık
    AP Type-R

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben seni hava durumundan değil 207 gt deki sorunlarımı gideren adam olarak tanıdım Emre ) Harika olmuş gerçekten müzikler abone olundu yakın takipteyim artık
    Edit yapamıyorum emir emre ne alakaysa )
    AP Type-R

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hep destek tam destek.
    Trance dinleyicisi iyice daraldı. Çoğu dj/prodüktör bile house, edm vs. tarafına yöneldi artık.
    Sonunda söz dinledinde sende tarzı değiştirdin
    06 WTF 36 Corsa 1.7 ///06 FA 9273 İbiza cupra CTH SOLD..
    06 JZ 556 200SX S13 Forged , Drift Car Project

Bluttbeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her zaman için tam destek bro bu zamana kadar elimden geldiğince destekledim,desteklemeye de devam
    PROJECT01 GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her daim tarzım olmasada spor vs yaparken çok işime yaradın
    Spotify dan dinledim albümü ve single ları. gayet güzel
    başarılarının devamını dilerim.Sosyal medya dan destek verebildiğim kadar veriyorum
    ÜRETMEYE DEVAM

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim öncelikle başarılarının devamını dilerim.

Tarzım olmadığı için sonuna kadar dinleyemedim ama elimden geldiğince sosyal medyada destek olmaya çalışırım.

İyi şanslar.
    çok teşekkür ediyorum

Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılar kardeşim, takipteyiz
    çok teşekkürler abi,izin için ayrı çok teşekkür ediyorum

Alıntı SametYkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarıların devamını dilerim. Konu çok güzel olmuş bilgi alışverişi ve fikir alışverişi için. Forumda müzikle uğraşan bir kaç kişi daha var diye biliyorum.

Bende müzik prodüksiyon işleri ile hobi olarak uğraşıyorum 2009da bu işe rap müzik ile başladım söz yazıyordum free beatlere sonrasından kafayı kırıp 2011-2012 civarı beat üretimine başladım bunun harici deep house remixler yapmayı seviyorum 2 sene öncesinde kısa bir prodüksiyon eğitimi aldım ve başarı ile tamamladım. Rap parçası hariç hiç bir parça yayınlamadım. Son senelerde tüm boş vaktim bilgisayar başında üretim ve eğitici videolar izlemekle geçiriyorum çıkarmayı planladığım bir kaç iş var.
    bol bol eğitici videoalr sonrası gerisi geliyor kesinlikle Elimden geldiğince yardımcı olurum kardeşim

Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ediyorum ,7 24 rahatsız edebilirsin yine

Alıntı EmreS13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep destek tam destek.
    Trance dinleyicisi iyice daraldı. Çoğu dj/prodüktör bile house, edm vs. tarafına yöneldi artık.
    Sonunda söz dinledinde sende tarzı değiştirdin
    sonunda eyvallah bro,iyiki varsın

Alıntı Bluttbeton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman için tam destek bro bu zamana kadar elimden geldiğince destekledim,desteklemeye de devam
    hiç şüphesiz biliyorum bro ,çok teşekkür ederim

Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her daim tarzım olmasada spor vs yaparken çok işime yaradın
    Spotify dan dinledim albümü ve single ları. gayet güzel
    başarılarının devamını dilerim.Sosyal medya dan destek verebildiğim kadar veriyorum
    ÜRETMEYE DEVAM
    Halen hayallerim ve projelerim mevcut,enerjim bitene kadar devam

Yakında DI.Fm'de guest mix olarak bir setde misafir olacağım,ve power fm ile iletişim halindeyim bakalım güzel süprizler yakın Yine hayalim olan türkçe vocal bir parça içinde çalışmalara başladım.Trance'a bir süre ara verip , herkesin her yerde dinleyebileceği tarzda ilerleyeceğim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak bir güncel çekeyim ;

DI.FM'de Guest Dj olarak Progressive House temalı set ile çıkmış oldum

Vocal Trance denemek istemiştim,hazır free bir vocal bulup güzelce 0'dan bir çalışma yaptım.

Trance müzikten az uzaklaşıp farklı alanlarda deneyim kazanmak için bir devir kapatıp , başka bir kapı açmak istedim.Goodbye ile progressive house/deep yoluma merhaba dedim.

ve bu yılın en güzel hediyesi denilebilir.Efsane Paul Van Dyk'tan da "Save My Soul" parçam ile support aldım
    2022 Yılı için "The Stage" olarak 3 parçalık bir albüm bitirdim.Hepsi de güzel oldu diyebilirim.Hatta alanında güzel projeleri olan bir isim ile collab(ortak) parçada yaptık
    önceki senelere oranla bu sene ciddi destek ve artış oldu.Tekrardan herkese çok teşekkür ediyorum , siz destekledikçe hayallerimi gerçekleştirmeye daha fazla yaklaşıyorum

omery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi eline emeğine sağlık çalışmalar çok başarılı. Step by Step parçası da ayrı hoşuma gitti, adobe'de bir şeyler karalarken güzel oluyor. Spotify'dan takibe aldım, iyi çalışmalar.
    '94 alpinweiss III E36 318i

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    süper haberler, tebrikler kardeşim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler