User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Rent a Car Tavsiyesi

Gökhan Kavuştu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kasım ayında Adnan Menderes Havalimanı Zeplin ofisinden 22 günlük kiralama yaptım. 2022 model Renault Clio için sigorta dahil yaklaşık 8.600 ₺ gibi bir miktar ödedim. Kiralama süresinde maddi hasarlı ufak bir trafik kazası yaptım ve ben kusurluydum. Buna raÄŸmen bir kuruÅŸ ek ücret ödemedim. Araçların temizliÄŸi, bakımı ve personelin ilgisi de güzeldi. Bu firmayı ilk defa tercih ettiÄŸim halde benim için güzel bir tecrübe oldu.
    GKGARAGE

Instagram | Spotify | Flickr

Gökhan Kavuştu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Kavuştu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasım ayında Adnan Menderes Havalimanı Zeplin ofisinden 22 günlük kiralama yaptım. 2022 model Renault Clio için sigorta dahil yaklaşık 8.600 ₺ gibi bir miktar ödedim. Kiralama süresinde maddi hasarlı ufak bir trafik kazası yaptım ve ben kusurluydum. Buna rağmen bir kuruş ek ücret ödemedim. Araçların temizliği, bakımı ve personelin ilgisi de güzeldi. Bu firmayı ilk defa tercih ettiğim halde benim için güzel bir tecrübe oldu.
    Kasım ayında Adnan Menderes Havalimanı Zeplin ofisinden 22 günlük kiralama yaptım. 2022 model Renault Clio için sigorta dahil yaklaşık 8.600 ₺ gibi bir miktar ödedim. Kiralama süresinde maddi hasarlı ufak bir trafik kazası yaptım ve ben kusurluydum. Buna rağmen bir kuruş ek ücret ödemedim. Araçların temizliği, bakımı ve personelin ilgisi de güzeldi. Bu firmayı ilk defa tercih ettiğim halde benim için güzel bir tecrübe oldu.
    GKGARAGE

Instagram | Spotify | Flickr

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden dolayı mesela? Birde kurumsalda suç sende kaza yaptın sonrası nasıl ilerliyor? Yatma parası veya kaza parası alma durumu nasıl oluyor?
    Kurumsallarda alkol yoksa suç sende olsa bile hiç bir ek ücret ödemiyorsun. Mini hasarlarda da polis raporun varsa yine ödemiyorsun. Mini hasar kaskosu yaptırırsan polis raporuna da gerek kalmıyor.

Kurumsal olmayanlar ne kadar tanıdıkta olsa yattığı günün parasını talep edebilir. Senetsizde vermezler bence.

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün iş dönüşü radyoda reklamı var Enterprise %40 indirim fırsatı vs şeklinde bir bakın isterseniz

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zeplin'e bakın derim.
    zeplin daha çok kasko firmalarına ikame araç sağlamıyor muydu ya ?

bana bugüne kadar kasko aracılığı ile zeplinden gelen her araç, yeni model fakat en az 70.000 km, her tarafı vuruk, pislik içinde oluyor.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zeplin daha çok kasko firmalarına ikame araç sağlamıyor muydu ya ?

bana bugüne kadar kasko aracılığı ile zeplinden gelen her araç, yeni model fakat en az 70.000 km, her tarafı vuruk, pislik içinde oluyor.
    yani bu işin vakkosu değil ,
    ama kolaylıkları diğer günlük rentcarlardan çok daha fazla , biraz daha ucuz haliyle...

Türkiyede her ilde "ikame araç" denilince akla zeplin geliyor , basit ve ağı ciddi geniş..
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler