User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
82 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Çanakkale Biga nasıldır, İş değişikliği nedeni ile yerleşmeyi düşünüyorum.

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Çanakkale Biga nasıldır, İş değişikliği nedeni ile yerleşmeyi düşünüyorum.

Selamlar,

Çanakkale de bir firmadan iş teklifi aldım , Olacak gibi de duruyor..Madencilik sektöründe kolay kolay denk gelmeyen fırsatlardan biri oldu benim için,, Hanım da destekledi sağolsun..

Normalde Ordu'da ki işim den de gayet memnunum , ailem burada eşimin ailesi de ( Eşim ise Niğde'de Tayin işleri olmadı )

Ancak mesleki açıdan ise yerimde sayıyorum. Firmamda global bir firma ama küçülüyor.. Tepe Yöneticiler de süreci iyi yönetemediler vs eninde sonunda işin ucu bize de dokunacak ( maliyetli diyerek yıllardır çalışan insanları yurt dışında dahi çıkardılar).

Aldığım teklife olumlu dönüş yaptım. Biga tarafında olacak iş yeri ve orada ikamet edeceğim , bölge nasıldır. fiyatlar yaşam standardı vs . Aramızda varsa Çanakkale de yaşayan, akıl verecek ve yardımcı olabilecek kişiler ))?

Mevcutta şirketimde maden sahaları operasyonları sorumlusuyum. ( etikette güzel de amelelik had safhaya ulaştı. Formenimi çıkardılar işten iyice saçmalaştı ortam) Formenin çıakrılması Moralimi bozdu ve cidden üzdü.. Emekçi kaliteli bir adamdı...

Yeni işte ise hem tesis hem sahalar var ve daha büyük bir şirket.. Beni iki level üste çıkarıyor.. ekonomik olarak da haliyle avantajlı..

Yakın arkadaş grubumda İzmir'de )))

Eş'im de tayin işi bu tarafa daha kolay olacak gibi duruyor.. Aile'den uzak olacak olmak kötü özellikle çoçuk için destekleri mutlaka olacaktır. Bakıcı bulmak zor etraftan gördüğüm kadarı ile ( çoçuğumuz yok ilerde inşallah olur)

Bilgi verecek destek olacak herkese teşekkür ederim.

Bu kriz ortamında Allah herkese yardımcı olsun. Herkese hayırlı kazançlar nasip etsin..
    Beyin bedava...

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşim Çanakkale-Biga'nın Karabiga köyünden. Biga'nın deniz kısmında kalıyor. Haliyle senede 5-6 sefer Biga'ya gitme durumunda kalıyoruz. Hanımcılık yüzünden.

Abi şöyle bahsedeyim. Biga güzel bir yer ama çok büyük beklentin olmasın. Yaşam standardı olarak yeterli seviyede. Evler bayağı değişti son 3-4 senede. Yeni yapılar yapıldı vs. En önemlisi çarşıya indiğinde otopark sorunu diye bir problemin yok. Tek yön iki tane caddesi var o caddenin ortasından bir dere geçiyor sağı solu ücretsiz park yeri.

İnsanı iyidir. Esnaflıkları güzeldir. Fiyatlar ise cidden makul seviyede. İstanbul'a kıyasla yani. Biz hep eşimle şöyle konuşuruz: Asgari ücret biri alan bir kişi çok rahatlıkla geçimini sürdürebilir. Kiralar max 1000 TL civarında ki 1000 TL'lik ev bile Biga'nın sayılı evlerinden biridir. Büyüklük ve ferahlık olarak yani.

Yanlış bilmiyorsam 2 tane AVM var. Gezmelik yer olarak 1 saatte Bozcaada'ya gidersin, Bandırma'ya gidersin. En olmadı Erdek yapar gelirsin.

Ev fiyatları da makul seviyede. Hanımın halası geçen hafta ev aldı. 270 bin liraya ters dubleks. Yaklaşık 190 m2 dediler. Videodan gördüğüm kadarıyla burada öyle bir muadil ev rahat 400+ bin TL olur.

Çarşısında çok fazla gezecek yer yok. Hani bir gideyim kafeye oturayım vakit geçireyim kafası olmaz abi. Genellikle ilçenin biraz dışındaki mesire alanlarını tercih ediyor oradaki insanlar. Çarşıda ihtiyacını karşılar dönersin ancak.

He bu arada Biga esnafı deli gibi Çanakkale köprüsünün bitmesini bekliyor. Bütün planları onun üzerine. Fiyatları uçurdular uçuracaklar. Öyle bir durum var şu an.

Yemek yenecek en iyi yer ve zaten meşhur yiyeceği olan köfte var abi. Tarzan diye bir köfteci var. Elini kolunu kemirirsin öyle güzel. Akif var bir de rakibi ancak Tarzan bana her zaman daha güzel gelmiştir. Bir de meşhur peynir tatlıları var abi. Kızarmış olanı favorimdir.

Başka soracak sorun olursa abi seve seve yardımcı olmaya çalışırım.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biga ve maden olduğuna göre sanırım İÇDAŞ'tan aldınız iş teklifini, hayırlı olsun.

18 sene Çanakkale'de ikamet ettim, bunun 4 senesi ( 2005-2009) Biga'da geçti.

Ordu tarafını hiç bilmediğim için, şu an ki yaşantınızla karşılaştırma yapamayacağım. Ama dilim döndüğünce anlatmaya çalışayım.

Biga, ufak bir yer. Ortada bir tane çarşısı mevcut, 2 tane minibüs hattı var. O kadar ufak yani. Ben ayrıldıktan sonra 1-2 AVM filan açılmış, bir miktar daha renklenmiştir. Esnafı iyidir, Çanakkale merkez esnafı gibi kansız değildir.

Konumu tam Bursa ile Çanakkale arasında, aşağı yukarı iki tarafa da aynı süre mesafesinde. Ç.Kale Merkez'e uzaklığı 90 km. Yolu biraz virajlı olduğundan 1 saatten biraz fazla sürüyor.

Burkay'ın da dediği gibi komik kiralara güzel evlerde kalabilirsiniz. Son hali nasıl bilmem ama, aile için en uygun yerlerden biri devlet hastanesinin arkasındaki Siteler olur.

Küçük bir yerde büyümüş biri olarak, çocuğun serbestce yetişmesi için ufak yerin çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Güvenli, otokontrol var, herkes birbirini tanır. Henüz yokmuş ama ilerde olursa, çocuk hapşursa haberiniz olur

Ordu'da denize alışmış bünyeler hafta sonları için sıkıcı kalabilir. Tabi olay sadece deniz değil, öyle olsa Karabiga'ya nur yağardı Yanında biraz kordon canlılığı, canlı müzik vs. isteniyorsa arabayla atlanıp 1 saate Merkez'e inebilirsiniz.

Hangi marka araç kullanıyorsunuz bilmiyorum ama çok yaygın olmayan bir marka/motor araç kullanıyorsanız sanayide istediğinizi bulamayabilirsiniz. Bu konuda Bursa Sanayi daha avantajlı olur.

Bir diğer alternatifte Merkez'de oturup, Biga'ya işe gitmek olabilir. Nitekim Biga Yüksekokulundaki hocalar genelde öyle yapıyorlar. Ama bunun kişi özelinde değerlendirilmesi daha mantıklı olur. Çünkü zaman/harcanacak/iş saatleri vs. hepsi değerlendirilmesi gereken parametreler.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni işte ise hem tesis hem sahalar var ve daha büyük bir şirket.. Beni iki level üste çıkarıyor.. ekonomik olarak da haliyle avantajlı..

Yakın arkadaş grubumda İzmir'de )))

Eş'im de tayin işi bu tarafa daha kolay olacak gibi duruyor.. Aile'den uzak olacak olmak kötü özellikle çoçuk için destekleri mutlaka olacaktır. Bakıcı bulmak zor etraftan gördüğüm kadarı ile ( çoçuğumuz yok ilerde inşallah olur)
    yukarıdaki 3 cümleden sonra daha fazla düşünmenin gereğini görmedim ama yazmakta istedim. Yazacaklarım bölge ile ilgili değil maalesef.

2005'ten beri ailemden ayrıyım üniversite diye aldım ceketi çıktım o gün bu gündür senede 2 defa görüyorum onları. Nasip olurda evlat sahibi olursanız aile fertlerinden birinin bakmasına lütfen müsade etmeyin. Eğitimli bir annenin bakması (bakıcı olur kendisi) aileden birisinin bakmasından kat ve kat daha iyidir. Maddi yönden biraz yoracaktır ama evladınızın daha bebeklikten eğitim alması çok çok daha iyi olacaktır evet eğitimli bakıcı bulmak biraz zor artık idare edeceksiniz okadarınıda. ***** ülkemizde eğitimli insan sayısı %20 civarında.

Umarım istediğin gibi şekillenir ve yeni işine başlarsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biga ve maden olduğuna göre sanırım İÇDAŞ'tan aldınız iş teklifini, hayırlı olsun.

18 sene Çanakkale'de ikamet ettim, bunun 4 senesi ( 2005-2009) Biga'da geçti.

Ordu tarafını hiç bilmediğim için, şu an ki yaşantınızla karşılaştırma yapamayacağım. Ama dilim döndüğünce anlatmaya çalışayım.

Biga, ufak bir yer. Ortada bir tane çarşısı mevcut, 2 tane minibüs hattı var. O kadar ufak yani. Ben ayrıldıktan sonra 1-2 AVM filan açılmış, bir miktar daha renklenmiştir. Esnafı iyidir, Çanakkale merkez esnafı gibi kansız değildir.

Konumu tam Bursa ile Çanakkale arasında, aşağı yukarı iki tarafa da aynı süre mesafesinde. Ç.Kale Merkez'e uzaklığı 90 km. Yolu biraz virajlı olduğundan 1 saatten biraz fazla sürüyor.

Burkay'ın da dediği gibi komik kiralara güzel evlerde kalabilirsiniz. Son hali nasıl bilmem ama, aile için en uygun yerlerden biri devlet hastanesinin arkasındaki Siteler olur.

Küçük bir yerde büyümüş biri olarak, çocuğun serbestce yetişmesi için ufak yerin çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Güvenli, otokontrol var, herkes birbirini tanır. Henüz yokmuş ama ilerde olursa, çocuk hapşursa haberiniz olur

Ordu'da denize alışmış bünyeler hafta sonları için sıkıcı kalabilir. Tabi olay sadece deniz değil, öyle olsa Karabiga'ya nur yağardı Yanında biraz kordon canlılığı, canlı müzik vs. isteniyorsa arabayla atlanıp 1 saate Merkez'e inebilirsiniz.

Hangi marka araç kullanıyorsunuz bilmiyorum ama çok yaygın olmayan bir marka/motor araç kullanıyorsanız sanayide istediğinizi bulamayabilirsiniz. Bu konuda Bursa Sanayi daha avantajlı olur.

Bir diğer alternatifte Merkez'de oturup, Biga'ya işe gitmek olabilir. Nitekim Biga Yüksekokulundaki hocalar genelde öyle yapıyorlar. Ama bunun kişi özelinde değerlendirilmesi daha mantıklı olur. Çünkü zaman/harcanacak/iş saatleri vs. hepsi değerlendirilmesi gereken parametreler.
    Selamlar ,

Cevabınız için teşekkür ederim,

Fransız firmasından aldım teklifi )) endstriyel mineraller konusunda iyi bir firma, Eşim tayin olana kadar tahminen 1 sene geçer 2021 boyunca yalnız yaşayacağım gibi, Küçük yer problem değil , Ordu da zorla büyükşehir olan küçük şehirlerden , Ailem de perşembe ilçesinde anladığım kadarı ile perşembe gibi ufak tefek bir yer,
    Maden ocakları Karabiga da Biga'da oturmak daha mantıklı olur. Artık haftasonları imkan oldukça bir yerlere giderim. ilk 3-4 ay iş yoğunlu ile geçer diye düşünüyorum.
    İşlerin durumuna görede hayatımız şekil alacak , Orduda aklımda yokken olmuştu. inşallah hakkımızda iyi olur
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Deniz. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarıdaki 3 cümleden sonra daha fazla düşünmenin gereğini görmedim ama yazmakta istedim. Yazacaklarım bölge ile ilgili değil maalesef.

2005'ten beri ailemden ayrıyım üniversite diye aldım ceketi çıktım o gün bu gündür senede 2 defa görüyorum onları. Nasip olurda evlat sahibi olursanız aile fertlerinden birinin bakmasına lütfen müsade etmeyin. Eğitimli bir annenin bakması (bakıcı olur kendisi) aileden birisinin bakmasından kat ve kat daha iyidir. Maddi yönden biraz yoracaktır ama evladınızın daha bebeklikten eğitim alması çok çok daha iyi olacaktır evet eğitimli bakıcı bulmak biraz zor artık idare edeceksiniz okadarınıda. ***** ülkemizde eğitimli insan sayısı %20 civarında.

Umarım istediğin gibi şekillenir ve yeni işine başlarsın.
    Dediklerinizde haklısınız, Çoçuklar anane babane ve Dedeleri inanılmaz kullanıyorlar.. Abimden biliyorum Çoçuklar istediklerini yaptırıyorlar ve disiplin olsun , ders çalışma düzeni olsun hep dağınık..

Eşimin annesi ilk okul öğretmeni babasıda emekli öğretmen ben avantajlı olur diye düşünmüştüm ( üstteki yazım ile çelişiyor ))

Aslında Ordu'ya tayin olabilseydi yinede burada şartları zorlayacaktım. Ancak olmadı..

Birde bizim sektör ufak isim yapmak hem çok kolay hem çok zor.. fırsat varken kullanmam lazım

Görüşmelerim olumlu geçti. Artık Firmadan dönüşü bekliyorum.
    Beyin bedava...

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstad bölgeyi bilirim, çalıştım, gittim geldim gezdim vs vs.

Biga Çanakkalenin en önemli ve büyük ilçesi.

Ticareti çok hızlıdır, çarşısı vs aktiftir sıkılmazsın bir ilçeye kıyasla.

Çanakkale ye yakın.,

Eğer imkanın varsa Çanakkale de otur, Çanakkale sana yaşantı olarak çok fazlasını sunar.

İçdaş da gelirler kazançlar iyidir.

Biga da da oturulur asla sorun yaşamazsın. Çanakkale olursa daha güzel olur.

Kışlar biraz serttir ama yaşanmaz burada denecek gibi değildir.

Ben Biga yı çok severim.

Diğer arkadaşların dediği gibi Bandırma yakın, Erdek yakın, çanakkale yakın vs vs.

Balıkesir uzak sayılmaz, Karşı taraf Gelibolu vs.

Biga ya gezmeye gidersen ön araştırma vs. Çarşıda Cemil Koyuncu var. Koyuncu telekom.

Biga da tanınır bir abimdir, beni de çok sever.

Cemil abiye git, Mercedes-Vw Tuğbay ın selamı var de. Sana Biga da nasıl yaşanır, nerede oturmak mantıklı iyi olur kötü olur herşeyiyle anlatsın.

Biga da bir ihtiyacın olursa çok eş dost var yardımcı olmaya çalışırım.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kucuk sakin ilçe, koftesi guzel yollarda radari bol istanbula düşündügunden yakin. Kışın biraz soğuk ama ordununda cok sicak oldugunu sanmiyorum karadenizdede kış zordur. Terfi imkani ve gelecegide varmis bence her turlu denemeye deger bi gecis olur.

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bigalıyım, İstanbulda ikamet ediyorum. Yılın aşağı yukarı 3-4 ayını buralarda geçiriyorum. Hatta benimde yerleşme gibi bir düşüncem var. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki Biga İstanbula göre çok daha ucuz bir yer olsa da çevre ilçelere göre bir tık daha pahalıdır. Esnafı genellikle tok satıcıdır. Kiralar makul seviyelerde.
    Şöyle örnek vereyim amcam yazın iki üç ay kalmak için eşyalı 3+1 daireyi aylık 800 liraya tutmuştu. Ufak bir ilçeye göre çokta hareketsiz sayılmaz. On sekiz mart üniversitesi iibf kampüsü burada. Üniversite öğrencisi olarak gelecek olsaydınız tavsiye etmezdim. Devlet hastanesi tarafı daha sessiz ve sakindir. Hastanesi var yakında diş hastanesi de açılacak fakat hastanede fazla doktor olmadığı söyleniyor(Hiç gitmedim bilmiyorum). Şehir içinde hız sınırı 50 kmh özellikle hastaneye giden yolda dikkat etmek gerekiyor yoksa ceza yersiniz. İçdaş, doğtaş gibi büyük şirketleri mevcut. Aklıma geleni aklıma geldiği anda ve yelefondan yazdığım için biraz savruk oldu kusura bakmayın. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bigalıyım, İstanbulda ikamet ediyorum. Yılın aşağı yukarı 3-4 ayını buralarda geçiriyorum. Hatta benimde yerleşme gibi bir düşüncem var. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki Biga İstanbula göre çok daha ucuz bir yer olsa da çevre ilçelere göre bir tık daha pahalıdır. Esnafı genellikle tok satıcıdır. Kiralar makul seviyelerde.
    Şöyle örnek vereyim amcam yazın iki üç ay kalmak için eşyalı 3+1 daireyi aylık 800 liraya tutmuştu. Ufak bir ilçeye göre çokta hareketsiz sayılmaz. On sekiz mart üniversitesi iibf kampüsü burada. Üniversite öğrencisi olarak gelecek olsaydınız tavsiye etmezdim. Devlet hastanesi tarafı daha sessiz ve sakindir. Hastanesi var yakında diş hastanesi de açılacak fakat hastanede fazla doktor olmadığı söyleniyor(Hiç gitmedim bilmiyorum). Şehir içinde hız sınırı 50 kmh özellikle hastaneye giden yolda dikkat etmek gerekiyor yoksa ceza yersiniz. İçdaş, doğtaş gibi büyük şirketleri mevcut. Aklıma geleni aklıma geldiği anda ve yelefondan yazdığım için biraz savruk oldu kusura bakmayın. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.
    Desteğiniz için teşekkür ederim, inşallah yerinde deneyimleme imkanım olur.

Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad bölgeyi bilirim, çalıştım, gittim geldim gezdim vs vs.

Biga Çanakkalenin en önemli ve büyük ilçesi.

Ticareti çok hızlıdır, çarşısı vs aktiftir sıkılmazsın bir ilçeye kıyasla.

Çanakkale ye yakın.,

Eğer imkanın varsa Çanakkale de otur, Çanakkale sana yaşantı olarak çok fazlasını sunar.

İçdaş da gelirler kazançlar iyidir.

Biga da da oturulur asla sorun yaşamazsın. Çanakkale olursa daha güzel olur.

Kışlar biraz serttir ama yaşanmaz burada denecek gibi değildir.

Ben Biga yı çok severim.

Diğer arkadaşların dediği gibi Bandırma yakın, Erdek yakın, çanakkale yakın vs vs.

Balıkesir uzak sayılmaz, Karşı taraf Gelibolu vs.

Biga ya gezmeye gidersen ön araştırma vs. Çarşıda Cemil Koyuncu var. Koyuncu telekom.

Biga da tanınır bir abimdir, beni de çok sever.

Cemil abiye git, Mercedes-Vw Tuğbay ın selamı var de. Sana Biga da nasıl yaşanır, nerede oturmak mantıklı iyi olur kötü olur herşeyiyle anlatsın.

Biga da bir ihtiyacın olursa çok eş dost var yardımcı olmaya çalışırım.
    Tuğbay bey teşekkür ederim,

Gelişim netleştiğinde , Cemil bey'i ziyaret edip Selam'ınızı ileteceğim , yine kafama takılan şeyler olursa Özel den yazıp rahatsız edebilirim. )

Hakkımız da hayırlısı olsun )
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son zamanlarda Çanakkale tarafına yerleşmek hemen hemen herkesin hayalidir heralde

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben farklı bir yönden yaklaşacağım. Varsın Biga kötü bir yer olsun, bir takım dezavantajları olsun ama kariyer olarak iyi bir adımsa muhakkak gidin. Ben sırf kariyer için zamanında Bursa'dan Adapazarı'na taşındım. Bilen bilir, ramazanda dışarıda sakız çiğnedim diye dayak yiyordum. Ancak o zaman çalıştığım Toyota'nın referansı sayesinde şu an İzmir'de iyi bir firmaya iyi bir pozisyonda iş buldum.

Sözün özü Biga muhakkak güzel bir yerdir ancak kötü ise de böyle bir fırsat geldi ise tereddüt edecek bir şey yok. Hayırlısı olsun.
    E90 330i

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaklaşık 25 senedir bursa bandırma çanakkaleye gidip gelirim tüm ilçe ve köylerini bilirim tüm belediyelerine altyapı içmesuyu arıtma tesisi yatırımlarını biz yaptık biganın altyapı sorunu yok içmesuyu sorunu arıtma tesislerinide yaptık daha geçen sene bitirdik teslim ettik ,biz kimiz biz türkiyenin yapıcı gücü iller bankası kısacası ilbank ,neyse bigaya gelirsek ne beklediğine baglı diyorum ama çok güzel bi yer çevreside çok güzel özellikle kara biga dogası ve denizi ,içdaş da mı çalışacaksınız ,lapseki de alternatif olabilir lapsekiyi de büyük yatırımlar yaptık lapsekinin o bölgede bence gelecekte ki en güzel sahil beldesi olacak çünkü lapsekinnin tüm kanalizasyon altyapısı nı yeniledik sıfır hatlar ve kanalizasyon arıtma tesisini yaptık ayrıca içmesuyu işi o bölgenin en temiz ve sıkıntısız ve yeterli içmesuyu arıtma tesisi de yaptık yani kısaca o bölge güzel neresi olursa olsun en azından dogal ve bozulmamış şuanda ki nadir bölgelerdendir
    şimdiden hayırlı olsun yeni işiniz
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada lapsekinin çevresinde biz ordayken eczacıbaşıydı sanırım bi maden açmıştı ama sonra ne oldu bi bilgim yok
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 25 senedir bursa bandırma çanakkaleye gidip gelirim tüm ilçe ve köylerini bilirim tüm belediyelerine altyapı içmesuyu arıtma tesisi yatırımlarını biz yaptık biganın altyapı sorunu yok içmesuyu sorunu arıtma tesislerinide yaptık daha geçen sene bitirdik teslim ettik ,biz kimiz biz türkiyenin yapıcı gücü iller bankası kısacası ilbank ,neyse bigaya gelirsek ne beklediğine baglı diyorum ama çok güzel bi yer çevreside çok güzel özellikle kara biga dogası ve denizi ,içdaş da mı çalışacaksınız ,lapseki de alternatif olabilir lapsekiyi de büyük yatırımlar yaptık lapsekinin o bölgede bence gelecekte ki en güzel sahil beldesi olacak çünkü lapsekinnin tüm kanalizasyon altyapısı nı yeniledik sıfır hatlar ve kanalizasyon arıtma tesisini yaptık ayrıca içmesuyu işi o bölgenin en temiz ve sıkıntısız ve yeterli içmesuyu arıtma tesisi de yaptık yani kısaca o bölge güzel neresi olursa olsun en azından dogal ve bozulmamış şuanda ki nadir bölgelerdendir
    şimdiden hayırlı olsun yeni işiniz
    Selamlar ,

İçdaş firmasından teklif almadım))

Abi beklenti kısmında; ilk olarak düzenli sakin bir yer olması yeterli benim için , keza gördüğüm kadarı ile öyle bir yer.

Benim asker devreleri olsun üni. arkadaşlarım olsun İzmir de , İzmir'ide seviyorum oraya yakın olması bile yeterli şimdilik))

tabi temel imkanlar olması Eş'im geldiğinde de rahat edebilmesi önemli. İş'i kabul edeceğimi belirttim , Artık bana dönüşlerini bekliyorum.. çok şanslıyımdır TEK aday olup elenmişliğim var

Malesef ekonomik nedenlerde oldukça önemli oldu.. Maaşlar artık yok hükmünde..

ön araştırmamı Forum sayesinde yapmış oldum )) destek olan bilgi veren herkese teşekkür ederim.

Sonuç belli olduğunda yazacağım )
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla bilmiyorum ama bana bandırmadan başlayıp edremit körfezine kadar olan sahil bandındaki heryer çok güzel geliyor ,ama lapsekiyi bence çok iyi düşün degerlendir o bölgenin parlayan yıldızı olacak gerçi herkes köprü ile parelıycak diyor ama köprünün oraya bi arısı yok tabi ki bittikten sonra diyorum yoksa şuanada lapsekiye çok şey kazandırıyor inşaaat aşamasındayken biz bile orda iş yaparken kıytırık 40 - 50 milyonluk işlerde baya bi katkımız olmuştu ,ama köprü bittikten sonra köprü lapsekiye tam tersi kaybettircek ,neyse benim demem o ki lapseki sorunsuz bi sahil beldesi olacak çünkü altyapısı komple yenilenmiş sıfır hattlarla ve artıtması bitmiş su sorunu çözülmüş içmesuyu arıtma tesisi ile birlikte yolları bu nedenle hepsi yenilenmiş bi tatil beldesinden bahsediyoruz emekli olunca bende düşünüyorum oraya gitmeyi ,neyse sonuç olarak sen sanırım o bçlgede uzun yıllar kalacaksın hele ki bide işin olursa iyide para kazanırsan deyme keyfine ,ayvacık asos yaklaşık 1 saat ordan
    PROSTOCK GARAGE

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bölgeyi bilmem hiç gitmedim. Ama çalışacağın insanlar umarım iyidir çevremde bir kaç örnek iyi şartlarda iş bulup ayrıldı sonra bir sürü sıkıntı yaşadılar. Değişime adapte olma konusunda ve insan idare etme konusunda iyi isen sorun yok.

İstediğin gibi olur umarım, çalışacağın insanlar ile önceden mutlaka bir görüş derim.

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dostum selamlar konuyu yeni gördüm çanakkalede yaşıyorum.
    yedi yıl oldu istanbuldan taşındım hayatımın en doğru kararı çok mutlu olacaksın inan
    telefonumu paylaşayım her konuda ev dahil yardımcı olmaya çalışırım.
    05323649910
    gürsan çıralı
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölgeyi bilmem hiç gitmedim. Ama çalışacağın insanlar umarım iyidir çevremde bir kaç örnek iyi şartlarda iş bulup ayrıldı sonra bir sürü sıkıntı yaşadılar. Değişime adapte olma konusunda ve insan idare etme konusunda iyi isen sorun yok.

İstediğin gibi olur umarım, çalışacağın insanlar ile önceden mutlaka bir görüş derim.
    Şu an kafa olarak hazırım , işimi severek yapıyorum ama şyerinde mutlu değilim , ( orduda olmaktan da mutluyum ancak işyerinde mutlu olmayınca genel olarak keyfi kaçıyor insanın)

Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum selamlar konuyu yeni gördüm çanakkalede yaşıyorum.
    yedi yıl oldu istanbuldan taşındım hayatımın en doğru kararı çok mutlu olacaksın inan
    telefonumu paylaşayım her konuda ev dahil yardımcı olmaya çalışırım.
    05323649910
    gürsan çıralı
    Teşekkür ederim Gürsan Bey , telefonu kaydettim Whats upp tan yazacağım )
    Beyin bedava...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler