User Tag List

Sayfa 4/27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
496 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Robot süpürge kullanan var mı?

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faydalı. Şöyle ki; Tüm ev değil 2 oda da bir bezi yıkayıp sildiriyoruz. Bir de silerken S değil Y model sildiriyoruz.
    Bizim evde halılar yazın kalkar. Silme fonksiyonunu sadece yazın kullanıyoruz.
    Halılar serildiğinde mopu kullanmıyoruz.

Ben bir soru sorayım:
    Su tankına temizlik kimyasalı koyan var mı? Tıkanma riski yüksek vs dendiğinden denemedim. Tecrübe eden var mı?
    Selamlar
    Silme modeli nasıl oluyor, S/Y? vacuum mop pro var bizde de, göremedim ayarlarda model ayarını
    diyemedim ya la

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Faydalı. Şöyle ki; Tüm ev değil 2 oda da bir bezi yıkayıp sildiriyoruz. Bir de silerken S değil Y model sildiriyoruz.
    Bizim evde halılar yazın kalkar. Silme fonksiyonunu sadece yazın kullanıyoruz.
    Halılar serildiğinde mopu kullanmıyoruz.

Ben bir soru sorayım:
    Su tankına temizlik kimyasalı koyan var mı? Tıkanma riski yüksek vs dendiğinden denemedim. Tecrübe eden var mı?
    Sirke koyup denedik sorun olmadı.pronto ahşap temizleyici ile kullandık bir sorun olmadı.
    Seat IBIZA FR

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat performans olarak önerilen modellerden biri de bu. Ancak her yerde 3k nın üstünde fiyatı var.
    Uyguna nereden alabiliriz bilginiz var mı?
    Trendyol'da son 1-2 aydır 2900-3400 bandında fiyat sürekli hareketli. Bence pusuda beklenip 2900 olmasa bile 3000e alınabilir. Banggood'dan indirim koduyla almak mantıklıydı ama gümrük vergilerine yapılan ayar ve döviz durumundan dolayı pahalıya mal olmaya başladı.

Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    Silme modeli nasıl oluyor, S/Y? vacuum mop pro var bizde de, göremedim ayarlarda model ayarını
    Ayarlarda DND ile İkincil Temizlik arasında bir seçenek. Bendeki süpürge Çin versiyon. Bu özellik dahil bazı özellikler global versiyonda yok sanırım. (Ör: tüm sarf malzemelerin kalan kullanım ömrünü de gösteriyor)

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mop Pro kullananlara bir sorum var

Cihazı sorunsuz bir şekilde kurdum ilk temizlikte kenarları süpür seçeneğini aktifleştirdim başlattım evin krokisini çıkardı şarj istasyonuna döndü, tekrar başlat dediğimde yine sıfırdan harita çıkarmaya başlıyor. Yani her temizlikte sıfırdan yeni harita çiziyor gibi görünüyor uygulamadan takip ettiğimde sonra görevi iptal ediyorum şarj istasyonuna dön diyorum uygulamayı kapatıp açıyorum evin krokisi tam bir şekilde görünüyor. Sorun nerde çözemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mop Pro kullananlara bir sorum var

Cihazı sorunsuz bir şekilde kurdum ilk temizlikte kenarları süpür seçeneğini aktifleştirdim başlattım evin krokisini çıkardı şarj istasyonuna döndü, tekrar başlat dediğimde yine sıfırdan harita çıkarmaya başlıyor. Yani her temizlikte sıfırdan yeni harita çiziyor gibi görünüyor uygulamadan takip ettiğimde sonra görevi iptal ediyorum şarj istasyonuna dön diyorum uygulamayı kapatıp açıyorum evin krokisi tam bir şekilde görünüyor. Sorun nerde çözemedim
    Kenarları Süpür seçeneğinin altında haritayı anımsa var. Onu da seçmen lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kenarları Süpür seçeneğinin altında haritayı anımsa var. Onu da seçmen lazım.
    otomatik olarak seçili geldi o seçenek ayarlarında hiç bir değişiklik yapmadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bazen de mevcut haritanın üzerine yönü farklı bir şekilde harita çıkarmaya başlıyor bu seferde iki harita üst üste binmiş karmaşık bir şekilde görünüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cihazı iki tuşa birden basarak yeniden wifi'ya bağlayın. Bu işlem esnasında cihazı aynı zamanda resetlemiş oluyor.

Cihazın yazılımının güncel olduğundan emin olun.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar açıkçası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cihazı iki tuşa birden basarak yeniden wifi'ya bağlayın. Bu işlem esnasında cihazı aynı zamanda resetlemiş oluyor.

Cihazın yazılımının güncel olduğundan emin olun.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar açıkçası
    cihaz global versiyon son sürüm 17 olarak görünüyor çin versiyonlarda ki güncelleme gelmemiş daha.

birde resetlemeyi deneyelim ozaman eve geçince

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cihaz global versiyon son sürüm 17 olarak görünüyor çin versiyonlarda ki güncelleme gelmemiş daha.

birde resetlemeyi deneyelim ozaman eve geçince
    Şu an Çin son sürüm 3.5.3_0047

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an Çin son sürüm 3.5.3_0047
    evet hocam benimki global olduğu için daha yeni bir güncelleme yok ama problemi çözdüm sanırım, oturma odasında büyükçe bir orta sehpamız vardı ayakları komple krom lazer sensör bu ayaklardan yansıma yapıyor ve kafası karışıyor anladığım kadarıyla. Dockda bu sehpaya 1 mt mesafe uzaklıktaydı orta sehpayı kaldırdım tekrar tüm evi temizle dedim şimdilik bir problem görünmüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet hocam benimki global olduğu için daha yeni bir güncelleme yok ama problemi çözdüm sanırım, oturma odasında büyükçe bir orta sehpamız vardı ayakları komple krom lazer sensör bu ayaklardan yansıma yapıyor ve kafası karışıyor anladığım kadarıyla. Dockda bu sehpaya 1 mt mesafe uzaklıktaydı orta sehpayı kaldırdım tekrar tüm evi temizle dedim şimdilik bir problem görünmüyor
    Olabilir. Komple ayna kaplı dolaplarda da haritayı reelden daha derin çizdiği oluyor. Alet sağlam olsun da sehpa kolay xD

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her teknolojik şeyi ilk alanlardan (drone, gopro vs.vs.) olmama rağmen söz konusu ev olunca hatuna kabul ettirememiştim robot süpürgeyi kaç yıldır. Şimdi kabul etti ama sorum şu; dublex evi olanlar ne yapıyor. Bir tane iyi bişi alıp elle yukarı aşağı çıkarmaktan sa üstündeki lidar sensörü olmayan ucuz 1900 tl lik 2 tane xiaomi mi alsam acaba. Katlar 75 metrekare gibi.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mantıklı. Katı kendi içinde sadece şu odayı bu odayı süpür demeyeceksen mutlu eder

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her teknolojik şeyi ilk alanlardan (drone, gopro vs.vs.) olmama rağmen söz konusu ev olunca hatuna kabul ettirememiştim robot süpürgeyi kaç yıldır. Şimdi kabul etti ama sorum şu; dublex evi olanlar ne yapıyor. Bir tane iyi bişi alıp elle yukarı aşağı çıkarmaktan sa üstündeki lidar sensörü olmayan ucuz 1900 tl lik 2 tane xiaomi mi alsam acaba. Katlar 75 metrekare gibi.
    Abi hic bir sekilde iki tane alma. Zaten bir kati supurge bitirdimi cop haznesini bosaltiyorsun. Onu yaptigin zaman hic usenmeden ust kata veya alt kata koy mis gibi onlarida temizlesin bitirsin. Biz aynen bu sekilde yapiyoruz ve baya memnunuz. Hatta merdivenden indikten sonra sarj istasyonuna bile goturmuyorum, home tusuna basiyorum kendi gidiyor.
    74 model sehpa...

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 tane al duzgun radarli harita cikaran modelli birsey alin, hic bir sekilde pisman olmayacaksiniz. Radarsiz ve gelisi guzel temizleyen makineler ne yazikki hic bir sekilde memnun etmiyor, hatta teknolojiye kusuyorsun.
    74 model sehpa...

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    volkan dostum yine mi sen

akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 gündür roborock s5 max kullanıyorum. 3+1 evi bir mopsuz bir kez de moplu süpürebiliyor makina. hepsiburadadan 4108 tl ye denk getirdim. ilk turda evin haritasını çıkardı. bir zone oluşturup sadece orayı süpürebiliyor. no mope zone seçip orayı mopsuz diğer yerleri moplayabiliyor. sanal duvar oluşturursanız ordan adımını atmıyor. mop yapmadan sadece süpürecekse ben su tankını komple çıkarıyorum. yoksa halı üstünde 180 derece dönerken mop yüzünden zor dönüyor. sesi bana göre az. evdeki klasik süpürgenin yarısı kadar sesi var. salonda otururken süpürürse rahatsız etmiyor. eşimin ve benim telefona yükledik uygulamayı, ben işteyken bildirim geliyor, salonu süpürdüm geri dock a dönüyorum diye tekmil veriyor. bugün evi tam iki tur gezdi ve yaklaşık 65 er dakikadan 130 dakikada 100 metrekare neti olan evi bitirdi. yalnız şarj yüzde 19 dedi mi dock a gidiyor. bence yüzde 10 ile dönse daha iyi olurdu. tavsiye edermisin deseler şunu derim. elde çamaşır yıkarken tam otomatik makina aldığınızda ne etki bıraktıysa o etkiyi bıraktı bizde. bu arada roborock s5 max için robot süpürgelerin ferrarisi diyebiliriz. tabii ki bunun bentley, bugattisi de var ama onlar 10k 17k tl çekinmeyin alın derim..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler