User Tag List

Sayfa 14/27 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
496 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: Robot süpürge kullanan var mı?

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkcell dijital operatör mağazasında 3k ya vacuum mop pro satılıyordu geçtiğimiz hafta. Biz aldık kullanıyoruz. Hanım çok memnun. Mop özelliği çok güzel.

Yazılımda saçmalama olabiliyor. Bu takılmasına, çıkamamasına, ufak objelerin üzerinde geçerken yönünün değişmesine vs bağlı. Çözümü de buldum. Elle dock un önüne götürüyorum eve git diyorum. Gidiyor ve haritada yerini güncelliyor. Sorun gidiyor.

Sağda solda çorap poşet oyuncak vs varsa büyük sıkıntı. Sandalyeler sıkıntı. Süpürmüyorsunuz ama bunları tek tek kaldırmak zorunda kalıyorsunuz. Hazırlıklı olun.

Ben her hafta dinleneceğim vakitte 3-5 saat temizlik yapmak istemiyordum bu sayede kurtuldum. Hanımın başında 2 de çocuk varsa ve istiyorsa alın zaten.
    valla 2 canavar var evde onların kırıtınlarını döktüklerini temizlese gene baya iş görür bizim evde ama tek kokrkum küçük sıpa 3 yaşında daha canavar abisine göre makinaya bişi yaparmı acaba
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkcell dijital operatör mağazasında 3k ya vacuum mop pro satılıyordu geçtiğimiz hafta. Biz aldık kullanıyoruz. Hanım çok memnun. Mop özelliği çok güzel.

Yazılımda saçmalama olabiliyor. Bu takılmasına, çıkamamasına, ufak objelerin üzerinde geçerken yönünün değişmesine vs bağlı. Çözümü de buldum. Elle dock un önüne götürüyorum eve git diyorum. Gidiyor ve haritada yerini güncelliyor. Sorun gidiyor.

Sağda solda çorap poşet oyuncak vs varsa büyük sıkıntı. Sandalyeler sıkıntı. Süpürmüyorsunuz ama bunları tek tek kaldırmak zorunda kalıyorsunuz. Hazırlıklı olun.

Ben her hafta dinleneceğim vakitte 3-5 saat temizlik yapmak istemiyordum bu sayede kurtuldum. Hanımın başında 2 de çocuk varsa ve istiyorsa alın zaten.

Ayarlar menüsünde bulunan Cihaz düzeyi ayarlanıyor sekmesinen cihazın konumunu güncelleyebilirsin. Bu sapıtma genelde evin internetinden dolayı oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla 2 canavar var evde onların kırıtınlarını döktüklerini temizlese gene baya iş görür bizim evde ama tek kokrkum küçük sıpa 3 yaşında daha canavar abisine göre makinaya bişi yaparmı acaba
    Bizimki 5 yaşında. Akıllı uslu maşallah. Ama 1 hafta peşinden ayrılmadı Rahat vermeleri mümkün değil.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizimki 5 yaşında. Akıllı uslu maşallah. Ama 1 hafta peşinden ayrılmadı Rahat vermeleri mümkün değil.
    bizimki üstüne çıkıp gezmeye çalışır gibi his var gerçi korkabilirde elektrip süpürgesinden korkuyor biraz ses çıkarınca
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizimki üstüne çıkıp gezmeye çalışır gibi his var gerçi korkabilirde elektrip süpürgesinden korkuyor biraz ses çıkarınca
    Bu tamamen sürpriz benimde 2 kızım var biri 2 biri 4 yaşında babaanneye robot aldık odaya girince kaçıyorlar kapıdan izliyorlar sadece. Bende üstünde gezerler dedim ama gezmediler
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı melihyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tamamen sürpriz benimde 2 kızım var biri 2 biri 4 yaşında babaanneye robot aldık odaya girince kaçıyorlar kapıdan izliyorlar sadece. Bende üstünde gezerler dedim ama gezmediler
    temennim o yönde benimde 1-2 hafta sonra odadan odaya uber gibi kullanmazlar inşallah

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    temennim o yönde benimde 1-2 hafta sonra odadan odaya uber gibi kullanmazlar inşallah
    canları sağolsun deriz
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende mop pro aldım 2895 tl ye. Kargo bekliyorum Yeni bebegimiz var corona dalgasına kadın alamıoruz. ailelerde gelemeyince mecbur kaldık yetişemioruz hiç bsye. tecrübelerimi yazarım bende

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Roborock s5 max filtresi yıkanabilir diyor ama yıkamayın

Ben genelde içini döküp kalanları şarjlı süpürge ile çekiyordum, 1 kere yıkayayım dedim, deli gibi koku yaptı.

Lavanta yağı döktüm filtreye, koku gitmezse yenisini sipariş edeceğiz mecbur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hak_on Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende mop pro aldım 2895 tl ye. Kargo bekliyorum Yeni bebegimiz var corona dalgasına kadın alamıoruz. ailelerde gelemeyince mecbur kaldık yetişemioruz hiç bsye. tecrübelerimi yazarım bende
    Evet cihaz geldi dün kurdum. İlk gözlemlerim şöyle;

*iyiki almışım dedirtti gerçekten işimizi ciddi hafifleticek
    *cihazı şarj standı harici elle almayın kafası ciddi karısıyor. Yani bence öyle oldu en azından. Şarj standının yerini bambaska bir oda olarak gösterdi. Haritayı silip tekrar tanıttım şu an gayet başarılı.
    *temizlenmiş bir evden böylesine toz cıkması acaip. muhtemelen her gün evi süpürürüm. Silme daha tecrube etmedim ama 3-4 günde bir de silme düşünüyorum.
    *son olarak şiddetle tavsiye ederim

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

*cihazı şarj standı harici elle almayın kafası ciddi karısıyor. Yani bence öyle oldu en azından. Şarj standının yerini bambaska bir oda olarak gösterdi. Haritayı silip tekrar tanıttım şu an gayet başarılı.
    *temizlenmiş bir evden böylesine toz cıkması acaip. muhtemelen her gün evi süpürürüm. Silme daha tecrube etmedim ama 3-4 günde bir de silme düşünüyorum.
    Hayırlı olsun güle güle kullan.

Hurç vakumlama dışında eski süpürge rafa kalkıyor. Eren dedi dersin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hayırlı olsun güle güle kullanının hangisini aldınız link varmı acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun güle güle kullanının hangisini aldınız link varmı acaba?
    Xiaomi Vacuum mop pro aldım linkide ekliyim dicem ama 3200 e cıkmıs fiyatı. Siz ara ara takip edin illaki düşük fiyat denk gelicektir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz - Akıllı Robot Süpürge

Hepsiburada.com | Guvenlik

Burdaki fiyatta ii uygunsa alırsınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz - Akıllı Robot Süpürge

Hepsiburada.com | Guvenlik

Burdaki fiyatta ii uygunsa alırsınız
    tamamdır çok saolun benim takip ettiğim ürünmüş trednyolda baya düşmüştü fiyatı bu arlar alamayacağım biraz daha düşer ben alana kadar

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benim kız 1.5 yaşındayken almıştım robotu.
    ilk başlarda korkuyordu, bacaklarımın arkasına geçip aradan bakıyordu.
    şimdi 2.5 yaşında oldu, alıştı. onla büyüdüğü için çalıştırılacağı zaman izin alıyor kendi başlatıyor. robot hareket halindeyken önünde durmuyor, kenara çekiliyor.
    robot geldikten soınraki ebeveyn davranışları ile alakalı aslında nasıl davranacağı. sınırları koyup ısrarcı olmak önemli. ancak ilgisini çekeceğinden ona anlatmak, çalıştırmasına izin vermek de önemli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kız 1.5 yaşındayken almıştım robotu.
    ilk başlarda korkuyordu, bacaklarımın arkasına geçip aradan bakıyordu.
    şimdi 2.5 yaşında oldu, alıştı. onla büyüdüğü için çalıştırılacağı zaman izin alıyor kendi başlatıyor. robot hareket halindeyken önünde durmuyor, kenara çekiliyor.
    robot geldikten soınraki ebeveyn davranışları ile alakalı aslında nasıl davranacağı. sınırları koyup ısrarcı olmak önemli. ancak ilgisini çekeceğinden ona anlatmak, çalıştırmasına izin vermek de önemli.
    allah bağışlasın abi ama kız çocuğu farklı olur derler erkek gibi değil bizimkileri görsen hele küçük tam bir tazmanya canavarı gibi evde öyle sesler çıkararak sağa sola vura vura geziyor abisi 8 yaşında onu bile kovalıyor senin yazdığını görünce aklıma şu geldi direk abi

bakalım inşallah dediğin gibi olur da korkar biraz çekinir hevesimizi alamadan makinaya veda etmeyiz inşallah

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Roborock s5 max filtresi yıkanabilir diyor ama yıkamayın

Ben genelde içini döküp kalanları şarjlı süpürge ile çekiyordum, 1 kere yıkayayım dedim, deli gibi koku yaptı.

Lavanta yağı döktüm filtreye, koku gitmezse yenisini sipariş edeceğiz mecbur.
    Muhtemelen filtreler tan kurumadan taktınız farkında olmadan.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen filtreler tan kurumadan taktınız farkında olmadan.
    Olabilir, filtre haznesi su damlası saklamaya müsait

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler