User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Çöken Iphone'dan Yedeklenmemiş Veri Kurtarma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Çöken Iphone'dan Yedeklenmemiş Veri Kurtarma

Arkadaşlar selam, ip7 cihaz kullanıyorum. Cihazın hafızası dolmak üzereydi 200MB falan boş yer vardı. Icloud'dan 50GB yer satın aldım ve yedekleme başlattım gece. Sabah kalktım normal şekilde telefonumu kullanmaya başladım. Icloud hafızasına baktım yedekleme başlamadan önce 4.5GB doluydu, sabah 20GB dolmuştu. Sonra telefonu aç kapa yapayım dedim. Kapattım bir daha açılmadı. Elma ekranında donup kalıyor. Telefondaki kişilerim ve Whatsapp konuşmalarım çook önemli. Yurtdışı müşterilerim ve iş ile ilgili kişilerim vardı ve çok önemli. Ankara'da Fixplan'e verdim bakıcaklar kurtarmaya çalışacaklar. Telefon umurumda değil, zaten ip12 bekliyordum değiştirmek için. Fixplan eğer kişi, whatsapp ve fotoğrafları kurtaramazsak ararız dediler. Bunları mutlaka kurtarılması lazım. Daha önceden başına gelen ya da bu konuda bilgisi olan var mı? Lütfen yardım edin durum baya kötü İstanbul'da vs yapan birisi varsa hemen yollayayım yeterki çözelim bu sorunu

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İcloud’da kişiler ve icloud drive’da whatsapp açıksa nispeten ufak sayılabilecek veriler olduğundan yedeklemiştir onları kurtarırsın. Şuan fotoğrafların hariç kurtarılabilir gözüküyor. Zorla yeniden başlatma ve itunes üzerinden açmayı deneyebilirsin. İlk öneriler bunlar olabilir.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İcloud’da kişiler ve icloud drive’da whatsapp açıksa nispeten ufak sayılabilecek veriler olduğundan yedeklemiştir onları kurtarırsın. Şuan fotoğrafların hariç kurtarılabilir gözüküyor. Zorla yeniden başlatma ve itunes üzerinden açmayı deneyebilirsin. İlk öneriler bunlar olabilir.
    Icloud'a bakıyorum bilgisayardan, 2018 tarihinde yedeklenen rehberim duruyor. Fotoğraflara bakıyorum boş. 20GB dolu gösteriyordu telefondan ama bilgisayardan icloud.com'dan bakınca o kadar dolu gözükmüyor. Çok önemli nasıl kurtarabilirim rehber ve whatsapp ı

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önce telefonu açmayı dene. eğer güncelleme alıp yarıda şarjı bitmedi ise telefondaki her şeyin duruyordur.

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 6s te şifremi unuttum yapıp kurtarmıştım. Telefonunuza kod geldi yazan mesaja telefonuma ulaşamıyorum diye işaretlerseniz yeni şifre girip en azından rehberi kurtarabilirsiniz
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce telefonu açmayı dene. eğer güncelleme alıp yarıda şarjı bitmedi ise telefondaki her şeyin duruyordur.
    Telefon şarjdaydı ve otomatik güncelleme de kapalıydı. Aslında ben kapat aç yapana kadar bi problem yoktu. Kapattım açılmadı geri. Bu veri kurtarma hizmeti verenler acaba sorunu çözebilir mi? Bi yere sordum 2.750TL istedi

altima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbul mecidiyeköyde bi yer biliyorum.
    yakınsan gel beraber gidelim, 3*5 kere mac cihaz götürmüştüm yapmışlardı.

en azından yol gösterirler çözemeseler bile..

Saygılar
    Rıdvan

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oguzhandeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefon şarjdaydı ve otomatik güncelleme de kapalıydı. Aslında ben kapat aç yapana kadar bi problem yoktu. Kapattım açılmadı geri. Bu veri kurtarma hizmeti verenler acaba sorunu çözebilir mi? Bi yere sordum 2.750TL istedi
    kardeşim elmada kalma sorunu diye arat youtube da, soft reset falan kuratrır belki. donanımsal birşey oalcağını sanmıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul mecidiyeköyde bi yer biliyorum.
    yakınsan gel beraber gidelim, 3*5 kere mac cihaz götürmüştüm yapmışlardı.

en azından yol gösterirler çözemeseler bile..

Saygılar
    Rıdvan
    Hocam Ankara'dayım ben valla çözemezsem gelicem o kadar önemli benim için. Şuan yurtdışı yüklemem var ama mal sahibine ulaşamıyorum

Alıntı Ers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim elmada kalma sorunu diye arat youtube da, soft reset falan kuratrır belki. donanımsal birşey oalcağını sanmıyorum.
    Bende donanımsal bir şey olacağını sanmıyorum sanırım hafıza doluluğu ile alakalı bir durum oldu. Youtube'dan arattım ama denemek istemedim direk bilen birisi yapsın istediğim için. Dün telefonu verdiğim yerde bi haber gelmezse bugün alıp veri kurtarma işi yapanlara götüreceğim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara da hk iphone servis hakan kurban diye biri var, o na ulaşabilirseniz sorununuzu çözecektir. Tel'i değişmediyse 0539 222 06 06 idi. Ya da netten aratıp ta bulabilirsiniz.

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DFU mode'a sokup kurtarmayı denediniz mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semprimena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara da hk iphone servis hakan kurban diye biri var, o na ulaşabilirseniz sorununuzu çözecektir. Tel'i değişmediyse 0539 222 06 06 idi. Ya da netten aratıp ta bulabilirsiniz.
    Arıyorum ama ulaşılamıyor. Face sayfasına baktım orada da bu numara var ve 1 hafta önce paylaşım yapmış muhtemelen no değişmedi ama kapalı şuan

Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DFU mode'a sokup kurtarmayı denediniz mi ?
    DFU mode a sokmayı denemedim, tahmin ediyorum ki cihazın hafızası dolu olduğu için komple herşeyi silebilir DFU mode'da

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefon acılırken logoda kalıyorsa entegre hatasıdır. aynısı suan benım cıhazımda da var. bende ozel bı servıse gonderdım. geçen çarşambadan beri çözmeye calısıyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Icloud'a bakıyorum bilgisayardan, 2018 tarihinde yedeklenen rehberim duruyor. Fotoğraflara bakıyorum boş. 20GB dolu gösteriyordu telefondan ama bilgisayardan icloud.com'dan bakınca o kadar dolu gözükmüyor. Çok önemli nasıl kurtarabilirim rehber ve whatsapp ı
    iCloud'da rehber, notlar... gibi geri dönüşü olmayan şeylerin her zaman açık olması gerekiyor.

Rehberi herhangi bir sosyal medya ile eşleştirdin mi? instagram, facebook, twitter gibi. Bunu yaptıysan dışarı aktar seçeneği ile en güncel versiyonu kurtarabilirsin yine.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iCloud'da rehber, notlar... gibi geri dönüşü olmayan şeylerin her zaman açık olması gerekiyor.

Rehberi herhangi bir sosyal medya ile eşleştirdin mi? instagram, facebook, twitter gibi. Bunu yaptıysan dışarı aktar seçeneği ile en güncel versiyonu kurtarabilirsin yine.
    Evet instagrama eşleştirmiştim aslında. o şekilde dışa aktarma yapılabiliyor mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefon acılırken logoda kalıyorsa entegre hatasıdır. aynısı suan benım cıhazımda da var. bende ozel bı servıse gonderdım. geçen çarşambadan beri çözmeye calısıyorlar.
    Eğer veri kaybını göze alıyorsanız çözümü kolay 2-3 saat içinde halledebiliriz demişlerdi. Siz de veri kaybı olmadan yapılması için mi uğraşıyorsunuz?

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle geçmiş olsun yedek dosyanız inşallah bozulmamıştır.

diğer arkadaşlar için bilgilendirme olsun.gmail kullanmanızı tavsiye ederim.

Gmail'de mail rehber notlar ve takvim senkron bir şekilde çalışıyor.icloud 'dan çok çok daha iyi.

hem web üzerinde rehberi takvimi notları görebiliyorsunuz düzenleme yapabiliyorsunuz.

Telefon bozulsa backup çökse daha başka bir telefona mail şifreniz ile giriş yaptığınızda bütün bilgileriniz otomatik geliyor.

icloud çok tavsiye etmem rehber notlar ve takvim yedeklemesi için.
    Seat IBIZA FR

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benimde başıma tatile çıktığımda gelmişti böyle bir problem, çözememiştik ancak pc'de itunes yükleyip oradan telefonunuza en güncel yazılımı yüklemeyi deneyebilirsiniz.
    Yerse belki böyle kurtulur aksi halde çok kurcalamdan bilen kişilerin garanti veren yerlerin eline teslim etmekte fayda var
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet instagrama eşleştirmiştim aslında. o şekilde dışa aktarma yapılabiliyor mu?
    Evet tüm veriyi indirebilirsin. Tüm aktiviteyi indirir anketlerde verdiğin yanıtlar ıvır zıvır dahil.

Eskiden rehberide text olarak veriyordu şimdi emin değilim denemek lazım. Twitter dada var böyle bir özellik.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler