User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: New York / New Jersey Yardım

ByKazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

New York / New Jersey Yardım

Abiler Merhaba

New Jersey'de bir depoda 661 lbs (300 kg) ağırlığında 1 palet malzemem var. Bunun depodan alınıp DHL ile kargoya verilmesi gerekiyor.
    DHL ile oluşacak tüm masraflar bana ait olacak.
    Çok sevdiğim bir müşteri bir İnternet Alışveriş Sitesinden alışveriş yapmış ve bizde nakliyeci olarak ürünleri depoya çektik ama maalesef şirket bize hiç yardımcı olmuyor.
    Depoda ki görevliler kendileri gönderici olmadığından dolayı DHL'e paleti vermiyorlar açıklamaları ise gönderici biz olmadığımızdan biz gönderemeyiz.

Deponun adresi: 699 Kapkowski Rd, Elizabeth, NJ 07201, Amerika Birleşik Devletleri

Bana yardımcı olabilecek, bunu alıp DHL'e verebilecek bir abi/kardeş arıyorum. Arşivlenmiş konularda gördüğüm kadarıyla geçmişte New York buluşmaları yapılmış. Bir ümit ile bu konuyu açtım.
    Eğer yardımcı olabilecek birisi çıkarsa bu kesinlikle karşılıksız kalmaz.

Numaram: 0090 541 281 otuz 66

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belki düşünmüşsünüzdür ama DHL ile pick up oluştursanız da gidip alsalar. en kolayı o bence.

300 kilo yu kaldırmak ve herhangi bir arabaya koymak çok zor olacaktır. palet üzerinde anladığım kadarı ile.

veya herhangi iyi bir forwarder gidip alıcaktır. tek yapmaları gereken sizin göndereceğiniz belgeleri üzerine yapıştırmak

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    300 kg kim nasıl alacak hacı, kargoya depodan aldıracaksın artık 3-5 fazla verip.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DHL ile pickup yapmaya çalışıyoruz zaten. Depoda ki arkadaşlar sorun çıkartıyor. DHL ile her hangi bir sorun yok.
    Depodakiler sorun çıkarmaya devam ederse bir kaç şirket buldum onlar ile aldırtmayı hedefliyorum.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Depoda duran bir ürün var ve depodaki arkadaşlar ilgilenmediği için dhl geldiğinde depoya gidip onlara teslim edecek biri lazım. Doğru mu anlıyorum? Yoksa gidip depoya ürünü teslim alıp dhl'ye teslim edecek biri mi lazım?
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Depoda duran bir ürün var ve depodaki arkadaşlar ilgilenmediği için dhl geldiğinde depoya gidip onlara teslim edecek biri lazım. Doğru mu anlıyorum? Yoksa gidip depoya ürünü teslim alıp dhl'ye teslim edecek biri mi lazım?
    DHL depoya gitmeden önce ofis ile irtibata geçip teyit almak istiyor ki boşuna gitmesin. İş bu aşamaya gelince depodakilere ulaşılamıyor.
    Depodan malı alacak, DHL'e teslim edecek bir kişi lazım. Ayrıca gönderici olarak da kendisinin gözükmesi gerekiyor.

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByKazim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DHL depoya gitmeden önce ofis ile irtibata geçip teyit almak istiyor ki boşuna gitmesin. İş bu aşamaya gelince depodakilere ulaşılamıyor.
    Depodan malı alacak, DHL'e teslim edecek bir kişi lazım. Ayrıca gönderici olarak da kendisinin gözükmesi gerekiyor.
    Hem nj de olacak
    Hem 300 kg taşıma kapasiteli aracı olacak
    Hem de kargonun göndericisi olacak.
    O yükü indirip bindirmek ayrı bir dert
    Valla işin çok zor gibi görünüyor.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklıma şöyle bir şey geliyor. İlan sitelerinden part-time yardımcılık, günlük işler... yapan biriyle anlaşsan. Adama desen ki sabah bu depoya git, şu paleti bul, dhl ile iletişime geç, paleti onlara teslim et. Dhl ile anlaşman olduğunu farzediyorum, ödemeyi 15 gün içinde online yapabilirsin dhl mybill üzerinden.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem nj de olacak
    Hem 300 kg taşıma kapasiteli aracı olacak
    Hem de kargonun göndericisi olacak.
    O yükü indirip bindirmek ayrı bir dert
    Valla işin çok zor gibi görünüyor.
    İşimin zor olduğunun farkındayım ama bir türlü çözmeye çalışıyorum işte.

Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma şöyle bir şey geliyor. İlan sitelerinden part-time yardımcılık, günlük işler... yapan biriyle anlaşsan. Adama desen ki sabah bu depoya git, şu paleti bul, dhl ile iletişime geç, paleti onlara teslim et. Dhl ile anlaşman olduğunu farzediyorum, ödemeyi 15 gün içinde online yapabilirsin dhl mybill üzerinden.
    Bunu da bir opsiyon olarak ekledim. Depodakiler yine yardımcı olmazsa zaten bir Türk İş kadını ile iletişim kurdum kendisi yardımcı olmayı teklif etti. 3.opsiyon da senin fikrin abi.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler Merhaba

New Jersey'de bir depoda 661 lbs (300 kg) ağırlığında 1 palet malzemem var. Bunun depodan alınıp DHL ile kargoya verilmesi gerekiyor.
    DHL ile oluşacak tüm masraflar bana ait olacak.
    Çok sevdiğim bir müşteri bir İnternet Alışveriş Sitesinden alışveriş yapmış ve bizde nakliyeci olarak ürünleri depoya çektik ama maalesef şirket bize hiç yardımcı olmuyor.
    Depoda ki görevliler kendileri gönderici olmadığından dolayı DHL'e paleti vermiyorlar açıklamaları ise gönderici biz olmadığımızdan biz gönderemeyiz.

Deponun adresi: 699 Kapkowski Rd, Elizabeth, NJ 07201, Amerika Birleşik Devletleri

Bana yardımcı olabilecek, bunu alıp DHL'e verebilecek bir abi/kardeş arıyorum. Arşivlenmiş konularda gördüğüm kadarıyla geçmişte New York buluşmaları yapılmış. Bir ümit ile bu konuyu açtım.
    Eğer yardımcı olabilecek birisi çıkarsa bu kesinlikle karşılıksız kalmaz.

Numaram: 0090 541 281 otuz 66
    1 yıl kadar NJ'de ufak bir trucking business çalıştırmıştım, bizde ve çevrede hep 53 ft' trailerlar var, pickupa da onları gönderiyoruz. Elizabeth'te beklediğim gibi sizin bu adrese de 53'lük rahatça girer dock'tan alır çıkar malı. Sonrasında bizim arkadaşların kendi deposuna indirirler, DHL gelir oradan alır. Ama yine bi $200 falan isteyebilirler pickup schedulaları çok sıkışık oluyor çünkü birebir ilgilendiğim için biliyorum, bedavaya kimse Elizabeth'e araba sokmak istemez

Eğer olur derseniz ben oradaki arkadaşlara bilgi veririm, irtibata geçirtirim sizi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler