User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: philips tv arıza

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CaNeR44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde lg tv panel kırıldı tavsiye edemisiniz yaptırdığınız yeri
    Maalesef yapamadılar. Pazartesi teslim alcam aynı şekilde
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evinizde konut sigortası varmı?
    Kiracıyım evde hocam sigortam vs yok maalesef

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 panelcide yapamadı. Ama hala içimden Bi his tcon kartına bak diyor. Yarın söküp kart giriş çıkış voltajlarını ölçeceğim YouTube den gördüğüm kadarıyla keşke aynı karttan bulabilsem denemek için

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bendede philips pus serisi var 3 yıl evvel aldık. Aniden geçen hafta ledleri gitti. 1000 tl fiyat verdiler. 1 seriyi 1 yıl çıkartıp sonra son buluyor anladığım kadarıyla. Samsung ve LG den başka almayacağım. Tüketime yönelik hareketler bunlar.

Eski Tv ler 10 yıl giderdi. Şimdi 2 yıllık ömürleri oluyormuş. Garanti bittimi arıza başlıyor malesef
    doğuştan araba manyağı

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sony den parçayı nereden talep ettiniz. yedek parça tedarik adresini bulamadım. daha doğrusu muhatap bulamadım
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    panel'e bir darbe olmadan bozulması çok zor.en azından benim iş olarak yaptığımız ekranlarda öyle oldu daha çok içindeki kartlarda sorun çıkıyor belli markaların.

(arçelik vestel grundig)

bundan 5-6 sene önce arkadaşım evlenirken ledtv bakıyordu bütcesine göre atıyorum 42 inc samsung alıyor o paraya 46vestel ve bir kaç girişi daha fazla bir ledtv alıyordu.

2 hafta vestel alma dememe rağmen aldı.aradan 1 sene geçti bana diyoki sen haklıymışsın ne oldu dedim televizyon açılıyor ses var görüntü yok sanırım panel bozuldu dedi.dedim aynısı bende olmuştu vestel ben sana ondan alma dedim panel değil kart arızalı dedim servis televizyonu aldı 3-4 gün kaldı sonunda sorun kartmış değişim yapıp gönderdiler.

şimdi diyo bir daha tv'de vestel almam.

bu tarz markaların ekranı panel'i zaten belli başlı büyük markalar yapıyor samsung lg sanyo gibi.firmalar burdan paneli alıyor o en önemli olan kartı ucuzuna kaçıyorlar ondan o kartlar ya bozuluyor yada kanal geçişleri falan sorunlu yavaş oluyor.
    sony den parçayı nereden talep ettiniz. yedek parça tedarik adresini bulamadım. daha doğrusu muhatap bulamadım
    turbocuk istiyoruz

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim firmamız sony broadcast (profesyonel yayıncılık ekipmanı satış firması)bizim ofisten bir arkadaşımız aradı parça siparişi vermişti.haftaya öğrenip burdan yazarım.(belki onun tanıdığı vardı o yardımcı oldu)

yanlız hatırladığım parçayı getiren servis samsung falan diğer markalarada destek veriyordu sony bu işi onlara taşeron gibi vermişti.

öğrendiğimden burdan yazarım.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim firmamız sony broadcast (profesyonel yayıncılık ekipmanı satış firması)bizim ofisten bir arkadaşımız aradı parça siparişi vermişti.haftaya öğrenip burdan yazarım.(belki onun tanıdığı vardı o yardımcı oldu)

yanlız hatırladığım parçayı getiren servis samsung falan diğer markalarada destek veriyordu sony bu işi onlara taşeron gibi vermişti.

öğrendiğimden burdan yazarım.
    benim tv nisanda bozuldu. servisi falan aradım kimse dönüş yapmadı son çare aliexpressten yan sanayi parça aldım. o da arada gidip geliyor deli ediyor orjinali bulup almaya çalışıyorum
    turbocuk istiyoruz

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Philips aldırmayın , deneyimlerime gelince , ( abimler, ablam, ve babamın evindeki markalar üzerinden söyleyeceğim) En sağlam sony çıktı, samsung ta da sıkıntı yaşamadık.. Arçelikler de ise servis geldi sıfırladı aleti gitti. kalite yada görüntü parasına göre ama servis konusunda en memnun kaldığım marka oldu. Son olarak Abiye LG aldık , görüntü ve hız gayet iyi şimdilik.
    Philips e gelince .. 6 kere servise gitti sürekli aynı arızadan ve her seferinde farklı bir arıza yazdılar sırf değişim olmasın diye , 2 tv de de aynı sorunu yaşadık. en son aldım Tv tamircisine verdim. iki Tv için de 700 er TL aldı, 2 senedir sıkıntısız çalışıyor. Unutmadan tabi ki biraz şans işi teknolojik aletler ancak şunu söyleyebilirim. Sony den ne aldıysam taş gibi çalışıyor. walkmanim bile ))) Sony yada LG tercihim olur. Philips gözümde Arçeliğinde de altında. Serviside öyle..
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim tv nisanda bozuldu. servisi falan aradım kimse dönüş yapmadı son çare aliexpressten yan sanayi parça aldım. o da arada gidip geliyor deli ediyor orjinali bulup almaya çalışıyorum
    Edit şimdi öğrendim.Bizim ofiste test amaç gelen monitörlerde oluyor bizim bu bozulan samsung tv miş sony değilmiş.

samsung servis ile konuşup parça siparişi vermiş.telefonda öğrendim sony tarafında bu ev ürünlerinde servis tarafı çok iyi değilmiş bilgin olsun.

kartın numarası falan varsa yurt dışına mail atıp yardım isteyebilirsin.örnek sony ingiltere.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit şimdi öğrendim.Bizim ofiste test amaç gelen monitörlerde oluyor bizim bu bozulan samsung tv miş sony değilmiş.

samsung servis ile konuşup parça siparişi vermiş.telefonda öğrendim sony tarafında bu ev ürünlerinde servis tarafı çok iyi değilmiş bilgin olsun.

kartın numarası falan varsa yurt dışına mail atıp yardım isteyebilirsin.örnek sony ingiltere.
    anlaşıldı çekik gözlülere mağdur olduğumu bildireceğim. teşekkürler ilgilendiğin için
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anlaşıldı çekik gözlülere mağdur olduğumu bildireceğim. teşekkürler ilgilendiğin için
    Bende tcon u 10 dolar a buldum sizce alayım mı yoksa Bi yetkili servise gösterip tam a rızasını mı öğreneyim. 70 TL bu arada arıza tespiti

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Philips 65PUS6412 bende de 2 yil 3 ay sonra tam ekranin ustunde ufak bir cizgi, ekranin altinda da hafif karalti oldu.

Panel degisecek bir de led degisecek 5K fiyat cikardilar, su an calisir durumda oldugu icin aldim geri.

Bir daha Philips mi? Asla.

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R-13239 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Philips 65PUS6412 bende de 2 yil 3 ay sonra tam ekranin ustunde ufak bir cizgi, ekranin altinda da hafif karalti oldu.

Panel degisecek bir de led degisecek 5K fiyat cikardilar, su an calisir durumda oldugu icin aldim geri.

Bir daha Philips mi? Asla.
    Hep o ambilight kandırmacaları

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizde de philips var 2010 da almıştık hala canavar bi maşallahınızı alırım

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deeperblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hastasıydık dedee

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sony Eurasia ile iletişime geçebilirsin. Servis noktalarına şu linkten bakabilirsin.

Sony Locator

Türkiye operasyonu kamera dışında bitti sayılır. Dünyada üst seviye tv’lerde açık ara pazar lideri ama o tv’leri Türkiye de satın alabilecek çok ufak bir azınlık kaldı. Telefonda Türkiyeden çekildiler. Bilgisayar bölümü komple kapandı.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deeperblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ambilight olsun varsin bozulsun. Arada acip ankara pavyon videosu izliyorum ev cebeci dortyol a donuyor dedem.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En son yetkili servise gönderdim. Panel ve tcon arızası teşhisi koyuldu. Panel 2800 TL deyince kart fiyatını bile sormadım. Bide 150 TL ye bu halde alırız diye Bi seçenek sundu gülmeden geçemedim ) kısacası 2 yılda çöp oldu. Şimdi a101 den hi level bakıyorum )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son yetkili servise gönderdim. Panel ve tcon arızası teşhisi koyuldu. Panel 2800 TL deyince kart fiyatını bile sormadım. Bide 150 TL ye bu halde alırız diye Bi seçenek sundu gülmeden geçemedim ) kısacası 2 yılda çöp oldu. Şimdi a101 den hi level bakıyorum )
    aslinda ben cevreme hep bunu soyluyorum.bir lcd tv bu kadar fazla para vermek gercekten bana cok mantiksiz geliyor.

yok 600hz tarama yok soyle yok boyle.ciddi anlamda cok paralar vermek bana mantiksiz geliyor.

bundan bi 10sene once bizim tv iyice bozuldu bayramin 1.gunuydu.

kardesimle gittik teknosaya satis danismanin yaninda bir cift var soylemi olsun bunun taramasi kac renkler sicakmi sogukmu baya bir sorular falan isleri bitsin diye bekliyoruz.

dedim kusura bakmayin araya giriyorum tv alicam arkadas 2dk yardim edebilirmi dedi.

satis danismanina dedim 1.750tl paramiz var buna ne aliriz abi bu samsungda kampanya var bu uygun dedi tmm dedim aliyoruz.

cocuk dedi abi en hizli satisimi yaptim demisti.

ozetle belli bir minimal butce ayarlamak lazim ustune cikinca insan bozulunca uzuluyor.
    Seat IBIZA FR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler