User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: iTunes bozuk yedekleme hk. yardım

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

iTunes bozuk yedekleme hk. yardım

Merhabalar, öncelikle bu sorunla ilgili internette bir sürü yöntem mevcut ancak güvenilirliğini bilemediğim için sizlere danışmak istedim. iPhone kurtları buraya lütfen

Pazar günü iphone7 cihazımı itunes üzerinden yedekleyip sıfırladım, ardından "geri yükleme" yapmaya çalıştığımda "yedekleme bozuk olduğu için itunes geri yüklemeyi tamamlamadı" tarzında bir uyarı ile karşılaşıyorum. bu uyarıyı vermesi de ortalama 8 saati buluyor

itunes ve iphone sürümlerim güncel, yedekleme doğru bir şekilde tamamlandı. Her şeyden önce yedeklemede bulunan fotoğraflar benim için çok kıymetli, kurtarmak zorundayım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    değişik bir kablo ile denedinizmi bazen kablodan kaynaklı sorun olabiliyor benimde başıma benzer bir olay geldi tam güncelleme yaparken logo ekranında bağlantıyı kesti kablo başka bir kablo ile yapıp kurtarmıştım. bir diğer seçenekte diek icloud üzerinden geri yükleme yapmayı denedinizmi?
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, öncelikle bu sorunla ilgili internette bir sürü yöntem mevcut ancak güvenilirliğini bilemediğim için sizlere danışmak istedim. iPhone kurtları buraya lütfen

Pazar günü iphone7 cihazımı itunes üzerinden yedekleyip sıfırladım, ardından "geri yükleme" yapmaya çalıştığımda "yedekleme bozuk olduğu için itunes geri yüklemeyi tamamlamadı" tarzında bir uyarı ile karşılaşıyorum. bu uyarıyı vermesi de ortalama 8 saati buluyor

itunes ve iphone sürümlerim güncel, yedekleme doğru bir şekilde tamamlandı. Her şeyden önce yedeklemede bulunan fotoğraflar benim için çok kıymetli, kurtarmak zorundayım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
    Yedek dosyasından direk dosya çıkartan programlar var. iTunes Backup Extractor diye aratırsan onlarca program bulursun. Bedava yada crackli bir versiyon bulursan fotolarını adres defterini vs.vs. alabilirsin. Wondershare Dr.Fone programı baya iyi kapsamlı ama henüz son sürüm cracki yok fiyatıda oldukça pahalı.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değişik bir kablo ile denedinizmi bazen kablodan kaynaklı sorun olabiliyor benimde başıma benzer bir olay geldi tam güncelleme yaparken logo ekranında bağlantıyı kesti kablo başka bir kablo ile yapıp kurtarmıştım. bir diğer seçenekte diek icloud üzerinden geri yükleme yapmayı denedinizmi?
    kullandığım kablo orijinal, kablo ile ilgili problem olduğunu düşünmüyorum. yedeklemem icloud üzerinde değil maalesef, itunes üzerinde.

Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yedek dosyasından direk dosya çıkartan programlar var. iTunes Backup Extractor diye aratırsan onlarca program bulursun. Bedava yada crackli bir versiyon bulursan fotolarını adres defterini vs.vs. alabilirsin. Wondershare Dr.Fone programı baya iyi kapsamlı ama henüz son sürüm cracki yok fiyatıda oldukça pahalı.
    inceleyeceğim çok teşekkür ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler