User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Çanakkale Biga nasıldır, İş değişikliği nedeni ile yerleşmeyi düşünüyorum.

Dogukansambur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanayi sitesi var Cezaevinin hemen yan tarafında.Otobüsler var Ç hatlar her yere ulaşırsın.Esnafta gayet iyimseverdir kazıklamazlar.
    siz merkezde ne tarafta oturmamı önerirsiniz? emlak işiyle uğraşıyordunuz galiba

Can1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukansambur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz merkezde ne tarafta oturmamı önerirsiniz? emlak işiyle uğraşıyordunuz galiba
    ben istanbulda yapıyorum bu işi fakat memleketim Çanakkale.İşiniz nerede ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben istanbulda yapıyorum bu işi fakat memleketim Çanakkale.İşiniz nerede ?
    18 mart üniversite hastanesine atandım, doğma büyüme istanbulluyum sizce istanbuldan sonra çok adaptasyon sorunu yaşarmıyım?

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok Teşekkür ederim değerli bilgileriniz için

Acayip çok emlakçı var hep kepez barbaros taraflarına bakıyorum,

eşyalı 1+1 daire arıyorum açıkcası aylık kira bütçem maksimum 900 1000tl civarı

esenler kordon civarına hiç bakmıyorum zaten istanbul karmaşasından gelmişim çok karmaşık geldi oralar

Daha şimdiden Çanakkaleye gelmeden çok sevdım her yer denize yakın bol yeşillik ferah bir yer birçok gezilecek yerleri varmış birçok insan bir daha istanbul'a gelmezsin diyorlar haklılar mı sizce?

Esnafı çok kazıkçıymış ulaşımı sorunlu diyorlarmış doğrumu sizcede?

Birde sanayi siteleri yok galıba araçlarınızı bakım-tamir yıkama gibi işlerde sıkıntı çekiyormusunuz?
    Oto sanayisi gelişmiş değildir. Bir ilçe sanayisi gibidir dışarıdan gelen için.

Esnafı kazıkçı değildir ama keyfe keder tarzdadır

Sizin tek çözümünüz Kepez.

Akşamları Hangover yada Varuna Memphis takılmak için 10 numara mekanlardır. Sahibi tanıdığım bir abimdir.

Market olarak Uysal Market (17-18 şubesi var Çanakkale bölgesinde) tavsiye ederim. Sahibi çok yakın bir abimdir.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    18 mart üniversite hastanesine atandım, doğma büyüme istanbulluyum sizce istanbuldan sonra çok adaptasyon sorunu yaşarmıyım?
    İstanbuldaki yaşam tarzın Çanakkaleye adaptasyonun da etken bi yol izler. Eğlence hayatından cok bir beklentin varsa sorun yaşarsın. Pub ve rakı balık yapıcam dersen sorun yaşamazsın. Bi yerden bi yere ulaşım kolay eğer aracın varsa bence merkezde sahil yoluna yakın yerlerde otur derim. Sonuçta bir yerden bi yere ulaşım araç ile 10 dk maksimum. Aracım yok diyorsan eğer kepez veya 17 burada avm nın arka taraflarında oturabilirsin.Ben Esenlerde doğdum 2011 yılına kadar da orada yaşadım.9 senedir istanbuldayım işim gücüm herşeyim burada yaptığım meslegi oraya tasıyabilsem 1 gün düşünmem oraya gelmek için. Yazın bozcaadası altınoluk tarafları gayet canlı ve eğlenceli oluyor.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer ÇOMÜ hastanesinde çalışıyorsa, Cezaevi uzak kaçar bence.

Evim, Beldemiz, Aydınkent Siteleri veya Kipa'nın yan tarafındaki dairelere bakılabilir. Böylelikle yürüme mesafesinde olur ev-işyeri.

Aslında Aydınkent Sitesinde bulunan bizim dairemiz şu an eşyalı ve boş ama hem 3+1 hem de kira olarak bütçenden yukarı. Fakat pandemi sebebiyle üni açılmadığından çok rahat ev bulabileceğini düşünüyorum bu devirde

Kolay gelsin.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer ÇOMÜ hastanesinde çalışıyorsa, Cezaevi uzak kaçar bence.

Evim, Beldemiz, Aydınkent Siteleri veya Kipa'nın yan tarafındaki dairelere bakılabilir. Böylelikle yürüme mesafesinde olur ev-işyeri.

Aslında Aydınkent Sitesinde bulunan bizim dairemiz şu an eşyalı ve boş ama hem 3+1 hem de kira olarak bütçenden yukarı. Fakat pandemi sebebiyle üni açılmadığından çok rahat ev bulabileceğini düşünüyorum bu devirde

Kolay gelsin.
    Bende öyle düşünüyorum. Arabası varsa aslında heryerde kirada oturabilir.Araba varsa kordon tarafına baksın. yazın sahile yürüyerek gider Hangover felan :d barlar caddesine ehliyet kaptırma derdi yok

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dostum sana çanakkaleyi biraz yanlış anlattılar sanırım. burada oto galeri sahibiyim. yeterli bir sanayi mevcut. istanbulda yaptıramadığım işlçilik fiyatlarına burada işimi çözüyorum fakat parça fiyatı biraz pahalı onu da çözüyoruz bir şekilde.
    kepez biraz daha üst kesimin yaşadığı yer denmiş çanakkalede herkes her yerde oturur zaten g.ö.t kadar şehir yaşadığın zaman anlarsın zaten...
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende öyle düşünüyorum. Arabası varsa aslında heryerde kirada oturabilir.Araba varsa kordon tarafına baksın. yazın sahile yürüyerek gider Hangover felan :d barlar caddesine ehliyet kaptırma derdi yok
    arabam var çok şükür en çokda o konuyu merak ediyordum trafik polisleri çok sıkıyor mu?Yerli halk Bira su gibi içiyor diye şehir efsaneleri var doğrumudur? açıkcası yazları publardan sahil&bira ortamlarından çıkmam hele rakı balık boğaz olayını her hafta yaparım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öyle tabi özellikle yeni yapılmış site tarzı evler çok var, tekzen bölgesi sizce nasıldır?Hiç gitmediğim bir yerdi çekindiğim noktaları vardı, içime su serptiniz çok teşekkür ederim bilgileriniz için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum sana çanakkaleyi biraz yanlış anlattılar sanırım. burada oto galeri sahibiyim. yeterli bir sanayi mevcut. istanbulda yaptıramadığım işlçilik fiyatlarına burada işimi çözüyorum fakat parça fiyatı biraz pahalı onu da çözüyoruz bir şekilde.
    kepez biraz daha üst kesimin yaşadığı yer denmiş çanakkalede herkes her yerde oturur zaten g.ö.t kadar şehir yaşadığın zaman anlarsın zaten...
    öyle tabi özellikle yeni yapılmış site tarzı evler çok var, tekzen bölgesi sizce nasıldır?Hiç gitmediğim bir yerdi çekindiğim noktaları vardı, içime su serptiniz çok teşekkür ederim bilgileriniz için

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim iş yerim tekzen bölgesinde yeni oluşan bir bölge. çanakkalenin her yeri güvenlidir merak etme. evim yeni kordonda benim gitme sürem de 6 dakika çanakkaleye geldiysen bir ucundan diğer ucu 15 dk nekadar uzak olabilir ki?
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim iş yerim tekzen bölgesinde yeni oluşan bir bölge. çanakkalenin her yeri güvenlidir merak etme. evim yeni kordonda benim gitme sürem de 6 dakika çanakkaleye geldiysen bir ucundan diğer ucu 15 dk nekadar uzak olabilir ki?
    süpermiş valla istanbul da 5 km yolu 1 saate gidemiyoruz, buraya hiç aklımdan yokken son anda atandım haftaya gelecem inşallah

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son 4 senedir canakkalede yasiyorum, cocuklugumdan beri her sene sikca gelirdim , istanbuldan gelmeyim. EcuFast bayisiyim, arabayla ilgili aklina ne gelirse cozum icin gelmen araman yeterli, esyali bahsettigin meblaglara tekzen bolgesinde ozellikle egepark sitesini tavsiye ederim. Evler cok kaliteli sorunsuzdur.1+1 im mevcut, ilk donemde kendim kalmistim, simdi anne babayida getirdim onlar yasiyor.
    Hayat istanbula nazaran ucuz, esnafin paraya ihtiyaci yok, keyifleri yerinde o yuzden is yaptirmak biraz zahmetli olabilir. Araba konusunda bilgili esnaf sayili, onlarda zaten istanbuldan gelme genel yapi ile sakin sorunsuz dertsiz sehir.heryer yakin. Denize giricem de 10 dk, mangala gidicem de 10dk, kordonda gezeyim de 4 dakika vs.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekzen bölgesinde oturanları tenzih ederek söylüyorum, ben oturmazdım. Gece silah sesleri, karanlık bölge, vs vs daha olumsuzluklar yazabilirim. Cezaevi falanda yakın.

Tekzen civarı yeni evler var evet ama gerek yok. Senin çözümü Kepez, yada yeni kordon, yada Troya caddesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesela imkanım olsa Güzelyalı da otururdum ki Çalışırken orada oturanlar vardı.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mahalleyi kaldiriyolar artik, o dediklerin bitti nerdeyse yuzde 80 asfaltlandi, aktif bir bolge oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahalleyi kaldiriyolar artik, o dediklerin bitti nerdeyse yuzde 80 asfaltlandi, aktif bir bolge oldu
    2 sene öncesine göre konuşuyorum

Konu sahibi için yazıyorum ;

Çanakkale ye taşınmadan önceki dönemlerde sık sık Çanakkale ye iş ziyaretine gidiyordum ve çokça gezmeye gidiyordum. Çanakkale yi çok severim.

Taşınmak için hanımla 2 gün öğretmen evinde kalacak şekilde gittik. Her yeri gezdik. Evlere baktık çevreye baktık vs.

Bize hitap eden yer Yeni kordona yakınlığından dolayı 17 Burada nın arkasındaki güzel bir site oldu Mavi Yeşil sitenin adı. Her yere yakındı.

Orasını tercih etmeseydik Troya caddesini seçecektik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle Yenikordon tarafı, 17 Burda avm nin arka tarafları yada Esenler tarafını tercih ederim.Acıkcası sahil hattı diyelim. Tekzen biraz da zor bi bölge. Sahil hattında yaşaman sana söyle avantaj getirir yazın mekanda publarda içersin alkolünü yürüyerek evine geçersin. taksiye binsen maks 15 tl ye eve gidersin. Kepez tarafı hep bana ters gelmişti halende ters geliyor. Kepezde oturcagıma Güzelyalıda villada kalırım daha iyi olarak düşündüm hep.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler