User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
82 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Çanakkale Biga nasıldır, İş değişikliği nedeni ile yerleşmeyi düşünüyorum.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an kafa olarak hazırım , işimi severek yapıyorum ama şyerinde mutlu değilim , ( orduda olmaktan da mutluyum ancak işyerinde mutlu olmayınca genel olarak keyfi kaçıyor insanın)
    Bu duyguyu çok iyi biliyorum, geçen sene aynı şehirde hatta 1km mesafe de x şirketten y şirkete geçtim, kendi alanım içerisinde de bölüm değiştirdim. Eskiye oranla ciddi iyi şartlarda bir değişiklik oldu, ama ilk 6 ay çok da ciddi zorlandım. Hatta bir ara sanırım yapamayacağım düşüncesi de hasıl oldu,

Sen çok ciddi mesafeden geleceksin şehir değiştireceksin. Şartlarını bilmiyorum ama eski ücret + %50 nin altına imza atma derim. Çünkü çıktın geldin yol masrafı ev taşıma masrafı ıvır zıvır masrafın olacak. Ailenden bir süre uzak kalacaksın bunların hep maliyeti var sana.

Bir de iş değiştirmek her zaman risktir, askerlik gibi biraz başındaki komutan iyyise askerlik güzel yerdir, değilse ızdırap.

Umarım hayırlısı olur hakkında.

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu duyguyu çok iyi biliyorum, geçen sene aynı şehirde hatta 1km mesafe de x şirketten y şirkete geçtim, kendi alanım içerisinde de bölüm değiştirdim. Eskiye oranla ciddi iyi şartlarda bir değişiklik oldu, ama ilk 6 ay çok da ciddi zorlandım. Hatta bir ara sanırım yapamayacağım düşüncesi de hasıl oldu,

Sen çok ciddi mesafeden geleceksin şehir değiştireceksin. Şartlarını bilmiyorum ama eski ücret + %50 nin altına imza atma derim. Çünkü çıktın geldin yol masrafı ev taşıma masrafı ıvır zıvır masrafın olacak. Ailenden bir süre uzak kalacaksın bunların hep maliyeti var sana.

Bir de iş değiştirmek her zaman risktir, askerlik gibi biraz başındaki komutan iyyise askerlik güzel yerdir, değilse ızdırap.

Umarım hayırlısı olur hakkında.
    Normalde iş ile lgili konuşmak etik değildir ama ..

Tepe yöneticileri değişti, yeni gelen haliyle kendi ekibini kurmk istiyor, ayrıca pandemiyi bahane edip bir sürü insan ile yollar ayrıldı, tatlı tatlı mobing yapıyorlar ( karınca beli hesabı ))))

Çok emek verdiğim bir yerdeyim, ancak gelenler hem kibirli hemde saha'dan uzak konforlu alanlarından çıkmayan ve sadece sorumluluğu gerek mail gerek iş olarak nasıl üzerimden atarım tarzı tipler, ve ekonomik sebeblerde var ,

Şartlar Ordu için iyi mi? yeterli , araç var özel hayat sigortası vs.. ancak zam konusu çok düşük ( güya global ve büyük şirket) ayrıca 5 sene emek vermişim saha'yı fabrika'yı idare edebilmişiz ve Ekip olarak bunu uyumlu şekilde başarmışız , Eğer müdür olmayacaksam ( burda kibirli olarak söylemiyorum normalde liyakat vardır, üstteki gidince alttaki gelir yada alttaki olmuyorsa da sebebi açıklanır ve pozsiyon da değişemiyorsa yollar ayrılır ) çıkar beni kardeşim, istiyorlar ki ben istifa edeyim.. Başımızda ki Müdür istifa etti gitti, yeni yönetimde fırsata çevirdi..

Yeni gideceğim yer de dediğiniz zorluklar olacaktır. depresyon durumları da oluşacaktır. Ancak denemez isem kapasitemi ve sınırlarımı göremem, maaş olarak 2 kattan fazla kazanacağım , en azından emeğimin karşılığını almış olurum. İllaki orada da sıkıntılar olacak ama ben mücadelemi edeyim de sonrası olmasın .. mevcut yerde çok uğraştım ama yerimde saymaya başladım ve en az 2 sene daha bu böyle gidecek kalırsam.. kalmak istemiyorum , Çanakkale olmaz ise de başka yerlere bakmaya devam edeceğim. İşyerin deki keyifsiz durum da özel hayata yansıyor. daha önce bunu yaşadım.. o zaman daha toyduk cv miz de boştu sabrettik elimden de bir şey gelmiyordu.
    Birde benim formenimi de çıkardılar , Elimden birşey gelmedi.. Madenci için iyi bir formen çok değerlidir.

İş süreci bekliyor.. inşallah olur.. olmaz ise de hayırlısı olsun..
    Beyin bedava...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu şartlarda kalmak zarar verir gibi duruyor. Tepeden indirme Müdür yönetici yapılası gerçekten manasız.

Ben de geçmişte yaşadım benzer örnekleri, dün başka firmada uzman olarak çalışan insanı kalkıp müdür diye getirdiler,

Eğitimi tecrübesi yarım kadar olmayan insanı benzer açtı altında farklı departmana şef yaptılar falan filan.

En önemlisi yerinde saymak düşüncesi yıpratıyor adamı. Ben fırsat bulduğum her an iş değiştirdim, şartlarım genel olarak iyiye gitti, ya da tecrübe kazandım.

Ama süreç zorlu, zor olmadan da olmuyor hayat mücadelesi, göğüslemeye hazırsan bence devam et. Umarım kabul edilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu şartlarda kalmak zarar verir gibi duruyor. Tepeden indirme Müdür yönetici yapılası gerçekten manasız.

Ben de geçmişte yaşadım benzer örnekleri, dün başka firmada uzman olarak çalışan insanı kalkıp müdür diye getirdiler,

Eğitimi tecrübesi yarım kadar olmayan insanı benzer açtı altında farklı departmana şef yaptılar falan filan.

En önemlisi yerinde saymak düşüncesi yıpratıyor adamı. Ben fırsat bulduğum her an iş değiştirdim, şartlarım genel olarak iyiye gitti, ya da tecrübe kazandım.

Ama süreç zorlu, zor olmadan da olmuyor hayat mücadelesi, göğüslemeye hazırsan bence devam et. Umarım kabul edilirsin
    Desteğin için teşekkür ederim.

İnşallah iyi olacak )

Saygılarımla.
    Beyin bedava...

Dogukansambur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba Çanakkale Üniversite hastanesine yeni atandim, İstanbul'dan taşıncam. Çanakkale Merkezde oturmayı düşünüyorum neresini hangi mahallesini tavsiye edersiniz, uzun bir süre tek başıma yaşıycam.Yardimci olursanız sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum selamlar konuyu yeni gördüm çanakkalede yaşıyorum.
    yedi yıl oldu istanbuldan taşındım hayatımın en doğru kararı çok mutlu olacaksın inan
    telefonumu paylaşayım her konuda ev dahil yardımcı olmaya çalışırım.
    05323649910
    gürsan çıralı
    Merhaba Çanakkale Üniversite hastanesine yeni atandim, İstanbul'dan taşıncam. Çanakkale Merkezde oturmayı düşünüyorum neresini hangi mahallesini tavsiye edersiniz, uzun bir süre tek başıma yaşıycam.Yardimci olursanız sevinirim

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DOĞUKAN merhaba gürsan ben dostum 0532 364 9910 ara yardımcı olurum
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Desteğin için teşekkür ederim.

İnşallah iyi olacak )

Saygılarımla.
    Başladınız mı işe?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başladınız mı işe?
    Selamlar ,

Hala bekliyorum , sürecin olumlu yada olumsuz bitmesi lazımdı şimdiye kadar ,

Fransa'dan onay bekleniyor dedi ve öyle kaldı , Pandemi vs etkisi diye düşünüyorum.

Olumlu yada olumsuz durumda buradan yazacağım.

Not: alacağım ( almak istediğim) bir forester var )) iş durumu yüzünden oda bekliyor. ( kıskanma favorilerini paylaş konusunda var )

desteğiniz için teşekkür ederim
    Beyin bedava...

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukansambur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Size yakın olan bir bölge. Kepez. Kepez üst taraf yani Yeni Devlet Hastahanesinin olduğu muhitler.

Sitelerin bir çoğu deniz görüyor.

Sakin yeni bir muhit. 2+1 çok.

Ana caddeye yakın olan bir site tercih et.

Yada yine oraya yakın sayılacak Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu Üst tarafında mavi yeşil sitesi var. Eski oturduğum yer. Öneririm o bölgeyi de.

Esenler diyen çok olacaktır. Kepez e göre biraz daha ucuz ama sebebi oturan insan çeşitliliği. Kimse yanlış anlamasın orada oturan çok arkadaşım vardı.

Kepez derdine çare olur.

Dardanel fabrikasına yakın sakın bakma. Acayip kokuyor.

Ayrıca Troya Caddesi de olabilir. Orada da çok iyi evler var. Heryere yakın.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Can1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size yakın olan bir bölge. Kepez. Kepez üst taraf yani Yeni Devlet Hastahanesinin olduğu muhitler.

Yada yine oraya yakın sayılacak Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu Üst tarafında mavi yeşil sitesi var. Eski oturduğum yer. Öneririm o bölgeyi de.

Esenler diyen çok olacaktır. Kepez e göre biraz daha ucuz ama sebebi oturan insan çeşitliliği. Kimse yanlış anlamasın orada oturan çok arkadaşım vardı.

Kepez derdine çare olur.

oturan insan çeşitliliği. Derken ?

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oturan insan çeşitliliği. Derken ?
    Yanlış ifade ettim.

Esenlerde her kesimden insan var. İşçi çalışan memur Vs.

Kepez biraz daha yüksek maliyetlerde oturulan bir bölge. Gözlemlediğim bu.

İfademi yanlış anlamayın sınıfçı bir insan değilim.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    komşumun yeğeni çanakkale bigada yaşıyor.üniv mezunu,iş için istanbula geldi.

geçen pazar biraz konuştukta,malmısın ne işin var burda dedim.iş,para burda abi diyor.

p.o.k var burda

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Selamlar ,

Hala bekliyorum , sürecin olumlu yada olumsuz bitmesi lazımdı şimdiye kadar ,

Fransa'dan onay bekleniyor dedi ve öyle kaldı , Pandemi vs etkisi diye düşünüyorum.

Olumlu yada olumsuz durumda buradan yazacağım.

Not: alacağım ( almak istediğim) bir forester var )) iş durumu yüzünden oda bekliyor. ( kıskanma favorilerini paylaş konusunda var )

desteğiniz için teşekkür ederim
    Mitsubishi Outlander 2.0 MT Turbo Fiyatları & Modelleri sahibinden.com'da

mitsubishiler hem uygun hemde daha yeni modelli bir bak istersen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mitsubishi Outlander 2.0 MT Turbo Fiyatları & Modelleri sahibinden.com'da

mitsubishiler hem uygun hemde daha yeni modelli bir bak istersen
    Normalde araç düşüncem yoktu , forumda paylaşıldı, vede güven verdi, Mitsubishiler için hiç bilgim yok , Seceresi bilinen ve bir araç almak bu yaşlardaki araçlar için daha ideal , Birde forester oldu bitti aklımda olan bir araç , bakalım nasipse alırım olmaz isede yapacak bir şey yok
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DOĞUKAN merhaba gürsan ben dostum 0532 364 9910 ara yardımcı olurum
    çok teşekkür ederim hocam düşünmeniz bile yetti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kepez derdine çare olur.

Çok Teşekkür ederim değerli bilgileriniz için

Acayip çok emlakçı var hep kepez barbaros taraflarına bakıyorum,

eşyalı 1+1 daire arıyorum açıkcası aylık kira bütçem maksimum 900 1000tl civarı

esenler kordon civarına hiç bakmıyorum zaten istanbul karmaşasından gelmişim çok karmaşık geldi oralar

Daha şimdiden Çanakkaleye gelmeden çok sevdım her yer denize yakın bol yeşillik ferah bir yer birçok gezilecek yerleri varmış birçok insan bir daha istanbul'a gelmezsin diyorlar haklılar mı sizce?

Esnafı çok kazıkçıymış ulaşımı sorunlu diyorlarmış doğrumu sizcede?

Birde sanayi siteleri yok galıba araçlarınızı bakım-tamir yıkama gibi işlerde sıkıntı çekiyormusunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komşumun yeğeni çanakkale bigada yaşıyor.üniv mezunu,iş için istanbula geldi.

geçen pazar biraz konuştukta,malmısın ne işin var burda dedim.iş,para burda abi diyor.

p.o.k var burda
    bende tam tersi kafamdaki işi istanbulda bulamadım çanakkalede buldum oraya göç ediyorum

Can1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukansambur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok Teşekkür ederim değerli bilgileriniz için

Acayip çok emlakçı var hep kepez barbaros taraflarına bakıyorum,

eşyalı 1+1 daire arıyorum açıkcası aylık kira bütçem maksimum 900 1000tl civarı

esenler kordon civarına hiç bakmıyorum zaten istanbul karmaşasından gelmişim çok karmaşık geldi oralar

Daha şimdiden Çanakkaleye gelmeden çok sevdım her yer denize yakın bol yeşillik ferah bir yer birçok gezilecek yerleri varmış birçok insan bir daha istanbul'a gelmezsin diyorlar haklılar mı sizce?

Esnafı çok kazıkçıymış ulaşımı sorunlu diyorlarmış doğrumu sizcede?

Birde sanayi siteleri yok galıba araçlarınızı bakım-tamir yıkama gibi işlerde sıkıntı çekiyormusunuz?
    Sanayi sitesi var Cezaevinin hemen yan tarafında.Otobüsler var Ç hatlar her yere ulaşırsın.Esnafta gayet iyimseverdir kazıklamazlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler