User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Yanlış kesilen ceza iptali - (Bağlanmış görünen araç)

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Deniz. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana hayatımda hiç gitmediğim hatta nerede olduğunu dahil bilmediğim bir yerden park cezası geldi. 132lira önce öde sonra geri almak için trafik mahkemesine gideceksin denildi. Baktım hayatımdan günler çalacak bir durum geri almak için uğraşmadım bile. Burası ortadoğunun çöplüğü haline gelmiş Türkiye bu hale getirenler ve gelmesi için çabalayanlar, katkıda bulunanlar, sempatizanlığını yapanlar hepsini gönülden selamlıyorum.
    Park halindeyken elimde telefon trafik durumuna bakıyordum. Bir tane fahri müfettiş sağolsun arkamdan ceza yazmıştı. Cesareti olsa 2 sokak aşağıdan minibüs caddesi geçiyor. Sıkıyorsa çıksın orada trafiği engelleyen minibüslere ceza yazsın. Yolun ortasına otomobil park edene ceza yazsın. Yok ama gelir bana yazar. Onun elinde ispat yok, benim elimde o güne ait kamera kaydı vardı. Yazdığı saatte park halindeydim ama işte bende seninle aynı şekilde düşünüp bana yazdığı ceza misli ile ondan çıksın diyerek gidip ödemiştim.

BERKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Banada şimdi park cezası geldi caddebostan migrosun önünde yol kenarına koymuyoruz arabayı çekmesinler diye otopark sırası bekliyoruz birde üstüne park cezası yiyoruz allah belalarını versin işini doğru dürüst yapmayanların ödediğim 100 tl para bişe değil ama misliyle o fesat şerefsizlerden çıksın gerçekten bıkkınlık geldi artık sıkıldım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler