User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Oldsmobile Hurst W25

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Oldsmobile Hurst W25

Arkadaşlar selam herkese Bugün marmaraydan indiğimde böyle bir güzellikle karşılaştım. Kendisini görene kadar hakkında hiçbir bilgim yoktu. Biraz araştırdım baya hoşuma gitti ama araç hakkında pek bir bilgi bulamadım. Sanırım kendisi 1975 model bir Hurst W25. Bu araç hakkında bilgisi olan var mı? . Çok hoşuma gitti. Türkiye'de arayan veya hakkında bilgi sahibi olan varsa sohbet olur diye paylaşıyorum.

Bu arada modeli hakkında yanlışım varsa kusura bakmayın

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı cpurss79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam herkese Bugün marmaraydan indiğimde böyle bir güzellikle karşılaştım. Kendisini görene kadar hakkında hiçbir bilgim yoktu. Biraz araştırdım baya hoşuma gitti ama araç hakkında pek bir bilgi bulamadım. Sanırım kendisi 1975 model bir Hurst W25. Bu araç hakkında bilgisi olan var mı? . Çok hoşuma gitti. Türkiye'de arayan veya hakkında bilgi sahibi olan varsa sohbet olur diye paylaşıyorum.

Bu arada modeli hakkında yanlışım varsa kusura bakmayın

Hiç bilgim yok ama İstanbul trafiği için ideal gözüküyor. Dibinden gidene bas frene artık gerisini o düşünsün. Önüne kırana tak ön tampondan bitti gitti. Plastik clio ile sabah sabah cambazlık yapan bir denyo vardı, bu altımda olsaydı çok eğlenceli zamanlar geçirirdim.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bilgim yok ama İstanbul trafiği için ideal gözüküyor. Dibinden gidene bas frene artık gerisini o düşünsün. Önüne kırana tak ön tampondan bitti gitti. Plastik clio ile sabah sabah cambazlık yapan bir denyo vardı, bu altımda olsaydı çok eğlenceli zamanlar geçirirdim.

bundan versek olmaz mı
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bundan versek olmaz mı
    Hocam linkte sıkıntı olmuş gözükmüyor Fotoğrafın doğru linki https://i.hizliresim.com/6609WW.jpg sanırım

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

konu ile alakalı bende olan 2 anıda 90lara ait.

1) bir arkadaşın corollasına teneke lan bu diyen 2inci arkadaşa corolla sahibi kızar ve onun aracına tekme atar , sorun şuki o arkadaşın aracı 70ler pontiac ,
    belki okurlar inanmayacak ama yeminle arkadaşlar tekme atan arkadaşın ayağı 2 yerinden kırılmıştı

2) bugün bu kaza olsa muhtemelen metal yorgunluğu sebebiyle çok farklı bir tablo çıkabilirdi ama ozamanlar tahminimce 15-20 yaşında bir chevy nova nispetten sağlamda bir kasaya sahip mk1 nissan primeraya çarpmıştı.

Novaya bak inan 1 çamurluk değişsemi değişmesemi dersin, primera ön sağ tarafından neredeyse kabine girecek kadar esnedi önü resmen yok oldu.
    aslında bunu yazarken o anı tekrar yaşıyorum ve üzülüyorum çünkü her ne kadar fiziken ezilmeseler,sıkışmamış vs olsalarda her iki aracın sahibide vefat etmişti

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibi yeniköyde / sarıyer civarlarında olması lazım.
    oralarda çok gördüm arabayı..

haftanın 2-3 günü yeniköy börekcisi önününde park halinde..
    T top açıkkan baya güzel duruyor
    médiocrité partout

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu ile alakalı bende olan 2 anıda 90lara ait.

1) bir arkadaşın corollasına teneke lan bu diyen 2inci arkadaşa corolla sahibi kızar ve onun aracına tekme atar , sorun şuki o arkadaşın aracı 70ler pontiac ,
    belki okurlar inanmayacak ama yeminle arkadaşlar tekme atan arkadaşın ayağı 2 yerinden kırılmıştı

2) bugün bu kaza olsa muhtemelen metal yorgunluğu sebebiyle çok farklı bir tablo çıkabilirdi ama ozamanlar tahminimce 15-20 yaşında bir chevy nova nispetten sağlamda bir kasaya sahip mk1 nissan primeraya çarpmıştı.

Novaya bak inan 1 çamurluk değişsemi değişmesemi dersin, primera ön sağ tarafından neredeyse kabine girecek kadar esnedi önü resmen yok oldu.
    aslında bunu yazarken o anı tekrar yaşıyorum ve üzülüyorum çünkü her ne kadar fiziken ezilmeseler,sıkışmamış vs olsalarda her iki aracın sahibide vefat etmişti
    Dediklerinde haklısın, bu otomobil ile 50km/h ile bir yere çarpsan muhtemelen ilk darbeyi sen alırsın. Benimki fantezi, durduk yere üstüne kırana, inatla yol vermeyene maddi hasar vermek. Zaten bunu gören ihtimalle zibidilik yapmaz

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oldsmobile bakarken 2 kere düşünün parçası amerika da dahi pahalı ve bulması zor.
    GM modellerine yönelmemizi öneririm hem aftermarket bütün parçaları mevcut hem de orjinali olsun derseniz rockautoda hali hazırda hepsi var.
    Oldmobile in amblemi bile nedense pahalı ,kurun durumunuda göz önünde bulundurun.

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tek kapı, otomatik, V8 çöp arabası olsa binerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    73 petrol krizi sonrası Amerikan otomobillerinde köklü değişiklikler olmuş. Performans yerini yakıt ekonomisine bırakmış, aynı hacimde olsa bile daha güçsüz motorların piyasaya çıkmasına neden olmuş.

Bir de eski ve yeni otomobillerin güvenlik kriterleri bambaşkadır. Eski otomobiller tank gibidir ve amaç otomobile bir şey olmasındır, fakat yenilerde olacak olan otomobile olsun ve tehlikeyi yaşam alanına iletmesindir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler